Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) Qukac válasza kutga (#6100) üzenetére


Qukac
tag

Én a két jelenlegi méret között vagyok, a 16 kevés a 64 sok :D
Most 32-es van és hát ez nekem a tökéletes :D

(#6102) -Ben- válasza Qukac (#6101) üzenetére


-Ben-
veterán

Általában (legalábbis sokaknál) ez a helyzet.... Ezért se jó. De 32/64GB nem valószínű, hogy lesz.... 128 meg sok. Na mindegy, majd meglátjuk... :D

(#6103) szupermacs válasza -Ben- (#6102) üzenetére


szupermacs
veterán

Szerintem nem létezik olyan tárhely szempontjából, hogy sok. Nekem a 16 rettentő kevés. A 64 gigából is 25,73 ami most szabad. A 128 gigásat illett volna korábban is kiadni. Biztos olyat vettem volna, ha lett volna a vásárlás pillanatában.

(#6104) -Ben- válasza szupermacs (#6103) üzenetére


-Ben-
veterán

Én meg a 16-ot se raktam meg... :) Olyannyira nem, hogy volt rajta több gb szabad hely. Egyébként anno egy 8GB-os 4S is elég volt. :D

(#6105) nord_ válasza kutga (#6100) üzenetére


nord_
veterán

Az benne a jó! Ha az ember hosszabb időre elmegy otthonról, nem kell azon agyalni, ráfér-e rengeteg zene, az offline térkép a telefonra a meglévő dolgok mellé. :)

(#6106) kutga válasza nord_ (#6105) üzenetére


kutga
nagyúr

Agyalni nem kell az igaz. :D

Let the Zone take me if I am.

(#6107) szupermacs válasza -Ben- (#6104) üzenetére


szupermacs
veterán

4 giga is elég volt nekem, amikor 640x480 felbontású videót csinált az első Samum és csak 3,2 MP-es kamerája volt. Mondjuk zenét akkor is memóriakártyára pakoltam, de a FB app sem foglalt annyi helyet, mint most. (Messenger meg ugye akkor még nem létezett.) De ezt lehet mondani az összes alkalmazásra, hogy kevesebb helyet foglaltak 6 éve. 3 év után nem tudtam minden gyári alkalmazást lefrissíteni, mert elfogyott a hely.

(#6108) Luck Dragon válasza Qukac (#6101) üzenetére

32GB memória kártyám félig tele van csak zenével, plusz erre jönnek a fotók stb. Így nekem 64GB lesz megrendelve.
Kíváncsi leszek az importálásra, mert kicsit macerásabb lesz az Ios esetében. De várom:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6109) radi8tor válasza ERipley (#6090) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mit sem ér a 128GB-os ha Telekom nem árulja SE-t csak 2 színben...
Pipa vagyok Telekomra hogy az ezüstöt nem árulja.

⭐ Stella

(#6110) szupermacs


szupermacs
veterán

A bekapcsoló gombnak, illetve a némító gombnak van valami holtjátéka és nem gáz, ha minimálisan lötyög, vagy ez gáz? (Ezalatt azt értem, hogy tényleg minimálisan.)

(#6111) -Ben- válasza szupermacs (#6110) üzenetére


-Ben-
veterán

SE-n normális. Egyébként nem az, de az összes SE ilyen, tehát nincs mit tenni. Szerintem még örülj, hogy nem lötyög durvábban, mert nekem volt nem egy olyan SE a kezemben ami csörgőként is remekül funkcionált...

(#6112) szupermacs válasza -Ben- (#6111) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezeket cserélik garanciában, ha nagyon durván elkezd már szinte kiszakadni az "anyatestből"?

(#6113) -Ben- válasza szupermacs (#6112) üzenetére


-Ben-
veterán

Kizárt dolog. Olyan szinten lötyögtek a gombok, hogy konkrétan a power gomb majd' kifordult a keretből, de az Apple azt mondta, hogy nem befolyásolja a működést, így nincs csere.

(#6114) radi8tor válasza szupermacs (#6112) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem feltétlen. Engem pl elhajtottak vele 2 napos telefonnál. Cserélni nem akarták helyben, le meg nem adtam a vadi új telefont ilyen miatt.
Meg lehet szokni, na meg aztán ha bele kerül egy kis szösz a zsebedből máris kevésbé fog zörögni. ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#6115) sityupityu válasza szupermacs (#6110) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem a hangerőgomboktól kezdve mindegyik lötyög és zörög, de nem foglalkozom vele. :) Amúgy most, hogy kivettem a tokból már nem is lötyögnek úgy mint újkorában. Biztos ment már por alá ami csillapítja. :DDD

szerk: Látom, hogy ugyanazt már leírták.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#6116) szupermacs válasza radi8tor (#6114) üzenetére


szupermacs
veterán

Samumnál egyszer a márkaszervizben ugyan erre a "hibára" azt válaszolták, hogy azért van holtjátéka, hogy ne szoruljon be a gomb, ha por vagy valami mögé kerül. Gondolom i5 és i5S-nél ilyen nem volt. Nem kifejezetten zavar a jelenség, csak a némító gombnál szemre láttam, hogy kicsit ferdén áll. És ez annyira kiszúrta a szemem, hogy beparáztam, hogy biztos a tok miatt amit leszedtem és visszatettem azzal erőszakoltam meg.

Köszi a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#6117) -Ben- válasza szupermacs (#6116) üzenetére


-Ben-
veterán

Elég szomorú, hogy egy 150+ ezres telefonnál ilyen előfordulhat... Egyébként i5 nem ilyen volt, 5S már igen. :N Egyébként jogos, egy minimális holtjáték elfér, de nem ekkora. i6, 6S, 7 miért nem lötyög? :D Ott biztos megfeledkeztek a holtjáték fontosságáról. :U

(#6118) szupermacs válasza -Ben- (#6117) üzenetére


szupermacs
veterán

Jó, nem nagy a holtjáték tényleg, mert nem csörög a telefon ha némítva van és rezeg, csak ma feltűnt és én is ezen filóztam, hogy 160 rongyos telefonnál nem ezt várnám. Kicsit megnyugtat azért, hogy nem én csesztem el. :DDD Viszont elszomorít, hogy almáék ilyen hibát vétenek.

(#6119) Tünde SE


Tünde SE
tag

Sziasztok!
Én nagyon meg vagyok elégedve
(2016 június 30.-kától) van meg az SE-m!
A gépelésnél előfordul, hogy mellényomok, pedig nincsen műkörmös, meg kicsivel többet kell nagyítgatni netezés közben!
Csak a telómról topikolok, mobil nézetben! Azt, hogy a 6s gyorsabb, valahogy nekem sem érthető!
Üzemidő tuti!
Kinézet nálam *5-ös!
Nagyon reménykedem abban, hogy ez az "SE vonal" tovább halad, vagy fejlődik, mert ugye múlt év nyarán világhiány volt belőle!
Ázsiában szabályosan megőrűltek ezért a kütyüért!
Az almánál remélem ezeket is figyelembe véve fognak esetleg dönteni az SE jövőjéről!
Ha jól tudom, már maga az SE megjelenése is a forma óriási népszerűségének köszönhető az 5s személyében!

[ Szerkesztve ]

"A viták lényege nem a győzelem, hanem az előrehaladás."

(#6120) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Egy kérdés, kicsit lehet hogy off. Be lehet állítani, hogy bizonyos telefonszám tartományból ne hívjanak? Pl;0620/345-0000-tól 0620/345-9999-ig?

(#6121) -Ben- válasza Vitaqo (#6120) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem tudok ilyesmiről. Jailbreakelt telefonra volt anno iBlacklist, azzal sok mindent lehetett állítgatni.

(#6122) Noxy válasza Vitaqo (#6120) üzenetére


Noxy
veterán

Bocsi, hogy megkérdezem de ennek mi értelme lenne?
Nekem fent van az iBlackList, de még ebben sem lehet ilyent beállítani.
Ez nem IP tartomány, hogy ettől eddig letiltom.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#6123) Vitaqo válasza Noxy (#6122) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Pl.: ha céges hívásom van, alapból blokkolja.

(#6124) -Ben- válasza Vitaqo (#6123) üzenetére


-Ben-
veterán

Miért, az összes céges szám ebből a „tartományból” származik? :U

Nem azért, de erre a „ne zavarj” funkció is tökéletes. Csak azok tudnak elérni, akiket a kedvencekbe raksz...

[ Szerkesztve ]

(#6125) Vitaqo válasza -Ben- (#6124) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Szuper!
Ezt nem tudtam. Köszönöm az infót! Így már könnyebb! Kevencekhez hogyan lehet hozzáadni? A telefonkönyben, ha rábökök a kontaktra, akkor szürkén feldobja, hogy hívás, üzenet, stb. De leokézni nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#6126) sityupityu válasza -Ben- (#6124) üzenetére


sityupityu
veterán

Ezt én sem tudtam. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#6127) -secret- válasza Vitaqo (#6125) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kontaktok -> kedvencek és bal fent plusz jel.

[ Szerkesztve ]

(#6128) Vitaqo válasza -secret- (#6127) üzenetére


Vitaqo
senior tag

:C :R

(#6129) Tünde SE


Tünde SE
tag

Sziasztok!
Már régebben meg szerettem volna kérdezni, a legutóbbi frissítés óta van nekem ez a bizonyos TV app kezeli az általam feltett videókat.
Borzalmas lassan tölti be!
Ez is valamiféle háttértár?
Meg lehet ezt az appot kerülni?
Nem lenne rá szükségem!

"A viták lényege nem a győzelem, hanem az előrehaladás."

(#6130) kutga


kutga
nagyúr

Ha felpattintok egy üvegfóliát, azt ugyanolyan könnyen le is tudom szedni? :U

Let the Zone take me if I am.

(#6131) sakrafmada


sakrafmada
csendes újonc

Sziasztok

Csatlakozom egy fekete fuggetlen 64 gigassal. Asszonynak 6s-van es hasonlitgattuk, de a SE semmivel sem rosszabb vagy lassabb. Egyedul a 3D touch ami lenyeges kulonbseg szerintem es szamito. Elvagyok vele. 5S utan eg es fold. Kamera beutal jo szerintem (nekem).

(#6132) -secret- válasza kutga (#6130) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Alá kell nyúlnod valami hegyessel/élessel de amúgy igen.

[ Szerkesztve ]

(#6133) sakrafmada válasza -secret- (#6132) üzenetére


sakrafmada
csendes újonc

Isten mencs. Hogy ajanlhatsz ilyen hulyeseget? Persze.. nyuljon ala kis bicskaval.. hatha megcsuszik a keze es szarra karcolja a kijelzot.

Es mindig ugy szedem le, hogy egy erosebb cellux felesegget a folia oldalara teszek es szepen fel huzom lassan es akkor feljon.

(#6134) -secret- válasza sakrafmada (#6133) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megnézem a vágott körmöddel mikor szedsz le egy teljesen feltapadt üvegfóliát.

Nem pont bicska... fogpiszkáló vagy akármi.

(#6135) Tibee86 válasza -secret- (#6134) üzenetére


Tibee86
veterán

Simán feljön körömmel is, en mindig úgy szedem le.

(#6136) nord_ válasza Tibee86 (#6135) üzenetére


nord_
veterán

Szintén.

(#6137) -Ben- válasza kutga (#6130) üzenetére


-Ben-
veterán

Rosszul kell feltenni és akkor simán feltéped a szélénél..... ;]

[ Szerkesztve ]

(#6138) sakrafmada válasza -secret- (#6134) üzenetére


sakrafmada
csendes újonc

Megnezheted. Siman fellehet vele szedni. Eletembe nem nyulnek "eles" targgyal ala

(#6139) _seth_ válasza -secret- (#6134) üzenetére


_seth_
veterán

Simán fel lehet szedni, és nem kell, hogy előzőleg rosszul legyen feltéve :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6140) kutga válasza -Ben- (#6137) üzenetére


kutga
nagyúr

Megpróbálom jól feltenni. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#6141) sityupityu válasza sakrafmada (#6138) üzenetére


sityupityu
veterán

Én a cellux megoldással szoktam amit te is írtál.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#6142) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Miért jelzi ki az ikont?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#6143) -secret- válasza RiseOfEvil (#6142) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> Általános -> Handoff

(#6144) RiseOfEvil válasza -secret- (#6143) üzenetére


RiseOfEvil
tag

Ugyanúgy csinálja 😕😕😕

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#6145) htomi85 válasza sakrafmada (#6131) üzenetére


htomi85
tag

Érdekes hogy szerinted ég és föld. Nekem 5s van assonynak SE, szerintem nincs különbség napi felhasználásban.
Amikor az SE-t vettem neki, 55 ezerrel volt drágább, annyival biztosan nem jobb.
Ma 28 ezer a diffi, annyit megér.

(#6146) kutga válasza RiseOfEvil (#6144) üzenetére


kutga
nagyúr

Beállítások-Általános-Spotlight keresés-Siri javaslatokat kapcsold ki.

Let the Zone take me if I am.

(#6147) nord_ válasza RiseOfEvil (#6144) üzenetére


nord_
veterán

Akkor én mondok egy másikat. :)
Beállítások - Adatvédelem - Helymeghatározás - Rendszerszolg.-ok menüpontban a Helyzetalapú javaslatok, jelzések pontokat kapcsold ki.

(#6148) kutga válasza nord_ (#6147) üzenetére


kutga
nagyúr

Kapcsolja ki a telefont. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#6149) ERipley válasza htomi85 (#6145) üzenetére


ERipley
tag

Én is 5s-ről váltottam SE-re. A rendszeralkalmazásokkal nem is volt igazán probléma, de a külsők (hangouts, viber stb.) nagyon lassan "másztak" elő 10.x felett. Némelyiknek 4-6 másodperc is kellett, hogy észhez térjen. Az nekem már megütötte az ingerküszöböt. Igazából itt szerintem nem is lehet forintosítani a különbséget, a régi már nem volt jó (nekem) az új meg nagyon jó. :K

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#6150) -Ben- válasza htomi85 (#6145) üzenetére


-Ben-
veterán

Sebességben azért akad egy kis különbség.. :D De kamerában is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.