Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) nord_ válasza tuzpenge (#6400) üzenetére


nord_
veterán

Arra nincs megoldás. Amúgy ez valami közös telefon, hogy nem megfelelő védelem a Touch ID?

(#6402) tuzpenge válasza nord_ (#6401) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szia,
nem közös, sőt igazából csak egy sima i5, de az a topic eléggé kihalt. Viszont a touch id sem elég mindig szerintem, mivel ha mondjuk elkérik megnézni a telefonod (mondjuk melóhelyen) akkor ugye feloldod nekik. Az átlag ember legtöbbször mit néz meg legelsőnek??? Hát persze hogy a fotókat és a fényképezőjét a telefonnak. A parasztabbjai meg mennek az üzenetekhez. Oké hogy ott vagy de ha mondjuk közbe beszélsz másokkal akármi, akkor máris mindent elolvas. pl nekem az sms-ek között van a banktól érkezők is ahol nyilván az egyenleget is látható. Na az pláne nem tartozik senkire a családon kívül. Ezért szerettem volna valahogy zárolttá tenni.

ˣ

(#6403) szupermacs


szupermacs
veterán

Akksival kapcsolatos problémája van ismerősömnek. Valakit említettetek, hogy apróról tud segíteni. Valaki tudná linkelni?

(#6404) -Ben- válasza szupermacs (#6403) üzenetére


-Ben-
veterán

(#6405) szupermacs válasza -Ben- (#6404) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi! :R

(#6406) SPF válasza half333 (#6355) üzenetére


SPF
senior tag

2016 szeptemberi. Előtte 1 hónappal lecsúszott az ágyról.

(#6407) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Az összes Facebook kontaktom miért nincs a telefonkönyvemben? (akiknek nincs telefonszáma azok is)
ezek megvannak:
- beállítás>facebook>kontaktok bekapcs
- beállítás>facebook>összes kontakt frissítése
- beállítás>facebook>beállítások>minden bekapcsolva
- telefon>csoportok>össz.facebook>pipa
Hogyan lehet az összes komtakt a telefonkönyvbe varázsolni?

[ Szerkesztve ]

(#6408) sityupityu válasza SPF (#6406) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem az a magasság nem nagyon árthatott neki, amikor lecsúszott az ágyról. Valaki itt írta, hogy szinte naponta dobálja a telefont és semmi baja.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#6409) radi8tor válasza sityupityu (#6408) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ami valljuk be nem jelenti azt, hogy másnál is kibírja. Nem ütésálló telefon ez. Lehet valamelyik hamarabb megadja magát.

⭐ Stella

(#6410) Qukac


Qukac
tag

Most néztem fel az Apple oldalára a leállás után, és a következőt vettem észre az SE háttértárainál:
Capacity:
32GB
128GB

Akkor mégis csak változtattak és így a base modell is megéri.

Itt az oldala:

iPhone SE Apple hivatalos oldal

[ Szerkesztve ]

(#6411) radi8tor válasza Qukac (#6410) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hoppá. Akkor ezért szórják most ki akcióban a 16/64-eseket.
Már csak az ára kérdéses.

⭐ Stella

(#6412) Qukac válasza radi8tor (#6411) üzenetére


Qukac
tag

Meg az, hogy a magyar boltok mikor veszik át ezt, ha jól emlékszem a 32GB-os iPhone 6S se jött be olyan sok helyre :S

(#6413) kutga válasza Qukac (#6410) üzenetére


kutga
nagyúr

Én a 64-est vettem ennyiért. 120 körül még el is gondolkoznék a kisebbiken.

MOD
radi8tor
A magyar oldalon is fent van, igaz még nem elérhető.

[link]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#6414) radi8tor válasza Qukac (#6412) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az tény, hogy a mostaniakat már vezetik ki a piacról. Egyes modellekből már csak 1-1 darabok vannak.

kutga: ez nagyon nem éri meg. Ennyiért adják most akcióban a kifutó 64GB-ost...

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#6415) Qukac válasza kutga (#6413) üzenetére


Qukac
tag

Meg is néztem a magyar store-t, amikor megláttam a frissülést, nem néztem az árat.

[Magyar oldal]

Háááááát igen, amikor kiszórták a telókat sokkal jobb áron voltak a 64-esek is akár. De szerintem ez is megy még lejjebb.

(#6416) kutga válasza Qukac (#6415) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt is fogják akciózni. :D

Let the Zone take me if I am.

(#6417) #86564352


#86564352
törölt tag

Pár hete kérdeztem érdemes-e várni csendes frissítésre, hogy végre alap 32GB lesz. De jól tettem vártam a vásárlással látva a mai hírt. Akkor most, ha jól tippelek ár/érték arányban a kifutó 64GB lesz a jó választás?

(#6418) Qukac válasza #86564352 (#6417) üzenetére


Qukac
tag

Jelenleg a kifutó 64-es annyi, mint a hivatalos oldalon a 32-es. Én megvárnám amíg a boltok is frissítik az oldalukat ezzel a kapacitással, lehet valaki alávág ennek.

(#6419) radi8tor válasza Qukac (#6418) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aki hivatalos forrásnak alá vág az nem hivatalos forrásból szerzi. Az meg tudjuk milyen.

⭐ Stella

(#6420) Qukac válasza radi8tor (#6419) üzenetére


Qukac
tag

Nem erre gondoltam, hanem például egy akció vagy leárazás keretében, vagy valami induló akció. Nem szürkeimportra gondolok, hanem a megbízható webshopokra. A debütálás után is elkezdett szépen esni az ára az alap modellnek is valamikor, hasonlóra számítanék.

(#6421) radi8tor válasza Qukac (#6420) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a valamikor még odébb lesz. Egyelőre boltban se lehet kapni és emlékezzetek vissza hány hónapig volt hiány SE-ből megjelenése után. Igaz már nem lesz akkora érdeklődés iránta, mert akinek kellett SE vett magának.

⭐ Stella

(#6422) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok,

Mostanában egyre sűrűbben dobálja fel,hogy frissítsek 10.2.1-re. Amióta decemberben megvettem, 10.1.1 fut a telefonon, és gond nélkül fut. Tartalmaz olyan hibajavítást, vagy bármi egyebet a 10.2.1 ami miatt megérné frissíteni? Hogyha nem frissítek, és teszem azt időközben érkezik egy újabb frissítés, akkor lehet majd frissíteni egyből arra, vagy lépcsőzetesen először a 10.2.1-nek kell felkerülnie? Első apple telefonom, így nem vagyok járatos a kérdésben.

Előre is köszönöm a segítséget!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#6423) -Ben- válasza Burki (#6422) üzenetére


-Ben-
veterán

Nyugodtan frissíthetsz. Ugyanolyan jól működik, mint a 10.1.1... Egyébként, ha idő közben jön újabb verzió (pl. 10.3), akkor egyből frissíthetsz arra. Apropó, hamarosan már jön is a 10.3... :)

(#6424) Burki válasza -Ben- (#6423) üzenetére


Burki
aktív tag

Köszi. :) Azt hiszem akkor megvárom a 10.3-at.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#6425) kutga válasza Burki (#6424) üzenetére


kutga
nagyúr

Az jobb lesz?

Let the Zone take me if I am.

(#6426) lugosi válasza Qukac (#6410) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ahogy látom, jelenleg egyetlen SE modell sem elérhető az apple oldalán, tehát semelyik színből egyik kapacitás sem. Mindegyikhez azt írja rendelés esetén, hogy "nem elérhető" a szállíthatósága. :/

(#6427) Burki válasza kutga (#6425) üzenetére


Burki
aktív tag

Hat, rakerestem, es az elso cikkben amit talaltam megfenyegettek,hogy csinaljak biztonsagi mentest mielott frissitek, mert uj fajlrendszer jon. Gondoltam akkor ezzel most nem vergodok, ha nincs problemam vele.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#6428) -Ben- válasza Burki (#6427) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem nagy munka rányomni a „biztonsági mentés” gombra. :) A háttérben meg is csinálja szépen ....

(#6429) nord_ válasza kutga (#6425) üzenetére


nord_
veterán

Bétát használok, szerintem már most jobb a 10.3, mint a 10.2 legfrissebb variánsa.

(#6430) ujskodas válasza -Ben- (#6428) üzenetére


ujskodas
tag

Sziastztok!

Új ( 2hetes ) IPhone SE tulajként kérdezném, hogy mi tart (tartana) annyi ideig egy biztonsági mentésben? ( androidnál minden reggel szinkronizálta a kontaktokat, emailokat, naptárt, jegyzeteket ) pillanatok alatt. A bizt. mentés se volt sok, mert ott lehagytam a fotókat. Szerintem itt is, ( iCloud - fotók-Ki ) mégis hosszúnak tűnik számomra. Kb 20-30 percet ír ki. Vagy ez ennyi. Illetve van-e olyan funkció, mint a droidnál, hogy minden nap szinkronizáljon a fent említett dolgokkal?
Válaszokat előre is köszönöm! A lecseszéseket is, de hosszú évek droidozása után szokni kell. Egyébként szuper a teló.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#6431) szupermacs


szupermacs
veterán

Talán nem ide tartozik a téma és kicsit off, de érdekelne, hogy iPadekből milyet érdemes venni? 9,7-10" lenne nekem ideális, de a mostani iPad Pro 225K kezdőárral van az Apple honlapján. Régebbi modellekből milyen felszereltségűek vannak (32 vagy 64 GB)? Illetve mennyire éri meg régebbit venni és ha megéri, akkor mennyire legyen régi? 1-2 éves még használható modell érdekelne.

(#6432) lugosi válasza ujskodas (#6430) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezeket a dolgokat itt is pillanatok alatt szinkronizálja, de a biztonsági mentés az mást jelent. A teljes telefontartalmat menti olyankor, beállításokkal, SMS-ekkel, hívólistával mindennel.

(#6433) ujskodas válasza lugosi (#6432) üzenetére


ujskodas
tag

Ok., de hol kell ezeket beállítani, hogy pillanatok alatt meglegyenek? Úgy, hogy pl. naponta, vagy hetente megcsinálja? Egyelőre nem jöttem rá.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#6434) kutga válasza szupermacs (#6431) üzenetére


kutga
nagyúr

A szakmaiban szvsz hamarabb segítenek.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#6435) -secret- válasza ujskodas (#6433) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Semmit sem kell beállítani, nyomj a biztonsági mentére aztán megcsinálja. Ha be van kapcsolva az automatikus biztonsági mentés akkor minden nap megcsinálja amikor a töltőn van a telefonod.

[ Szerkesztve ]

(#6436) ujskodas válasza -secret- (#6435) üzenetére


ujskodas
tag

Igen, be van kapcsolva. Meg valami "push" küldés is. - most megyek gyepszellőztetni. Köszi mindenkinek!

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#6437) -secret- válasza ujskodas (#6436) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:F

(#6438) kutga válasza -secret- (#6437) üzenetére


kutga
nagyúr

[link]

Tavasszal illik átszellőztetni a gyepet. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#6439) -secret- válasza kutga (#6438) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Push-ra kérdeztem, hogy milyen pushra gondol. :D

(#6440) kutga válasza -secret- (#6439) üzenetére


kutga
nagyúr

;]

Let the Zone take me if I am.

(#6441) ujskodas válasza -secret- (#6439) üzenetére


ujskodas
tag

Beállítások - Kontaktok - Fiókok - Új adatok begyűjtése - Push

Ezért mondom, hogy még csak tanulom a rendszert. :(((

( gyepszellőztetés kész ) :D

[ Szerkesztve ]

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#6442) Tünde SE


Tünde SE
tag

Sziasztok!
Sajnos még előfordul, hogy nem tudom felvenni, ha hívnak!:(
Érdekes egy dolog, mert napokig, hetekig szupi, nem produkálja a hibát, azután pedig van, hogy napon belül 2x is.
A másik érdekesség, hogy én nem használok hangpostát, ennek ellenére gyakran ott van a kis ikonján a jobb alsó sarokban egy piros pont, de tényleg napokig ott van, azután meg egy ideig nincs ott.
Olyan is előfordult, kb 2x, 3x, hogy kilépett az alkalmazásból.
Néha olyan érzésem van, hogy szellem telefonom van.:):)

"A viták lényege nem a győzelem, hanem az előrehaladás."

(#6443) -secret- válasza Tünde SE (#6442) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hangposta pötty az bug, van nekem is pedig le van mondva a hangposta.

(#6444) Tünde SE válasza -secret- (#6443) üzenetére


Tünde SE
tag

Ahogy mondod, mert nekem sincs hangposta fiók beállítva.

"A viták lényege nem a győzelem, hanem az előrehaladás."

(#6445) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok,
tárcsázási billentyűhangot hol tudom kikapcsolni?
Illetve a messenger és a viber értesítési hangot tudom változtatni?
Bocs de egyiket sem találtam meg, és még új vagyok ios-ben.
Köszi!

ˣ

(#6446) -secret- válasza tuzpenge (#6445) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sehol. Talán a billentyűhangoknál de azt hiszem az nem kapcsolja ki a tárcsázási hangot.

Sehol.

(#6447) kutga válasza tuzpenge (#6445) üzenetére


kutga
nagyúr

Majd megszokod. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#6448) Khelben válasza -secret- (#6446) üzenetére


Khelben
nagyúr

Valahol biztos ki lehet, mert nálam nincs tárcsázási hang.

(#6449) -secret- válasza Khelben (#6448) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak a pöcökkel. Most kipróbáltam.

(#6450) Tünde SE


Tünde SE
tag

Nagyon örülök az új kapacitású SE telóknak!
Úgy látszik törődnek a típussal!
Jó lenne év végén, vagy jövő év elején egy iPhone SE Plusz, vagy egy iPhone-2 kiadása:)

"A viták lényege nem a győzelem, hanem az előrehaladás."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.