Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok! A cynogenmod 13 vagy a miui tud nagyobb üzemidőt produkálni?

(#23352) gusthy válasza kocsisdavid5 (#23351) üzenetére


gusthy
veterán

Nagy különbség nincs. Ez erősen a használat módjától függ.

(#23353) Oldman2 válasza gusthy (#23332) üzenetére


Oldman2
veterán

Legyetek szívesek valamikor nézzétek már meg, hogy a Hívásrögzítés megy-e LineageOS alatt (pl. az ACR-rel)...

[ Szerkesztve ]

(#23354) gusthy válasza Oldman2 (#23353) üzenetére


gusthy
veterán

Igen.

(#23355) rellif válasza DroiDMester (#23345) üzenetére


rellif
senior tag

A Kate topik-ban linkelt Guyver_MiUi-FPC-v1.9.zip az felrakható Kenzo-ra is?

(#23356) zeno79 válasza rellif (#23355) üzenetére


zeno79
őstag

(#23357) rellif válasza zeno79 (#23356) üzenetére


rellif
senior tag

Köszönöm :R

(#23358) DroiDMester válasza rellif (#23355) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

természetesen felrakható KERNEL nem létezik külön KATE és KENZO telóra mindkettőhöz ugyan az a kernel kell! KATE és KENZO csak a rádió részben tér el minden másban azonos!

zeno79 : a fejlesztő sajnos abba hagyta a MiUi vonalon a fejlesztést, az utolsó v1.9.4 Guyver kernel elég rosszra sikeredett!
inkább a Guyver v1.9 et érdemes használni az nagyon szépen működik!

[ Szerkesztve ]

(#23359) zeno79 válasza DroiDMester (#23358) üzenetére


zeno79
őstag

Köszönöm az infót, nem tudtam!
CM-vonalon mozgok, de amúgy is azt gondoltam a legújabb a legjobb... :B

(#23360) zorro3


zorro3
csendes újonc

sziasztok bocs helyesirasert

kerdesem a kovetkezo segitsegetek kene

Vettem redmi note pro 3 telot 2gbrom tarhely16gb HEXA CORE QUALLUM PROCI

Ket ev garival kulfolD.
LENYEG adroid verzio :5.1.1 LMY47V lolipop
SECURITI PATCH :2016.02.01
MIUI VERSION: XIAOMI.EU STABLE 7.2.5.0 (LHOCNDA)
KERNEL:3.10.73 PERFGE591B27
BASEBAND: 8976 GEN PACK 1.50190.152440.1

kerdes :hogy tudom frissiteni miui 8 ra mert 7 verzio van
MEGNEZTEM NYITOT E A BOOTLOADERE A leiras szerint azt irta: 1device temperad falsh 2device unlock tru 3device critikalt

NEM IRTA KI A CMD BE AZT A SORT KIHAGYTA 4Charger screen enabled tru

root ellenorzesnel azt irta ki nem rootolt a telefon

Na lenyeg ezek alapjan az infok alapjan a booloadere nyitott? mert device unlock nyitva azt irja vagy nem?... kerdes hogy akkor ezt

kinyitotta a kereskedo valoszinuleg es feltette ra a eu romot...ha akarom friisiteni uj romot rakni akkor nekem kotelezo

feltelepitenem a twrpt..majd kiroootolni vagy twrp is eleg nem muszaj a root...ELEG KOTYVASZT A DOLOG:miert mert az elso

feltetelezesem az volt mivel uj rom van rajat nem a gyari.. eu stock ezert valszeg felnyitottak a bootloadert mert ez a

rom csak igy teheto fel(nem hivatalos ugyebar)...majd visszazartak de kiderult nem zartak vissza a bootloadert..igy mar

elozoleg kinyitottak ha en twrp fel akarom tenni esetleg rootolni akarok nem fogom teglasitani a telefon?---ugyen van meg

a zip fajl telepitese a telefonrol esteleg ugy kene friisiten miui8 ra azt nem tudom hogy lehet e?...szoval szerintetek

felteheto twrp ra es a rootolas menni fog..mert nem akarom teglasitani a telefont..mondjuk direkt azert vettem romot tudjak

cserelgetni rajta..kozep kategorias telo de megtetszett..kameraja nemi kivetnivalot hagy maga utan de ennyi.. teteszik a

keszulek es ki akarom hasznalni esteleg az uj rom altal az eroforrasit stb...AZT SE ERTEM PL HA MOST NYITOTT A bootloadere es lezarom hogy nyitom ujra?- kell kervenyeznem mert ezek szerint akkor csak kereskedo tudja kinyitn mert kell a kod?mert lezaras a tiszta sor de a kinyitas ujra igy eleg erdekes nem?..
KOSZI ES ELORE IS VAROM A VALASZOTOKAT BOCS A HELYESIRASERT A LENYEGET NEZZETEK..

(#23361) zeno79


zeno79
őstag

Az igaz, hogy "egy kaptafa" majd' az összes 7.1.1 rom, de a MoKee romja is egész használható már (ha van türelmed letölteni).
Stabilnak mondható, persze a "gyermekbetegségek" itt is megvannak. Kicsivel többet tud mint egy CM, pl. a Feladatkezelő/alkalmazásváltóban az Összes törlése gomb, és infó a memóriáról, valamint a netforgalom-visszajelzés az óra mellett. Jó az Aegis alkalmazás-felügyelő is. Nekem ez az a plussz, ami miatt MoKee bejön (a 6-os MM nem). Aki romolgat, és próbálgatja a nugátokat, ezt se hagyja ki :-)

(#23362) zeno79 válasza zeno79 (#23361) üzenetére


zeno79
őstag

Ja, és ahogy látszik is, le lehet Lakatolni az alkalmazást, így ürítéskor azt nem törli ki ;-)
Eddig ilyet nem láttam más CM romon.

[ Szerkesztve ]

(#23363) zeno79 válasza zorro3 (#23360) üzenetére


zeno79
őstag

Hát elég nehéz kibogarászni mit is akarsz, remélem jót írok: ...
Nagy vonalakban vázolom.
Feltételezem nincsenek adatok/belakott programok a telefonon, és az írásomban sem foglalkozok most adatokkal. Üres, új telóról beszélek, új, tiszta telepítéssel.
Mivel eustock-os rom van rajta, valszeg nyitva a BL, tehát simán fel lehet tenni a twrp-t. Célszerű ZCX twrp-t feltenni, azzal egyszerű root-olni is. Twrp-ben bármilyen recovery romot telepíthetsz, global stabil, global dev, stb. (8.1.1.0 a stabil, 7.1.5 az aktuális fejlesztői rom). Zcx twrp-ben a root is megoldva.
Ha viszont zárt a teló, vagy esetleg a telepítés miatt lezárt (van erre esély újabban), akkor "féltégla" lesz, nem indul el, csak pirosan villog a led, akkor nulláról indulsz. EDL módba indítva a telefont, a MiFlash programmal, számítógépről flasheled a stabil vagy dev fastboot romot. Ekkor is mindent töröl a telóról, de lesz egy teljesen tiszta, új, üres rom rajta.
Nyitni majd te is fogod tudni a BL-t, ha megkéred a miui "fórumon", mélyvíz leírásban megtalálod.
A többi részlet is benne van a mélyvíz leírásban. Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#23364) akos_g


akos_g
csendes tag

Sziasztok!
Lehet volt már a kérdés, de nincs kedvem visszaolvasni többszáz hsz-t.

Mostanában azt kezdte el csinálni a telefon, hogy radugom tölteni, aztán folyamatosan elkezdi csinálni, hogy tölt, nem tölt, tölt, nem tölt. Kétszer, háromszor kihuzom a konnektorbol, majd visszadugom, és semmi baja, tölt normálisan.

A kérdésem az lenne, hogy ez mitől van? Illetve van erre megoldás?

A teló Eustockos, nem frissülő magyar rommal. MIUI Global 7.2 Stabil 7.2.3.0 (LHOMIDA)

(#23365) LantosBerry8 válasza akos_g (#23364) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Lehet elkoszolódott a mikro usb csatlakozód a telefon alján(sokat van zsebben, vagy poros helyen) próbáld meg megfújkálni a száddal, vagy pumpával, vagy sűrített levegővel

(#23366) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok! Imei-t hogyan lehet helyrehozni? A cynogenmod 14 elrontotta.

(#23367) kocsisdavid5 válasza kocsisdavid5 (#23366) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

Sikerült visszaállítanom az imeit, de nem ismeri fel továbbra sem a sim kártyámat, van valakinek valami ötlete?

(#23368) rellif válasza DroiDMester (#23358) üzenetére


rellif
senior tag

Köszönöm!
EU dev-re raktam fel.Eddig 1%-ot merült (9 óra alatt) :DD

(#23369) qkaleko válasza qkaleko (#22675) üzenetére


qkaleko
tag

Végül is nem a romokkal, vagy kernelekkel volt a baj.. Hanem az akksival. Már le is adtam a szervizben.

(#23370) RVR400 válasza qkaleko (#23369) üzenetére


RVR400
veterán

Valaki nemrégiben vitt be ilyen telót, elhajtották vele...

(#23371) A tumi


A tumi
tag

Sziasztok! Kis segítséget kérnék! Felnyomtam a twrp-t de előtte nem állítottam be a telón a fejleszői módban az oem unlockingot meg az usb debbuggingot. Most újraindítottam a telót és csak az eui felület jön be és tovább nem megy. Ilyenkor mit csináljak? Leeco cool1 telóról van szó! :(

[ Szerkesztve ]

(#23372) bozarjoska válasza A tumi (#23371) üzenetére


bozarjoska
őstag

Akkor irány annak a topikjába....

(#23373) qkaleko válasza RVR400 (#23370) üzenetére


qkaleko
tag

Nekem azt mondta a hölgy, hogy szerencsém van, hogy nem cseszte szét a kijelzőt. Miért is hajtották el? Tőlem simán átvették. Még meg is lettem dicsérve, hogy milyen szép állapotban van a telefonom.

(#23374) RVR400 válasza qkaleko (#23373) üzenetére


RVR400
veterán

(#23375) Savageboy válasza kocsisdavid5 (#23367) üzenetére


Savageboy
aktív tag

CM14-hez tudtommal külön kell modemet flashelni, azt feltetted?

(#23376) batai15


batai15
félisten

sziasztok! cm14/ lineage os-el érdmes már foglakozni? napi használatra is alkalmas? unom a 6.0-át és jó lenne a 7. alapú rr romot feldobni.

(#23377) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Őőőőő izé, 7.5.3 -ban nincs Camera2.api?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23378) zeno79 válasza batai15 (#23376) üzenetére


zeno79
őstag

Szerintem győződj meg róla Te magad. Ha annyira kíváncsi vagy rá, akkor twrp backup all, felinstallálod az újat és megnézed mi megy/mi nem megy ami neked kell. Valakinek már elég a tudása a napi használatra, valakinek pedig nem.
Ha nem okés, akkor simán cm13 restore twrpből, csak 1-2 órád bánja.

(#23379) batai15 válasza zeno79 (#23378) üzenetére


batai15
félisten

meg mondjuk aki használja , annak 2 perc leírni a tapasztalatot és akkor nem kell fölöslegesen szarakodni vele. :U

(#23380) zeno79 válasza batai15 (#23379) üzenetére


zeno79
őstag

Az igaz, csak mindenkinek más a fontos, mindenki mást használ. Valakinek kell a zseblámpa, valakinek nem, valaki videózik, valaki nem, néha fagy a cam. Ezek bajosak. Valakinek kell ilyen-olyan "csempe", egyéb kényelmi funkciók, amik nincsenek. Valakinek meg 4g meg tököm tudja még mi a fontos, ami nekem, vagy az éppen aktuálisan "véleményezőnek" nem.
Nem rossz már úgy egészében, nincsenek újraindulások, de sok apróság (vagy nem apróság) még nem megy, de azért "használható".
Nem használjuk ugyan azokat a funkciókat, így nem is tudok mindenről nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#23381) batai15 válasza zeno79 (#23380) üzenetére


batai15
félisten

értelek, akkor még egy darabig nem teszem fel. :( Köszi a visszajelzéseket !
Mondjuk nekem az a sanda gyanúm hogy majd nougat miui driverekkel lesz 100as a rendszer , addig nem .

(#23382) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Üdv,
Milyen Busybox rakható fel Miui 8, multi EU 7.1.5 ROM-ra?

(#23383) gusthy válasza Savageboy (#23375) üzenetére


gusthy
veterán

Annyira egyszerű, és az xda fórumon le is van írva. Nem értem, hogy lehet elrontani.

Az ember feltolja a twrp-t, aztán :
1, firmware (az, ami ott van linkelve)
2, rom
3, gapps
4, Radon kernel (ha akarja az ember, érdemes)

Előtte full wipe.
Pont tíz perc mindenestül.

Kate esetén kell modemet külön felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#23384) Kolondrum

Végre teljes sávval megy a net!!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23385) Savageboy válasza Kolondrum (#23384) üzenetére


Savageboy
aktív tag

A kép URL-jének végéről a .th-t szerintem vedd ki, mert egyébként nem sok minden látszik. :DDD

Lassú voltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#23386) Freddycom válasza Kolondrum (#23384) üzenetére


Freddycom
őstag

Mi okozta a lekorlátozást?

(#23387) Kolondrum válasza Freddycom (#23386) üzenetére

Én tudjam? Új rom, 7-es dev.

(#23388) Oldman2 válasza gusthy (#23383) üzenetére


Oldman2
veterán

Annyira mégsem egyszerű, lásd az én esetemet...

Nem megy az ujjlenyomat-olvasó.

(#23389) Freddycom válasza Kolondrum (#23387) üzenetére


Freddycom
őstag

Ja azt hittem valamit bűvészkedtél.

(#23390) gusthy válasza Oldman2 (#23388) üzenetére


gusthy
veterán

Se az FPC, se a Goodix verzióval?

[ Szerkesztve ]

(#23391) golyós válasza DroiDMester (#23358) üzenetére


golyós
őstag

Kernelt hogyan kell telepíteni?Sima twrp-m van, de még sosem csináltam.Érdemes lecserélni?
A kernel csere miatt újra be kell lakni a telefont?
Bocs a "hülye" kérdésekért de ilyen mélyen még nem folyta bele soha.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#23392) Moki2


Moki2
aktív tag

Megreklamáltam en fórumon bl nyitási jog visszavonását és kb 2.5 fél hét múlva visszakaptam. Érdemes megpróbálni .

(#23393) Freddycom válasza golyós (#23391) üzenetére


Freddycom
őstag

Sima twrp alatt mit értesz? TWRP-ből kell feltenni, igen, de nem kell újra belakni a telefont.

(#23394) Oldman2 válasza gusthy (#23390) üzenetére


Oldman2
veterán

Letöltöttem a Goodix féle komplett 0108-as ROM-ot, azzal alapból nem ment.
Feltettem alá külön a Guyver féle [CM N\Goodix-V1.3] kernelt, azzal sem ment.

Aszerint, amit az AIDA64 kiír, nem Goodix a szenzorom?

(#23395) floratm


floratm
senior tag

Miui 8 global beta 6.12.8 van most asszony teloján... És ahogy elmondta elsötétedett néhányszor a kijelző beszélgetés közben és nem lehetett kikapcsolni. Annakidején mi4 én is volt ez de már rég megszünt.
A mostani frissítés már orvosolja ezt? Nem akarnék egy akkuzabáló rosszulsikerült hetire nyomni

(#23396) gusthy válasza Oldman2 (#23394) üzenetére


gusthy
veterán

Nem tudom, de én tuti kipróbálnám a másik verziót :)

(#23397) Oldman2 válasza gusthy (#23396) üzenetére


Oldman2
veterán

Feltettem "a másik verziót" (FPC), ne kérdezd miért, de szép kis Bootloop lett belőle, szerencsére a TWRP bejött, visszatettem a Goodix kernelt, a Bootloop megmaradt...

Végül a teljes, eredeti ROM-ot tettem vissza, most elindult a teló rendben, de a Fingerprint Reader nem megy most sem.

Nem lehet hogy a ROM a "hibás"?

(#23398) WhiteWalker válasza Oldman2 (#23388) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én abszolút nem tudtam az ujjlenyomat
Olvasót életre kelteni.
Elég sokat nyuglodtem vele. Egyik patchel sem ment.
Többek közt ezért hagytam a CM-t.

(#23399) gusthy válasza Oldman2 (#23397) üzenetére


gusthy
veterán

Nem tudom, azzal a kernellel, amivel próbáltad, nem próbáltam. Ahhoz, hogy menjen a Goodix, a kernelnek is stimmelnie kell.
Próbáld meg Radonnal.
Amúgy annak a kernelnek, amit te próbálsz, az 1.3 verziója elég régi, úgyhogy n biztos, hogy kompatibilis a Lineage-dzsel.

[ Szerkesztve ]

(#23400) kocsisdavid5 válasza gusthy (#23383) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

Köszönöm szépen! Ma kipróbálom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.