Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Avengers limitált

(#952) PowerBuldog válasza szabi__memo (#951) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem lett túl erős.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#953) szuladam


szuladam
aktív tag

DC dimming az új frissítéssel automatikus vagy be kell vhol kapcsolni?

(#954) szabi__memo válasza PowerBuldog (#952) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A hátlapon kívül sok mindenen nem lehet variálni :D

(#955) formax válasza aero. (#902) üzenetére


formax
tag

Köszi, láttam, de nem mertem telepíteni. Most, hogy mondod, telepítettem, és tényleg jónak tűnik, köszi.

formax

(#956) zerone


zerone
tag

Van már, aki Kínából rendelt és megkapta a telefont? Ha igen, mennyi idő volt?

(#957) undercover


undercover
senior tag

Nem tudom srácok én a tesztek előtt lelkes voltam, de így utána ez lecsökkent.

Nekem nincs bajom a Xiaomival jelenleg egy Note 5-t használok, de nem érzem ebben a K20-ban az erőt, hogy érdemes lenne cserélnem. Mindennapos használatban nem hiszem, hogy sokkal gyorsabb akksiban ugyanaz, játékokban se gondolom nagy előrelépésnek.

És akkor ott vannak az apró hibák, hogy nem megy néha az óra alkalmazás meg nem egészen jó a képstabilizáció és kamerában se hozza azt az előrelépést mint pl. egy huawei.

Szóval nem tudom. K20 Pro jobb lenne, de azt meg nem lehet kapni nagyon. Az árazásról meg ne is beszéljünk mert lassan kb annyi lesz a K20 Pro ha lehet majd kapni mint egy OnePlus.

Nekem olyan telefon kéne aminek az ára olyan 150 körül van, Snapdragon 855 körüli teljesítmény, amoled kijelző, jack csatlakozó, és a kamerája is a huawei p30-ra közelít vagy legalábbis elismerően jó képeket készít. De nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán ilyen telefon?:D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#958) SybenX


SybenX
őstag

Nem bírtam várni, ezért megrendeltem alzáról fekete 64-est, ami ma megjött.
Ez a kijelző fantasztikus, már csak emiatt megéri váltani bármilyen ips és kávás kijelzőről. Redmi note 4-ről váltottam, nyilván mindenben ég és föld a különbség, kivéve akksiban, az hozza itt is 10 óra kijelző időt vagy még többet jelenlegi merülés alapján. 2 és fél óra használat 22% merülés.
Próbálgattam a kamerát is, nagyon jó dolog a különböző látószög váltás, ez az első több kamerás telefonom.
A kamera szerintem egy átlag felhasználónak több mint elegendő, dslr minőséget nem kell várni itt sem és semelyik másik telefonnál sem. Google kamerával az esti képek is sokat javulnak. Külön tetszik a sok szoftveres extra, homályosítások stb. Akinek ez a kamera(kamerák) nem elég, annak rendes fényképezőgépet kell venni a telefon kétszeres áráért.
Az ujjlenyomatolvasó meglepően gyors és pontos, nem sokkal marad el egy hagyományostól.
Én nem tapasztaltam semmilyen szoftveres hibát, óra app is tökéletesen működik. Igazából sok újat nem tudok mondani és nem nagyon tudok belekötni semmibe, számomra a tökéletes telefon. Talán a videózás nem olyan mint egy csúcstelefonnál, ez igaz, de hát nem is kerül 300k-ba. Aki azon gondolkodik, hogy megéri-e váltani egy alsóbb kategóriás vagy régebbi telefonról annak a válasz IGEN. :K Ennyi pénzért valóban best buy, nem tökéletes, mint ahogy egyik telefon sem az, de nagyon közel van hozzá.

undercover Olyan telefon nincs és nem is lesz soha.

[ Szerkesztve ]

(#959) kertesz.d95


kertesz.d95
újonc

MI 9T-n akinek a gyári óra alkalmazás leáll:
-nyelvet átállítani angolra
-Engedélyeket megadni
-vissza magyarra és működik

(#960) NemMo válasza kertesz.d95 (#959) üzenetére


NemMo
őstag

Hol lehet az órának engedélyeket adni?

(#961) szuladam válasza SybenX (#958) üzenetére


szuladam
aktív tag

Igazad van, én is osztom a véleményed teljes mértékben. Óra nálam is jó.

(#962) zerone válasza undercover (#957) üzenetére


zerone
tag

Próbáltad egymás mellett a kettőt, vagy érzésre mondod? :) Speed test videot néztél? Antutuban majdnem fele a Note 5, IPS helyett nagyobb kávamentes Super AMOLED stb... Persze mindenkinek más az 'elég jó', meg mások az igényei.

Kínából létezik majd a Mi 9T Pro 150 alatt, csak várni kell rá. Azt viszont nem értem, hogy ha a mostani telefonodhoz képest a Mi 9T-t nem érzed előrelépésnek, akkor mi szükséged a 855-re?

[ Szerkesztve ]

(#963) undercover válasza zerone (#962) üzenetére


undercover
senior tag

Érzésre mondom, meg néztem benchmarkot. Ott olyan 20%-al volt jobb a 730 a kijelző jobb az egyértelmű.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#964) laci laci


laci laci
addikt

Valamelyik nap ígértem, hogy az Eu-dev stabil akku fogyasztását ecsetelem. A mi9-hez viszonyítom és az eddigi mindenkori használathoz. Sokkal jobban bánik az akkuval összejön néha 7-8 óra slott idő is a mi9-el a 5-6,néha 7 óra. Szinkron, WiFi, Bluetooth mindig használva van, éjszaka semmit nem kapcsolók ki. Éjszaka 2-3%-ot esik. Most próbálok ki majd egy custom kernelt, vagy egy Samsung GSI romot, hátha...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#965) aero. válasza laci laci (#964) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog (1)

A 8 óra nekem is megvan gyárin, ha hagyom 2%-ig lemenni, de 7.5 mindig.
Ebben van minden, youtube, zene, bt mindig, gps, nfc. Én sem kapcsolok ki semmit.

(#966) PowerBuldog válasza laci laci (#964) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mi az a slott? :P

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#967) aero. válasza PowerBuldog (#966) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog (1)

A múltkor én is kiszúrtam, azt hittem véletlen volt. :D
De akkor tegyük helyre:

nem slott, hanem sot, azaz screen on time

(#968) silvergod válasza laci laci (#964) üzenetére


silvergod
őstag

a mi9 és a 9T közül melyik csinál jobb képeket szerinted?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#969) zerone


zerone
tag

Mi Global Store-ban most 86K: [link]

Nekem ma megérkezett a UK-ba DHL-hez :)) 24-én rendeltem.

(#970) PowerBuldog válasza zerone (#969) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én már a pénzemet várom innen vissza. 2 hét alatt nem tudták feladni a 128gb-os verziót.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#971) Ntes


Ntes
tag

Nálatok az akkuidőnél hány %-on van az Android rendszer?
Mert általában 20% körül van (ma volt "csak" ennyi) és nem igazán tudom, hogy ez normális-e, vagy nálam rossz valami.. Ja igen, 5:41 sot-om van perpill.

[ Szerkesztve ]

(#972) laci laci válasza aero. (#967) üzenetére


laci laci
addikt

+silvegod :SwiftKey automata javító,elnézést.
Szerintem nincs olyan sok különbség a kettő között, ha mégis, akkor a mi9 javára, de ez annyira kicsi, hogy...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#973) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Üveg fóliát ki milyet rendel?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#974) prolad


prolad
őstag

Na tegnap végre megjött az enyém is, eddig nagyon tetszik. Gyári óra app nem ment out of the box, de azt amúgy sw használom. Youtube Vanced se ment elsőre, de aztán kiderült, hogy rossz microG-t szedtem le hozzá, egyébként minden szuper.
Max 3-ról eddig egyedül a mérete a visszalépés, igazán kiadhatta volna a Xiaomi ugyanezt 7 hüvelykes kijelzővel Max 4 típusként.

(#975) PowerBuldog válasza prolad (#974) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A Max szériát elengedik, nem fog több tagot kapni.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#976) kertesz.d95 válasza NemMo (#960) üzenetére


kertesz.d95
újonc

Angolra állítod, utána rámész az órára és kérni fogja az engedélyt.

(#977) prolad válasza PowerBuldog (#975) üzenetére


prolad
őstag

Igen, ezt én is olvastam, amúgy vártam volna a max 4-re.

(#978) NemMo válasza kertesz.d95 (#976) üzenetére


NemMo
őstag

Köszönöm. Sajnos még nem jött meg, de azért gyűjtöm a know-how infókat és 2 tokot is rendeltem

(#979) csubííí


csubííí
senior tag

(#980) NemMo válasza csubííí (#979) üzenetére


NemMo
őstag

Igen csak jó ár, de a garancia miatt én nem merek rendelni ilyen helyekről.

(#981) zerone válasza csubííí (#979) üzenetére


zerone
tag

Gearbesten 88K mail kuponnal [link] :) Tegnap Alin 86 volt.

[ Szerkesztve ]

(#982) szabi__memo válasza zerone (#981) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A GBnek is meg kell élnie valamiből :DD

(#983) prolad


prolad
őstag

A feloldóképernyő hátterét hol tudom megváltoztatni? Novában kiválasztottam, hogy a zárképernyőt is cserélje le, de nem cseréli. Az alap MIUI launcherben (volt már gondom ezzel, akkor valahogy onnan kellett) meg nem találom.

(#984) NemMo válasza prolad (#983) üzenetére


NemMo
őstag

A háttérkép beállításánál, ha kiválasztottad a képet és rányomsz az alkalmazásra, akkor ki tudod választani, hogy zárképernyőre, kezdőképernyőre vagy mind a kettőre alkalmazza

[ Szerkesztve ]

(#985) prolad


prolad
őstag

:R

(#986) silvergod


silvergod
őstag

a xiaomi ontja a telefonokat..készül a mi mix 4 64 mp kamerával és az A3 48 mp kamerával..
és nem hiszem hogy a poco -t csak úgy eldobja magától,szerintem készül a poco 2 is...szóval döntsd el mit vegyél... :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#987) prolad válasza silvergod (#986) üzenetére


prolad
őstag

Nem az volt, hogy ez (vagy a pro) lesz a poco 2 bizonyos piacokon?

MIX 4nél kíváncsi vagyok mit villantanak, ugye ott a kávamentes dizájn a lényeg, amit már ezzel is kimaxoltak. Kijelző alatti kamerát tudom elképzelni. +kerámia éa 5G,,hogy kicsit differenciálják, de a MIX széria elég okafogyottá vált.

(#988) szabi__memo válasza prolad (#987) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az volt. De attól még itt azonos néven lehet más:)

(#989) silvergod válasza prolad (#987) üzenetére


silvergod
őstag

az indiai piacokra tippelték a poco 2 nevet, de marad ott is k20 és k20pro..
ebből gondolom hogy talán külön modellként lesz majd piacra dobva...
a kijelző alatti kamera lesz szerintem az újítás a mixben.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#990) sandlerf


sandlerf
tag

Sziasztok, Én is nemrég szereztem be egy ilyen telefont. A kérdésem csak annyi lenne most, hogy a hozzáadott gyári töltő az qc3 vagy valami gyorstöltő?

[ Szerkesztve ]

(#991) sandlerf válasza sandlerf (#990) üzenetére


sandlerf
tag

Rádugtam és azt írja gyorstöltés..ez lehet valami saját szabvány vagy qc 😃

(#992) prolad válasza silvergod (#989) üzenetére


prolad
őstag

Nekem még valahonnan úgy rémlik, hogy a poco nevűként Dél-Amerikába szánták ezt. De már nem tudom hol olvastam. Persze, jöhet más, kérdés, hogy kell e még egy rípus a gyártónak ebbe a szegmensbe.

Ha tényleg kap egy kojelző alatti kamerát, akkor az még nem mostanában jön, talán az október/november környéke tartható, ha már úgyis akkor szoktak jönni a MIXek, az 5Gs MIX meg kvázi egy MIX 3s-nek felfogható. Remélem rendesen megoldják, nem lesz olyan bétás cucc, mint a MIX 1 volt, csak azért, hogy ők lehessenek az elsők.

(#993) prolad válasza sandlerf (#990) üzenetére


prolad
őstag

A qc a quick charge rövidítése, a Qualcomm féle szabványé. Még nem vettem ki a töltőt a dobozból, de azt tudom, hogy 18Wos,az legalább qc3, de lehet hogy qc4, nem tudom ezeknél mi a különbség.

(#994) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok! Gondolkodom egy k20 /Mi9T vásárlásán.Egy kérdésem lenne: bővíthető a memória?
Köszönöm a választ

(#995) bear_ válasza csiziktomi (#994) üzenetére


bear_
aktív tag

Nem bôvíthetô, ha kell a tárhely akkor célszerûbb a nagyobb memóriásat választani.

(#996) F-ECT$ válasza csiziktomi (#994) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem.

Dive ever, work never.

(#997) laci laci válasza csiziktomi (#994) üzenetére


laci laci
addikt

Nem

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#998) csiziktomi válasza laci laci (#997) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Köszönöm a válaszokat.Akkor marad a mi 9

(#999) PowerBuldog válasza csiziktomi (#998) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az sem bővíthető tudtommal

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1000) laci laci válasza csiziktomi (#998) üzenetére


laci laci
addikt

A legtöbb xiaomi nem bővíthető..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.