Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) bb71 válasza Rommel6600 (#1998) üzenetére


bb71
őstag

nem mindegyik garanciás... miért is lenne???

a második felvetésedet megnézném, mikor mész perre egy telefon miatt...

[ Szerkesztve ]

(#2002) Mostly Harmless válasza bb71 (#1997) üzenetére


Mostly Harmless
tag

Akkor én meg jelezném, hogy semmi baja a telónak update után.

(the cake is a lie)

(#2003) bb71 válasza Mostly Harmless (#2002) üzenetére


bb71
őstag

Nem azt mondtam, hogy mindenkinél előjön.

(#2004) axioma válasza Mostly Harmless (#2002) üzenetére


axioma
veterán

nyilvan, az enyem is frissites utan van (sot a hir elott mar rament a frissites), es nincs gondnak nyoma
de ez igy azert nem megnyugtato, azt el kell ismerni - nekem ha hirtelen nincs telo (tartalek van de az nem tud ceg-konform lenni) akkor azert eleg kenyelmetlen lenne az uj beszerzeseig, rakoltozesig

(#2005) ubi91 válasza bb71 (#1981) üzenetére


ubi91
tag

Sziasztok!

Nekem pár napja insta nyomogatás közben elment a kép, azóta nem reagál töltésre, bekapcs gombra. Viszonylag meleg volt a telefon, lehet nekem is ez a gond?
Augusztusban vettem használtan, kijelzőt cseréltettem mert két hét után összetörtem, erre tessék. :DDD eddig nen nagy sikersztori, úgyhogy lehet elengedem a márkát... Pedig ami mellett döntöttem, a kiváló zenelejátszási képességek, azzal tényleg elégedett vagyok.

(#2006) bb71 válasza ubi91 (#2005) üzenetére


bb71
őstag

Ez az a bizonyos RAMDUMP halál ... elfelejtheted.

Egy dolog szokott segíteni: a RAM chip reballozása és újra forrasztása - de hogy ilyen vállal-e valaki Mo-on és mennyiért...
Ja, ha a töltést sem veszi fel, akkor lehet, hogy nem a RAM, hanem a PMIC chip ballozása ment tönkre, mert sz@r ólommentes pasztát használtak.
A Zentalkon most írt egy srác, hogy 2021/07-es MFD-vel kapott RAMDUMP-ot...

Én soha többet nem veszek Asus telefont.

[ Szerkesztve ]

(#2007) Rommel6600 válasza bb71 (#2006) üzenetére


Rommel6600
őstag

Mert szerinted ki használ még ólmos pasztát??? Telefonnál sokkal nagyobb felelősségű funkciókat ellátó dolgokba nem tesznek (nem tehetnek) már ólmos pasztát (pl motorvezérlő), tudtommal nagyon leszűkült az a kör, ahol még consumer körben egyáltalán alkalmazni lehet. Ez kábé csak az életvédelmi eszközök (pl búvárcomputer és társai).
Jó, ne vegyél Asust többet, de a többi gyártó forraszanyagaiban sem lesz ólom, ebben biztos vagyok, ha már az autóiparból is (rég) eltűnt...

(#2008) bb71 válasza Rommel6600 (#2007) üzenetére


bb71
őstag

egyszer már összevesztünk - most nem reagálok.

(#2009) hege1989


hege1989
tag

Sziasztok! Tervezek váltani S8-ról valamilyen hasonlóan kompaktra. Z8 is suóba jött. Nagyon tetszik a készülék külleme és anyaghasználata, de hallottam róla rosszakat, főleg a kameráról. Mennyire gáz a kamera? Az S8 elég jó képeket készített. Vannak más problémás pontok is a kamerán kívül?

http://hardverapro.hu/tag/hege1989

(#2010) bb71 válasza hege1989 (#2009) üzenetére


bb71
őstag

az, hogy a korai 2021/04-07 gyártásúakon sz@r volt a pasztázás és meghal a RAM vagy a PMIC és alaplapcsere a következménye, ha nem garis buktad.
(elméletileg, ha az alaplapot kiszereljük és átküldjük egy hőkamrán vagy megfújja kézi fújóval egy hozzáértő, akkor a RAM/PMIC balljainak megjavul a kontaktja.)

Nincs bootloader unlock lehetőség már hónapok óta, kamuzik az ASUS...

Ne vedd.

Nekem mondjuk a fényképei nagyon jók - szubjektív valamennyire.

[ Szerkesztve ]

(#2011) K82 válasza hege1989 (#2009) üzenetére


K82
őstag

A kamera pont h inkább az erőssége egy jó gcam-mel főleg. A másik a mérete.
Innentől inkább csak hátrányai vannak:
üzemidő (nálam merült mint a Titanic), melegedés (valamennyit javult de az SD888 nem a takarékosságáról híres), támogatás esetlegessége (utolsó frissítés 2023. május, szevasz 2024. és Android 14...) plusz a nagy számban előforduló fentebb említett elhalálozás.
Ha kompakt telefont szeretnél ami használható is akkor inkább egy S23 vagy Pixel 8.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2012) axioma


axioma
veterán

Na vegul valtottam 10-re, az elolapi ujjlenyomat-olvasot sajnalom...

(#2013) pumpa007


pumpa007
tag

Új update:
33.2010.2010.332
[link]

(#2014) jan herz


jan herz
tag

Valakinek nincs meg a gyári tokja hozzá? Az enyémet sikerült megrepesztenem...

(#2015) Mostly Harmless válasza jan herz (#2014) üzenetére


Mostly Harmless
tag

Ha pesti vagy, dobj egy privit.

(the cake is a lie)

(#2016) jan herz válasza Mostly Harmless (#2015) üzenetére


jan herz
tag

Küldtem üzenetet, köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.