Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) szabi__memo válasza silvergod (#200) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nekem tökéletes, Pro-ra nem hajtok, színe nem érdekelek. Csak hivatalos forrás kéne nem egy sufnicég

200e / 105 perc

[ Szerkesztve ]

(#202) d@vee válasza silvergod (#200) üzenetére


d@vee
őstag

Nemár, az a piros belopta magát a szívembe. Alig várom már hogy elkezdjék forgalmazni a global verziót. Hátha a többi webshop jobb színválasztékkal indul. Vagy legalább európai boltok árulják magyarba szállítással.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#203) doki13 válasza silvergod (#200) üzenetére


doki13
aktív tag

Lesz olyan ára,mint aMi 9-,nek...tuti,ha nem több

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#204) #22743424


#22743424
törölt tag

Xiaomi Mi 9T Global 6 /64 GB előrendelhető már odakinn. Kuponnal 356 Euró. Xiaomi Mi 9T Global 6 /128 GB 398 Euró ,nem is rossz ár.

[ Szerkesztve ]

(#205) szabi__memo válasza #22743424 (#204) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehetne jobb is

(#206) silvergod válasza doki13 (#203) üzenetére


silvergod
őstag

Nem baj... csak forgalmazza a MI store a pro-t kékben, vagy feketében :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#207) novinyul válasza silvergod (#206) üzenetére


novinyul
veterán

A forgalmazás még messze van, MI9T-l semmilyen infót nem kaptak az európai Store-k. De ahogy lenni szokott, aki nagyobb mennyiségben rendel az kap, jó esetben Francia, Spanyol, Lengyel, Brit boltok kapnak hamarabb. Mi meg örülhetünk ha a MI9 végre megjön. De persze a hivatalos boltok keze szigorúan meg van kötve, de hogy a kibaszott telefonok normális időben kikerüljenek azt már leszarják.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#208) doki13 válasza novinyul (#207) üzenetére


doki13
aktív tag

Hát ja... Mikor megjent már a Mi9, és hivatalosan még nem lehet kapni....

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#209) silvergod válasza novinyul (#207) üzenetére


silvergod
őstag

Remélem őszre lesz belőle valami,és megjelenik nálunk is,nem kintről kell rendelni...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#210) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Xiaomishop mennyire megbízható?
Tudom kiszállítják meg minden, de a szervíz milyen, mennyire szívás?

(#211) novinyul válasza silvergod (#209) üzenetére


novinyul
veterán

Nem az itteni vezetőségen múlik, ők már megjelenéskor leadták az igényt a telefonra. De mint írtam, ezek az istenért sem tanulnak, csak a szokásos Kínai mentalitás. Rendelj kurva nagy mennyiséget, akkor te vagy az első, ahha köszi b.zd meg. Nem értik meg hogy, a kisebb országok nem tudnak berendelni 50 vagy 100ezer telefont. De kellett nekik a Store, persze nem az ő pénzük van benne, de ugatni tudnak. Esetleg ha meg szólva van nekik(folyamatosan) akkor meg terelnek hogy épp gyártási nehézségek vannak, érdekes módon a Kínai nagykerek meg tele vannak b.szva telefonnal. Azt "csodálkoznak" hogy a Store-k nem adnak el annyi telefont, de a hülye agyukig nem jut el hogy előbb a saját boltjaikat kellene megpakolni! De ez nem fog megtörténni, mert a lényeg hogy a pénz áramlik a céghez, az meg hogy az eladás milyen csatornákon történik leszarják. Na ez egy ördögi kör :W

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#212) d@vee válasza novinyul (#211) üzenetére


d@vee
őstag

Hülye egy mentalitás. Ha először a saját boltjaikba küldenének, tökmindegy milyen nagy vagy kis mennyiséget és az első pl. két hétben csak ott lehetne kapni, a vásárlóik rászoknának a webshopjaikra hamar. De így meg nem ott veszik meg, mert nem ott elérhető a leggyorsabban.

Ja

(#213) szabi__memo válasza novinyul (#211) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És senki nincs aki ezt közölné velük? Csak nem fogyatékosok

(#214) novinyul válasza szabi__memo (#213) üzenetére


novinyul
veterán

Röviden: Made in China! Egyik fülén be a másikon meg ki, totál gyógypedagógia a társulat. A boltba meg ég az eladó feje hogy, ha közölni kell hogy f.sz se tudja már mikor ér ide a telefon. Ezt a mentalitást le kellene dobni, mert így a európai boltokat teszik lehetetlen helyzetbe(itt a kis országok boltjai szívnak) Minden tiszteletem a vezetőségé hogy, még mindig hajlandóak harcolni velük, miközben a szürkézők röhögnek a markukba. Rohadt sok pénzt raktak bele, teljesítették az összes rohadt elvárásukat, aztán a pofádba hazudnak. Csak hát a termékek náluk vannak, ők küldik, ha nem tetszik a rendszer akkor meg kib.sznak. :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#215) szabi__memo válasza novinyul (#214) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szomorú:(
Marad a nemzetközi beszerzés, pl Által. Náluk sem volt rossz ár

(#216) novinyul válasza novinyul (#214) üzenetére


novinyul
veterán

Viszont a hivatalos garancia miatt érdemes kivárni, na meg az árak sem rosszak. Jobban megéri itthon megvenni, mint kintről rendelni. Mondjuk ha azonnal kell, akkor megértem hogy valaki megveszi kintről.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#217) silvergod válasza novinyul (#211) üzenetére


silvergod
őstag

Gondoltam hogy velük van a gond és nem nálunk,mert biztosan sokan szeretnének forgalmazni egy előreláthatólag sikeres telefont...remélem ez mögé is be fog állni több hazai nagy áruház,mint annak idején a pocofone f1-nél és majd kapni lehet mondjuk az MM,ED,Euronics stb. helyeken is...és bízok benne hogy pár megbízhatóbb bolt is szerez belőle,mert már a MI9-et is kapni olyan boltban amiből,nem félnék megvenni...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#218) winston88 válasza doki13 (#203) üzenetére


winston88
csendes tag

Elvileg az Mi9 és az Mi9SE között várható az ár.

(#219) szabi__memo válasza winston88 (#218) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezt mi alapján állítod? Ahogy elnézem ahol már vannak előzetes árak ott mindenhol drágább mint az se

(#220) erahurka


erahurka
félisten

Ezeknek a Xiaomiknak jó amúgy a terméktámogatásuk? Kapnak hibajavításokat vagy egy év után nem foglalkoznak vele?

(#221) szabi__memo válasza erahurka (#220) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Elég jó. Viszont gyakori hogy kijön egy frissítés aztan annyi jó hogy vissza is hívják:)

(#222) erahurka válasza szabi__memo (#221) üzenetére


erahurka
félisten

Ezek az elrontott frissítések azért nagy gondokat nem okoznak, ugye? Telefon téglásítás pl.

(#223) szabi__memo válasza erahurka (#222) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Olyanról tudok hogy régi verzióra akart valaki visszatérni és akkor tégla lett, de amúgy passz. Magától csak nem. amúgy nem kell azonnal frissíteni és kész

(#224) erahurka válasza szabi__memo (#223) üzenetére


erahurka
félisten

De a roll back azért nem csak egy gombnyomás gondolom. Vagy van ilyen lehetőség a frissítéseknél?

(#225) szabi__memo válasza erahurka (#224) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nincs. Alapból nem lehet. Nyitott BL kell hozzá

(#226) erahurka válasza szabi__memo (#225) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor igazából nem a Xiaomi support hibája ha tégláztak vele.

(#227) bostone


bostone
addikt

Semmi hivatalos infó, hogy mikor érkezik vagy nem érkezik Európába a modell?

(#228) szabi__memo válasza erahurka (#226) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Persze

(#229) Atomgeszi válasza szabi__memo (#221) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez inkább azért weekly-nél szokott előfordulni. (amit mezei user nem kap alapból, mivel EEA stabil és global stabillal jönnek a készülékek EU-ba)

Stabilt kiküldik zárt bétába, vegyesen, aztán azzal nem szokott gond lenni utána már.

(#230) szabi__memo válasza Atomgeszi (#229) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Note5nél a stabilból is volt nem egy ilyen. Épp most is az van

(#231) Atomgeszi válasza szabi__memo (#230) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mondjuk ez egy íratlan szabály, hogy ne frissítsünk semmit sem azonnal, amint feldobja a frissítés lehetőségét. :D Az meg, hogy legalább visszahívják a szart, nem rossz dolog.

(#232) winston88


winston88
csendes tag

(#219) szabi__memo Nem írtam olyat, hogy olcsóbb lesz az SE-nél sőt.... :) A hozzászólásomban az volt, hogy az Mi9 és az Mi9SE között lesz az árazása, tehát 150 és 100 között várható.

(#227) bostone
Várhatóan június 10-én fog érkezni :)

[ Szerkesztve ]

(#233) doki13 válasza winston88 (#232) üzenetére


doki13
aktív tag

Meglátjuk...

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#234) szabi__memo válasza winston88 (#232) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Valóban, valahogy félreértettwm :R

(#235) silvergod válasza bostone (#227) üzenetére


silvergod
őstag

Június elején csak az SD 730 al szerelt MI9T érkezik....a MI9T PRO -rol még senki nem tud semmit, mikor érkezik.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#236) novinyul válasza silvergod (#235) üzenetére


novinyul
veterán

Én nekem az is bőven elég. A Snapdragon 712 alig gyengébb a 835-l(GPU ami gyengébb) a 730 meg már 835 szintje.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#237) hm15


hm15
senior tag

Vajon fotós képességben is a kettő között lesz, vagy eléri/jobb lehet a Mi9-nél? Nálam most ez lenne elsődleges szempont a vásárlásnál.

(#238) PowerBuldog válasza novinyul (#236) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Cserébe alacsonyabb csíkszélesség :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#239) silvergod válasza hm15 (#237) üzenetére


silvergod
őstag

Én úgy tudom hogy a MI9SE kamera rendszerét kapta,csak megtoldották a 2x zoom-al és videóban más a felbontás...szóval lehet nem lesz jobb.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#240) bostone válasza silvergod (#235) üzenetére


bostone
addikt

Izgalmas hónap elé nézünk ezek szerint.

(#241) szabi__memo válasza bostone (#240) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A3-ról is jöhetne már infó. Állítólag az is SD7xx és 4000mAh akksija. És az mindig jó áron van

(#242) PowerBuldog válasza szabi__memo (#241) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Samsung semmi képzért nem kéne, hogy őszinte legyek, :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#243) szabi__memo válasza PowerBuldog (#242) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Xiaomi A3

(#244) bostone válasza szabi__memo (#241) üzenetére


bostone
addikt

Én inkább az izmosabb procik felé hajlok.

(#245) S-eye válasza szabi__memo (#241) üzenetére


S-eye
senior tag

+1, ha fullscreen lesz az A3, akkor nem kell az erősebb proci mint SD710

(#246) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

~107eFt, egy ezressel drágább mint az ugyanekkora 9SE

[ Szerkesztve ]

(#247) d@vee válasza szabi__memo (#246) üzenetére


d@vee
őstag

128GB-s variánsra leszek kíváncsi. Jobban vártam a Snapi 855.öst, de aztán belegondoltam, hogy én nem is játszok telefonon szinte soha. Szóval full felesleges, de azért a nagyobb tárhely jó lenne.

Ja

(#248) szabi__memo válasza d@vee (#247) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Dettó ugyanígy..
Azért örülnék ha 100 alatt lenne de ahogy nézem nem túl sok esély maradt.

[ Szerkesztve ]

(#249) d@vee válasza szabi__memo (#248) üzenetére


d@vee
őstag

Én 120-ig elmennék árban, az a mostani lélektani határ nálam. Ha felette lesz, akkor az olcsóbb/kisebb lesz a befutó.

Ja

(#250) bear_ válasza szabi__memo (#248) üzenetére


bear_
aktív tag

15dollarral kerul tobbe a 120gb-os k20 a 64esnel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.