Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

köszi mindenkinek :)
A diroidon szuper a Google Maps, igazából ahogy tylerddd is írta nem mindig aktuális, ahol lakok 3 évet kellett várni, hogy felkerüljön a térképre, pedig ez pesttől 5 km és nem a dzsungel közepe :)
Az iOS térképéről meg olvastam jókat :D
Majd kipróbálom

3rd party appknál a sygic nem jött be csak az iGo :)

köszi, ha lesz még kérdésem (ez tuti, akkor fárasztalak titeket), addig is olvasom a 170 oldalas kézikönyvet :D

már meg is van
olyat még tud az iTunes, hogy csak manuálisan egy könyvtár zenéit szinkronizálja?

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5252) nord_ válasza CharlieDrop (#5251) üzenetére


nord_
veterán

Bármennyi könyvtár zenéit tudja szinkronizálni, de iTunes-on belül olyan lejátszási mappát készítesz, amilyet akarsz és ott már manuálisan ki tudod választani, hogy melyik mappa / előadó / lemez / zenei stílus / stb. kerüljön föl a telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#5253) CharlieDrop válasza nord_ (#5252) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Akkor tudja, köszi :)

(régen használtam már a Shuffle-met :D )

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5254) Macccy válasza kali (#5219) üzenetére


Macccy
senior tag

Ez a Safari kidobás / LowMemory dolog bár létező és megesett velem is 10 netezésből 1x de érdekes módon 5.1.1 -en soha nem fogyott el. Én élnék a gyanúperrel még mindig, hogy ez szoftverfüggő és hogy a 6.0 óta valamit szabadjára engedtek vagy lazábban kezelnek a böngészővel és emiatt a glicccs

De amúgy az 512 MB memória valóban elegendő mindenre és ha egy pici akadást meglátok nagyon elkerekedik a szemem, mert k.rvára ritka! :)

(#5255) kali válasza Macccy (#5254) üzenetére


kali
legenda

ios 5 alatt is volt ilyen, bár pont olyan ritkán, mint most.

(#5256) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

lenne egy új kérdés, bár nem az enyém egy barátomé, csak ő nincs ide regisztrálva:
" Ha a facebookon chatelsz (iPhone4-en(megj.: gondolom ez iOS függő inkább)) és nem akarod az üzenetet megtartani akkor hogy lehet végleg kitörölni?
Próbáltam hogy delete full conversation de ha rámegyek a load earlier messages-re behozza a "törölteket" is! "

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5257) CharlieDrop válasza CharlieDrop (#5256) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Közben kiderült 6.1-es iOS

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5258) CharlieDrop válasza tylerddd (#5250) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Na, tegnap megnéztem a térképet, hát az út amin jövök dolgozni nincs rajta :DD
szóval marad a guglimepsz :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5259) Macccy válasza CharlieDrop (#5258) üzenetére


Macccy
senior tag

Najó, de az nem volt megbeszélve, hogy ha az ember fia a TéeSZ'ben dolgozik traktorosként, akkor is elvisz melóba meg haza! :DDD (viccelek csak)

(#5260) CharlieDrop válasza Macccy (#5259) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:D

Tényleg jó, ez hiányzott egy fél évet a gmapsről, innen lassan egy éve, egyébként elég nagy forgalmú elkerülő út pár körforgalommal, meg mindennel :D
De majd megnézem anyósomék rajta vannak-e :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5261) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Fényképet hogy lehet leszedni?
Nem látom az iTunesban :F

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5262) nord_ válasza CharlieDrop (#5261) üzenetére


nord_
veterán

Windows intézőben ott van az iPhone külön meghajtóként.

(#5263) CharlieDrop válasza nord_ (#5262) üzenetére


CharlieDrop
veterán

És ott tudok mp3-at is másolni? (nem használok intézőt, de akkor most fogok :DDD )

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5264) nord_ válasza CharlieDrop (#5263) üzenetére


nord_
veterán

Na, az viszont iTunes-os játék. :)

(#5265) CharlieDrop válasza nord_ (#5264) üzenetére


CharlieDrop
veterán

régen ott tudtam olyat, hogy csak egy könyvtárat szinkronizáljon (iPod shuffle), de most ilyet nem tudok :(

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5266) CharlieDrop válasza CharlieDrop (#5265) üzenetére


CharlieDrop
veterán

na, csak bénán álltam hozzá :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5267) CharlieDrop válasza CharlieDrop (#5266) üzenetére


CharlieDrop
veterán

viszont az mi a túróért van, hogy az összess mp3-am fent van, de szürke mind és nem játsza le?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5268) erdoke válasza CharlieDrop (#5260) üzenetére


erdoke
titán

Ha komoly dologra kell, mindegyik vicc a TopMaphez képest, ami az iGO-ban van... A beépítettek közül talán a Nokia Drive vehető komolyan Kelet-Európában is.

A legjobb aláírás a héten

(#5269) nord_ válasza erdoke (#5268) üzenetére


nord_
veterán

A TomTom rengeteget javult - volt nem egy olyan helyzet (ráadásul nem eldugott vidéki faluban, hanem Pesten!), ahol egyértelműen jobb volt, mint az iGO. Pl. ez utóbbi a zuglói Szentmihályi út 35-öt szó nélkül a XV. kerületbe tette: a sofőr meg csak nézett, hogy ez mi a lótúró. (Rá se bagóztak évekig, csak amikor feltettem a hibabejelentőre.) Most már eljutottam odáig, hogy a Primo repült az iPhone-ról, csakis a TomTom maradt fenn.

(#5270) CharlieDrop válasza erdoke (#5268) üzenetére


CharlieDrop
veterán

oké, köszönöm :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5271) erdoke válasza nord_ (#5269) üzenetére


erdoke
titán

Engem olyan helyeken érdekel a navi, ahol egyébként elvesznék, vagy sok időt veszítenék a tájékozódással. Nyilván nem érdekel, hogy a szomszéd utcát ismeri-e, sokkal inkább az, hogy Törökországban, Szlovákia/Csehország eldugottabb helyein jól elvigyen.

A legjobb aláírás a héten

(#5272) nord_ válasza erdoke (#5271) üzenetére


nord_
veterán

Ezzel szintén így vagyok. :)

(#5273) erdoke válasza nord_ (#5272) üzenetére


erdoke
titán

Heves és HB megyékben laktam eddig hosszabb ideig, de Zuglóból azért ki szoktam keveredni. :D

A legjobb aláírás a héten

(#5274) CharlieDrop válasza erdoke (#5271) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jah, de ha a szomszéd, nem eldugott utat nem ismeri, akkor mi a bizonyíték, hogy más országban meg igen? :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5275) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

közben lenne egy on kérdésem.
Ha elmegy pihenni a készülék, akkor a wifi is alszik?
Amikor a wifin akartam szinkronizálni azt vettem észre, hogy egyszer csak eltűnik a készülék.
Harmadjára rájöttem, hogy ha pihen, akkor nem látja, ébren tartottam elkezdett szinkronizálni, akkor szerencsére nem aludt el.
Ezt valahol ki lehet kapcsolni (droidon egyszerű volt :D)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5276) tylerddd válasza CharlieDrop (#5275) üzenetére


tylerddd
veterán

Mennie kellene a wifinek lezárt állapotban is. Most direkt kipróbáltam, kinyomtam a mobil adatforgalmat és a 3G-t is és megkaptam pushban azonnal a magamnak küldött üzit (két email-em között)!

Amúgy azt én is láttam már, h feloldáskor pár mp-ig 3G-t mutat, aztán helyére kerül a wifi jel! De megy a wifi lezárt állapotban is ettől függetlenül!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5277) CharlieDrop válasza tylerddd (#5276) üzenetére


CharlieDrop
veterán

fura, mert most nem mutatja az iTunes, hogy látná a telefonomat
teszteltem, küldtem levelet és semmi, felébresztettem és 5 sec alatt megjött.
Van rá vmi beállítás?

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5278) tylerddd válasza CharlieDrop (#5277) üzenetére


tylerddd
veterán

Nemtom, én külön beállítást nem csináltam ezért. Így műxik, amióta megvan a teló!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5279) macsek18


macsek18
aktív tag

Sziasztok!
Tengeren túlról érkező 4s-t,tudok itthon használni? Vagy szükséges hozzá "valami" ami lehetővé teszi,hogy itthon is használhassam. Ha kényes a kérdés, pü-ben is jöhet a válasz.

:R :R

(#5280) CharlieDrop válasza tylerddd (#5278) üzenetére


CharlieDrop
veterán

az a fura, hogy nem is találtam a kézikönyvben és a 6.1.1 van fent, hm

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5281) CharlieDrop válasza CharlieDrop (#5280) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Eh, most jó, ezek szerint csak az iTunes vacakol.
Gtalk programot használ valaki?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5282) tylerddd válasza macsek18 (#5279) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem ha gyárilag kártyafüggetlen, akkor menni fog, más esetben kérdéses.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5283) PiE137 válasza macsek18 (#5279) üzenetére


PiE137
senior tag

Az attól függ. Kint ugye nem GSM hálózat van, hanem CDMA, amihez úgy tudom, hogy sim kártya se kell. Tehát csak a GSM modell jöhet számításba, abból is csak a független. Ha ilyet tudsz hozatni, akkor ok.

(#5284) erdoke válasza PiE137 (#5283) üzenetére


erdoke
titán

Kint ugye van GSM is, pl. a máig legtöbb iPhone-t eladó AT&T.

A legjobb aláírás a héten

(#5285) macsek18 válasza PiE137 (#5283) üzenetére


macsek18
aktív tag

Tehát ha egy ilyet hozatok,csak berakom a sim-et és más dolgom nincs is vele?!

[link]

(#5286) CharlieDrop válasza macsek18 (#5279) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Galaxy S-ről fogsz váltani?
Lesz 1-2 meglepi szólok előre:)
jah és garit ne is várj, az euban nem érvényes

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5287) tylerddd válasza macsek18 (#5285) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez eredetileg szolgáltatós volt, utólag lett függetlenítve. Szerintem necces, bár gevey sim szerintem segít, ha épp nem megy az itthoni kártyával.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5288) macsek18 válasza CharlieDrop (#5286) üzenetére


macsek18
aktív tag

Milyen meglepikre gondolsz? Amióta kijött a droid használom. Volt számos jónak mondott készülékem is. Samu S,S2,Motorola Atrix 4G és HTC DHD. Kezdek besokallni a droidtól.Nem szimpla user vagyok. Van úgy hogy hetente megy fel az új rom. De valami mindig kiakaszt.Főleg stabilitási gondok.Laggol,Fc-zik,újraindul. Az aksi idő is sokszor kiborít. Nem mondom,hogy váltok,de nagyon gondolkozom rajta.Ahogy hallottam sokaktól,stabilitás terén az IOS nagyon jó.Nekem ez a lényeg. Kezdek belefáradni a mókolásba.Most érdeklődöm,tanulmányozok :D Mire lenne érdemes váltani.

(#5287) tylerddd Akkor mindenképp gyárilag függetlent érdemes hozatni?

[ Szerkesztve ]

(#5289) tylerddd válasza macsek18 (#5288) üzenetére


tylerddd
veterán

Droidból vagy referenciatelót kell venni, azaz Nexus 4 vagy bivalyt, mint SGS3 vagy One X plus. A négyes rendszerrel azok már úgy hasítanak, h hihetetlen.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5290) CharlieDrop válasza macsek18 (#5288) üzenetére


CharlieDrop
veterán

detto, kb 200 romoláson vagyok túl, ugyanezért váltottam
de a filozófia más
meg az ugyanolyan nevű programok is
ja és nincs gtalk :D
ami csak néha kellene, de akkor nagyon :D

@(#5289) tylerddd

Áh, SGS-el is tök jól hasított a 4.2 :D

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5291) tylerddd válasza macsek18 (#5288) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem jah, én legalábbis azt hozatnék, ha lenne lehetőségem. Franc tudja, h egy ilyen függetlenített cucc mit fog produkálni?! Bizonytalan szerintem!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5292) C4mp3r válasza macsek18 (#5285) üzenetére


C4mp3r
addikt

mivel azt irja a szolgaltatonal fuggetlenitette, igy semmi problema nem lehet vele.

(#5293) macsek18 válasza tylerddd (#5289) üzenetére


macsek18
aktív tag

A nexus 4 jelenleg az egyetlen amire váltanék. Az S3 se felel meg sok S1-es elvárásának. Hiába a 4 mag,laggol. A hivatalos 4.2 sem tökéletes. A hangzása sem az igazi. Egy jó Devil kernellel és a voodoo sound managerrel,szebben szól az S1,mint az S3.

(#5292) C4mp3r :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5294) PiE137 válasza macsek18 (#5285) üzenetére


PiE137
senior tag

Nincs. Ha nem átverés a hirdetés, akkor működnie kell! :B

(#5295) kali válasza macsek18 (#5293) üzenetére


kali
legenda

s3 lte, 2 gigabyte ram, az nem akart akadozni, bárhogy teszteltem, és a hangjával sincs gond, csak egy jó füles kell hozzá!
a méretével nem tudok csak megbarátkozni, pedig cserélném már a 4s telefonomat, kellene már némi változás...

(#5296) macsek18 válasza kali (#5295) üzenetére


macsek18
aktív tag

A droidban az a jó,hogy lehet mókolni. Az asszony ki is készült párszor,mert folyamatosan romoltam a család összes telóját. De hiába jön ki szinte minden este valami frissítés,újítás, azok inkább ficsőrök. Jelenleg még mindig a gyári GB-k a legstabilabbak. Igaz nincs bennük annyi állítgatási lehetőség mint az IC,JB,HB-ben,de pont ezért kevesebb is a lagg,fc,random reboot.Nem mellesleg az aksival is jobban bánik.Ha hozzájutsz egy S3-hoz és belakod,mondjuk 40 appot rádobsz. Kezdj el zenét hallgatni,mellette a böngészőben is nyiss meg pár oldalt.Ha elkezded rendesen terhelni,hidd el az sem olyan tökéletes,mint ahogy azt tapasztaltad egy félórás nyomogatás után,ami feltételezhetően egy szűz rom-on történt.

(#5297) kali válasza macsek18 (#5296) üzenetére


kali
legenda

ne találgass, ne feltételezz, mert nem 30 perces nyomkodásról van szó, és ismerem annyira az androidot, hogy ne látatlanban írjak le valamit!
más kérdés, hogy nem teszek fel 40 alkalmazást, és nem haszálok főzött firmware verziókat, ehhez android alatt is tartottam magam, még sgs és sgs2 alatt is.
megfelelő terheléssel, bármilyen rendszer/telefon elfektethető, nem csak az android, de azért az s3 lte nem gyenge vas, amellett, talán még az xperia z lehet utódja a jelenlegi telefonomnak, csak ezek a nagy méretek... :(

(#5298) CharlieDrop válasza kali (#5297) üzenetére


CharlieDrop
veterán

az jó, hogy az SGS alatt kibírtad gyári rommal...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5299) nord_ válasza kali (#5295) üzenetére


nord_
veterán

Ha unalmas az életed, szex közben suttogd egy másik nő nevét az asszony fülébe. ;)

Én személy szerint örülök, hogy végre megtaláltam a nekem való eszközt és megnyugodtam, hogy kiderült: nem vagyok betegesen kütyümániás, csak korábban olyen telefonjaim voltak, amelyeket nem az én igényemre szabtak. :D

(#5300) kali válasza nord_ (#5299) üzenetére


kali
legenda

nem unalmas, de sok 1 év egy telefonnal, ezért lassan cserélnem kell, legyen is bármennyire jó a 4s!
asszony okés, hétköznap meló, hétvégén némi lemezlovaskodás, szóval nincs unalom! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.