Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) lawrence2 válasza nuke7 (#100) üzenetére


lawrence2
csendes tag

Bocs de sajnos nem mindenki engedheti meg magának a drága videokarit

Bunkónak születni kell.

(#102) Hunork válasza NEISSE (#95) üzenetére


Hunork
veterán

Ómájgád! :Y Nem vártam, hogy hasra ess, én írtam valamit, az elején felvázoltam, hogy mi célból, nem vagyok újságíró, tehát otthoni környezet, blabla, nem ismétlem magam... És senki nem gátol meg abban, hogy te is írjál, hidd el! :K De ha a logikádat követjük, akkor senki ne vegyen videokártyát, ami keveset fogyaszt, pláne 18 ezernél többért, még AMD-t se, pedig azokat tolják rendesen mindenhol... :K

(amúgy, ha okosan vásárol az ember, akkor soha nem lesz 30-33 ezer, mert én is eladtam a régit, 12k volt a bevétel, a kiadás nálam azt jelentette, hogy 19k volt az 550Ti ára...én sosem a bruttó árat nézem, mert minden vga cserénél volt egy bevétel, amennyiért a régit eladtam...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#103) Hunork válasza nuke7 (#100) üzenetére


Hunork
veterán

Ugye viccelsz? :U A HD6950 most is 60 ezer felett van, könyörgöm, ne a felső kört nézzed, többen vannak, hidd el, akik alaposan megfontolják, hogy hogyan fejlesztenek gépet, milyen egységekből állítják össze. Tényleg vicc lenne, ha egy 6950 lenne a minimum a FullHD-hez...ez rossz reklám, ezért pártolnak át sokan a konzolra... :(((

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#104) Hunork válasza Silenzio (#93) üzenetére


Hunork
veterán

Na, akkor már lassan egyet is értünk mindenben, majdnem mindenben! :K Én elismerem a hibákat, majd javítom is őket, ez tuti! :K (kár, hogy nincs egy szerkesztőm, aki ellenőrizne mindent, mielőtt rányomok az Elkészült-re...) És akkor még ennyi vita sem lenne. (bár akkor meg uncsi is lenne... :D )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#105) gbal65 válasza Silenzio (#58) üzenetére


gbal65
aktív tag

Néhol nem helytálló a szemembe az állításod, legfőképp a vége fele az irománynak. HD4830-ról történt a váltás HD6790-re . DX10 vs DX11 'csatában' is elveri a 4830-ast az újabb AMD (ezt értelmezd úgy, hogy pl megy [maxed out, 1440*900] a Bad Company 2 4830-on DX10-ben 50FPS-sel, és 6790-en DX11-ben [maxed out, 1440*900] 55+FPS-sel. Mielőtt eladtam a 4830-ast, tuningolva volt. Nem nagy szó, hogy picit fut jobban az új kártyámon, ám a 11-es API verzióhoz kevesebb a 6790, mint a 4830 a DX10-hez, még így is gyorsabb. Ezért valahol nem tetszik ez a 9800GT még 'zsírkirály' állítás.

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#106) NEISSE válasza Hunork (#102) üzenetére


NEISSE
tag

Én nem azt mondom ne vegyen olyat ami keveset fogyaszt csak felesleges soha nem hozza vissza lovét amit beleölt.Most kifizet az ember 30eft-ot kártyáért mert keveset eszik de egy vele azonos használt kártyát már veszel 18ért akkor az 12forint nem kiadás?
Az igaz hogy jól kell üzletelni akkor megéri úgy természetesen összelehet hozni hogy ne legyen nagy kiadás.
Nah de nem mindenki ph üzletel:)

(#107) Hunork válasza NEISSE (#106) üzenetére


Hunork
veterán

Ez is jogos, azt hiszem. Minden nézőpont kérdése. Én mindig megpróbálom eladni még jó árban a régit, így lett nekem "csak" 19k ez a kártya, viszont 3 év garival!! Ez is szempont, legalábbis nálam. (amúgy az nagyon durva, hogy a boltomban most 4ezerrel többe kerül, mint augusztusban...pedig a VGA gyárak nem áztak el... :) )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#108) nuke7 válasza Hunork (#103) üzenetére


nuke7
veterán

hmm.. én 25ért vettem, ugye eladtam az 5850-t :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#109) NEISSE válasza Hunork (#107) üzenetére


NEISSE
tag

Szerintem forint miatt lehet de majd csak mérséklődik egy kicsit régi szép idők mikor vettem Samu 500gb újat 10eft ért hüüü :B

(#110) Hunork válasza NEISSE (#109) üzenetére


Hunork
veterán

Nah, persze, igaz, csak viccből írtam az elázást, keményen dolgozik a Brüsszel- Tel-Aviv - Budapest - London tengely... :W

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#111) Recon666 válasza NEISSE (#109) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Mikor vetem a 2 TB Hitachi-t 22k-ért. :B

[ Szerkesztve ]

(#112) NEISSE válasza Recon666 (#111) üzenetére


NEISSE
tag

Hát igen erre mondhatjuk a régi szép idők. :R

(#113) aleister


aleister
veterán

"...a világ gazdasági helyzete okán nem a csúcskártyák birtokosai vannak többen, és ezt a fejlesztők nagyon is tudják."

...és kb nem érdekli őket. ;)
Vagy most komolyan azt gondolod, hogy a szegény plebsre majd odafigyelnek a multik, és dollárszázezrekkel többet fognak fizetni a programozóknak, hogy optimalizálják a kódot a low-med kártyákkal rendelkezők két szép szeméért? :C

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#114) Hunork válasza aleister (#113) üzenetére


Hunork
veterán

Nagyon remélem :K , amúgy is haldoklik a PC game szektor, folyton ez a rinya tárgya, és a konzolok folyamatosan növelik minden szinten minden részesedésüket minden piacon...(ez kerek volt :D ) És az értelmes cégek most is optimalizálnak... :K
(ha meg nem így lesz, így jártunk... :(( )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#115) aleister válasza Hunork (#114) üzenetére


aleister
veterán

Az a baj, hogy meglátásom szerint sajna nem így lesz. Már az nagy szó, hogy a többmagos cpu-k skálázódására figyelmet fordítottak. Pár évvel ezelőtt ezt nem lehetett elmondani.

A pc hardver biznic egy mesterségesen gerjesztett gazdasági folyamat. Nem hinném, hogy a válság vagy épp a kevésbé vastag brifkójú userek bármennyire is érdeklik a multikat.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#116) Silenzio válasza gbal65 (#105) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem mondtam többet, mint hogy 5850-ről váltottam (pénz hiányában) 9800GT-re, és a karácsonyi szezon sikernevei mind elfutnak. Van amelyik csak medium-high-on, mint a Skyrim vagy az L.A. Noire, van ami max grafikán is, mint a CoD MW3 vagy az új Batman. A BF3 pl. minimum grafikán is éppenhogy csak játszható. 20-25 fps-re is lemegy. Az NFS kakukktojás. Egyfelől a minimum és a maximum grafika közt alig volt különbség (a rossz nyelvek szerint nincs is benne, csak mimimum grafika, tehát nem állthatsz át semmit), továbbá 30 fps a maximum, amit a játék még ezzel a kártyával is ad az esetek 80%-ában.

A BC2-t 4850-nel toltam végig, és bizony 1-2 helyen beszaggatott azon is. Szóval két dolgot állítok: ebben a felbontásban 10-ből 8 játékhoz nem szükséges erősebb vga - előny, de nem szükséges!-, illetve még azt, hogy a mai játékok gépigénye kisebb, mint a 2-3 évvel ezelőttieké átlagban. Egy Crysis pl. max mediumon lenne felhőtlen egy ilyen kártyával. 5850-nel sem volt felhőtlen, főleg az alapjáték vége. A Crysis 2 viszont már a jobb laptopokon is faszán fut. Az L.A. Noire gépigénye is töredéke a GTA IV-ének. A Skyrim szerintem egyenesen gyorsabb mint az Oblivion és így tovább.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#117) menyus89


menyus89
csendes tag

Ez a gtx gyenge akár hogy védik vagy éppen nem védik.Egy 5770 nel ha kikapcsolgatod a látványjavítókat Full hd-ban ugyan úgy eljátszol mint ezzel.Volt szerencsém tesztelgetni mind a két kártyát ha nincs bekapcsolva Fraps nem mondod meg melyik van a gépben :DDD

(#118) Hunork válasza menyus89 (#117) üzenetére


Hunork
veterán

Szerintem most ezen kár vitázni, nálam okosabb és hivatásos teszterek, oldalak is megerősítik, hogy 2-8% a különbség a GTX550Ti javára. (és így a HD6770 is kezet foghat az 5770-nel... :) ) Ne a kikapcsolgatás legyen a feltétel. Soha nem állítottam, hogy jó az árazása, sőt, de úgy látszik, nagyon sokan felületesen olvasnak. :((
Én 8800GS után váltottam erre, és nettó 19k volt az ára, mivel a régit eladtam. Nem hinném, hogy sok, és se a BF3, se MW3, se semmi más nem fagyott ki még nálam... :N
FRAPS: de írtam, benne van a cikkben, keresd meg...(ennyit az alapos olvasásról... :DDD )
Béke!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#119) nuke7 válasza Hunork (#118) üzenetére


nuke7
veterán

2-8% csak a különbség?! Hat az 25-30fps-nel talan 2fps sincs... 28-30 fps kozott szinte nincs is különbség... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#120) Hunork válasza nuke7 (#119) üzenetére


Hunork
veterán

Hivatalos tesztek szerint. (bár lehet, hülye vagyok, de 25 és 30 között kerek 5 fps a különbség...) Én utálom az ilyen hány százalékkal jobb, vagy rosszabb, mert nagyon nem mindegy, hogy milyen gépben van az adott kártya...és két 1forma gép sincs, mint ahogy pu...ci sem... :D

Egy példa csak:
AVP 2010.
Settings: Maximum
AA: 4x
AF: 16x
Resolution: 1920x1080
GeForce GTX 550 Ti 33 FPS
Radeon HD 6770 1GB 28 FPS

Itt több, mint 10%. De nem szeretem az ilyen jellegű hasonlításokat, a lényeg, hogy nálam minden jól menjen 1920x1080 alatt. ennyi. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#121) aleister válasza Hunork (#120) üzenetére


aleister
veterán

"két 1forma gép sincs, mint ahogy pu...ci sem"
Ez egy gyönyörű mondat volt! :C :R

Btw az aláírásod figyelembe véve, az baj, ha én pc-n a szerepjátékokat szeretem? :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#122) menyus89 válasza Hunork (#118) üzenetére


menyus89
csendes tag

Nem azt mondtam hogy gyengébb mint 5770/6770 csak annyit hogy még véletlenül sem megfontolandó alternatíva az említett két radeon ellen.Egyszerűen több pénzbe kerül ugyanolyan teljesítmény, ez játékfüggő valamelyikben ez a jobb valamelyikben pedig a radeonok de sajnos az árat nézve ez a kártya nem csak én írom le először máshol is leírták már a legrosszabb ár érték aránnyal rendelkező vga a piacon.Nézzük vetélytársait vagy közelében lévő kártyákat 5770/6770,gtx 460,gtx460se,6790 mind jobb ár érték aránnyal rendelkeznek.Dx10-es vga-kat azért nem írok mert azok egyszerűen már elavultak de szerintem még mindig ezek között is akad jobb ár érték aránnyal rendelkező darab mint a gtx 550 Pl....Gtx 260,4870,4890,gtx275 sorolhatnám.
Egyébként a teszted nekem tetszett látszik hogy dolgoztál vele :R

[ Szerkesztve ]

(#123) Hunork válasza aleister (#121) üzenetére


Hunork
veterán

Ez egy nagyon nehéz kérdés... :F :) még azt hihetnénk, hogy valaki más bőrébe bújsz... :D :DD

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#124) Hunork válasza menyus89 (#122) üzenetére


Hunork
veterán

Jajajj! De hát írtam is, hogy igen rossz a beárazása! Pont ezekkel a szavakkal...mondjuk én a mai árnál 4500Ft-al olcsóbban vettem, meg lejött a régi VGA-ból befolyt összeg, így lett nekem 19k. Ennyit szerintem megér...de nem is a vásárlásra akartam ám rábeszélni senkit, hanem csak azt akartam bemutatni, hogy 1920x1080 és DX11 alatt igenis megfelel a kártya! Ennyi. :K Ugyanis sokszor ezen a téren is le volt hordva, és tényleg kíváncsi voltam... :K
Amúgy meg örülök, ha tetszett, és tényleg rengeteg meló volt benne... :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#125) nuke7 válasza Hunork (#120) üzenetére


nuke7
veterán

csak arra akartam utalni, hogy ebben a szegmensben kb. 2fps-t jelent ez a különbség.
28-30fps között nincs sok különbség, ugyanúgy, hogy se 22fps, se 24fps nem játszható...
csak ennyi.
én inkább vennék egy jobb kártyát először, és csak utána monitort, de ez csak én véleményem. (ha nincs valakinek rögtön pénze olyan kártyát venni, ami jó full hd-hoz, full-on, sztem akkor ne vegyen akkora monitort :DDD )

https://youtube.com/user/nuke7

(#126) Hunork válasza nuke7 (#125) üzenetére


Hunork
veterán

Most nem értelek...mindegyik játék 1920x1080-ban megy, shadow low-ra, fsaa disabled, mert minek, inkább a cikkben említett feature-ök, és parádésan megy...épp ez volt a célja a cikknek, hogy ezt elmeséljem...(egy játék nem akad, szaggat...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#127) nuke7 válasza Hunork (#126) üzenetére


nuke7
veterán

hát igen, de pl. én az árnyékokat mindig szeretem max-ra tenni, meg a tessalation-t is, különben mindek játszak dx11-el..? :F
elég kiábrándító tud lenni egy -egy recés árnyék egy szép játékban... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#128) menyus89 válasza Hunork (#124) üzenetére


menyus89
csendes tag

Arra jó a cikked valóban hogy bemutasd nem kell 6950 a full hd-hoz sőt.....
Én 5770-et használok és minden játékkal full hd-ben játszom természetesen kompromisszumokkal de nem mindegyikben Van pár játék ami egyszerűen valóban brutális gépigénnyel rendelkezik én még crysisnál sem érzékeltem de a metro2033-hoz már tényleg jobb vga kell.De a metron és még kb 3 társán kívül sehova nem kell az a brutális gépigény.
Például nálam a cod mw3 teljes fullban úgy hogy meghúztam a kártyát 30 fps alá egyszerűen nem megy az átlag meg 40 körül van nesze neked full hd. :K

(#129) Hunork válasza nuke7 (#127) üzenetére


Hunork
veterán

Hát egy pörgős fps-ben nem számít az árnyék, mész, lősz... :) és nem kötegszem, ne érts félre, de akkor mindenkinek 50-60 ezres vga-t kéne vennie...a beállítások azért vannak, hogy finomítsunk, minden típusnál más és más jön be...és ettől még lehet DX11... :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#130) Hunork válasza menyus89 (#128) üzenetére


Hunork
veterán

Na, ez mind így is van! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#131) Recon666 válasza nuke7 (#127) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ez egy középkategóriás kártya, akinek erre telik, annyit csavar oda a játéknak, amit még elbír a kártya, attól ugyanúgy tud játszani DX11-ben , ha te maxra szereted tenni és megteheted akkor tedd, de valaki játszani szokott a játékkal, nem nézni, hogy hol recés az árnyék., és ha őt nem zavarja, akkor minek adjon ki 70k egy kártyáért?

[ Szerkesztve ]

(#132) Hunork válasza Recon666 (#131) üzenetére


Hunork
veterán

:R :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#133) marksz1


marksz1
csendes tag

Sziasztok
Megtudjátok nekem mondani hogy melyik program mutatja meg mint a képeken a bal felső sarokban az értékeket?

(#134) Hunork válasza marksz1 (#133) üzenetére


Hunork
veterán

MSI Afterburner! Settings gombon keresztül nézheted meg a gyorsbillentyűket, és állíthatod át akár!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#135) marksz1 válasza Hunork (#134) üzenetére


marksz1
csendes tag

Köszi a választ
lehet hogy hülyeséget kérdezek de ugye nem zavarja majd hogy nem MSI a kártyám ?

(#136) gbal65 válasza marksz1 (#135) üzenetére


gbal65
aktív tag

nem

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#137) balintka


balintka
addikt

Én is napokon belül megtapasztalom, mit tud fullHD alatt a GTX 550 Ti, mert most fogok egy ilyen Samsung monitort rendelni.

(#138) Hunork válasza balintka (#137) üzenetére


Hunork
veterán

Gratula! :K Remélem, jól szuperál majd! Bár nekem is furcsa, de az i3 néha nagyon elveri a Q8400-at...nehogy proci limit legyen a felbontás emelésével...(én 1680x1050-ben néztem az Anandtech oldalán...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#139) balintka válasza Hunork (#138) üzenetére


balintka
addikt

Meglehet, h proci limit lesz, de ennek ellenére nem fogom megtuningolni. Ahol meg majd a VGA nem bírja, ott leveszem a felbontást.
A monitor úgyis több évre szól, lehet jövő ősszel veszek egy Core i4-es gépet, ott már nem lesz proci limit. Ebbe a gépbe már nagyobb VGA-t nem veszek sztem, mert a proci nem tudja kihajtani az alap 2,66-on. Most egyébként teljesen jó a gép így. Kíváncsi leszek, hogy lesz fullHD-ban.

El tudod küldeni ezt a cikket?

(#141) Hunork válasza balintka (#139) üzenetére


Hunork
veterán

Bocs, ezt jól elnéztem, ha még nem késő, itt van, gondolom erre gondoltál...[link]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#142) balintka válasza Hunork (#141) üzenetére


balintka
addikt

Nem késő, dehogy. Nagyon erős ez az i3. De a Q8400 is átlagban hozza azt, akkor nem is olyan elavult még talán.

(#143) Hunork válasza balintka (#142) üzenetére


Hunork
veterán

Nem, ezt nem is mondanám soha, csak hát új technológia, gyártásban is, meg ugye a mélyén is, ezért is tűnik erősebbnek olykor az i3, főleg HT-vel megtámogatva. Én nem panaszkodom, nagyon jól muzsikál! :K :K Ha van bármi kérdésed majd róla, vagy az 550Ti-vel kapcsolatban, nyugodtan írjál, ha tudok, bármiben segítek! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#144) balintka válasza Hunork (#143) üzenetére


balintka
addikt

Én is jobban szeretem az új technológiákat, ezért is cseréltem 1,5 hónapja a GTS450-et GTX 550-re.
A procinál ilyet kellett vennem, ha bővíteni akartam a 2 magost, mert túl sokba jött volna egy SB.

(#145) Hunork válasza balintka (#144) üzenetére


Hunork
veterán

Jó lesz az, nem kell aggódni, egyre kevesebb a profi játék is, lásd Rage, MW3, melyek grafikailag azért nincsenek a topon, max a hangulat szól mellettük, és nekem bejönnek... :K a BF3 nálam a valóban újat alkotó játék, a Metro 2033 sem nyűgözött le, inkább elrettentett a gépigénnyel, és azért attól sem dobtam hátast... :( Úgyhogy egy ideig elég lesz neked is, nekem is a gép... :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#146) balintka válasza Hunork (#145) üzenetére


balintka
addikt

Majd olyan 1-1,5 év múlva tervezek komplett gépet venni. Addig valószínűleg a GTX 550-et se cserélem le ebben a gépben. Bár nálam sose lehet tudni, mert 10 hónap után cseréltem le a GTS 450-et a mostani kártyára. Az Nvidia Kepler alapú középkategóriás kártyáját csak nyárra, vagy jövő őszre ígérik úgyis. Én meg 35 ezernél többet nem adok ki VGA-ra.

(#147) Hunork válasza balintka (#146) üzenetére


Hunork
veterán

Hasonlóan gondolkodok én is. 35 max 40, ennyiért már lehessen normálisan játszani... :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#148) balintka válasza Hunork (#147) üzenetére


balintka
addikt

Másrészt én kb. évente cserélgetem a VGA-t, olyan 15-20 ezer között elmegy mindig a régi, így viszonylag olcsón "korszerűen" tartom a gépet.

(#149) slaci007


slaci007
senior tag

Megvettem a kártyát 550ti új 3 év garival 30eft,végén tényleg hasonló lett a gépünk.Tápot is vettem 550CTG-t.

[ Szerkesztve ]

Tungsram 1896-2022

(#150) Hunork válasza slaci007 (#149) üzenetére


Hunork
veterán

Gratula! :C Nagyon örülök! :K Totál géptestvérek vagyunk lassan! :D És remélem, jól muzsikál! (most tolom a Black Ops-ot, 50 fps alá sem igen megy full HD-ben...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#151) slaci007 válasza Hunork (#150) üzenetére


slaci007
senior tag

Bf3-ba nem nagyon megy le 30 alá fullhd aa kikapcsolva minden high-on.Jó ez a kari nagyon,pont akkora mint a 8800gt-m.F1 2011 végig 40 fölött minden maxon és a proci csak alapon megy.

Tungsram 1896-2022

(#152) Hunork válasza slaci007 (#151) üzenetére


Hunork
veterán

Látod, mondtam én, hogy jó lesz ez a kari, sokan ódzkodnak tőle, nyilván jobb egy GTX460, de újonnan ennyiért azt nem lehet beszerezni...(én azt vettem volna, de akkor még 40k flett volt az ára...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#153) frici90


frici90
tag

Hali. Most lehet hülye vagyok de én sehol nem találom az eredményeket.. :S Csak a fórum hozzászólásokat látom.

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#154) Zekki06


Zekki06
csendes tag

Sziasztok! most találtam rá erre a fórumra.. engem eleinte nagyon aggasztott a 70fok crysisnél meg erősebb játékoknál, nem nagyon mertem vele játszani, félve hogy baja lesz a kártyának, szal akkor 70-80fok nem gond még neki?

(#155) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

A cikket elolvasván kiváncsi voltam mit tud az én kis Ginward GTX 550 Ti-m......:
3dMark11 ;]

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#156) honda 1993


honda 1993
senior tag

üdv. ez a konfig mennyire lessz alkalmas játékokra ?
gtx 550 ti ( már megvettem )
2*2 gb kingston hyperx 1600 mhz ( megvettem )
amd fx 6100 ( még nincs meg )
gigabyte ga-970a-ds3 ( még nincs meg )
500 gb wd ( megvan )
a lap és a proci kevesebbet fogyaszt mint ez a régi : asrock g41m-vs3 + intel e 3400 ?

XD alias IKSZDé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.