Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz jozsi252 #5936 üzenetére

    ezt az optimalizálatlan rendszert tapasztalatból írod, vagy csak azért, mert Android fut rajta és az alapból szar? ez már régen a OS/X vs. win vitákban is előjött, megnézném, hogy az iOS mennyire lenne optimalizálva, ha nem 3 hardver lenne egyidejűleg támogatva egyszerre, kétféle felbontással. abban se vagyok biztos, hogy a Z annyival erősebb, mert az A6X egy elég bika soc, igaz, hogy csak két magos, de a grafikus része überbrutál mobilos vonalon.

    én is több hónapnyi Android tablet túrás után vettem iPadet, mert játszani, netezni, streamelt médiát fogyasztani kellett, arra meg tökéletes, droid vonalon pedig minegyikkel volt valami bajom. bár a mai napig nem értem, az Apple miért gondolja, hogy a jó UI egy ikonhalmaz és egy dokk, ez a felbontás és kijelző méret sikít a widgetekért. bármennyire is tetszik az iOS 7, nem értem, hogy ettől az alapvetően elavult koncepciótól miért nem bírnak elmozdulni. hála az égnek ez a legnagyobb baja az eszköznek kb., meg az itunes függés, de szerencsére eddig megúsztam, hogy fel kelljen rakni újra a gépemre. mobiltelefonból még mindig nem vennék iOS alapút, nekem ott kell, hogy a telefon kövesse a folyamataimat és ne fordítva.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés