Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#322) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Segítsetek megmagyarázni, mert én már a földhöz verem a telefont idegességemben.

Nem vagyok egy kezdő játékos, de a nagyon gyors osztályban szereplő autókat eddig hanyagoltam mert annyira értelmetlenül gyorsak már, hogy irányítani se lehet őket szinte, egyáltalán nem élveztem azokat a versenyeket.
Szóval elvoltam a D kategóriában 370z -vel. Mondjuk úgy hogy multiban 10 meccsből ha egyet nem nyertem meg az már ritka volt, annyira ment, minden pályát fújok, és minden fintát ismerek amit tudni kell az összes pályán, és ez többször be is bizonyosodott már, bárkivel szemben akivel egy autónyi előnyöm is volt és végig zavart (ergó nyomás alá helyezett) egy sem tudott elkerülni. Az Event-eken is a legjobbakkal versenyzek, szinte csak olyanok végeznek előttem akik mindhárom tuning kitet megveszik a verseny előtt, értelemszerűen azok ellen nem lehet mit csinálni.

Kissé meguntam már az állandó nyerést multiban, ritkán akadt méltó kihívóm, ezért váltottam B kategóriába, ahol megvettem a nissan gt-r -t.
Hát mit mondjak, annyira felidegesített pár verseny, hogy hangosan káromkodtam már úgy kiakasztott :DDD

Mint mondtam nem vagyok kezdő, nyár óta játszom, és elég jól megy, de itt?
Hát többszáz méteres előnyöm van, tehát azt sem mondhatom, hogy nyomás alá helyeztek, de látom a kis térképen, hogy folyamatosan közelítenek rám, miközben én nem hibázom és a legrövidebb útvonalakon haladok, ahol kell ott flat spin is van, de semmit nem birok, utolérnek és vagy kiütnek vagy elhagynak, a verseny végén pedig egyikőjüknél sem mutat semmilyen extra tuningot, tehát papíron egyenrangúak vagyunk.

Kérdés, hogy ez most hogya fenébe lehetséges? Hogy lehetek én is olyan mint ezek? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.