Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Valószínűleg a készülékek olcsóbbsága miatt sikeres ennyire az Android. De lehet, hogy a warez is közrejátszik (ha jól tudom, ezen a legkönnyebb) és sok az ingyenes alkalmazás is. Az olcsóságról nekem azért más a véleményem, sosem költenék 20-22 ezernél többet telefonra. Ahogy látom, az emberek többsége valami szent grálként tekint a mobiljára, nagyon fontos kincsüknek tartják, de én nem tudom többre értékelni, mint egy használati tárgyat. Mint pl. az ébresztőórát. :) Szerencsére engem nem kapott el ez a láz, nem különösebben érdekelnek a smartphoneok. Drágák, fenntartásuk is drága, és még érteni is kéne hozzá, hogy rendesen tudjam használni - csak éppen nem érdekel egy teló lelkivilága. Elég a PC-t babrálni ;] Az alapján, amit eddig olvastam, az appok vásárlása sem tűnik túl barátságosnak - ráadásul nem vagyok hajlandó valutáért vásárolni. Én forintot kapok a melóért, hadd fizessek már azzal. Szerintem sokan lehetnek így vele: nem azt a pár száz forintot sajnáljuk a játékra, vagy zenére, hanem a vásárlás komplikáltsága miatt keresünk inkább warezt. Persze én nem, nekem free minden, és rossz, ki rosszra gondol! :K
    Személy szerint a Steammel is ez a fő problémám, pedig sokmindent vettem volna már ilyen árakon.

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés