Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) tylerddd válasza Zozzer888 (#5646) üzenetére


tylerddd
veterán

Én most lekapcsoltam a 3G-t, de folyamatosan megy a wifi és így nagyon komoly energiát spórolok meg. Hihetetlen, h mennyire szívja a 3G, nem gondoltam volna. 1,5-2 napot így simán elmegy az én használati szokásaim mellett.
Azon meg, h a RR3 leszívja, ne csodálkozz! Az egy eléggé proci-izzasztó játék :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5652) Zozzer888 válasza tylerddd (#5651) üzenetére


Zozzer888
addikt

Az a baj,hogyha lenyomom a 3Gt akkor BPn nem akar bejönni a mobil net:/

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#5653) kali válasza Zozzer888 (#5652) üzenetére


kali
legenda

az úgy nem okés, nyomj egy visszaállítást a hálózatra, hátha...

(#5654) Zozzer888 válasza kali (#5653) üzenetére


Zozzer888
addikt

Azt hogy?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#5655) bobooo válasza Zozzer888 (#5654) üzenetére


bobooo
addikt

Beállítások -> Általános -> Visszaállítás -> Hálózati beállítások visszaállítása

(#5656) Zozzer888 válasza bobooo (#5655) üzenetére


Zozzer888
addikt

köszi :R

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#5657) matyi19 válasza Zozzer888 (#5644) üzenetére


matyi19
őstag

Akkor jó, úgy néz ki eladtam az N8-am, és 75%, hogy ilyet veszek.... :)

(#5658) GGMPC válasza matyi19 (#5657) üzenetére


GGMPC
őstag

Jol teszed!!! :C

Welcome! :DD

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#5659) Zozzer888 válasza matyi19 (#5657) üzenetére


Zozzer888
addikt

Vigyázat, függőséget okoz! :DD

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#5660) matyi19 válasza GGMPC (#5658) üzenetére


matyi19
őstag

Azert, meg nem vettem meg :p

(#5661) matyi19 válasza Zozzer888 (#5659) üzenetére


matyi19
őstag

Attol nem felek...
De hogy hogy ennyire kihalt ez a topic meg 6000 hozzaszolas sincs, pedig mar eleg reg megjelent a 4S.
Meg valami, kamera teren hogy all ez a telefon?

(#5662) tylerddd válasza matyi19 (#5661) üzenetére


tylerddd
veterán

Azért kevés a hozzászólás, mert minden magától értetődő a telefonnal kapcsolatban! :DDD Fogod, használod, működik, örülsz! A legtöbb telefonos topikban hibákról írnak, tele van "hogyan kell" kérdésekkel, buherálni akarják egyfolytában. Erre itt nincs szükség. Arról nem fog senki írogatni, h mennyire jól működik a készüléke ;)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5663) matyi19 válasza tylerddd (#5662) üzenetére


matyi19
őstag

Arra en is gomdoltam...valoban a legtobb kerdes a "hogyan kell..."

(#5664) nagysuhi válasza GGMPC (#5658) üzenetére


nagysuhi
tag

Ugyanígy váltottam én is. Egyre többet kellett az N8-at piszkálni, hogy működjön a szoftvere rendesen. Pedig szerettem a Nokiát. De ez ahhoz képest egy olajozott villámként hasít. Meg faék egyszerű a kezelése. De eggyel lejjebb ment a válasz...

[ Szerkesztve ]

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#5665) kali válasza tylerddd (#5662) üzenetére


kali
legenda

picit árnyaltabb azért a kép, az iphone témában akad bőven hiháról szóló hozzászólás, akár a 4s vonatkozásában is.

(#5666) tylerddd válasza kali (#5665) üzenetére


tylerddd
veterán

Én ezt nem így látom. Korábban a Lumia 800 topikban sorra jöttek a hardveres gondok, amikkel nem tudtak mit kezdeni az emberek, próbálták cseréltetni, szervizeltetni a telefont. Nagyságrendekkel több hiba jött elő annál. Abból állt az egész fórum. Itt általában ha valaki hibáról számol be, az azért van, mert valami nem jól volt beállítva neki. Vagy ha volt is, nem egyfajta széria hiba, ami minden telefonon előjött, hanem az illető egy olyan darabba futott bele. Itt még nagyon kevés hozzászólást olvastam október óta, ami mondjuk hardveres hibát jelzett volna (eldobott wifi, nem működő szenzorok, fagyás, stb). Tehát van, de nem annyi, mint korábbi, általam látogatott topikokban. De vissza is lehet keresni az elmúlt hetek, hónapok bejegyzéseit. Én nem emlékszem komolyabb hibára vonatkozó hozzászólásra.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5667) matyi19 válasza tylerddd (#5666) üzenetére


matyi19
őstag

Nah, jo hogy elojott ez a tema, uj telefont biztos nem veszek, nincs annyi penzem (meg szerintem aranytalanul draga az uj 4s ).
Azt szeretnem kerdezni, mire kell odafegyelni, miket nezzek/probaljak ki rajta...?

(#5668) matyi19 válasza nagysuhi (#5664) üzenetére


matyi19
őstag

Nekem azzal nem volt bajom, tokeletesen mukodott, igaz nem a gyari rommal hasznaltam...
Annal inkabb, a jatek alkalmazas hiannyal.
Kicsit hianyozni fog a Radio, de ez van, valahogy tullelem.

(#5669) Zozzer888 válasza matyi19 (#5661) üzenetére


Zozzer888
addikt

A fényképező része nem rossz.Talán nem a legjobb a piacon, de igencsak kellemes ,jó képet csinál.Egy alsóközepes kompakttal talán pariban is van:)Viszont a videó...az fergeteges:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#5670) Zozzer888 válasza matyi19 (#5667) üzenetére


Zozzer888
addikt

Eredeti legyen:)
Stabil Wifi,térerő, működő kamera ilyenek.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#5671) matyi19 válasza Zozzer888 (#5670) üzenetére


matyi19
őstag

ok :)

(#5672) kali válasza tylerddd (#5666) üzenetére


kali
legenda

olvass bele néha az iphone témába, van probléma bőven! sajnos...
hardveres hiba miatt cserélt darab, az újnak sárgás a kijelzője, vagy akkumultoros hiba, wifi probléma...stb, sok ilyet találni, ahol nem a használó a hibás.
jó ez a telefon, de nem tökéltes, ahogy a többi sem...

(#5673) matyi19 válasza kali (#5672) üzenetére


matyi19
őstag

Nah errol van szo, mondj kerlek par dolgot amit feltetlen nezzek meg vasarlasnal...

(#5674) tylerddd válasza kali (#5672) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezek a készülékek mekkora részét érintik?! Azért tűnik soknak a hiba, mert csak azok írnak, akiknek gondja van vele! Magamat tudom csak ismételni: akinek jól működik, az nem fogja beírni, h neki rendben van minden!!! Nálam pl semmi hibája a készüléknek!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5675) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Nálam rendben van minden :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#5676) matyi19 válasza JoceeHunt (#5675) üzenetére


matyi19
őstag

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5677) JoceeHunt válasza matyi19 (#5676) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Még mindig minden működik :) Eszméletlen :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#5678) GGMPC válasza JoceeHunt (#5675) üzenetére


GGMPC
őstag

+1

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#5679) JoceeHunt válasza GGMPC (#5678) üzenetére


JoceeHunt
őstag

ezek szerint már 2 alma már van az országban ami stabilan tud működni 4-5 órát :C
Ez szerint elég indok a vásárlásra :DD

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#5680) sunahunter


sunahunter
senior tag

Ma megjött a minimalista stílusú slim tokom:

Nem lóg ki belőle, csalóka a kép.

(#5681) vadászcsiga válasza sunahunter (#5680) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is ilyen van, illetve volt mert valahova eltünt a lakásban :(

[ Szerkesztve ]

(#5682) nord_ válasza sunahunter (#5680) üzenetére


nord_
veterán

Mindennapi használatban mennyire jó? Nem túl szoros, nem túl könnyen kicsúszós? Szemezek ezzel a céggel, mert ahogy elnézem a legigényesebb termékeket ők gyártják.
(Szerk. De hülye vagyok, most esett le, hogy még friss a kicsike. :D )

[ Szerkesztve ]

(#5683) sunahunter válasza nord_ (#5682) üzenetére


sunahunter
senior tag

Még szoros. Majd 1 hét múlva többet tudok.

(#5684) vadászcsiga válasza nord_ (#5682) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szoros. Ha ki akarod venni a 2kezes mutatvány. Nagyon szép, jó minőségű, de az enyém a fiókban végezte mert vezetés közben életveszély kivenni belőle a telót.

sunahunter
Az is marad, de csak annyira hogy ne csússzon ki belőle a teló.

[ Szerkesztve ]

(#5685) sunahunter válasza vadászcsiga (#5684) üzenetére


sunahunter
senior tag

2kezes mutatvány Mind az :)

Kocsiban nekem ki van téve tartóra.

(#5686) vadászcsiga válasza sunahunter (#5685) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha csak a boltba ugrok le kocsival nem teszem ki tartora. De nem kotekedesbol írtam, nekem is nagyon tetszik, csak aki ilyet akar venni jobb ha tudja. Sajnos sehol sem találom az enyémet, pedig lehet hogy vissza szoknek rá.

(#5687) sunahunter válasza vadászcsiga (#5686) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nekem az előző 4s-hez volt egy 900ft-os műbőr tokom, hasonló mint a mostani.
Textil volt a bele, könnyen járt benne a teló. Ez bőr, szoros is.

(#5688) SuNrisE010


SuNrisE010
tag

[link]
Nekem ilyen van 1 éve azóta is szorosan tartja a telefont. :)

(#5689) kali válasza tylerddd (#5674) üzenetére


kali
legenda

nem csak 1 - 2 hibás darabról van szó, és attól , hogy az enyém is hibátlan volt, és nem lehetett rá panaszom 13 hónapig - már eladtam -, még láttam néhány hibás darabot, de tényleg találsz te is, csak olvass utána!
jó ez a telefon, nem kell védeni, de közel sem annyira alacsony a hibás darabok aránya, mint sokan gojdolják...

matyi19; hardveresen ellenőrizd; kijelző, kamera, gps, wifi, gombok...stb, illetve használt független esetén teljes visszaállítással a valós függetlenséget, valamint sorszám alapján a gyártó oldalán a készüléjet.

(#5690) GGMPC válasza kali (#5689) üzenetére


GGMPC
őstag

Tudjatok miert van ennyi hibas darabrol szo?

Azert mert kb. ebbol is adnak el legtobbet...

Egyszer mondtak nekem, hogy annyi Samsung tv-vel van gond, hogy jajjj, de csak azert mert annyit adnak el beloluk, mint az aztkoveto harom markabol osszesen!

Ettol fuggetlenul sosem lesz es nem is volt szarszung termek a lakasomban!

Szoval ennyi eladott iPhone-nal nem gaz a magas hibas keszulekek szama!

Meg mindig inkabb ez, mint a droid kaosz platform barmelyik keszuleke!

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#5691) Ufff válasza GGMPC (#5690) üzenetére


Ufff
senior tag

Márpedig képi megjelenítésben a Samsungnak párja nincs!

Nekem a Nokia N9 gyári bőrtokja van, tökéletesen illeszkedik!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#5692) Zozzer888 válasza Ufff (#5691) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ez így van.Illetve...de, van párja, csak kétszeres áron (Panasonic).Igaz a Samsung ennyit tud, szép a kép, nekem egy TVnél ez elég volt:) Persze , nem gondolom ,hogy ha a TVjük buta, akkor az okostelefonjuk is az...csak mondom, hogy szerintem TV piacon erősen.

(Hogy lehet buta egy TV? Nem ismeri fel a csatornákat, a rákötött eszközökre nem vált át, stbstb...)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#5693) kali válasza GGMPC (#5690) üzenetére


kali
legenda

ez azokat nem vigasztalja, akiknek probléma volt/van a 4s telefonjukkal, pláne, ha az a gari lejárta után történik...
én - a 4s után - visszamásztam android alá, de nem is bántam meg, bár az új telefon a lényeg, nem (csak) a rendszer.
az android annak káosz, aki nem ért hozzá, vagy hülyére gányolja, illetve nem gagyi androidos telefonokat kell alapul venni, hanem a felsőbb kategóriát, egy jelly bean rendszerrel!

[ Szerkesztve ]

(#5694) sunahunter válasza GGMPC (#5690) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nekem volt, de azt a kiba.zott gagyi minőségérzetet inkább nem preferálnám...

(#5695) tylerddd


tylerddd
veterán

@ sunahunter: büntet! Ne haragudj, de nekem nagyon nem jönnek be az ilyen bőr tokok . Ha fordítva tennéd bele, akkor nem szólna jobban, ha cseng?! Így meghallod?!

@ Ufff: wáháháháhááá! :DD ... vagy várj, ezzel a Samsung dologgal nem vicceltél? Gyönyörű színesek a kijelzőik, csak a valósághoz nem sok közük van! Jelenleg LCD-ből a Sharp, plazmából pedig a Panasonic gyártja a legjobb paneleket! Persze ez szubjektív, mindenkinek más jön be. Telóban jelenleg nekem az i5 kijelzője tetszik leginkább, a HTC One-ra pedig nagyon kíváncsi vagyok!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5696) sunahunter válasza tylerddd (#5695) üzenetére


sunahunter
senior tag

Hallani rendesen. Fordítva nem, mert benyomná a pwr gombot.
Nekem szempont, ha beteszem a zsebembe, ne legyen vastagabb mint maga a készülék. Ezért a csikicsukik esélytelenek. Ne legyen széle, ajtaja, ablaka, utánfutója, zippzárja, füle, lába, zoknija, etc. Szoktam azokon röhögni akiknek telefonálás közben ott lóg egy nagy lepedő a fülüknél (flip).
A bumper vagy mi szintén negatív, mivel a telefon nekem tetszik, szeretem kézbe venni, ha lenne rajta valami bizba.z ami takarja mikor kezelem, azt nem bírnám.
BookBook meg szép, csak használhatatlan. Headsettel esetleg, de az megint egy plusz vacak, tölteni kell, elrakni, stb. Mellesleg egy féltéglává nő tőle a cucc.
Tehát nekem ez tetszik.

iPad-re is csak olyanom van ami alig takarja: [link] Illetve van egy bőrtokom hozzá, amibe elfér az iPhone is. Így a tárgyalásokra egy dolgot kell vinnem, és ez nekem szempont: [link]

(#5697) matyi19 válasza kali (#5693) üzenetére


matyi19
őstag

Ezek szerintem iOs-rol váltottal androidra...
Tudnál írni nekem pár dolgot, melyik jobb. Akar privátban is, köszönöm!

(#5698) tylerddd válasza sunahunter (#5696) üzenetére


tylerddd
veterán

Nekem fólia van elöl-hátul a telón. A Maikai iPad tokod viszont nagyon jó, az tetszik. Nekem is egy hasonló van, SwitchEasy márkájú. De itthon kiveszem belőle. Tok nélkül szeretem ezeket a cuccokat igazán. Bár iPadnál nem izgat annyira, azon jobban elviselem a tokot.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5699) vadászcsiga válasza matyi19 (#5697) üzenetére


vadászcsiga
félisten

és fordítva is igaz :)

(#5700) matyi19 válasza vadászcsiga (#5699) üzenetére


matyi19
őstag

ezt hogy érted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.