Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) -secret- válasza Vizi911 (#5500) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gyári kijelző az ha hivatalos szervizbe cserélték. Te emlékszel rosszul szerintem.

(#5502) -Ben- válasza Vizi911 (#5500) üzenetére


-Ben-
veterán

A kijelzők se teljesen egyformák. Ha hivatalos szervizben cserélték, akkor eredeti az. Mondjuk a carecenternél sose lehet tudni.. ;]

(#5503) sityupityu válasza Neurotoxin (#5487) üzenetére


sityupityu
veterán

"Az akkura visszatérve-újdonsült kutatások szerint nem a hideg árt az akkumulátoroknak, hanem a meleg időjárási körülmények között lejátszódó kémiai folyamatok.."

Ez annyiban igaz a tudomásom szerint, hogy a túlzott meleg valóban károsodást okozhat az akkuban, míg a hidegben csupán erős teljesítményvesztést produkál.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5504) Noxy válasza Vizi911 (#5500) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor vidd vissza, és mond el ezt ott is. :K
Itt erre nem tudom milyen segítséget vársz? :U

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#5505) Vizi911 válasza Noxy (#5504) üzenetére


Vizi911
tag

csak h nektek invertálódik e bármilyen mértékben a kijelzö szine szöögben forgatva , köszi! lehet én emlékszemrosszul

Iphone SE 64GB

(#5506) -Ben- válasza Vizi911 (#5505) üzenetére


-Ben-
veterán

Valamennyire nekem is más, ahogy eddig minden telefonomon, de nem ennyire. Vidd vissza, ha gondod van vele.

(#5507) radi8tor válasza sityupityu (#5503) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Extrém hideg esetén működőképtelen lesz a Li-Ion akku mert abban is folyékony halmazállapotú elektrolit van.

[link]

-23 fok: Some of the tested phones experienced severe battery problems, insomuch that the "low battery" indicator popped up immediately.

-29 fok: Some of the phones shut off completely.

-34 fok: Most phones experienced severe battery or screen issues. One display became an unreadable block of blue, another was filled by random bars.

-40 fok: Virtually all phones were rendered inoperable. In fact, just one phone still worked at this temperature: An old Motorola Krzr flip phone, which somehow managed to function down until -48 °C

⭐ Stella

(#5508) sityupityu válasza radi8tor (#5507) üzenetére


sityupityu
veterán

Persze, ez így van. Nem azt írtam, hogy nem lehet működésképtelen, hanem, hogy nem károsodik a meleggel ellentétben.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5509) radi8tor válasza sityupityu (#5508) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De árt a hideg is, csak ahhoz nagy hideg kell. Megfagy benne az elektrolit, akkor megszűnik működni.

⭐ Stella

(#5510) UHT09 válasza Neurotoxin (#5487) üzenetére


UHT09
tag

Azt is hallottam , hogy ha jön értesítés a telefonra , akkor "berezonálnak" a gombok
Ez mennyire igaz?

(#5511) -Ben- válasza UHT09 (#5510) üzenetére


-Ben-
veterán

Előfordulhat, de nem törvényszerű.

(#5512) sityupityu válasza UHT09 (#5510) üzenetére


sityupityu
veterán

Egy tok elég jól megszünteti a rezonálást. Vagy leveszed a rezgést a telefonról. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5513) cyberkind válasza Noxy (#5497) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem szokásom kiejteni a kezemből semmit, pláne nem egy ilyen telefont, ezért is kell olyan tok ami minimálisan befolyásolja a külsőt és csak a karcok ellen véd, a mostani 6"-os Nexus készülékemen is egy pár 100Ft-os szilikon tok van a kezdetektől, és tökéletesen megvagyok elégedve, valami hasonlót keresek erre is.

Paranormal Cocktivity

(#5514) Khelben válasza cyberkind (#5513) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem ilyen van, pont az tetszik benne, hogy nem bántja a fizikai méretet, viszont jobb a fogása és nem félek ide-oda lerakni a telefont. Viszont az apple logó nem látszik, ha valakinek ez szempont :)

(#5515) cyberkind válasza Khelben (#5514) üzenetére


cyberkind
félisten

Ebből a clear egész jónak tűnik, szerintem rendelek is egy ilyet, köszi a tippet! :)

Paranormal Cocktivity

(#5516) nord_ válasza cyberkind (#5513) üzenetére


nord_
veterán

Szerintem senkinek se szokása, de sajnos balesetek előfordulhatnak...

(#5517) cyberkind válasza nord_ (#5516) üzenetére


cyberkind
félisten

Amióta nem bulizok ilyen nincsen, és ez már szerencsére jó régóta így van. :D

Paranormal Cocktivity

(#5518) UHT09


UHT09
tag

16GB vagy 64GB éri meg jobban?

(#5519) -secret- válasza UHT09 (#5518) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Árkülönbség eladásnál is meg fog maradni, Neked kell eldönteni, hogy mik az igényeid.

(#5520) cyberkind válasza UHT09 (#5518) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most készülök váltani de eszembe se jutott a 16-osat nézni mert nevetségesen kevés bármire is, de ha te nem raksz a telefonra semmit, és ha fotózol is de a képeket hetente lemented a gépre akkor elég lehet, viszont változatlanul 0 értelme van a 16-osnak bármely telefonban.

Paranormal Cocktivity

(#5521) Noxy válasza cyberkind (#5520) üzenetére


Noxy
veterán

Neked lehet hogy 0 értelme van de gép helyett lehet egy 8TB NAS-ra is menteni a képeket 4K videókat. Akár rögtön is.
Akinek meg nincs az mentheti a Flickre 1TB-ig.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#5522) nord_ válasza cyberkind (#5517) üzenetére


nord_
veterán

Ó, nem kell buli, saját tapasztalat, munkahelyen... de szerencsére csak az üvegfólia repedt. :)

(#5523) -Ben- válasza cyberkind (#5520) üzenetére


-Ben-
veterán

Kevés, de pl. nekem sose telt meg a 16-os se... :D

(#5524) nord_ válasza Noxy (#5521) üzenetére


nord_
veterán

Elég a 16 GB - feltéve, ha nem kapcsolod be az iCloud fotókat és az Apple Musicot...

(#5525) cyberkind válasza Noxy (#5521) üzenetére


cyberkind
félisten

Tekintve, hogy az Apple már (végre) megölte a 16-ost szerintük sincs értelme, a 32-es egy jó alap.

(#5522) nord_
Nem kell aggódnod, mindennél a biztosabb a kezem és persze nagy, ha a mostanit nem sikerült leejtenem bárhol, és úgy, hogy egy kézzel kezelem akkor az SE-t lehetetlen lesz.

(#5523) 7etape
Nálam csak a zenéim 6Gb-ot esznek, és akkor még a képek nincsenek fent a telón, a 32-es 5s-en maradt kb 12Gb szabad helyem miután mindent felraktam, + mivel utálom az iTunes-t mert használhatatlan szar nem sokszor szinkronizáltam a géppel adatmentés céljából. :D

Paranormal Cocktivity

(#5526) nord_ válasza cyberkind (#5525) üzenetére


nord_
veterán

Hát... úgy legyen... ;)

(#5527) Tünde SE


Tünde SE
tag

Sziasztok!
Van esetleg köztetek aki(k) iPhone-ról topikol(tok)?
Már nem egyszer fordult elő, hogy ki szeretnék jelölni mondatot, vagy URL címet és teljesen lefagy a net!?
Nem lehet újratölteni sem az oldalt, fő gomb 2x megnyomva és a Chrome kilövése!
Ha újból megnyitom ok, csak ne jelöljek ki semmit!
Chrome-t használok és a fórumot monilnézetben használom.

"A viták lényege nem a győzelem, hanem az előrehaladás."

(#5528) Tubi2 válasza UHT09 (#5518) üzenetére


Tubi2
senior tag

16GB-ost vettem, mert csesszék meg, amiért nem lehet bővíteni és nagyon kevés! Két GTA játék, pár FLAC album és 4K videózni már nem is nagyon lehet.
Gyakorlati megfontolásból a 64-est ajánlom.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#5529) cirx válasza Tubi2 (#5528) üzenetére


cirx
senior tag

Akinek van pénze külső dacra és audiofil fülesre a flac fájlokhoz, 4k tvje a 2160p-s felvételekhez, annak legyen pénze a 64es verzióra is! GTA-ra nem tudok mit mondani, nem játszom telefonon, de biztos élvezetes lehet 4colon!
Nem flamelni akarok, csak rávilágítani, hogy hardcore userként bőven elférek 16gb-on.

S23 GREEN

(#5530) Tubi2 válasza cirx (#5529) üzenetére


Tubi2
senior tag

Ez esetben elég lett volna az utolsó tagmondat is. :)

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#5531) cirx válasza Tubi2 (#5530) üzenetére


cirx
senior tag

Minden bizonnyal, viszont akkor nem tudtam volna leírni ezt a sok hülyeséget! Off/off :))

S23 GREEN

(#5532) Vizi911 válasza cirx (#5531) üzenetére


Vizi911
tag

hát nem tudom nekem fele megtelt a 64 gb osnak is :D van 61 alkalmazásom, szerintem az elég hardcore, aki 16 ozik az nem hardcore ink megalkuvo user :)
sose kell azon agyalnom mit töltsek le mert épp kell , már ott van. térképeket offline nvihoz nem is kell talán emlitenem:) mész valamerre letöltesz 3 országot aztán csokolom

[ Szerkesztve ]

Iphone SE 64GB

(#5533) kutga válasza Tünde SE (#5527) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez inkább a Chrome hibájának tűnik.

Let the Zone take me if I am.

(#5534) cirx válasza Vizi911 (#5532) üzenetére


cirx
senior tag

Nézőpont kérdése! 35 appal és 4 ország térképével és kb 300 fotóval, még több mint 3 gb helyem van! Tény, hogy egy darab játék nincs telepítve, és a 35ből is van olyan app amit életében csak egyszer indítottam el, így még azt is tudnám redukálni. Azért meg nem veszek 64 gigás verziót, hogy kontroll nélkül telepítsek mindent, amit utána soha nem használok!
Egyébként megnézném azt a 61 appot! :R

S23 GREEN

(#5535) sityupityu válasza cirx (#5534) üzenetére


sityupityu
veterán

Én is így voltam vele a vételnél. Elkezdtem számolgatni, hogy mire használom a telefont stb. Mivel telefonon egyáltalán nem játszom, appokból nem sokat használok, 4K-s videókat nem készítek csak fényképezek így rájöttem, hogy bőven elegendő a 16 giga. Itt a fórumon is azt a tippet kaptam, hogy ha jószerivel csak fényképezek és nem használok sok alkalmazást akkor untig elég lesz. Így is lett.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5536) mr.tamasbiro válasza sityupityu (#5535) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Nekem is elég a 16 és marad még mindig 4,5 giga.
Aki nem videózik,játszik annak teljesen elég.

(#5537) kutga


kutga
nagyúr

Én leginkább a későbbi eladás miatt vettem a nagyobbat, nem mintha meg akarnék válni tőle. De ha lett volna 32 gigás változat biztos arra mentem volna.

Let the Zone take me if I am.

(#5538) sityupityu válasza kutga (#5537) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen, sokak számára az lett volna az arany középút ha lett volna 32-es. 64-esre nem volt szükségem, és egyébként is pofátlan felárat kértek még akkor érte.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5539) kutga válasza sityupityu (#5538) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez van, mondjuk én már elhasználtam belőle 10 gigát, pedig csak pár térkép és fotó/videó van rajta.

Let the Zone take me if I am.

(#5540) UHT09 válasza Tubi2 (#5528) üzenetére


UHT09
tag

Én egyáltalán nem játszok a telefonon , beszelgetni szoktam csak. Max. 3-4 alkalmazás menne rá.
Ezért is kérdeztem hogy 16 vagy 64
De énszerintem bőven elférnék 16GB-on.

A mostani telefonom is 16gb-os ebbol a rendszer elfoglal 6gb-ot
Van tisztán 10,40gb
Abbol meg 6,37gb szabad

Ugyhogy én szerintem nem nyúlnék mellé a 16gb modellel sem :)

(#5541) sityupityu válasza UHT09 (#5540) üzenetére


sityupityu
veterán

Az előző telefonod felhasználásából kiindulva biztos, hogy elég lesz.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5542) -Ben- válasza UHT09 (#5540) üzenetére


-Ben-
veterán

Ennél jobban meg szoktam pakolni a telefonom és még úgy is bőven elég. :)

(#5543) UHT09


UHT09
tag

Köszönöm a segítséget srácok! :)

(#5544) Kecskeszak


Kecskeszak
újonc

Sziasztok!
Most tervezek venni egy új SE-t, 4S-ről váltok rá. Nyilván szeretném minél olcsóbban megúszni, de újat vennék, megéri nem a T-mobile-tól venni? Ha igen, akkor milyen kisebb boltokat, kereskedéseket ajánlotok?
Lehetséges, hogy bizonyos webshopok nem eredeti készüléket árulnak?

(#5545) ERipley


ERipley
tag

Üdv!

1 hete váltottam 5s-ről SE-re. Feltűnt (és ez korábban szerintem nem volt így) hogy ha a média hangerejét csökkentem (pl. youtube, zene) vele együtt elhalkul a képernyőzár hangja, a kamera zárhangja, az emlékeztető jelzése is. A csengőhangerő megmarad. Mindkét telefonon 10.2 fut (ott).
Az SE-ben van valami rejtett feature vagy ez bug? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#5546) Tubi2 válasza ERipley (#5545) üzenetére


Tubi2
senior tag

Nekem is állítja a kamera hangerejét, pedig be van kapcsolva, hogy ne állítsa a a jelzőhangokat a hangerő...

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#5547) kutga válasza Kecskeszak (#5544) üzenetére


kutga
nagyúr

Én APR-ben vettem.

Elvileg mivel világgaranciát kapsz a telóra, ha bontatlan dobozos, számlás akkor mindegy hol veszed, de én nem bízom a gsm boltokban.

Let the Zone take me if I am.

(#5548) Noxy válasza kutga (#5547) üzenetére


Noxy
veterán

Én nem egy új, vagy használtat vettem itt a h.aprón. Utoljára nov.. egy bontatlan 16 GB SE-t 110 e-ért 1év garival. A GSM bolt sem nem fogja magát lejáratni, ha továbbra is működni akar.
Vagy azért nyit ilyen boltot hogy át verjen utánna meg gyorsan bezárjon?

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#5549) -Ben- válasza kutga (#5547) üzenetére


-Ben-
veterán

Azért APR-ben kap rá +1 év garanciát. De azt a felárat nem biztos, hogy mindenkinek megéri kifizetni.

(#5550) kutga válasza -Ben- (#5549) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem megéri. :P

Egyébként szerencsére eddig még egyik telefonomat sem kellett szervizbe adnom, remélem nem az SE fogja kezdeni a sort.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.