Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) Ufff válasza Vitaqo (#6196) üzenetére


Ufff
senior tag

Ide is kéne százezer zseblámpa app? Ugye nem?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6202) szupermacs válasza Khelben (#6200) üzenetére


szupermacs
veterán

Én sem értem ezt a kompromisszumos dolgot. Sose használtam 3rd party widgetes appokat, meg nem rootoltam, nem romoltam szénné a telefont. Az egyetlen hiányossága nem is a rendszernek van, hanem az angol nyelvű Facebook app, ahol nem tudom beállítani, hogy külső böngészőben nyisson meg linkeket. De ez megint kiemelem, hogy ez nem az iOS hibája.

(#6203) S@s


S@s
tag

Sziasztok!
Következő hiba jelentkezett a telefonon: egyszerűen elfelejt csengeni ébreszteni stb... csak rezeg. Videóknak alkalmazásoknak van hangja, zene van. Nincs lenémítva, a kapcsoló működik jelzi, hogy némítom és vissza....
Alkalmazásokat eltávolítottam és a jelenlegi ios verziót visszaállítottam. A hiba ugyanúgy megvan. Reset után egy napig jó aztán megint elfelejt csengeni.... ötlet esetleg???

S@s

(#6204) Vitaqo válasza Ufff (#6201) üzenetére


Vitaqo
senior tag

küldöm a pozitív energiát, písz van! :))

(#6205) mpv


mpv
aktív tag

Az IOS rendszer mennyire védett a vírusoktól?

(#6206) -Ben- válasza mpv (#6205) üzenetére


-Ben-
veterán

:F Létezik iOS vírus is, de biztonságos a rendszer. Én sose találkoztam még vírussal, de remélem nem is fogok.

[ Szerkesztve ]

(#6207) lugosi válasza mpv (#6205) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Eléggé szerintem.

(#6208) mpv


mpv
aktív tag

Sziasztok!
Ti tudjátok most frissíteni a google mapst? Nekem nem működik!

(#6209) tomcsi23 válasza mpv (#6208) üzenetére


tomcsi23
veterán

Majd reggelre megjavul. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#6210) GaborGh


GaborGh
őstag

Gyári visszállítás után, ki lehet nyerni a telefonból a teljes hívás időt?

(#6211) -secret- válasza GaborGh (#6210) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#6212) kutga válasza mpv (#6208) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem most épp működik.

Let the Zone take me if I am.

(#6213) szupermacs


szupermacs
veterán

iPhone topicban már írtam, de nem érkezett a válasz. Hátha ti tudtok segíteni:

Egy olyan gondom van, hogy 2 hete az apple ID-met vissza kellett állítanom valami miatt, de azóta wifiről az app store nem akar semmit automatikusan frissíteni. Beállításokat megnéztem, de nem ott van a gond. Valaki tud megoldást erre?

(#6214) Vizi911 válasza -Ben- (#6182) üzenetére


Vizi911
tag

Ne haragudj, de ne reklámozzuk már olyannak akinek még ilyen telefonja nem is volt, hogy ujra indul a garancia vagy ne olyan ember akinek nincs ilyen tapasztalata :)
Nekem van és nem indul újra a garancia ott folytatódik ahol. ha egy hónapod lenne vissza akkor 3 hónapot kapsz ajándékba és ennyi. A telefonomat egy hónapja cserélték és egy refurb ot kaptam hivatalos APR ben.
Erről ennyit !

[ Szerkesztve ]

Iphone SE 64GB

(#6215) Tibee86 válasza Vizi911 (#6214) üzenetére


Tibee86
veterán

Pedig hidd el, hogy a hivatalos magyarországi viszonteladótól származó iPhone-okra garanciális csere esetén újraindul az 1 év jótállás.
Gondolom a tiéd nem ilyen helyről származik, abban az esetben van úgy ahogy leírtad.

(#6216) cirx válasza Tibee86 (#6215) üzenetére


cirx
senior tag

Telekomnál vásárolt, és garanciázott iPhone 6 készülékem jótállási ideje sem indult újra. Szépen ment tovább folytatólagosan. Pedig cserélték az egész készüléket.

S23 GREEN

(#6217) szupermacs válasza Vizi911 (#6214) üzenetére


szupermacs
veterán

Refurb miben rosszabb, mint a zsír új? Gondolom teljesen felújítják a használt telefont és nem egy agyonkarcolt hulladékot kapsz.

(#6219) -Ben- válasza szupermacs (#6217) üzenetére


-Ben-
veterán

Egyáltalán nem rosszabb. Néha még jobb is.

(#6220) radi8tor válasza cirx (#6216) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezért nem Telekomnál kell leadni javításra...

⭐ Stella

(#6221) Tibee86 válasza cirx (#6216) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerencsére egy cég se áll a magyar jogszabályok felett. Azt meg nem szabad elfelejteni, hogy Magyarországon vagyunk, ahol az ügyfelekez próbálják hülyére venni, de ugye csak azt lehet aki hagyja is.

(#6222) -Ben- válasza Vizi911 (#6214) üzenetére


-Ben-
veterán

Az előző hozzászólásomat törölték (pedig nem kellett volna, mert ami igaz, az igaz).

Tehát:
Legközelebb mielőtt belém kötsz, leszel szíves tájékozódni, ugyanis nincs igazad. ;) Hivatalos forgalmazótól vásárolt készülékre újraindul a garancia, még akkor is, ha számodra ez hihetetlen .. :R

[ Szerkesztve ]

(#6223) szupermacs válasza -Ben- (#6222) üzenetére


szupermacs
veterán

Hivatalos forgalmazó lehet a Media Markt is?

(#6224) kutga válasza szupermacs (#6223) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen.

Let the Zone take me if I am.

(#6225) szupermacs válasza kutga (#6224) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi! :R

(#6226) -Ben- válasza szupermacs (#6223) üzenetére


-Ben-
veterán

iStyle, iCentre, MediaMarkt, Edigital, szolgáltatók (T-mobile, Telenor, Vodafone), és ebben nem vagyok biztos, de úgy emlékszem, hogy az Auchan is.

(#6227) Vizi911 válasza -Ben- (#6222) üzenetére


Vizi911
tag

Nem megsértődni kell, mert nem ez a megoldás és neharagudj ha sértésként élted meg nem annak szántam.:)
Viszont személyes tapasztalatok mondatják ezt velem és nem a telekomnál adtam le a telefont habár függö hanem felvittem pestre hivatalos szervizbe. A garancia pedig ott folytatodik ahol és már nem adnak egyáltalán uj készüléket csak refurb ot ami amugy kicsit bassza az ember csőrét mert én sem használtat vettem a piacon. De működik és ez a lényeg az uj 3 hónapig bírta.
Icenter be meg Istyle ba lehet várni ha az ember azt akarja hogy jonagy ívbe leszarják. Én személy szerint Rákóczi 72. be vittem a keletitől 200m re a Care Center be. Nagyon kedvesek és gyorsak voltak. 1 hét úgy hogy megjárta Csehországot a telefon.
Máshol 1 hónapot mondtak. A boltban meg hülyének néztek. Sajnos akinek már régóta megy a szekér az hajlamos így állni a vevőhöz.
Még egyszer bocs, ha túl direkten fogalmaztam.

Iphone SE 64GB

(#6228) -Ben- válasza Vizi911 (#6227) üzenetére


-Ben-
veterán

Ha a cseréről csak egy munkalapod van, akkor is el kell fogadniuk APR-ben. :) Az Apple oldalán nem indul újra, de a munkalapon rajta van, hogy mikor cserélték a telefont és onnantól újabb 1 év garancia jár.
(Ezt csak azért írom, mert nem feltétlenül kell a munkalapra konkrétan ráírniuk, hogy újraindult a garancia - de úgy lenne tiszta)

„A garancia pedig ott folytatodik ahol és már nem adnak egyáltalán uj készüléket csak refurb ot”

A refurbbal szerintem nincs baj. Egyszer kaptam nagyon ocsmány refurbot, le volt verve a sarka, poros volt a kamera és még kattogott is a home gomb, de visszavittem és fintorogva ugyan, de kicserélték. Általában még megbízhatóbbak, mint a fóliás bontatlan darabok. :)

[ Szerkesztve ]

(#6229) Vizi911 válasza -Ben- (#6228) üzenetére


Vizi911
tag

Nekem annyi mákom volt hogy kattogott amugy is a home gomb aztán egyszer csak meghalt a telefon is, ugy hogy több minden megoldodott vele, csak az utánajárás csere telefon hiánya kicsit szomoruvá tett :D:)

Iphone SE 64GB

(#6230) szupermacs válasza -Ben- (#6228) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért megbízhatóbbak?

(#6229) Vizi911: Mennyi idő volt a csere?

[ Szerkesztve ]

(#6231) sityupityu válasza szupermacs (#6230) üzenetére


sityupityu
veterán

Azt írta, hogy 1 hét.

Vizi911 Hogy halt be a telefon, milyen hibát produkált?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#6232) szupermacs válasza sityupityu (#6231) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez elkerülte a figyelmem. :R

(#6233) -Ben- válasza szupermacs (#6230) üzenetére


-Ben-
veterán

Azért, mert ember által ellenőrzött, válogatott alkatrészek vannak benne, melyek jó esetben egyenként tesztelve is lettek, így a hiba esélye kisebb. :) Nekem több refurb iPhone -om is volt, mindegyik strapás volt.

[ Szerkesztve ]

(#6234) Vizi911 válasza sityupityu (#6231) üzenetére


Vizi911
tag

Azt produkálta hogy este feldugtam a töltöre reggel nem keltett elkéstem a melobol.
Semmire nem reagált kivolt kapcsolva. Ennyi. Neem is tudták megjavitani. Armor tokot használok. Karc ütödés nem játszott rajta sose

Iphone SE 64GB

(#6235) cirx válasza Tibee86 (#6221) üzenetére


cirx
senior tag

kössz...

S23 GREEN

(#6236) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Egy amatőr kérdés: kamera felbontást fényképezéshet hol lehet állítani?

(#6237) radi8tor válasza Vitaqo (#6236) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gyárival sehol.
3rd party app tudja állítani. Van belőle bőven választék. :K

⭐ Stella

(#6238) indaboy


indaboy
csendes tag

Sziasztok!
Nekem olyan gondom van a kis SE-vel, hogy ha hívnak nincs csengőhang, ha épp észreveszem és felveszem akkor semmi hang, de a hívásidő az megy. Ilyenkor lerakom, utána hirtelen megjavul. Ez többször előfordult, nem tudom mi lehet a baj. Újraindítás is történt, most nem jelentkezik a hiba. Esetleg valakinek valami ötlet?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=indaboy

(#6239) -Ben- válasza indaboy (#6238) üzenetére


-Ben-
veterán

Figyeld, hogy gyakran előfordul -e... Szerintem szoftveres gond lesz.

(#6240) bope87 válasza Huawei (#3497) üzenetére


bope87
aktív tag

Szia/Sziasztok!

Ugyan elég régi hozzászólás, de hasonló hibát produkált nekem is 1 hete. Sikerült megoldanom szerviz nélkül. A probléma a UPC modem csatornakiosztása volt, részletezem:

Egészen pontosan Ubee EVW3226 típusú UPC modemem van. Elkezdtem olvasgatni a beállításokat, és ezt találtam: "a csatorna számot módosítsa, ha nem megfelelő sebességet tapasztal. Elképzelhető, hogy zavart az a csatorna, amire a modem automatikusan beáll, ez elkerülhető kézi beállítással. Sok eszköz nem kezeli megfelelően az 1-es és a 12-13-as csatornákat, ezeket célszerű elkerülni."

Alapból valóban 1-es csatornán állt, ezt átállítottam a 2+6 csatornára, mentettem a beállításokat és egyből működött a mobilon is a net. Mert a wifire mindig csatlakozott, csak semmit nem töltött be. Illetve volt, hogy 5mp-re lett net, de aztán megint semmi. Más wifin ment.

Nem tudom hogy ez másnak más típusú modemem segít-e, de hátha. Nekem megoldotta a problémát :)

[ Szerkesztve ]

(#6241) kutga válasza indaboy (#6238) üzenetére


kutga
nagyúr

H+P resetet próbáld meg.

Let the Zone take me if I am.

(#6242) sityupityu


sityupityu
veterán

Ma megvolt az első telefonleejtésem. Szilikon tokban volt és a szőnyegre esett.
Lehet, hogy mégis marad a szilikontok hiába rontja a telefon kinézetét. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#6243) -Ben-


-Ben-
veterán

0,26 mm -es üvegfóliákkal milyen tapasztalataitok vannak? Pofára ejtés esetén előfordulhat, hogy az üvegfólia ellenére betörik a kijelző? :F

(#6244) kutga válasza sityupityu (#6242) üzenetére


kutga
nagyúr

Én végül levettem róla mindent. Túl szép hogy eltakarjam. :D

Let the Zone take me if I am.

(#6245) -secret- válasza -Ben- (#6243) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nézz teszteket, de én kétlem, hogy törne a kijelző is... ha csak nem olyan balf*szul esik le.

(#6246) sityupityu válasza kutga (#6244) üzenetére


sityupityu
veterán

Csak a mai nap után megfordult a fejemben, hogy mi lett volna ha nem tokban lenne és a betonra esett volna. :F :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#6247) -secret- válasza sityupityu (#6246) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#6248) sityupityu válasza -secret- (#6247) üzenetére


sityupityu
veterán

Valami ilyesmi. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#6249) kutga válasza sityupityu (#6246) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem is miután eldobtam. :D

Let the Zone take me if I am.

(#6250) sityupityu válasza kutga (#6249) üzenetére


sityupityu
veterán

Úgy, hogy már nem volt rajta tok? :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.