Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) bacsis válasza Tomassyno (#250) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mondjuk a balaton már nincs be fagyva szal a hammer kiesik
viszont tavaj 2-3 arc volt siófokról.. ők úgy tekertek át brinyóval :U :D

(#252) Tomassyno válasza bacsis (#251) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ahha, egy 10 kilós meg egy 30 kilós sátorral, meg piákkal meg egyébbel a lópaci kukija teker el neked 40 kilóméterre:D Ha más nem lesz akkor megyek vonattal ferhérvárra átszállás, és füle... 11-re ott vagyok :D
Amúgy... a 7. fülei lan topic 1256. hozzászólása a koalamackós:D

[ Szerkesztve ]

(#253) forras2 válasza Tomassyno (#252) üzenetére


forras2
őstag

Ha nem lesz senki olyan kemény, aki bevállal, és a Te inkább hadnemondjammid nem lesz otthon, akkor szerzek neked fuvart :K

(#254) Napfénysüti

Sziasztok!

Lehet idén is elmennénk párommal mert a tavalyi is nagyon jó volt. :R
Még nem mondom 100%-ra de próbálom úgy alakítani a dolgokat hogy szabad legyen ez a nap. :)

Més que un club!

(#255) bacsis válasza Napfénysüti (#254) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Pont mostanság akartam rád írni hogymiatosz van veletek :)) :K

(#256) Napfénysüti válasza bacsis (#255) üzenetére

Már páromnak is említettem hogy ha ráérünk mehetnénk. :K

Més que un club!

(#257) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Nem akarok túl követelőzőnek tűnni, de a bográcskaján kívül lesz valami más "gyors" kaja?
Már az éhhomrahányást megelőzendő? :B
Ha már van valami a bélben akkor már no para a hányás :P Csak majd mutassatok utat :DDD

(#258) bacsis válasza Tomassyno (#257) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nahh akkor idéznék a mit hozzál magaddal részből: Aztán opcionális a süti, chips, esetleg üditő ;) szal ha szerencséd van akkor hoz valaki sütit :DD én is szoktam venni némi rágcsálni valót bár az minden csak nem kaja :DDD

(#259) Tomassyno válasza bacsis (#258) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Nohhát akkor itt és most felajánlom konyhatündéri képességeimet némi mittomén... tortilla szervírozás és/vagy egyéb ilyen miújság készítése (nameg persze elfogyasztása:D) terén szerzett tapasztalataimat illetően vala! :DDD
Na persze amennyiben sikeresen eljutok hozzátok a megadott napon :)
Emellett ráuszítom nagymuttert az általa professzionálisan előállított pogátsa gyártására is ... muhahaha ha ha haaaaa :K

(#260) bacsis válasza Tomassyno (#259) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát akkor innentől kezdve neked kötelező a megjelenés :D

(#261) Napfénysüti válasza Tomassyno (#257) üzenetére

Tavaly mi vittünk ilyen grill kajákat és este azt is sütöttünk. :K
Vagy mondjuk ha valakinek van jófajta házikolbásza azt is lehetne sütni esetleg szalonnát stb. ;)

Més que un club!

(#262) forras2 válasza Tomassyno (#259) üzenetére


forras2
őstag

Ha hánynod kell, Nem_Tom megmutatja, hol van a hányós részleg Bacsisék kertjében :DDD

(#263) bacsis válasza Napfénysüti (#261) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh amúgy van grill sütőnk is ha igény lenne rá :K

(#264) Tomassyno válasza bacsis (#263) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Úú hát akkor keziccsókolom, Grillen KELL sütni csöves csemegekukoricát (fűszeres vajjal a végén megkenegetni), corn dog-ot "kukoricakutya" (kukoricalisztből kevert palacsintatészta állagú masszába merített pálcikára tűzött virsli:D) és az egyéb konformista husikákokat:D nyamm nyamm:D

[ Szerkesztve ]

(#265) oPalRx7 válasza Tomassyno (#264) üzenetére


oPalRx7
tag

a bejegyzésed kapott like-ot meg +1-et is. :D

(#266) Tomassyno válasza oPalRx7 (#265) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Hát köszönöm:D

Amúgy ezen már gondolkodtam sokat, hogy miért csak Like gomb van a féjszbúkon.
Miért nincs olyan, hogy dislike vagy Hate vagy ami a legjobb lenne, hogy Fuck You?!

De most tényleg... bejelöl valami csíra EMO csincsilla, vagy a szomszéd kutyája (iwiw-en dehányszor :W ) vagy a felmosórongy a szekrényből, és nem az, hogy csak simán elutasítod azzal, hogy nem ismered, hanem konkrétan Fuck You!
De nem?

(#267) oPalRx7 válasza Tomassyno (#266) üzenetére


oPalRx7
tag

azért van ez, hogy make love not war.

mindenhol csak a hate megy egyfolytában. széltében hosszában e világon...

(#268) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bp-ről van még nálam 2 szabad hely! Sok lenne egy csöppet az útiköltség/fő ha csak ketten mennénk.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#269) Tomassyno válasza oPalRx7 (#267) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ez így van, de a szeretetcsinálásból nem élnek meg a Goldman Sachs-ék meg a Bildeberg Group-ék szóval marad a H-ború.

(#270) oPalRx7 válasza Tomassyno (#269) üzenetére


oPalRx7
tag

...az a poén hogy világszerte nyílt titok kik a hunyók, mégse őket b.sszák szájba egy szívlapáttal....

(#271) Tomassyno válasza oPalRx7 (#270) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Amúgy igen... annyira arrogánsak lettek a saját hatalmuktól, hogy már le se szarják ha néven nevezik őket mert azt hiszik sérthetetlenek. Van egy tippem, hogy ez lesz a vesztük. Már csak az vigasztal, hogy tele van a világ titkos szervezetekkel, remélem legalább egy arra specializálódik, hogy ezeket kiiktassa ;]

[ Szerkesztve ]

(#272) bacsis válasza Winner_hun (#268) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Most a szeretkezz ne háborúzz és a világbéke a téma te meg idejössz ezzel trollkodni? :P :DDD

(#273) Tomassyno válasza bacsis (#272) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Azért lelki szemeim előtt elképzeltem ahogy a kis talibán ott szökdécsel a jenki tankok előtt és próbál mákvirágot dugni a tank csövébe, miközben dalolászik és ismételgeti hogy "make love not war" de persze már az első tankhoz évre szitává lövik mert "vigyázz! támadni akar!" :C

(#274) JetiRulez válasza Winner_hun (#268) üzenetére


JetiRulez
őstag

Innentől kezdve már nincs a kocsidban két szabad hely, mert úgy látom iwu még nem biztos. Tehát Én és nem_tom veled tartanánk, ha Pöstön fölveszel minket.

Bacsis: minket innentől kezdve biztosra lehet írni! ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#275) forras2 válasza JetiRulez (#274) üzenetére


forras2
őstag

Iwu nem jön, azt mondta a múltkor, amikor itt volt :U

(#276) Winner_hun válasza forras2 (#275) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jaja, sajnos tényleg nem tud jönni, többek között nála is érdeklődtem már vagy egy hete:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#277) bacsis válasza JetiRulez (#274) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ejjha, fixen jöttök? király :DD
Viszont srácok!
LAssan ki kéne találni hogy mit főzzünk de most komolyan :U
paprikás krumpli megfelel?

(#278) Winner_hun válasza bacsis (#277) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha ez az össz választási lehetőség akkor jah. Viszont lehet én 2 napra mennék, hadd ne kelljen már fáradtan hazavezetni, így akik velem jönnek ők is maradnának..:D Sátrat hozok, nem téma, mind a 4-en el is férünk benne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#279) forras2 válasza bacsis (#277) üzenetére


forras2
őstag

Vagy 1 kis gulás leves :U

(#280) Winner_hun válasza forras2 (#279) üzenetére


Winner_hun
félisten

No azt szívesebben ennék:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#281) siti


siti
senior tag

egy talánra tessék szépen beírni. ha van grill, akkor én viszek grillszenet, meg lehet hozni grillkolbászt, meg lehet sütögetni, mert ha nekiállnak gulyást főzni, akkor az sokára lesz kész és addig se éhezzünk. de a kolbászos/szalonnás paprikás krumpli se rossz. kell bele egy kis fahéj és akkor kellemes karácsonyi hangulata lesz az egésznek.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#282) bacsis válasza siti (#281) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

zsír, felírtalak :K
na kéremszépen lesz itt mindenféle kaja kánaán :))
lassan ráírok mindenkier hogy aki már vagy 1,5 hónapja nem dugta ide a képét íron már hogy jön-e vagy nem, mert lassan hozzá kell látni megvásárolni a miből mennyit :U
amúgy ssztem akik hoznak sört, bőven elég lesz fél tálcával venni, mert pl ha leszünk 10-en mindenki hoz egy tálcával, az 240doboz sör.. hát én bírok sört inni de 24 doboz... finoman fogalmazva is detox :DDD

[ Szerkesztve ]

(#283) forras2 válasza bacsis (#282) üzenetére


forras2
őstag

240 doboz sör :Y I love you baby :DDD

(#284) siti válasza forras2 (#283) üzenetére


siti
senior tag

24 sör az óránként eggyel számolva is csak egy napig elég...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#285) Tomassyno válasza siti (#284) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Na ott a pont!
Viszont ha az átlagos sörpusztító konzumpciójából indulunk ki akkor minimum fél óránként kell számolni egy sert, na most már mindjárt csak 12 óra:D

Bacsis:

Nekem még olyan kérdésem lenne, hogy van e nálatok ilyen ha nem is fürdési de öblítési lehetőség? Teszem azt slag vagy medence vagy valami?:D Abból kiindulva, hogy most 35-40 fok van... Az agyvizünk az a fülünkön fog füstölni kifele :))

(#286) forras2 válasza Tomassyno (#285) üzenetére


forras2
őstag

Amennyi sört megiszunk Bacsissal ketten, lesz ilyen lehetőség :DDD

(#287) Tomassyno válasza forras2 (#286) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Namost, megpróbálom nem félreérteni, ezért több válaszlehetőséget is prezentálok neked erre a hozzászólásra:D

Amennyiben erre írtad, hogy "Amennyi sört megiszunk Bacsissal ketten, lesz ilyen lehetőség" :

"Nekem még olyan kérdésem lenne, hogy van e nálatok ilyen ha nem is fürdési de öblítési lehetőség?"

Válaszom erre: Elmész te a .... :D

Ha erre írtad:

"Az agyvizünk az a fülünkön fog füstölni kifele :))"

Válaszom: ha ha, haha, ha, haha :C

(#288) bacsis válasza siti (#284) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az első 4-5órában lehet tartani ezt a tempót, na de utána :U :DDD
de ha gondolod majt te megmutatod hogy kell csinálni :DDD

Tomassyno Nem wazze nomád körülmények között élünk pottyantós budink van és a gangesz-ben fürdünk :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#289) forras2 válasza bacsis (#288) üzenetére


forras2
őstag

Pottyantós rötyi???
Nekem meg 3 botot adsz csak a nagyvécézéshez???? :W

(#290) bacsis válasza forras2 (#289) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az pont 3-al több mint amennyit a többiek kapnak :P ;]

(#291) siti válasza forras2 (#286) üzenetére


siti
senior tag

ezek után se a slag, se a medence nem érdekel :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#292) Tomassyno válasza bacsis (#288) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Dehhhhogy mutatom meg. Legalábbis sörrel nem, az nekem fujj.

Viszont akkor már értem mi volt az a fura szag terjengés az eddigi lanpartikon. Messze van india, el tudom képzelni, hogy csak 1-2 évente tudtok elmenni, akkor is 100.000 emberrel együtt mosakodni hááááát nem irigyellek... :P

(#293) bacsis válasza Tomassyno (#292) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

na jó ez betalált :DDD

(#294) Tomassyno válasza bacsis (#293) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ja meg legalább tök ingyen össze tudsz hergelni a kiccsaládnak némi kolerát, leprát, netán egy kis bubópestist. Hmmmmmmm nyammmi:D

Párszor már elgondolkodtam, hogy mit kezdene egy ÁNTSZ dolgozó egy átlag indiai falusi vendéglővel? Mert szerintem nemcsak bezáratná, nem... fellocsolná cirka 100 liter "gyúlékony anyaggal", majd vegyvédelmi ruhába öltözve (szigorúan) merné csak rádobni a gyufát, nehogy véletlenségből a belobbanó magas oktánszámú (biztosra megyünk) rakéta üzemanyag (kivételesen nem szilárd halmazállapotú) széjjelagyon mardossa a kis tüdejét arany szívemnek. :C

[ Szerkesztve ]

(#295) Tomassyno válasza Tomassyno (#294) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Amúgy nem gondoljátok, hogy kevés a választható szmájlikínálat?
Előző kommentemhez pl inkább egy ilyen vasvillásördögvigyorogvabasszaseggbeazangyalkátszmájlit éreztem volna igazán odaillőnek...
Tessék kicsit bővíteni...
(ne is kérdezzétek :N )

[ Szerkesztve ]

(#296) bacsis válasza Tomassyno (#294) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szerintem az ÁNTSZ dolgozó is csak azért oylan f*szkalap, mert ezt várja el tőle a munkáltatója :U

(#297) forras2 válasza bacsis (#296) üzenetére


forras2
őstag

Nem azért. Ugyan azért, mint a sok bíííííííppp rendőr!
Neki ebből van pénze. Őket nem érdekli, hogy kit mivel, és miért tud megbüntetni, csak legyen valami! Egyik fülei embert megb@szták a rendőrök 3 ezer ft-ra, mert nem volt a kerán fényvisszaverő. Nem kellett befizetni, mert 5k alatti összeget nem kell befizetni, de a rendőrnek ez jó volt, mert plusz 1 pont, máris 400 ft-val többet kapott abban a hónapban!

(#298) bacsis válasza forras2 (#297) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

így is lehet mondani.. ebből él... a munkáltatójából.. és ha a munkáltatója azt mondja hogy ember én konkrétan EZÉRT és ILYENEKÉRT fizetek, jó hogy azt csinálja, amiből pénze lesz :U sajnos ez teljesen érthető. talán te nem csinálnád ugyanezt? deeehogynem ;)

(#299) Tomassyno válasza bacsis (#298) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Na igen, csak tudod ez a felvilágosultabb (értsd: nem ennyire korrupt, aljas, szemét, mocskos stb.) országokban mint pl. Englánd, ez úgy néz ki, hogy elmegy az ÁNTSZ kolléga egy teszem azt üzbégek által üzemeltetett gyorsbüfébe (hamburgeres, kebabos, akármis), körbenéz, látja ám, hogy hegyekben állnak a csótányok hullái, azzal a kanállal forgatja a kedves üzbég néni a hambihúst amivel előtte odakészítette a csótányhalmot, a nyilvános vécébe nem érdemes bemenni mert ki már nem jössz....
Na az ilyen esetekben persze egyből bezáratnak és büntetnek, de ha nem ennyire kirívó a dolog akkor azt mondja nekik a kedves ÁNTSZ dolgozó, hogy figyu már, ezt meg ezt meg ezt így nem szabad csinálni, ezt meg ezt meg ezt máshogy kell csinálni, két hét v. egy hónap múlva visszajövünk addigra legyen rendben minden különben bünti/bezáratás....
Itthon mivan? Amit írtatok... ha a mosogató peremén ott egy használt villa már azét megbasznak.
Unokatesóm kibérelt egy éttermet Balatonföldváron, minden dolgozónak (főleg a konyhásoknak) elmesélgette mit meg hogy nem szabad... - peeersze peeeersze 30 éve vagyunk a szakmában tudjukmiaztatat!
Nyár közepén jött egy ántsz ellenőrzés, benéztek a konyhába, 5 perc múlva kijöttek, leültek, mondta unokatesómnak a kedves ellenőr, hogy 600 ezer....
Erre ő meg mondta, hogy jó, de akkor holnaptól 6 embernek nincs munkája mert ki kell rúgni őket. Ezen kicsit elgondolkodott az ellenőrnénibácsi, ránézett a közben mellettük felsorakozott dolgozókra (kb 8 ember) akik nagyondenagyon csúnyácskán néztek reá.
- jó, legyen 300 ezer, meg egy figyelmeztetés....
Na most gondolom ezután a konyhásnénik olyan ordibáláson estek által hogy még a rozsdamentes lábasok is elrepedtek tőle:D

(#300) bacsis válasza Tomassyno (#299) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ez akkro sem változtat azon a tényen, hogy azért ilyenek mert ezt várják el tőlük és te is pontosan ezt csinálnád ha a munkáltatód így kívánja...
persze görénység, meg halna ki az összes ilyen féreg aki el lehetetleníti a többiek munkáját, de akkor is úgy gondolom, magát az ÁNTSZ-t kell ezért szídni és nem pedig a náluk dolgozót.. vagy csak részben :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.