Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) nem_tom válasza bacsis (#449) üzenetére


nem_tom
őstag

A kép Titáról mindent visz. :C

(#452) siti


siti
senior tag

gulyásleves??? azt hittem paprikás krumplit készítünk

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#453) forras2 válasza siti (#452) üzenetére


forras2
őstag

Paprikáskrumpliba mióta teszünk répát? :DDD

(#454) Tomassyno válasza siti (#447) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Itt van egy videó az általad említett rosszban sántikálásról:D

Ezen belül is kiemelném 12:30 - 13:40 ! :D

Persze az alternatíva:D 16:35 - 18:02

[ Szerkesztve ]

(#455) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Végre van időm ide ülni egy keveset a géphez. Fasza volt a hétvége! Csak, hogy mindent összeettem, jött vele együtt a gyomorrontás is. Vasárnap óránként mentem ki trónolni a klotyóra. Úgy éreztem vasárnap délután, hogy a mellkasom majd szét szakad. Aztán grillparti volt este cimboráéknál és a mexikói chilis babos, kukoricás, májas, hagymás kolbászos valami vacsora helyre rakott. Ellenben ezek nagyot csalódtak bennem, mert akár hogy kérleltek, egy korty nem csúszott már le a nap hátralevő részén a torkomon (kivételt képez egy kisujj-körömnyi pálinka. Hála az égnek, ma nem kellett folyton kimásznom az ásott ülepítő gödörből és elfutni a budira. :)

Hohó gyerekek! Ismét kaptam ajándékba egy valag SDRAM-ot cimborámtól. Ha nincs itthon már legalább 50 modul, akkor egy se. Fingom sincs, honnét bányássza. :C

Ja, meg ha készültek még olyan képek, amiket más nap nem néztünk vissza, akkor azokat szívesen megpillantaném még. :K

Ja, meg a reggel fénypontja:
- Én: Ki fújta fel a matracomat tegnap este?
- nem_tom: Megkértél rá és előtted fújtam fel.
:))

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#456) nem_tom válasza JetiRulez (#455) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem Te kértél meg, önszántamból fújtam fel neked. Gondoltam, hogy Te már fáradt leszel ahhoz. :DDD

(#457) Napfénysüti válasza JetiRulez (#455) üzenetére

Óóó bakker a ramokról jutott most eszembe hogy a találkozón meg akartam kérdezni nincs-e valakinek régi Celeron mellé ramja. Még talán ilyen 133Mhz-es SD de ennek utánanézek majd. Sógorék gépét kellene kicsit fejlesztenem mert 256MB rammal eléggé döcögős. :U

Més que un club!

(#458) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#457) üzenetére

133 MHZ-es DDR ram.

Més que un club!

(#459) JetiRulez válasza Napfénysüti (#458) üzenetére


JetiRulez
őstag

Na pont a DDR az, ami senkinek nincs elfekvőben ismeretségi körben. Pedig Én is egyfotyában azért kuncsorgok. Bezzeg 133-as SD annyi van, amivel Fülét lehetne rekeszteni. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#460) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Közben eszembe jutott, hogy Tita egy az egyben Bojler Gyuluskát imitálta szombaton. :DD Mi volt ez Gyuluska? Orosz zsebkendő? xD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#461) Tomassyno válasza JetiRulez (#460) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ez a videó zavarja a jó ízlést (mint a Tita), közerkölcsöt sért (mint a Tita), és degradálja a kedves békés alkoholistát úgy ámblokk (mint a Tita)! :o
Jelenteni fogom az emberi méltóságért vagy eséjjjjjjjegyenlőségért vagy mi a halálért küzdenek a liberálisok mostanság, szóval mittoménhol de az biztos! És igen, még [nem] ittam! :C
;]

[ Szerkesztve ]

(#462) JetiRulez válasza Tomassyno (#461) üzenetére


JetiRulez
őstag

Bemegyek a izébe és megváltoztatom az izét. AZ BIZTOS! Aztat! ;]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#463) Tomassyno válasza JetiRulez (#462) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

No, Azé! :P

(#464) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na én valamit elkaphattam a hétvégén, frankó vírusfertőzésem van, tegnap csak 39,6 fokos hőemelkedésem volt fej és torokfájással meg deréktól lefelé ólomkiöntéses érzéssel:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#465) siti válasza Winner_hun (#464) üzenetére


siti
senior tag

mert biztos nem ittál elég pálinkát, nekünk semmi bajunk

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#466) Titagyerek válasza siti (#465) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

én egészségesebb vagyok mint valaha :)
mondjuk ritkán szoktam beteg lenni ,, leszámítva az agybetegséget... XD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#467) Winner_hun válasza Titagyerek (#466) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerencsére én is igen ritkán vagyok beteg, de akkor is a leglehetetlenebb időpontokban.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#468) bacsis válasza Winner_hun (#464) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

uhhh bazzeg :U :(
Jahh nem ittál páleszt, nem volt fertőtlenítő :DDD

(#469) Winner_hun válasza bacsis (#468) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ittam én csak nagyon minimálisat mert csak az utolsó cseppekre lett engedélyem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#470) Napfénysüti válasza Winner_hun (#469) üzenetére

Na látod az már kevés volt hogy megmentsen. ;] :D

Més que un club!

(#471) JetiRulez válasza Winner_hun (#464) üzenetére


JetiRulez
őstag

Úgyszint nem vagyok 100%-os fizikai állapotban. Gyomor és hasfájások, szilárd helyett folyékony, stb. Pedig Én nem panaszkodhatok a fertőtlenítő szerek hiányára. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#472) Titagyerek válasza JetiRulez (#471) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ma én is fostam egy nagyot... de én azért mert sok tejterméket meg tejes kaját ettem és laktóz érzékeny vagyok... XD néha csinálok egy ilyen méregtelenítő kúrát :DDD de nekem ez holnap reggelre már nem fog kínozni...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#473) forras2 válasza Titagyerek (#472) üzenetére


forras2
őstag

Köszönjük Emese, ez 1 nagyon fontos közlemény volt :DDD :DDD

(#474) Titagyerek válasza forras2 (#473) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ügye? szeirintem iss

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#475) nem_tom


nem_tom
őstag

Most kajak a hasmenésről beszélgettek? :C

(#476) Winner_hun válasza nem_tom (#475) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak kenu.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#477) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Most hogy mondjátok, nekem is fáj a torkom :U
Bár én betudom annak, hogy találtam még 4 doboz borsodit elrejtve a hűtő egyik fakkjába, és jó hidegen bevágtam őket :DDD

(#478) JetiRulez válasza bacsis (#477) üzenetére


JetiRulez
őstag

Mi a jó franc van ott a környéken? ;]

A rádióban hallom, hogy múlt héten Balcsi Soundon elhaláloztak agyhártyagyulladás járványban, ma meg azt mondja, hogy szintén ott, a Balcsi környékén, valamelyik városban szalmonella járvány van. :Y

Karantén alá zárják Balaton környékét és környező megyéit és nem mehetek nyaralni? :))

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#479) Tomassyno válasza forras2 (#473) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Forrikám ez a hír csak neked csak most :D HÍR
Bárcsak felrobbantak volna a picsába a sok barom ;]

(#480) Geopala válasza Tomassyno (#479) üzenetére


Geopala
csendes tag

Sajnos csak gyakorlóaknák voltak, nem robbannak. :((( :W

(#481) Tomassyno válasza Geopala (#480) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

De most gondolj bele, mi van ha élesek? HARCKOCSI akna!!! hát az arra lett tervezve, hogy 5-10 cm páncélt átüssön. Hát mit osztott volna 60 db akna ha netán egy is felrobban akkor a többi is. Egy városrészt vagy egy falut letarol. Főleg utánfutóban szállítva. Fúúúú agyam eldobtam.

(#482) forras2 válasza Tomassyno (#481) üzenetére


forras2
őstag

:DDD
Dehogy :DDD
Ezeknek "csak" annyi volt a szerepük, hogy a harckocsikról leüsse a lánctalpat.
Kicsivel volt nagyobb ereje, mint 1 kézi gránátnak. Ezek a földben voltak lent. Mivel a földel nem sok mindent tud kezdeni az ilyen akna, ezért az energia nagy része fölfele szabadul el, és így üti le a tank tappancsát.
Ha 60 db akna felrobban, kb 30-40 m-es körzetben kitöri az autók, házak ablakát, és annyi :K :R

(#483) Winner_hun válasza Tomassyno (#481) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lábaddal mi van?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.