Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#257) #16820480 válasza Xero (#205) üzenetére


#16820480
törölt tag

vannak normális tag-jeim, és még a rating rendszert is használom (nem itunes, hanem amarok, előtte meg clementine és rhythmbox alatt), de ez nem könnyíti meg egyáltalán a dolgot, mert az esetek 99%-ában konkrét előadót szeretnék hallgatni, esetleg konkrét albumot. a maradék 1%-ra meg pont jók a netrádiók is.
nagyon sok embernek egyszerűen semmi szüksége itunes-ra. esetleg nem is tudná használni, mert nem létezik az operációs rendszerére...

ZooLee: az pont rohadt egyszerű lenne, mert át kéne csak húzni az egész zene könyvtáramat a lejátszóra :D persze nem mintha ráférne... és nem mintha ilyenek alapján hallgatnék zenét. az semmit nem mond, hogy "rock". de még az sem igazán, hogy "progresszív psychadelic speed metal", mert ez nagyon eltérő, hogy ki minek kategorizálja be az adott együttest. elég csak ha más szolgáltató kínálatát nézed meg. viszont zenekar nevéről és az album címéről pontosan tudom, hogy milyen műfaj, és az kell-e éppen nekem. és igen, fel vannak címkézve a zenéim, de soha nem kerestem még műfaj szerint, a lejátszóból is eltűntettem ezt az oszlopot, mert tökéletesen semmitmondó szerintem.

madgie: akkor még van hova fejlődnöd, mert van, aki kiáll a színpadra is vele. vagy RUdess iphon-ról tolja...? most nem emlékszem mi volt a koncerten már pontosan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.