Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) zerone válasza PowerBuldog (#696) üzenetére


zerone
tag

Hát, ma megnéztem a Mi Global Store oldalt, -15%... egy életem, egy halálom, megrendeltem. 98K DHL-lel, plusz tokkal és fóliával, 15 nap alatt itt van. Még ha rátolnák véletlenül az ÁFA-t, akkor is magyar árban vagyok... ennyit bekockáztatok. FAQ-ban garantálja az eladó, hogy nem lesz rajta, innentől számonkérhető.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#752) silvergod válasza laci laci (#744) üzenetére


silvergod
őstag

mi az a face szervíz ami ennyit eszik? ezeket nem lehet korlátozni?
éjjel amikor nem nyúltál hozzá lehetne viszintesebb az a vonal :D
Mennyit merül esete reggel között ha nem nyúlsz hozzá?
így a számok alapján nincs annyira optimalizálva ez a miui

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#753) bear_ válasza silvergod (#752) üzenetére


bear_
aktív tag

Nekem úgy tűnik, hogy sokat van olyan helyen, ahol gyenge a térerő. Az is húzza keményen az akksit.

(#754) laci laci válasza silvergod (#752) üzenetére


laci laci
addikt

Olyan 5-6%.Sajnos még nem jöttem rá mi miatt. Még nem akarom nyitni a bl-t, mert kell a global stabil az android q-hoz..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#755) Siriusb válasza zerone (#751) üzenetére


Siriusb
veterán

Azt olvastad, hogy nincs raktáron?

(#756) d@vee válasza silvergod (#752) üzenetére


d@vee
őstag

Este reggel között nekem 2%-ot esett. Vasárnap délután kivettem a dobozból negyven pár százalékkal és hétfő este dugtam töltőre 17% körül. Játék nem volt, csak telepítgetés, böngészés, kamera próbálgatás és pár telefon.

Ja

(#757) silvergod válasza bear_ (#753) üzenetére


silvergod
őstag

Inkább pont azt látom, Hogy nagyon jó a térerő és ennek ellenére merül.
d@vee az úgy már jobban hangzik. A 2 % reális szerintem.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#758) d@vee válasza silvergod (#757) üzenetére


d@vee
őstag

Ezen van fólia alapból? Mert én nem látok, vagy nem veszem észre. A gyári összefirkáltat levettem, de remélem van rajta védőfólia.

Ja

(#759) PowerBuldog válasza d@vee (#758) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Legjobb tudomásom szerint nincs rajta azon a firkáltan kívül semmi.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#760) Siriusb válasza zerone (#751) üzenetére


Siriusb
veterán

Megnéztem asztali gépről is, úgy tűnik az a FAQ régi, van neki raktáron.
A 15%-ra van valami kupon?

(#761) S-eye


S-eye
senior tag

Akinek van, üvegfólia mennyire befolyásolja az ujjlenyomatolvasó hatásfokát?

(#762) silvergod válasza d@vee (#758) üzenetére


silvergod
őstag

én a videókban amit néztem nem láttam rajta,de majd megmondják akik már használják...elvileg a szélein látnod kellene ha van.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#763) Helltak válasza S-eye (#761) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem van rajta és egyáltalán nem befolyásolja. Viszont ajánlott újra tanítani, miután rá került a fólia!

Xiaomi 14 Ultra

(#764) silvergod válasza Helltak (#763) üzenetére


silvergod
őstag

ennek sima a széle igaz? rendesen felfekszik a széleken is, vagy itt is kisebb mint a kijelző?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#765) baandii válasza baandii (#738) üzenetére


baandii
senior tag

valaki esetleg az aod-s kérdésemre tudna válaszolni? mindent megjelenít?

(#766) Helltak válasza silvergod (#764) üzenetére


Helltak
őstag

Gyorsba most olyat tudtam venni, ami nem ér ki a szélére, viszont 3db került annyiba, mint a keretes, teljesen fedős.
Majd Nillkin-t fogok venni, tesóm Mi 9-esére is azt vettem, nagyon jónak tűnik eddig.

Baandii:
Vibert most próbáltam és nem jelent meg az ikon.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#767) baandii válasza Helltak (#766) üzenetére


baandii
senior tag

köszi a választ, akkor ugyan az a helyzet mint a Mi9 SE-nél

(#768) zerone válasza Siriusb (#760) üzenetére


zerone
tag

Kupon nincs, alapból levonja a 15%-ot. Reggel megnéztem mobilon és nem láttam már a Sale-t, de most van megint.

[ Szerkesztve ]

(#769) laci laci válasza baandii (#767) üzenetére


laci laci
addikt

Messenger, SMS, email, szinte ennyi

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#770) baandii válasza laci laci (#769) üzenetére


baandii
senior tag

köszi neked is a választ. kár, ennek nem annyira örülök

(#771) Siriusb válasza zerone (#768) üzenetére


Siriusb
veterán

Tényleg, most írja a 15%-ot.
Turbadonál van raktáron 129k-ért. Azért ez egy kicsit sok érte.

(#772) NemMo


NemMo
őstag

Van olyan, aki sd845 vagy sd855-ről váltott? A mindennapi használatban érez valami különbséget a játékokat nem tekintve?

(#773) Helltak válasza NemMo (#772) üzenetére


Helltak
őstag

Mi 9-ről váltottam, előtte Oneplus 6t-m volt.
Semmi különbséget nem érzek a mindennapi használatban. Szépen gyorsan, pörgősen dolgozik. Igazából kb olyan erős a hardver, mint az S835, csak kevesebbet fogyaszt.

Xiaomi 14 Ultra

(#774) NemMo válasza Helltak (#773) üzenetére


NemMo
őstag

Köszönöm ez igazán jól hangzik

(#775) PowerBuldog válasza Helltak (#773) üzenetére


PowerBuldog
veterán

835-nél már jobb is elvileg a 730.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#776) zerone válasza Helltak (#773) üzenetére


zerone
tag

És miért váltottál Oneplusról Mi 9-re, aztán Mi 9T-re? :)

(#777) silvergod


silvergod
őstag

néztem ezt a tesztet,a hang ,videónál tényleg ennyire rossz? mert az se-hez képest csapnivaló....

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#778) szuladam válasza zerone (#751) üzenetére


szuladam
aktív tag

Én is innen rendeltem.tobb mint egy hete "pending" státuszban van .fel se adtak , eladó nem válaszol .most azon agyalok hogy vissza kérem a pénzt és talán geekbuyingon is most láttam 330$ ért eü prioritivel meg dhlel is.

(#779) zerone válasza szuladam (#778) üzenetére


zerone
tag

Customer feedback alapján kaptak már meg tőlük Mi 9T-t júni 12-től folyamatosan, én várok. Majdnem 60.000 értékelés alapján 4.6-4.8 értékelései vannak az eladónak. Csak az utóbbi hónapban 10K rendelésük volt, valószínűleg nincs erőforrásuk arra, hogy válaszoljanak hacsak nincs gond. Az FAQ elég korrekt, megválaszolja a legtöbb kérdést.

Mivel jobb a Geekbuying, ők garantálják a 10-20 napot? Ott csak a feketét látom olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#780) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Sziasztok fiúk! ;)

Egy kis érdekesség, segítség néhány embernek a döntéshez, ha valaki nem tudná esetleg:

A Mi Global Store-ból 06.18-án rendeltem egy K20 Pro 6/64 telefont Global ROM-mal. (Igen, tudtam, hogy nem lesz benne B20, de már nem igazán akartam várni.) DHL-es szállítással 125K-ra jött ki az egész zusammen. Gondoltam, jó lesz ez.

Aztán kaptam egy üzenetet az eladótól:

"Dear friend,

Good day!

For Redmi k20 Pro we have worked out Developer Global ROM with OTA upgrade. It can upgrade to the new version of Developer Global ROM only, And can't upgrade to Stable Global ROM.For the order we would like to provide the solutions below:
1.Shiped with Developer Global ROM. You can flash Stable Global ROM by yourself when it is available .
You may read the tutorial via the link below:
https://www.aliexpress.com/store/product/Fastboot-Method-Of-Flashing-Global-ROM/3010045_32848496221.html
If you only choose Chinese version (Only Chinese and English ) , You also can not flash the global rom , Because there is no unlocked code , We have put unlocked code for the phone with Developer Global ROM,You can flash Stable Global ROM by yourself when it is available .
2.If you don't want Developer Global ROM ,I am afraid you need cancel the order , when you cancel the order , Please choose the reason for “The other reason”
We apologize for the inconvenience caused!
Looking forward to your response!
Kind Regards

Mi Global Store

Miko"

Tehát a telefonon fejlesztői global ROM van amire van OTA, de ha megjelenik a végleges stabil global ROM, akkor "kis" buherákkal megoldható a felcsavarása a telefonra. Vagy ha ez nem tetszik, lemondhatom a rendelést. Én az utóbbit választottam, gondoltam, hogy így már azért annyira nem baba a dolog.

Ennyit a tanulságról!

És még annyit, hogy azóta is küldik vissza a pénzt és már 26-a van... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#781) zerone válasza Racecam (#780) üzenetére


zerone
tag

Ld. eggyel fentebb - van Xiaomi Mi 9T-jük :) [link]

Mindenesetre minimum oda kéne írniuk az FAQ-ba, hogy developer ROM van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#782) Racecam válasza zerone (#781) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nekem nem kell/kellett 9T, majd 9T Pro kell, ha lesz. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#783) zerone


zerone
tag

Ha valaki Gearvita-n gondolkozott volna [link]... küldtek egy magvas választ. A "Mi 9T vagy K20?" kérdésre gyakorlatilag belökték a termékleírást bekarikázva a "Xiaomi Mi 9T Redmi K20" sorokat és a B20-t, nesze semmi.

A "fizetni kell-e vámot" kérdésre:

please kindly note that our shipping method is not 100% tax/VAT free, this depends on your country. Our declare default value is only a few dollors which normally didn't generate the extra fee. If the tax is indeed generated, you can clear the customs first, then send the proof of payment of the tax to us, we will help you bear the tax part. VAT is borne by consumers.
Thanks for your support. Any problem, please feel free to contact us.

Ha jól értem azt akarják mondani hogy ha elkapná a vám az alacsony ráírt érték ellenére akkor kifizetik neked az adót, de a vámot, ha van, neked kell állni (bár azt láthatóan nem tudják, hogy a VAT rövidítés mit jelent).

(#784) bear_ válasza zerone (#783) üzenetére


bear_
aktív tag

Nem értem, hogy miért szenvedtek a kínai webshopokkal, amikor igaz, hogy valamivel drágábban, de már itthon is elérhetô néhány helyen a telefon.

(#785) laci laci válasza bear_ (#784) üzenetére


laci laci
addikt

Pont ezt akartam írni. Sz@ros pár 10.000ft-ért kockáztatnak minden hülyeséggel, vám, adó, garancia, ha nem jó akkor visszautalás. Én elmentem a haveromhoz mondtam kell egy k20 és ennyi. 2 év gari..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#786) zerone válasza laci laci (#785) üzenetére


zerone
tag

Én konkrétan 25K-val olcsóbban rendeltem mint a magyar és abban már plusz tok+fólia is benne van. Ha 10 lenne a különbség, megvenném itthon.

(#787) Helltak válasza zerone (#776) üzenetére


Helltak
őstag

Oneplus-al nem volt semmi bajom, de hiányzott a széleslátószögű kamera. Főleg így nyár elején/nyaralás előtt. Sokat fotózok, ezért váltottam arról, Mi 9-re.
Az remek volt kamerában, de üzemidőben, alig vagy nem is bírta nekem nap végéig, pedig semmit nem játszom csak két kártya és rengeteg e-mail szinkronizáció van..
Ezért váltottam 9T-re, amit azóta is imádok!
Pont azt kaptam, amit vártam! Talán a gyári kamera app jobb képeket is lő fő kamerával, mint a sima 9-es.

Xiaomi 14 Ultra

(#788) laci laci válasza zerone (#786) üzenetére


laci laci
addikt

Nekem annyit megtért, hogy ha bármi van, van rá valós két év gari, és nem volt rá rizikó, hogy át megy-e a vámom.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#789) szabi__memo válasza laci laci (#785) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Bárki elmehet hozzá??

(#790) Sondi1986 válasza zerone (#783) üzenetére


Sondi1986
addikt

Úgy tudom hogy röntgenen mennek át a csomagok, és ha látják hogy telefon kikapják, különben magasról leszarja a vámos hogy a Kínai mit írt rá árnak. Utána néz milyen árba megy a teló és küldi 27% áfát. :B

[ Szerkesztve ]

(#791) PowerBuldog válasza Sondi1986 (#790) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Bizony. Épp múltkor volt valami műsorban róluk riport. Átvilágítás után ha gyanús bontják és gépnél nézik milyen áron megy az adott cucc.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#792) Racecam válasza bear_ (#784) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor most Neked elmondom az én indokomat. ;)

Mivel nekem a K20 Pro/Mi 9T Pro kell és hmmm... nem erősségem a várakozás, kizárólag ezért "szenvedtem" a kínai webshoppal és nem a 10-20K árelőnyért.

De ha tudsz más megoldást jelenleg illetve a közeljövőben, szívesen meghallgatom. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#793) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Üdv, úgy látom az alzan jövő héten már lesz Mi 9T. Akinek már van leírná, hogy az ő saját felhasználásával milyen aksiidőt tud elérni? laci laci közel 2 napos 6 órás kijelzőideje már jobban tetszik a mostani 3 órásomhoz képest.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#794) lacentos válasza ghiottone (#793) üzenetére


lacentos
aktív tag

A hét elején kérdeztem tőlük mire lehet számítani kb 400 érdeklődő van a készülékekre,kapnak e annyit. Magasról lesz...nincs válasz.

[ Szerkesztve ]

(#795) bostone


bostone
addikt

A 9T pro-ról még semmi hír?

(#796) szuladam


szuladam
aktív tag

B-tel-től vett már valaki 9T-t? Állítólag 1-2 napon belül postázzák a telót, ez igaz?

(#797) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Aksiban eléggé jól bírja a Mi 9T: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#798) winston88


winston88
csendes tag

Ma reggel jött meg a Mi 9T, fekete hátlaposat rendeltem. Az eddigi tapasztalataim:

- dizájn: élőben még szebb, gyönyörű a hátlap, hibátlan összeszerelési minőség jellemzi. Nincsen túl nagy kezem, de nagyon komfortos használni, és bár tartottam a súlyától, egyáltalán nem érezni "nehéznek". Mondjuk Note 9 után minden áldásnak számít ilyen szempontból.
- teljesítmény: nagyon fluid, gyors, nem kell ide csúcsproci, tényleg mindenre elég az SD 730.
- képek: egyelőre csak itthon próbálgattam, erre még visszatérünk.
- aksi: brutális.... de tényleg, erre nincs találóbb kifejezés, eléggé heavy user vagyok, de rengeteg nyüstölés után is alig merül. Jelenleg 4 óra 52 perces SoT és 54%-on vagyok.
- tok: kicsit csúszos, de sokkal minőségibb érzést kelt, mint eddig bármelyik "ajándékba" adott tok, ami a csomagban volt megtalálható.

Nekem eddig maximálisan beváltotta a hozzá fűzött reményeket.

Nyugodtan kérdezzetek, ha érdekel titeket bármi, ami a telefonnal kapcsolatos.

(#799) silvergod válasza winston88 (#798) üzenetére


silvergod
őstag

honnan vetted?
engem két kérdés érdekelne....az üveg sima a szélein? tehát rámegy az üvegfólia a teljes kijelzőre ,vagy ennél is majd kisebbet lehet rárakni csak mert feljön a széleinél.
a hangja a videónak ,valóban annyira rossz mint a #777 hsz.ben linkelt tesztben felvettek vele?
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#800) aero. válasza silvergod (#799) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Sima az üveg széle, csak ott van élesen kerekítve, ahol összeér a házzal, pár mm a szélén.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.