Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) gusthy válasza Brain75 (#23200) üzenetére


gusthy
veterán

Fastboot módban MiFlash segítségével.

(#23202) Moki2 válasza Brain75 (#23200) üzenetére


Moki2
aktív tag

Ha találsz frissítés appot akkor azzal megpróbálhatod , de vagy nem lesz vagy nem működik. Amúgy kijelzőn eszközök abban katt frissítésre (ha van) ,ott jobb felső sarokban 3 pöttyre és rom telepítés kiválasztása , ezzel betallózod a letöltött rom-ot.De előtte factory reset/gyári adat viszaállítás előtte.
De ha nem megy akkor leírás :
[link]

Ezt a romot kell ilyenkor flashelni:
[link]

Itt ezt válaszdd ki Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download

[ Szerkesztve ]

(#23203) koppasz1986 válasza schawo (#23188) üzenetére


koppasz1986
tag

Én is Neutront használom már hónapok óta, de nálam nincs ilyen 2 percenként leállás, 5-6 zene után kapcsol ki ha vége, de ha én váltogatom a számokat akkor nem.. ha az az 5-6 zene 1-2 órás mix az is ugyanúgy végig megy

(#23204) schawo válasza koppasz1986 (#23203) üzenetére


schawo
titán

Érdekes. Nálam egy-két éve egyik telefonomon megbuggyant a net engedélyrendszer, és hetek múlva jöttem rá, hogy a telefon megvonta a netet a Neutrontól. Már a fejlesztőnek anyáztam, de ő se jött rá, hogy miért veszti el a Neutron az aktivált állapotát, és áll le kétpercenként (akkoriban biztosan így volt) annak ellenére, hogy ő is ellenőrizte a jogosultságomat, és a play store is jogosultnak tartott. De aztán pár hét múlva a teló megint megbuggyant, és a böngészőtől is megvonta a netet. Na az feltűnő volt, és akkor jöttem rá, hogy a Neutron is jogosultsághiba áldozata.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#23205) tekes


tekes
tag

Várható még a hivatalos CM14 stabil, vagy már biztosan nem lesz?

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

(#23206) Istu94 válasza tlala (#23181) üzenetére


Istu94
csendes tag

Köszönöm, de mivel nem tudok belépni a fastboot módba így sajnos erre sem reagált mert nem látja az eszközt.

[ Szerkesztve ]

(#23207) tlala válasza Istu94 (#23206) üzenetére


tlala
addikt

A hangerő gomb lefelé+Power gomb egyszerre hosszan nyomva lépésre mit reagál?

[ Szerkesztve ]

(#23208) madrac válasza pvt.peter (#23165) üzenetére


madrac
őstag

Igen. Szerintem vissza gombbal lecsukva és belekattintva a szövegmezőbe amibe írni akarunk, újra előhozza.

(#23209) Nova96


Nova96
őstag

MIUI 8 - nal, hogyan lehet kikapcsolni a lock screen-nel az egész képernyős zenelejatszot?

(#23210) gusthy válasza tekes (#23205) üzenetére


gusthy
veterán

CM14 biztos, hogy nem lesz, mint ahogy úttörőavatás se :)
De LineageOS lesz.

(#23211) batai15 válasza gusthy (#23210) üzenetére


batai15
félisten

jó lenne végre egy lineage stable rom, kezdem unni a 6.0.1et.
kíváncsi leszek a lineage mennyire lesz ezek után élet képes és mennyire fog meg csappanni a custom rom támogatás

(#23212) gusthy válasza batai15 (#23211) üzenetére


gusthy
veterán

Erre nem csak te vagy kíváncsi :) ez most az Android világ egyik nagy kérdése.

(#23213) Auratech


Auratech
őstag

Érdekes funkciót találtam és nem is haszontalan. A lock screenre felêlesztett telón a home gombot hosszan érintve felkapcsolódik a zseblámpa, amíg érintve tartom, plusz 2s. Stock rom van a telón..

Auratech Field Recording

(#23214) RVR400 válasza Auratech (#23213) üzenetére


RVR400
veterán

Sőt, ha ekkor kilövöd a kijelzőt, akkor világít addig, amíg újra be nem lövöd. ;)

(#23215) golyós


golyós
őstag

Xiaomi hátizsák

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#23216) bozarjoska válasza Nova96 (#23209) üzenetére


bozarjoska
őstag

Sehogy.

(#23217) zeno79 válasza batai15 (#23211) üzenetére


zeno79
őstag

Lehet hogy unalmas az utolsó cm13, de eddig ez a legkorrektebb, legtöbbet tudó, legkevesebb hibát produkáló rom számomra.

(#23218) nines


nines
csendes tag

Sziasztok,
kb egy hónapja van meg a teló, még nem jött meg a tok hozzá, de egy óriási karc már van rajta illetve ma odaütöttem a sarkát kicsit és letört kb egy darab az üveg széléről. Sajnos a jó árral iszonyat gagyi minőség is jött.. Tudtok valami módszert karc eltüntetésére/csökkentésére? Ez már kicsit off mondjuk..

Illetve a nagyobb gondom, hogy 2 hét után egyik reggel nem ment bele a füles az aljzatba. Egész egyszerűen elhajlott benne az a kis fém amihez kapcsolódik a füles és lefeküdt az aljzat aljára amitől nem lehet teljesen bedugni. Ilyen volt már valakinek?!

Illetve EU Stock garanciáról vannak vélemények? Gubacsi útra kell vinni Wayteq Europe-hoz, Karácsony előtti héten azt mondták ne vigyem be mert kb 3 hét lesz mivel két ünnep között nincsenek.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#23219) Istu94 válasza tlala (#23207) üzenetére


Istu94
csendes tag

Ha kábelre nincs rádugva akkor pirosan villog de mást nem csinál, ha kábelre rá van dugva akkor szint úgy csak még a portoknál újra meg újra megjelenik.

(#23220) beg válasza nines (#23218) üzenetére


beg
veterán

Senki nem állította, hogy ennyi pénzért karc és ütésálló telefont fogsz kapni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#23221) nines válasza beg (#23220) üzenetére


nines
csendes tag

Őszintén szólva nem is vártam. Pont ennek kapcsán nézegettem most egy ájfón ötes ami már több éves most 100 ezer én meg vettem a 3/32 giga prot 65-ért postával.. Egy aktuális epl ájfon vagy samsung csúcs készülék 250-260 amiért veszek következő 4 évben minden évben aktuális legújabba ebből. :)
Mondjuk ezen a mai ütődésen kicsit elkeseredtem.. :(

(#23222) beg válasza nines (#23221) üzenetére


beg
veterán

Ha azt is vasvillával szórod a betonkeverőbe, az is megsínyli :)
Csak gondoltam előre szólok.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#23223) < CyberBob > válasza beg (#23222) üzenetére


< CyberBob >
őstag

:DD :DD

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#23224) scream válasza nines (#23218) üzenetére


scream
veterán

"Sajnos a jó árral iszonyat gagyi minőség is jött..."

Persze, nyilván a minőséggel van baj, nem azzal ahogyan a telefonnal bánnak. Gondolom a jack is csak úgy magától lett olyan. :U

[ Szerkesztve ]

(#23225) nines válasza scream (#23224) üzenetére


nines
csendes tag

Ezt nem értem otthon kellene tartanom a fiókban a telefont, hogy ne sérüljön meg minden kis ütődéstől? :) Gyenge anyaghasználat.. a jack aljzat tönkremenetel is erről tanúskodik.

[ Szerkesztve ]

(#23226) scream válasza nines (#23225) üzenetére


scream
veterán

Érdekes, nekem kb 6 hónapja van meg a telefon, tok nélkül és még karc sincsen rajta és a jack is tökéletes, pedig nem különösebben kímélem.

És nem, nem a fiókban kell tartani, mert nyilván azért veszi az ember, hogy használja, csak a hogyan használja a kérdéses. És ez az anyagminőségtől független.

[ Szerkesztve ]

(#23227) nines válasza scream (#23226) üzenetére


nines
csendes tag

A külső sérülés magától nem keletkezik szóval ebben nyilván van saram, csak reméltem többet bír ennél az előző HTC M7-emre év alatt tettem annyi sérülést mint erre ugyanolyan használat mellett.

A jack aljzat viszont biztos, hogy gyári hiba mert kb a 4. fülhallgató bedugásra megadta magát pedig nem rángatom ki/be a fülhallgatót.

Ezt meg mobilarenan írták teszben, szóval azért ez csak nem csak nekem tűnt fel:
"Mindez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a fémházas borítás (a hátlap aljára és tetejére műanyag sáv került) meglehetősen vékony, amit tapintásra és kocogtatásra is érezni egy minőségibb LeTV Le 1s-sel összevetve, és erősebben megmarkolva a Redmit, némi halk recsegést hallatni lehet."

(#23228) Auratech válasza RVR400 (#23214) üzenetére


Auratech
őstag

"A lámpa világításához nyomja meg a bekapcsoló gombot!" = kilövöm a kijelzőt.. :)
---
A teló tényleg nem ütés-víz-karcálló de egy 2 dolláros vékony tokkal, meg egy üvegfóliával hosszútávon meg lehet óvni. Az üvegfóliából érdemes a legvékonyabbat venni, hogy az érintés ne legyen pontatlanabb.

Auratech Field Recording

(#23229) RVR400 válasza nines (#23227) üzenetére


RVR400
veterán

Azért eléggé oda kell baszni valahová, hogy a sarkából letörjön egy darab, lévén alapból még egy másik keretbe is bele van ültetve a kijelző... A hátlap anyaga meg aztán jó sokat számít, ha az üveggel próbálsz szöget beverni...

(#23230) Graphics válasza nines (#23221) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a baj ezzel, hogy most majd az a következtetés jön le, hogy kínai és olcsó és szar..

Nekem minden telefon vásárlása előtt már az az első, hogy üvegfólia, és egy alap szilikon tok.

2x ejtettem le a telefont, sarkára esett, üvegfólia pattant el, tok is fogta, igaz kicsit kifordult belőle, még sincs rajta semmiféle karc és sérülés.

A telefon se azt várja, hogy na akkor most elejtenek..

Sok mindent elárul, hogy a Mobilarena teszten megmarkolták és recsegett.. Szörnyű? Hát nem tudom, én 55-ért vettem, nekem ennyiért eddig nem produkált semmi olyat, amire azt mondanám, hogy hát ez szar fos gagyi..

Javíttasd meg a füles problémát, és add el, mert ez nem a Te telefonod. Ez a javaslatom

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23231) nines válasza RVR400 (#23229) üzenetére


nines
csendes tag

Szia,
igazából az üveg szinte nem sérült, hanem az a másik fekete keret ami nem tudom miből van.

[ Szerkesztve ]

(#23232) nines válasza Graphics (#23230) üzenetére


nines
csendes tag

Nem gondolom, hogy ár-érték arányban ne lenne ez egy kiváló telefon. A kamera képminőségével vagyok kicsit elégedetlen már közepes fényviszonyok mellett sajnos illetve az anyaghasználattal, de ennyi pénzért így is ajándék.

(#23233) RVR400 válasza nines (#23231) üzenetére


RVR400
veterán

Az sima puha műanyag mindegyik telónál, igazából mechanikai védelmet nem nyújt, minden teló sarkára való ejtésnél deformálódik, és nagyobb esésnél ugyanúgy törik az érintő. Inkább csak esztétikai szerepe van, mivel pontosabban illeszthető az érintő, meg javításnál van szerepe, mivel azzal együtt melegítés és ragasztás nélkül cserélhetőek a kijelzők.

[ Szerkesztve ]

(#23234) < CyberBob > válasza RVR400 (#23233) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Azért mert egy telefon leesik és nincs külső sérülés az még nem garancia, hogy nem romlik el.
Elengednek forrasztások, leszakadnak az antennák, de persze bármi más is megsérülhet a nyákon.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#23235) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Az updateres frissítés annyiból áll, hogy leszedem a kiválaszott romot (jelen esetben global dev), rárakom a teló belső memórájába és az upterben "betallózom" neki?
Ugye HK Goldwaytől rendeltem, ahogy nézem global stable-el küldik. Kenzo természetesen.

(#23236) Graphics válasza Tomi0703 (#23235) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor ennyi, ha nem webshopos a rom

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23238) Tomi0703 válasza Graphics (#23236) üzenetére


Tomi0703
őstag

Elvileg nem webshopos rom. Legalábbis a Kate topikba aki bontatlanul kérte annak global stable-el jött a cucc. Remélem ez is azzal jön és megkímél a szop@stól... :DDD
Köszi. :R

(#23239) han_lev


han_lev
senior tag

Üdv mindenkinek!
Kérdésem: a 6.12.29 -es frissíés 1.2 giga.
Jó ez nekünk, vagy egyelőre ne tegye fel az ember fia?
Ja, bocs: Global Dew. (de gondolom ez a számból már mindenkinek kitünt :DDD )

:R :R :R

MI9 6/64

(#23240) gusthy válasza nines (#23218) üzenetére


gusthy
veterán

Viszont cserébe egy kijelző kb 8e+ÁFA, egy hátlap meg úgy 3 rugó. Egy iPhone 6s vagy S7 edge kijelző majdnem annyiba kerül, mint ez a telefon.

Nem tudom, hogy honnan rendeltél tokot, de itthon több helyen is szokott raktáron lenni, lehet, hogy egy ezressel drágább, mint Kínából, de egyből itt van, és szerintem a kijelzőcsere drágább, mint az árkülönbség.

[ Szerkesztve ]

(#23241) RVR400 válasza han_lev (#23239) üzenetére


RVR400
veterán

Az nem a frissítés, hanem a full ROM. Nekem megy múlt péntek óta.

(#23242) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Jelenleg Global Stable V8.1.1.0 van fent, illetve ZCX-TWRP recovery.
Ha visszaakarom rakni a gyári recoveryt, akkor csak annyi a teendőm, hogy leszedem az ennek megfelelő fastboot fájlt, majd kicsomagolom a *.tgz -t, és az images mappából felrakom a recovery.img -t a fastboot flash recovery recovery.img paranccsal?
Illetve ue. TWRP -ből is meglehet csinálni, csak be kell tallózni a recovery.img -t, ha jól értem.

Ha eddig rootolva volt a teló, akkor a gyári recovery visszaállítása után is megmarad a root?

Ha jön hozzá frissítés OTA -n, akkor vajon a bootloader visszafog zárni? Illetve OTA frissítés telepítése után megmarad a root?

Egyáltalán mitől függ, hogy a bootloader visszazár-e?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#23243) laychi


laychi
veterán

üdv

lehet a telefont webkamerának használni?
online közvetítést szeretnék csinálni élőben szgépről

(#23244) Graphics válasza laychi (#23243) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem max program segítségével

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23245) trebrona válasza laychi (#23243) üzenetére


trebrona
nagyúr

DroidCam

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#23246) Graphics válasza trebrona (#23245) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ha egy mozgásérzékelést is tudna ez a program, akkor tuti nem is keresnék hálózati kamerát otthonra. De ez már off :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23247) didros


didros
senior tag

Sziasztok! Aliexpresszről (Goldway) a redmi 4 mókolt rommal érkezik? Amennyiben igen, könnyen megoldható a cseréje global stable romra?

(#23248) beg válasza didros (#23247) üzenetére


beg
veterán

Hivatalos global stable fw-vel érkezik ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#23249) Graphics válasza didros (#23247) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt topicja: [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23250) trebrona válasza beg (#23248) üzenetére


trebrona
nagyúr

Redmi 4-es szériára nincs még global rom, csak kínai.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.