Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#168) Shyciii válasza hcl (#166) üzenetére


Shyciii
veterán

hcl

Én utoljára főnököt 2002-ben láttam jegyzetelni (CHS Hungary), de akkor még nem voltak okostelók. Amióta van okostelefon, azóta mindegyik főnököm, vagy középvezető okostelefont (és tabletet...) használ/használt. Az már más kérdés, hogy vegyesen iphone, android, sőt nano volt blackberry is (bár az nem sokáig. gyorsan rájöttek, hogy nem az kell nekik).
Arról nem beszélve, hogy 2022-őt írunk. Már legalább 10 éve, hogy az a cég, aki nem tud modernizálni IT terén, az a cég meghalt, versenyképtelen. Ezt azért nem nehéz belátni.
És itt most nem olyan ínyencségekről beszélek, hogy a tárgyalóba csak úgy lehet belépni, ha előtt a tárgyaló falán levő tabletbe bejelentkezel, és lefoglalod (a'la Microsoft), de az aki még jegyzetel, és butatelefont használ, az a cég erősen le van maradva, és biztosan nem, meghatározó a saját piacán. És egy szóval nem mondtam, hogy csak csúcstelefon. Azért az SE és csúcstelefonok között elég sok modell jöhet még szóba. Akármelyik cégnél voltam, minden manager, középvezető (feljebb nem is szólva) mind elvárás volt, hogy a telefonon kvázi élt, tehát alap az excel, word, pdf-ek megnyitása, vpn kezelés, onedrive tartalmak megnyitása, saját fejlesztésű programok futtatása stb. Tehát nem kis tartalomfogyasztásról beszélünk. Ezeket egy miniatűr kijelzőjű telefonon használni napi szinten sokszor gyakorlatilag használhatatlan egy SE-n. És akkor még nem beszéltem a jegyzetek készítéséről, rajzolásról. nem véletlen, hogy nálunk sokan pont ezért nem kértek iphone-t, hanem Note-ot anno, mert kellett a ceruza.

Az meg végképp nevetséges, amit a most is földön térdeplő Zozo0525 állít, hogy van milliárdos cég, aki még buta telefonokat használ manageri szinten. Persze céget nem nevezett meg, mert a végén még gyorsan ellenőrizhető lenne, dehát ez már az ő szegénységi bizonyítványa, és gyerekes viselkedése.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.