Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi az írást, egészen szimpatikus darab! Mondjuk azt hiszem, kicsivel nagyobbat fogok venni.

Tegnap feleségem nyuszija megrágta az egerem kábelét. Egyelőre megjavítom, de elkezdek újat is nézni, mert az a nyúl egy vadállat. :D

(#2) Zaied válasza Fred23 (#1) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm szépen, bár egy kicsit még félkész. :DDD
Látogass el a Milyen egeret válasszak? fórumra, szívesen segítünk.

(#3) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jó lett a cikk és az egér is remek darab! :C :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4) Zaied válasza MaxxDamage (#3) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

:R

(#5) MarioAna


MarioAna
senior tag

Én a vezeték nélküli verzióval rendelkezem.
Az akksija napi 5-6 óra használattal 1 hét után szokott villogni pirosan, hogy 25% körülre merült. A mellé adott USB Type-C kábellel kb 2 óra alatt fullon is van, közben természetesen lehet használni és paracord mivolta miatt kb. észrevehetetlen.
Jelet nekem nem dobálja, igaz a dongle az közvetlenül az egérpad fölött van egy USB hosszabbítóban. Semmi észrevehető késés/delay. A szenzor tökéletes, zéró visszalépést érzek egy Logitech G305 után.

A többi az ugyanaz ami a vezetékesre vonatkozik. Én 21k-ért rendeltem ezt a wireless verziót most egy akcióban, nem nagyon tudtam más alternatívát találni itthon (SS Rival 3 Wireless és Logitech G603 ami méretben/formában tetszett volna, a többi ajánlott az ebben a kategóriában még ettől is kisebb). Esetleg külföldről a Delux M800 jobbik verziója.

(#6) Zaied válasza MarioAna (#5) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Én nem találtam olyan vonzó ajánlatnak mint a kábeles verziót, így nem is próbáltam.

(#7) ncc1701


ncc1701
veterán

A 62g nagyon durva.

(#8) Zaied válasza ncc1701 (#7) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Durva igen, főleg hogy nem lyukacsos a háza és a csere foglalatok is benne vannak. Azért akad könyebb egér pl. : Cooler Master MM710 53g, Xtrfy MZ1 56g, G-Wolves Hati Sakura 56g.

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

Az hogy a sinus csúcsainál szóródás van a mért pontoknak az miért alakul így?
Ez azt jelenti, hogy gyakorlatban indulásnál/megállásnál tétova a szenzor. Talán mozog benne a lencse vagy nem szeresse az üveget?

(#10) Synthwave válasza ncc1701 (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Annyira azért nem. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) Synthwave válasza Zaied (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább 58 gramm az a Hati Ace (meg az MZ1 is), de a GPXS úgy ~63 gramm, hogy lényegesen nagyobb a Kerisnél és wireless, so...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) Zaied válasza #16939776 (#9) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Majd utánajárok a hétvégén a dolognak, minden felületen csinálja, szerintem valami emberi tényezőből fakadó dolog lehet.

(#13) GreatL


GreatL
őstag

Az Asus legdrágább egér hülyesége van nekem, a kapcsolója már defektes lett. Beraktam a mellé rakott tartalékot aminek más a színe, és picit másabb is a kattintás vele. Ha fél éven belül krepált be, ad az Asus kapcsolót gariban, vagy azért van a tartalék hogy azzal pótoljam? Illetve ha veszek az ebayről 2000 Ft-os Omron kapcsolót, az értelmesebb, vagy mindegyik a 300 Ft-os szinten van?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#14) Zaied válasza GreatL (#13) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Az nem tartalék kapcsoló, hanem egy kiegészítő opció. Pont azért amit mondtál, más érzés tőle a kattintás. A jó minőségű Japán Omron 500Ft/pár apró ingyen postával, annál jobb Omront nem kapsz(a 2 ezres omron lehúzás, hacsak nem 10db).
Ami ennél jobb az egy Kailh GM 8.0 az olyan 1800FT/pár.

(#15) GreatL válasza Zaied (#14) üzenetére


GreatL
őstag

Köszi, a szín-tactile dolgot tudtam. Berendelem akkor a Kailh GM 8-at valahonnan, mert a kereskedő nem intéz nekem cserét de teszek rá, nem ez a legnagyobb tétel.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#16) Zaied válasza GreatL (#15) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Hivatalos forrás: [link]

(#17) GreatL válasza Zaied (#16) üzenetére


GreatL
őstag

:R Köszi

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#18) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Csak egy észrevétel: a szélessége 62 mm.

Jó bemutatókat írsz, többet kéne készítened. :)
Kérdésem lenne, hogy hogyan állapítod meg azt, hogy adott rész az egéren ABS vagy PBT?

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#19) Zaied válasza fLeSs (#18) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Ugyan nem mértem le, de a gyártótól másoltam az adatokat, ott pedig valahogy 68mm jött ki...

Köszönöm, van még pár folyamatban, van amit csak blogba fogok ezentúl kirakni, mert nagyon sokat kell a megjelenésre várni a címlaposnál.
Utánaolvastam/súgtak hogy miből van :), de különben könnyen kiérezhető a különbség. Ténylegesen rongálás nélkül szerintem nem lehet megállapítani.

[ Szerkesztve ]

(#20) fLeSs válasza Zaied (#19) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A weboldalukon néztem és vhol 68-at, vhol meg 62-t írnak... Asus... :D
Beraktam őt a kis photoshoppos fileomba amiben van egy rakás egér és 62 mm lesz az, de ez a hosszából is látszik és rtings.com-on is ennyi.
A vezetékes verzió 66 gramm, a wireless meg 81 az rtings.com mérésein, filózok rajta. :D
Ha a Rival 3/Roccat Burst formája nekem nagyon bejön, akkor ez milyen lenne szted a fingertip fogásomhoz?

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#21) Zaied válasza fLeSs (#20) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Nem mindegy hogy a legkeskenyebb vagy a legszélesebb ponton méred. Az se hogy kábellel vagy kábel nélkül(én 62grammot mértem).
Minden esetre a rting.com oldalan már többször volt bizonyítottan elírás, azért a másik oldalt használtuk, míg meg nem szűnt :DDD.
Ha ilyen 20/21cm pluszos a kezed akkor jó lehet, de még úgy is necces.

(#22) Synthwave válasza fLeSs (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt a PSD-t átdobhatnád.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) fLeSs válasza Zaied (#21) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A legszélesebb részen mértem.
Egyébként ez keskenyebb, mint az MM710 és kb. ugyanolyan hosszú, magasságuk ~ugyanaz, szal működhet ftipre. Lehet kipróbálom majd. :D :W

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#24) fLeSs válasza Synthwave (#22) üzenetére


fLeSs
nagyúr

írj privit.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#25) Zaied válasza fLeSs (#23) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Nekem kifordult a kezemből egy kicsit fingertippelve, de el tudom képzelni, hogy van akinek jó.
A szélességet a legkeskenyebb pontnál szokták mérni, nem tudom miért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.