Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Sanastus lehúzható. Váratlan, halaszthatatlan programja akadt. :(

Én is nagyon szívesen mentem volna inkább faterral szombat reggel 24 órás futamra (a saját hengereivel mennek majd a mocik :K ), de túl későn szólt (Én meg még időben, egy hónappal ezelőtt), aztán nem akartam senkit sem cserben hagyni. :U

Ebben a hűvös, őszies időben valahogy rám jött az őszi zsongás és egyfolytában a BNV járt a fejemben. Messze van még az október. :N

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#402) siti válasza bacsis (#396) üzenetére


siti
senior tag

viszem, már a töltőn csücsül, de aztán nem elrontani ezt is.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#403) bacsis válasza JetiRulez (#401) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nagy kár :U úg tűnik 10-en leszünk.. hát elég sovány ez srácok, a többeik meg... :P

(#404) Napfénysüti válasza bacsis (#403) üzenetére

Tavaly hányan voltunk összesen?

Més que un club!

(#405) bacsis


bacsis
Közösségépítő

najó srácok, úgy tűnik, qrva szar időnk lesz... nagy valószínűséggel idebent a házban leszünk.. eből a szmpontból jó hogy "cask" 10-en leszünk.. elférünk a nappaliban meg az étkezőben :)

szerk: pulóvert azért hozzatok, esetleg vékony kabátot, mert ha nem esik akkro azért is kint leszünk :DD

Napfénysüti! Dupla ennyien :U bőven voltunk 20-an

[ Szerkesztve ]

(#406) Napfénysüti válasza bacsis (#405) üzenetére

Ajjaj ez nem jó hír. Azért reménykedjünk hogy megkegyelmez az időjárás rajtunk.

Més que un club!

(#407) Tomassyno válasza bacsis (#405) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Jaaaaaj gyerekek, pozitív gondolkodás! Jézus szeret minket! :P Nem lesz itten eső meg semmisenemse. Tegnapra is azt mondták itten a balaton körül, hogy vihar meg minden erre 500 fok van megint.
Este szépen elmormol mindenki 3 miatyánkot meg 4 szűzmáriát, hogy ne essen meg szép legyen az idő, meglátjátok jó lesz:D

[ Szerkesztve ]

(#408) bacsis válasza Tomassyno (#407) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tavalyelőtt volt így.. elég gány időt mondott és piszok nagy mázlink volt.. kroa délután néháyn csepp, de szó szerint annyi csak... elment mellettünk pont... másnap hazament mindenki, délutántól viszont nagyon szar idő lett, esett, fújt a szél és télelg hideg volt... szal ha idén is úgy lesz, kiegyeznék vele :))

(#409) Winner_hun válasza bacsis (#405) üzenetére


Winner_hun
félisten

Időponteltolás?:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#410) bacsis válasza Winner_hun (#409) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

előtte egy nappal? áhh :N
már meg lett véve minden ráadásul :U

szerk: és mielőtt aszondanád,hogy nem gáz mert a sör eláll, hát az a helyzet, hogy nálunk a sör "nem áll el" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#411) Tomassyno válasza bacsis (#410) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Hehehehehehehehehehehe:D

(#412) siti válasza bacsis (#410) üzenetére


siti
senior tag

hozd át a sört, majd én vigyázok rá :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#413) forras2 válasza siti (#412) üzenetére


forras2
őstag

kecskére káposztát, perszeeee :DDD

(#414) bacsis válasza forras2 (#413) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

pont azt akartam mondani :DDD

szerk:
Én is vigyázok rá... hogy ne romoljon meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#415) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nem baj, így is meg lesz a hangulat nagy valószínűséggel. Majd kiokoskodunk valamit. Mi pl. annó, mikor elkezdett szakadni az eső, becuccoltuk a grillt a garázsba és minden megoldódott. :P

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#416) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

URAK!
Aki nem iszik holnap mert vezet.... vállalna-e fuvart Füle-Alsóörs-Füle útvonalon? Oda vissza kb 67 km. Délután 5 körül végez haver melóból aztán átjönne ő is inni ha meg tudjuk oldani :D

(#417) Winner_hun válasza Tomassyno (#416) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kétezer.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#418) Tomassyno válasza Winner_hun (#417) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Köszöni szépen az ember előre is! :R

(#419) Winner_hun válasza Tomassyno (#418) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bármikor bárkit bárhonnan bárhova csak az útiköltséget fizesse ki. Néha amúgy úgy érzem hogy már csak a Taxi felirat hiányzik a kocsimról:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#420) Tomassyno válasza Winner_hun (#419) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Majd bacsisnál rávéssük stílusosan valami processzor sarkával jó lesz? ;] :C

(#421) bacsis válasza Winner_hun (#419) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hááát.. nem véletlenül vagy jómunkásember ;)

(#422) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Nohát én imádkoztam egyet, hogy ne essen az eső, eddig jó is, csak azt felejtettem el mondani a nagyfőnöknek, hogy ne is legyen hideg :(
Bocsi srácok elkúrtam :W

(#423) bacsis válasza Tomassyno (#422) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

miről beszélsz pont kellemes az idő :K nincs hideg egyáltalán :N már pakolgatunk ki a srácokkal ,remélem ezt már semelyőtök sem otthon olvassa :))

(#424) Ipse89 válasza bacsis (#423) üzenetére


Ipse89
tag

én otthon olvasom, de megyek vissza mindjárt :))

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#425) forras2


forras2
őstag

Köszi Srácok, fiúk lányok, jó volt ez a nap :K
Estére kicsit ellaposodott a hangulat, meg kicsit bepunnyadtunk, de sebaj :N

(#426) Napfénysüti

Köszi a szervezést ismét nagyon jó volt. :R

Més que un club!

(#427) forras2 válasza forras2 (#425) üzenetére


forras2
őstag

Jahm, és köszi a Bacsis családnak a szervezést és kivitelezést :K :R

(#428) siti válasza forras2 (#425) üzenetére


siti
senior tag

dehogy laposodott el, csak páran lapultak a fűbe meg kiderült hogy nincs gitárunk és nem tudunk énekelni se. jövőre mindenki megtanulja a FastTracker2-t használni és akkor csinálunk zenét is. és köszi a szervezést, meglepő volt hogy bacsisnak mennyire mániája a füstölés, ha fa, ha proci :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#429) Ipse89


Ipse89
tag

ja, köszi a szervezést máskor igyekezek nem ellépni a kaja finom volt a pia fogyott, a könyökem az aszfalton meg kopott mert mikor mentem haza hatttalmasat estem, uh buli előtt azért benéztünk az ügyeletre, uh érdekes és jó volt a tegnapi nap :) Titagyerek összeszedte magát estére? :)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#430) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Na Urak a buli végülsi most ért véget, mindenki elportyázott.. ha mindenki fele annyira érezte jól magát mint én akkor kijelenthető hogy nagyon jól sikerült :R Újabb élményekkel gazdagottam, szóval köszönöm nektek, hogy itt votlatok :R
a képeket nemsokára felrakom a bejegyzésbe illetve átszerkesztem, majd figyelgessétek :)

(#431) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Köszönet a szervezésért, az idő is egész jó volt:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#432) Winner_hun válasza ZoZ77 (#200) üzenetére


Winner_hun
félisten

A rövidnadrágod nálam maradt, majd táborban visszakapod, vagy ha feléd járok bedobom.

Bacsis tessék a semennyi az már 2:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#433) nem_tom


nem_tom
őstag

Zsír volt a buli! Hála Bacsis-nak és Tita-nak. :DDD

Már várom a szeptemberi LAN party-t is. :))

(#434) bacsis válasza nem_tom (#433) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

(#435) ZoZ77 válasza Winner_hun (#432) üzenetére


ZoZ77
csendes tag

Mi van? Mi van? Mi van?
Na jó legyen egy harmadik is.
Köszönet a kikapcssolódásért, szervezésért, szórakoztatásért, de legközelebb Tita ne egy "lay down" ;] , hanem egy "stand up" comedy-t :) adjon elő.

Minden jót a legközelebbi viszontlátásig.
Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

Üdv: ZoZ

(#436) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

jaa... jó volt.. azthiszem... habár én nem emlékszek sokmindenre... de az jó volt
köszönet annak aki segített hogy ne legyek anyira rókás...
meg azoknak is "köszönet" aki szarrá nevette magát rajtam...
:DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD Winner kedéért sok szájlíí :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD
;] :DDD :DD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#437) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Adj Isten!
Szintén kösz a vendéglátást. Remélem azért legközelebb más is hoz töményt ;]

Még élek de már idekészítettem a fűrészt a szobámba ha megunnám inkább lemetélem a lábam. Csak arra kell vigyáznom nehogy a jó lábat vágjam le:D

Tita te meg ROTFLIP (RollingOnTheFloorLaughingInPuke ;] ;] ;] ;] )

De meghajlok a fejődőképes kezdő alkoholista tehetsége előtt:D

Azért még a break-et gyakorolhatod otthon a következőre, vagy ami mégjobb beszerzel valahonnan egy jó állapotú vagy netán alig használt de mindenképp szemet gyönyörködtető epilepsziás rohamot, netán némi skizofréniát (tudod mikor fetrengősre iszod magad és minden kérdésre más hangon - személyiséggel - válaszolsz. Mint ahogy tetted ezt tegnap délután is:D

(#438) nem_tom


nem_tom
őstag

Amúgy a képek-videók meg lesznek osztva? :D

(#439) bacsis válasza nem_tom (#438) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Persze-persze ma délután felpakolom ami van :K

(#440) forras2 válasza Tomassyno (#437) üzenetére


forras2
őstag

Ne fáradozzál, így is van elég bajod. Szójjá, azt levágom én a patádat, nehogy még jobban megsérülj ;] :P

(#441) Tomassyno válasza forras2 (#440) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Na fúúú megszólalt a "na majd én iszom veled" aztán mikor ott vagyunk akkor meg fujj viddinnen nem kell pia fujj kiöntöm hátam mögé. Phö! Hangember!

Egyedüli gecinagy gondom, hogy a 2. emeleten alszom és napjában 3-4x le meg fel kell caplatnom a kb 50 lépcsőfokon tsuhajja!

(#442) Titagyerek válasza Tomassyno (#441) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

bocs a lábadért..
de én legalább ittam veled :D nem úgy mint az a puhány forrás

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#443) forras2 válasza Titagyerek (#442) üzenetére


forras2
őstag

Az a puhány forrás még így is többet ivott mint Te, és 1 kortyot sem hányt ki :P ;]

(#444) Titagyerek válasza forras2 (#443) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ja de te sörböl ittál többet...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#445) Tomassyno válasza forras2 (#443) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Akkor is csalódtam benned! Szégyelld össze magad!

Tita te meg szerintem max 1 vagy 2 pohárkával ittál többet nálam (már ahogy rémlik) aztán mégis elvertél 3-0-ra (egy napra eső hányások számát tekintve). Sőt ha a földön arcon fekve hányást kettőnek számítjuk főleg, hogy majdnem bele is fulladtál mint fél lábú szörfös a cápáktól hemzsegő tengerbe akkor meg aztán már végképp EB győztes vagy bizony bizony:D :K :C :R

(#446) Titagyerek válasza Tomassyno (#445) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

:DDD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#447) siti válasza Tomassyno (#445) üzenetére


siti
senior tag

Titagyerek védelmében azért tegyük hozzá, hogy te végig rosszban sántikáltál.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#448) forras2 válasza Tomassyno (#445) üzenetére


forras2
őstag

há akkor fújj én :DDD

(#449) bacsis


bacsis
Közösségépítő

na urak, átszerkesztettem a cikket, raktam fel pár képet :)) nemsokára a többit is feltöltöm azt meglehet nézni (találtam még a kezdésről is jópárat) :K

(#450) Tomassyno válasza siti (#447) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.