Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) idegen lény válasza Balrog (#17) üzenetére


idegen lény
őstag

Ugyan nem sokat üzleteltem még, de még sosem láttam olyat, akinek csak egy darab negatív értékelése lett volna, vagy talán egyszer, de az is jogtalan volt, nem az értékelt volt a hibás. Szinte minden eladó újonc, ami szerintem nem véletlen. Szerintem, ha valaki negatívot kap, csinál egy másik profilt, esetleg a másik profiljáról küld rá X számú pozitívat, és már kezdheti is elölről a szélhámoskodást. Ennyit arról, hogy "bízni kell a hardveraprós értékelési rendszerben". Ja és én sem bízom a postában. Inkább nem veszem meg a terméket, mint hogy postán küldjék el. Ez nem pesti sajátosság, ez magyar sajátosság. Ha nálunk is olyan megbízhatóak lennének a postai szolgáltatások, mint tőlünk nyugatabbra, ez nem lenne. Így viszont nincs bizalom. Amíg boldog-boldogtalant fölvesznek a postához, mert olyan alacsonyak a fizetések a veszélyes és kimerítő munka mellett, hogy aki csak tud menekül onnan, addig nincs bizalom.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.