Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) Siriusb válasza vampire17 (#15050) üzenetére


Siriusb
veterán

Legyen úgy!
Sajna általában a kínaiak nagyon tudják hajtogatni a magukét, lényegtelen szempont, mennyire fedi a valóságot.

(#15052) sp8787 válasza vampire17 (#15050) üzenetére


sp8787
addikt

a szallitasi modra vigyazzatok , hogy tenyleg afa/vammentes legyen
de ugye le van irva ennek a telefonnak az adatlapjan is ,hogy melyiket kell valasztani
+17-18 USD ha jol emlekszem

[ Szerkesztve ]

(#15053) tothdev


tothdev
tag

Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem.

Habár nem Note 3 , de ez a topik eléggé pörög, és itt igazából a boltra lennék kíváncsi :Geekbuyingról B20-as Redmi 3s 3/32 őt tudnék 4% os kuponkóddal megvenni 131.37 euróért. Német bankkártyával fizetnék, biztonságos? Global Stable-val érkezne? Ha Registered Airmail-lal érkezne nagyobb az esély, hogy nem kerül rá plusz "költség", köszi. :DDD [link]

(#15054) Marcello83 válasza Criminal017 (#15046) üzenetére


Marcello83
tag

Sorry, ezt nem láttam, mert szerintem akkor még nem volt kint a postod, mikor írtam éppen az újat, és utána meg már nem láttam. Olvasok szorgalmasan...
De ezzel kicsit meg vagyok szívatva úgy érzem. :(
Hogy tudom vissza zárni az eustock ROM-ot, ha nem tudok hivatalosat feltenni rá?
Vagy ahhoz nem kell kinyitni?
(sorry, kicsit katyvasz a leírás, amikor a második oldalon hivatkozik az ADB letöltésre visszamenőleg említi, közben meg az később sincs benne rendesen...) persze, hogy nem látja a gép ADB-ként...
(lehet kicsit lassabban fogom fel most - pedig nem egy telefont nyitottam már ki és raktam rá főzött ROM-ot,- ebben szívesen elfogadnék pár iránymutató tanácsot). :F

Samsung Galaxy S8 Active, Lenovo Helix

(#15055) Milestone2 válasza Marcello83 (#15054) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahh ez az állandó "katyvasz a leírás" szöveg...

Az Eustock ROM flesselés szempontjából ugyanolyan mintha unbrickelnéd (újraélesztenéd) a telefonodat.

Amint kiderült vagy FASTBOOT vagy EDL módban (kinek így, kinek úgy sikerült - nem a leírás katyvasz, hanem ez a telefon....) MiFlash alkalmazásssal kelll gyári/hivatalos ROM-ot FASTBOOT ROM-ból felflesselni a készülékre.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15056) dacsa válasza Siriusb (#15051) üzenetére


dacsa
senior tag

+1

(#15057) ricsidealer


ricsidealer
tag

sziasztok,gondolkozok a redmi és az umi Max között, mennyire stabil ez a rendszer? sok a vacak vele? telefon hardveresen/ fizikálisan mennyire müködik/van jól összerakva? Csakis 3/32 650es verzió érdekelne amúgy

Nokia 6.1

(#15058) WhiteWalker válasza Milestone2 (#15055) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezzel esetleg ki lehetne egészíteni az összefoglalót. "Hogy kétféle módon lehet flashelni a telefont zárt BL-nel"

(#15059) Milestone2 válasza WhiteWalker (#15058) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Criminal017 a gazda, majd kiegészíti.
Jó lenne a logikára rájönni (-már ha van benne szabályosság-) hogy mikor Fastboot és mikor EDL...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15060) Milestone2 válasza ricsidealer (#15057) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem nem hasonlítható össze a két gyártó...és talán a két telefon sem...vagyis persze, megtehető, csak nincs értelme...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15061) DMG válasza dacsa (#15040) üzenetére


DMG
senior tag

Na azt nem, akkun belül hol? Azt eddig sem állítgattam szerintem.

köszi!

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#15062) Marcello83 válasza Milestone2 (#15055) üzenetére


Marcello83
tag

Köszi! :) Amúgy nagy köszönet a leírásért.
Viszont most, hogy fastboot módban volt a telefon, észrevettem egy pixelhibát a jobb felső sarokban. Beviszem gariztatni, ott meg hátha kap egy új ROM-ot is. :)

Samsung Galaxy S8 Active, Lenovo Helix

(#15063) Milestone2 válasza Marcello83 (#15062) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Eustock most már hivatalos gyári GLOBAL DEVELOPER-rel forgalmaz, ergo jól is járnál, megmenekülnél a feladattól/macerától/bizonytalanságtól, és kapnál egy gyári , hetente frissülő, magyarul is tudó készüléket/rendszert. Próbáld meggyőzni őket, ha már beviszed, hogy rakják rá neked a GLOBAL DEV-et (már ha mégse cserélnék...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15064) dacsa válasza DMG (#15061) üzenetére


dacsa
senior tag

Beállítások-Akkumulátor és teljesítmény-Alkalmazások akkumulátor használatának kezelése

(#15065) Trianta válasza dacsa (#15064) üzenetére


Trianta
tag

Eddig az volt bejellölve hogy korlátozza, most azt kikapcsoltam.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#15066) dacsa válasza Trianta (#15065) üzenetére


dacsa
senior tag

Zsír!

(#15067) DMG válasza dacsa (#15064) üzenetére


DMG
senior tag

Köszi! Meglesem

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#15068) vampire17


vampire17
addikt

Hat gyerekek, remeg a kezem a "Buy" felirat folott, csak az idegesit, hogy a 2 mm-es meretkulonbseg vajon mit fog jelenteni a tokoknal... Esetleg meg tudnatok nyugtatni?? :D

(#15069) martin555 válasza DMG (#15067) üzenetére


martin555
aktív tag

tisztelt uraim

ezt a készüléket vásároltam :

http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5_5-inch-2GB-RAM-16GB-Snapdragon-650-Hexa-core-4G-Smartphone-p-1030861.html

(DHL hoza ugyhogy dellás lett a cucc.. mindegy)

kérdésem az lenne hogy a még érintetlen, gyári progijával (nem tetszik a launchere egyébként, de ez egyéni szoc probléma) néha egyáltalán NEM REAGÁL a tacsizásra. tehát bekapcs. gombbal bekapcsolom "látszik" a főképernyő de az ikonok nem indíthatóak el....

érdekes hogy az értesítési sáv lehúzható.

nyilván a kérdésem hosszútávon arra lyukad ki hogy majd rom csere. de addig mit tudnék tenni?

megköszönném jótanácsaitokat de télleg.

üdv.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#15070) Milestone2 válasza martin555 (#15069) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Biztos, hogy érintetlen gyári "progi" van rajta? Milyen rommal érkezett?
Settings / About phone -ról egy kép...???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15071) RVR400 válasza vampire17 (#15068) üzenetére


RVR400
veterán

Én meg tudlak. Tokot is keress hozzá. :DDD

(#15072) vampire17 válasza vampire17 (#15068) üzenetére


vampire17
addikt

Ilyen tokot vennek hozza, ennek pont nincs alja/teteje: [link]

Velemeny? 1-1 mm alul/folul mennyit jelent? (Az Ipaky is tetszik, de felek, ott eselytelen, hogy ramenyjen)

[ Szerkesztve ]

(#15073) martin555 válasza Milestone2 (#15070) üzenetére


martin555
aktív tag

ide tettem nézd meg légyszíves!

https://photos.google.com/share/AF1QipP0gd_ccqcqH8ppctxqCKeQPNfvLXqxBCpOPuTlr6YJZaAgS_idPZc4z6DpBm1VBg?key=N21ZaUZtQlNiNVVBc2FvUEFRYkFET29oaXFqTXVB

[link]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#15074) Milestone2 válasza martin555 (#15073) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ebből nem derül ki. Van benne magyar nyelv? Ha igen akkor webshopos ROM és nem kell csodálkozni, ha nem akkor tényleg lehet eredeti és akkor dupla vagy semmi, hogy nem hardver-e, az meg csak akkor derül ki ha egy másik ROM-mal is csinálja ugyanazt. Én mindenképpen ennek a 9. oldalas cikknek elolvasása, feltételezett megértése és esetleges sok kérdés után egy PC-n keresztüli MI FLASH alkalmazással való új gyári és biztosan hivatalos FASTBOOT ROM telepítést javasolnék.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15075) vampire17


vampire17
addikt

Elv XDA forumon van mar par embernek TW edition keszuleke, most kerdeztem ra, mi a helyzet tok ugyben... izgatottan varom :)

(#15076) #87082240


#87082240
törölt tag

Sziasztok! Más is észrevette hogy CM alatt a max fényerő gyengébb mint MiUI-n?

(#15077) vampire17


vampire17
addikt

Hat sracok, van egy rossz hirem.... :(

most kaptam valaszt XDA-n. Jelenleg egy normalisabb gyarto (Ipaky, Nillkin) tokjaba sem megy bele rendesen a TW-edition...:( :(

Szoval, amig nem gyartanak hozza tokot (akar az is lehet, hogy nem fognak egyaltalan!) addig nekem pause.. Tok nelkul pedig nem fogom hasznalni, az tuti..

Sikerult egy tok jo otletet 2 mm-el elkurni.....:(

[ Szerkesztve ]

(#15078) martin555 válasza Milestone2 (#15074) üzenetére


martin555
aktív tag

köszönöm az eddigit.

tehát akkor EZ: [link]

egyértelműen azt jelenti hogy x y webshopban kinyitották a boot loadert ezen a telón és valami akármit raktak fel rá?

ha EZT végigjátszom segíthet megtudnom? [link]

köszi.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#15079) Milestone2 válasza martin555 (#15078) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Annak zártnak kell lennie.
De a gyári romokat (GLOBAL DEV tud magyarul hivatalosan) fel tudod rakni zárt BL-re is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15080) DshadoW válasza martin555 (#15078) üzenetére


DshadoW
tag

pont ugyanazzal a rommal érkezett a készüléked, mint az enyém. Tele van adwarrel a cucc és nem sok köze van a stock miui-hoz. Cseréld le minél hamarabb a mélyvíz fastbootos (edl) módszerrel.

[ Szerkesztve ]

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#15081) martin555 válasza DshadoW (#15080) üzenetére


martin555
aktív tag

ok köszönöm megolvasom próbálkozom!

nagy köszönet a kedves PH embereknek

üdv.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#15082) tonerz


tonerz
aktív tag

Sikerült eustock romról miui8 global devre 6.8.18. váltani. :C
Maga a flashelés gyors és egyszerű, igazából a driver pakolással, azon belül ezzel a windows aláírás kikapcs dologgal szívtam, (W7 64biten ez a parancssoros dolog nem működött nálam) boot f8 kombó viszont igen.

Fentebb egy kolléga bedobta hogy neki fejlesztőként már lent van a 6.8.30 android 6.0.1.
Ez nekünk "egyszerű usereknek" kb mikor várható?
Addig nagyon mélyen nem laknám be a telefont, mivel droid főverzió váltás lesz és azt full gyaluval raknám fel.

(#15083) Criminal017 válasza tonerz (#15082) üzenetére


Criminal017
őstag

Egyelőre "suspended". Lehet, hogy már pénteken 6.0 alapú lesz, lehet, hogy csak egy hónap múlva. Lutri az egész.

(#15084) Milestone2 válasza tonerz (#15082) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ő azért kapta meg, mert jelentkezett teszternek és "bevették a csapatba"...amíg a teszterek komolyabb hibákat jeleznek, addig nem lesz publikus...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15085) gusthy válasza Criminal017 (#15083) üzenetére


gusthy
veterán

Kellően messziről szemlélve a dolgot tulajdonképpen mindegy is, figyelembe véve, hogy már készül a kertek alján a CM14 :)

(#15086) Milestone2 válasza gusthy (#15085) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mi3-ra már van...lehet reménykedni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15087) dacsa válasza vampire17 (#15077) üzenetére


dacsa
senior tag

Persze mindig a kifogás :)))

(#15088) vampire17 válasza dacsa (#15087) üzenetére


vampire17
addikt

Tenyleg...Mar kosarban volt, beallitva minden, penz a netes szamlara atutalva... aztan jott a privat XDA-n hogy kiprobalta a srac ipaky-val illetve Nillkin-hez hasonlo tokkal es egyik sem passzolt... :( Link

[ Szerkesztve ]

(#15089) dacsa válasza vampire17 (#15088) üzenetére


dacsa
senior tag

Minek a tok?? 9 dollár az új hátlap :)

(#15090) V.Stryker válasza dacsa (#15089) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hoool? A mi normál RN3Pro-nkra is van?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#15091) vampire17 válasza dacsa (#15089) üzenetére


vampire17
addikt

Sima Note-ra...:D:D:D

(#15092) dacsa válasza V.Stryker (#15090) üzenetére


dacsa
senior tag

Persze alin is meg ebay-en is csak úgy keresd, hogy battery cover.

(#15093) GoZoL válasza vampire17 (#15088) üzenetére


GoZoL
senior tag

Soft case van hozzá mivel itt a geekbuyingon lehet csomagban is vásárolni.

(#15094) SlausK válasza V.Stryker (#15090) üzenetére


SlausK
tag

Arra figyeljetek oda hogy vannak eltérések a sima és a pro hátlapok között.
2. Kép

(#15095) dacsa válasza SlausK (#15094) üzenetére


dacsa
senior tag

Pontosan!

(#15096) F.B.I. válasza vampire17 (#15091) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hagyjad má'! 700,-Ft egy tok a boltban, ez nem kifogás, rendeld! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15097) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Bocs a félig off kérdésért, de a mélyvízben nem találtam erre válszt.
Azt hogy lehet megcsinálni, hogy egy RRemix alatt készült "User Data" backup-ot CM13 ROM-ba, vagy éppenséggel fordítva, vissza lehessen tölteni a TWRP-ben Restore-ral?
Mi a menete?

(#15098) dacsa válasza hgabor19 (#15097) üzenetére


dacsa
senior tag

Ez nem hiszem, hogy fog működni anno Lenovo A820-al próbálgattam egyik rom sem ette meg a másik user data-át. Persze nem lehet tudni lehet csájominál ez fog menni :))

(#15099) vampire17 válasza GoZoL (#15093) üzenetére


vampire17
addikt

OK, de hol veszek kulon csak soft case-t?:)

Szerk: Most latom, H allin is lehet rendelni szilikon tokkal... Most megint elgondolkodtatott....:D

[ Szerkesztve ]

(#15100) dacsa válasza vampire17 (#15099) üzenetére


dacsa
senior tag

Rosszabb vagy mint az asszony :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.