Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) idegen lény válasza #77646080 (#250) üzenetére


idegen lény
őstag

Igazad van, ugyan most erről volt szó, nem a világról, de igazad van, haszonlesők mindig is voltak. Tudjuk, hogy az üzérek a háborúk, válságok idején az áruhiányból gazdagodtak meg mások kárán. Most sem történik ez másképp. Persze, aki ezt le meri írni, az itt minimum troll, rosszabb esetben kettétörik az utcán. A ti logikátok az, hogy mások is ezt teszik, tehát helyes. :C

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#252) batman. válasza idegen lény (#247) üzenetére


batman.
senior tag

"Pedig lehetne itt egy jó kis közösségi piac"
Szerintem az nem létezik.
Ha mégis, akkor csak idő kérdése, hogy ott is megjelenjenek a kupecek.
A kupecek mindig előnyben lesznek veled szemben, abból élnek, tudják mit és hogyan kell venni, és az eladás is jobban megy nekik.
Részben tisztességtelen eszközöket is használnak EZ IGAZ, de az, hogy ők ott laknak, ahol a terméket megveszik, az nem felróható.
Inkább 100 kupec, mint 1 csaló.
Ilyen a világ.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#253) idegen lény válasza batman. (#252) üzenetére


idegen lény
őstag

Ugyanezt írtam le én is itt, egyből meg is kaptam utána, hogy troll vagyok.

"ott laknak, ahol a terméket megveszik, az nem felróható" Még jó, hogy nem, hol írtam ilyet? :Y A dögkeselyűknek sem róható fel, hogy oda gyűlnek, ahol kaját szimatolnak.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#254) batman. válasza idegen lény (#253) üzenetére


batman.
senior tag

"Még jó, hogy nem, hol írtam ilyet?"
De arra reagálsz!
A nem postázástól jutott el idáig a történet.......
Elolvastam amit linkeltél. Amit én írtam annak a te írásodhoz csak részben van köze. Nem akarlak elkeseríteni, de használt autót, vagy lakást is az általad "dögkeselyűknek" nevezett egyénektől veszel általában, és ŐK már akkor ott voltak amikor te az első matchboxoddal beparkoltál a műanyaggarázsba. Nem mondom, hogy ennek örülni kell, de ezen nem tudsz változtatni. Ez a kereskedelem és annak "vadhajtásai".

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#255) idegen lény válasza batman. (#254) üzenetére


idegen lény
őstag

Az elejétől fogva elolvastam minden hozzászólást, a postázás téma olyan részletekbe menően túl lett tárgyalva, ahogy egy keselyű nem tisztít meg egy csontot az utolsó darab húscafattól. És hová jutottunk vele? Sehová! Én azon már rég túl vagyok. Nekem kocsim sose volt és sose lesz, Pesten az felesleges, de ha mégis lesz, akkor inkább új; aki használtat vesz, azt átverik, bár az új kocsi meg káros. Különben is gyűlölöm a kocsikat, mert miattuk (is) mocskos a levegő. Ami az ingatlanpiacon folyik, azt meg inkább hagyjuk, mert az már politika lenne.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#256) Tikakukac válasza idegen lény (#255) üzenetére


Tikakukac
titán

Hint: ha új kocsit veszel kezdj majd egy rétegmérőzéssel. Mert igen nagy sutaság azt hinni azzal nem tudnak áttolni a palánkon.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#257) idegen lény válasza Tikakukac (#256) üzenetére


idegen lény
őstag

:R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#258) #42098752 válasza idegen lény (#255) üzenetére


#42098752
törölt tag

,,Különben is gyűlölöm a kocsikat, mert miattuk (is) mocskos a levegő."

Többek között ezért csökkenteném a számukat, nagyon durva adóemeléssel.

(#259) #42098752 válasza idegen lény (#251) üzenetére


#42098752
törölt tag

Sajnos az Apró, finoman szólva nem jó (a többin is hasonló a helyzet) a nyerészkedők miatt. Ezzel együtt kell élni, de legalább a mennyiségüket lehetne csökkenteni. Kiszűrni egyszerű ezeket a figurákat, így meg lehetne határozni, hogy a kufárok létszáma legyen 20% legyen az alkalmi hírdetőkhöz viszonyítva.
Persze ekkor durván lecsökkenne a hírdetések száma, de nem is ez lenne a fő gond, hanem az, hogy mi alapján lenne a szelekció, ugyanis most, amennyiben megfelel a házi szabályzatnak, akkor nyugodtam kereskedhet. Megoldás: új szabály kell...

A másik csökkentő tényező a NAV lenne, ha működne. Szemmel láthatóan nem működik, hiszen a hírdetők jelentős része kereskedő; az adóhatóságnak szerintem nem éri meg energiát fektetni ezekbe a piti nyerészkedőkbe.

Így marad a szerencse: ha szerencséd van, hamarabb le tudsz csapni egy jó vételre, mint valamelyik kereskedő. Sajnos negyon kevés olyan ember van, mint én, aki már el sem adja a termékét kereskedőnek.

(#260) Silεncε válasza idegen lény (#219) üzenetére


Silεncε
őstag

Merthát vidéken ugye a traktor meg a trabant lassabb mint a fővárosiak csillivilli kocsijai. Dehát a sok paraszt hova is rohanna, a szántás megvár. :W

(#261) Chaser válasza batman. (#252) üzenetére


Chaser
titán

létezett sok éve, azóta felhígult, egyre több csaló és egyre több dealer, dealer lenne itt a legkevesebb baj

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#264) Bird


Bird
addikt

Ókulásul frissen, mi miért történik.....

Valamint még egy és ki tudja még mennyi ilyen lehetett....

A bejegyzést író vajon fel...b...szta volna-e az agyát Vektast,mimi82,tillatrilla , stb. helyében...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#265) Speed® válasza Bird (#264) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Okulásul, mi történik, ha nem gondolkodik valaki és postázgat összevissza ész nélkül. Érdekes módon nekem hosszú évek óta semmi gondom nem volt, pedig heti rendszerességgel intézem velük..na vajon miért ugye. Normális csomagolás és feladás (jól biztosított, követhető csomag), UV max. előre fizetett portós költség mellett, de leginkább kizárt, mert megdolgoztam már a bizalomért. A többi mellébeszélés a szememben, ha arról van szó, valaki miért nem postáz (az ultimate van piac nélküle is okon felül).

(#266) batman. válasza Speed® (#265) üzenetére


batman.
senior tag

Na ez a „szerintem mellébeszélés” duma az amitől konkrétan hülyét kapok. Honnét tudhatnád nekem mennyire nem esik útba a posta ahol csomagot lehet feladni? Mert nem fogok 1-1,5 órát elb@szni az életemből azért mert más, pont az én „árumat” nézte ki magának. Keressen mást aki igaz drágábban de a posta mellett lakik. Nem vagyok köteles postázni, egyébként vásárolni sem szoktam postai úton. Mások vagyunk, ezt tiszteletben kellene tartani!

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#267) Speed® válasza batman. (#266) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mint írtam, ha valaki elvan posta nélkül, mert megoldja az értékesítést más úton, azzal nincs gond. A többi rizsával nem tudok egyetérteni, mert világ életemben azt vallottam, hogy ha valaki meg akar oldani valamit, az meg tudja..csak akarat kérdése (pl. neked XVII. kerületiként gondot okoz a Tesco/központi postára beugrani, nekem meg péceliként BPről melóból hazafelé tartva sem). A posta értékesítési eszköz és + rétegeket jelent, ha neked erre nincs szükséged, azzal sincs gond ofkorsz, csak ne akarjunk mindenkit meggyőzni róla, hogy a posta csúf gonosz stb. Az emberek azok.

(#268) Chaser válasza Speed® (#267) üzenetére


Chaser
titán

Pontosan, en mar nem akarom megdani, de szep adag privat es ceges postazas van mogottem, uv-s elenyeszo

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#269) batman. válasza Speed® (#267) üzenetére


batman.
senior tag

Ha Pécelen laknék, akkor pont útba esne a Ferihegyi úti posta. :K

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#270) Speed® válasza batman. (#269) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha a Térképh! által jelölt helyen laksz, akkor jobb helyzetben vagy :) Na mindegy, nem célom meggyőzni senkit, csak kifakadtam :DDD

(#271) batman. válasza Speed® (#270) üzenetére


batman.
senior tag

Ott lakom. A munkahelyem (ami szintén a 17. kerben van) és az otthonom közé nem esik olyan posta ahol csomagot lehet feladni. Mivel te Pécelen laksz és Pesten dolgozol NEKED igenis bizonyítottan útba esik!!!!!
Mitől lennék én postai feladás szempontjából kedvezőbb helyzetben? Pont, hogy rosszabb helyzetben vagyok. :K

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#272) Speed® válasza batman. (#271) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Miután kiszállok a csapatszállítóból, bebattyogok a postára, aztán dolgom végeztével a 169el megyek haza..ez semmilyen szinten nem kényelmesebb, mint neked a másik irány tippre :) Nyilván kapcsolt szolgáltatásként bevásárlás is megy stb., tisztán a postára én sem szeretek időt szánni. De ennyi belefér, ha jó helyre kerül adott esetben a levedlett motyó.

(#273) batman. válasza Speed® (#272) üzenetére


batman.
senior tag

Komolyan azt gondolom, hogy valami nem stimmel nálad! :DDD Hányszor kell leírnom, hogy NEM JÁROK HETENTE SEM POSTA FELE, AHOL PEDIG CSOMAGOT LEHET FELADNI OTT TALÁN HAVONTA EGYSZER!!!!!
Ha postáznék, akkor nyilván a vásárló elvárná, hogy egy két napon belül adjam fel amit kifizetett. Én ezt nem tudom megoldani. Egyébként a bevásárlásaimat sem posta közelében végzem. Nem az elvvel van bajom, ha visszaolvasol rögtön az elején írom, hogy szerettem weboxal küldeni-fogadni cuccokat. Sajnos ez a lehetőség megszűnt. A posta nagyrészt a távolság, másrészt a rugalmatlanság, valamint a trehányság miatt nem opció.
Én részemről befejeztem, azt aki nem akarja elfogadni a másik álláspontját, azt úgy sem lehet meggyőzni.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#274) Speed® válasza batman. (#273) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem kell írnod semmit, már rég tiszta, mi a szitu :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.