Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Teló vásárlás előtt vagyok, és kacsintgatok használt 11Pro felé.
Droidos vonalról jönnék, egyszer volt egy 5S telóm - kb. 1 hétig. :D

Kérdésem, hogy mi az az akku állapot, ami alatt már nem éri meg megvenni a telót, vagy úgy kalkuláljak hogy lassan csereérett lesz az az akku?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5252) OCTAMD válasza embe (#5251) üzenetére


OCTAMD
őstag

90-92 alatt ne vegyél

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5253) Richie86 válasza embe (#5251) üzenetére


Richie86
senior tag

Meguntad a Poco-t? :)

(#5254) embe válasza Richie86 (#5253) üzenetére


embe
nagyúr

Magát az androidot. :DDD

OCTAMD: Alatta már annyira gáz?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5255) Richie86 válasza embe (#5254) üzenetére


Richie86
senior tag

Ezzel én is így vagyok. Tegnap rendeltem meg a 11 Pro-t.

(#5256) OCTAMD válasza embe (#5254) üzenetére


OCTAMD
őstag

Miért jó az ha veszel mondjuk egy 87%-ost és kicserélteted 8 hónap múlva ~25000ért?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5257) embe válasza OCTAMD (#5256) üzenetére


embe
nagyúr

Nyilván nem jó, és nem ez lenne a cél.
Csak meglep, hogy egy 90% -os akksi már küszöbértéken van.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5258) Navaren válasza trebrona (#5244) üzenetére


Navaren
aktív tag

Köszönöm!

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#5259) pepetech válasza OCTAMD (#5252) üzenetére


pepetech
őstag

Az enyém most 83%-os és köszöni szépen jól van 😃. Picivel bír kevesebbet csak mint párom vadonat új 12-je. Állapotot kell venni. Ha használt telefon van 100%-on azt csak igazolt számlával venném meg hogy eredeti qksit cseréltek e. Egy használt eredeti aksi jobb mint egy új olcsó gagyi.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5260) Navaren válasza pepetech (#5259) üzenetére


Navaren
aktív tag

Úgy rémlik, hogy 'gagyi' utángyártott akkukkal nem is működik az akkuállapot-kijelzés.
Egy éve még legalábbis biztos így volt, iX-ben cseréltettünk akkut a családban, és ott kérdés volt.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#5261) embe


embe
nagyúr

Egyébként mire érdemes figyelni használt 11Pro vásárlásakor? Mik a gyenge pontok (sicc!), típushibák , mire kell figyelni?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5262) SharpSA válasza embe (#5254) üzenetére


SharpSA
veterán

Az enyém most 89%-os és nem igazán érzem, hogy kevesebbet bírna, mint eleinte… Egyébként nem tudom mennyire valós ez az érték.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#5263) Navaren válasza SharpSA (#5262) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nagyon nem.
Különösen most, hogy valamelyik nagyobb patch-nél volt az, hogy 'újrakalibrálta az akkut' - gondolom mindenki látta kiírva -, és mindenkinek a közvetlen környezetemben össze-vissza pakolgatta az értékeket.
Van, akinek 95-ről 100-ra ugrott, másnak 97-ről 92-re, megint másnak 87-ről vissza 90 fölé...

Nekem személy szerint 94-ről esett 92-re.

Nehezen tudom komolyan venni én is, de mindegy.
Eladáskor lenne fontos, de nekem a 11 Pro marad majd itthon szépen a dobozában, amikor leváltásra kerül szeptemberben (persze, ha lesz értelme).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#5264) kchris78 válasza Navaren (#5263) üzenetére


kchris78
veterán

ciklust kell megnézni az a lényeg.. sz. rra van e töltve vagy sem

(#5265) TechN7ne válasza embe (#5251) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sima 11 pro annyira nem acélos már használtan akku ügyben ,11 pro max al jársz a legjobban ,bennük alap nagyobb volt az akkumulátor mint a mostani 12 pro max ban...

(#5266) embe válasza TechN7ne (#5265) üzenetére


embe
nagyúr

Az már nekem sok árban. Így is még barátkozni kell a használt Pro árával. Nekem ez sok telóért, még puhítom magam az ügyben.

kchris78: Ezt is meg lehet menüből nézni?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5267) TechN7ne válasza embe (#5266) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

És sima új 11?
Elég jó akksi van bennük és az áruk sem annyira húzós újonnan.

(#5268) embe válasza TechN7ne (#5267) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem lényeges a kamera, ezért keresgélek abban az irányba. De még csak piackutatást végzek, tájékozódok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5269) TechN7ne válasza embe (#5268) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nincs nagy különbség kamerában az i11 és i11 pro közt ,sőt szinte én nem is láttam.
Én azt ajánlom ,hogy egy új sima i11 et vegyél magadnak és nem lesz gondod akkumulátor ügyben ,11 pro már 2 éves széria és nem lehet senkiben sem bízni ,össze-vissza töltik nagyobb és nagyobb adapterekkel kb. lesz@rják mivel aztán dobják tovább.

(#5270) Richie86


Richie86
senior tag

Na meghozta a futár a 11 Pro-t, ezennel beléptem a klubba :))

(#5271) OCTAMD válasza Richie86 (#5270) üzenetére


OCTAMD
őstag

Mennyi idős telo?11 hónapos kb?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5272) Richie86 válasza OCTAMD (#5271) üzenetére


Richie86
senior tag

Nem. Vadonatúj. A Telekom kínálatában (hosszú idő után) megjelent mint kifutó termék (csak online rendelhető), de ahogy látom már el is fogyott - én hétfőn este vettem észre, és le is csaptam rá.

(#5273) OCTAMD válasza Richie86 (#5272) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ja hogy mikori gyártás az érdekelt volna,nem hiszem hogy mostani lenne

Milyen rendszer van rajta? 13.6 13.6.1 13.7

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5274) Richie86 válasza OCTAMD (#5273) üzenetére


Richie86
senior tag

Ja így már értem :)
Nem tudom, még ki sem bontottam, melóhelyen vagyok. Este fogom szerintem beizzítani, majd megnézem, de ha rádugom 3uTools-ra, szerintem az ki is írja mikori gyártás. Majd beírom ide.

(#5275) Jano_023 válasza embe (#5268) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia. Nálunk páromnak 11 van nekem 11 pro max. Üzemidőben jobb vagy és a portré képeket szebben lövi az enyém valószínűleg a plusz egy szenzor miatt. De normál fotó készítésénél ha jól tudom egy és ugyan azt a lencsét használják. Szóval ugyan az lesz a végeredmény.
Ezt csak azért írtam mert szeritem 11 és 11 pro között az üzemidő és a fent említett külömbség van. Ja és persze a méret. Tudom hogy a kijelző is más de én párom telefon kijelzojet is jónak tartom.
Remélem segít amit írtam. Ha van kérdésed írj nyugodtan.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#5276) embe válasza Jano_023 (#5275) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a részletes tájékoztatást!
Közben vettem a Samu S20FE-t, de nem tettem le hogy kipróbáljak egy almás telót.

Köszi az infókat még egyszer mindenkinek!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5277) paolinho


paolinho
őstag

Modellszámmal kapcsolatos kérdésem lenne. Ha Amerikából jutnék hozzá egy ilyen eszközhöz, aminek a modellszáma: A2161, akkor ezt tudom itthon magyar nyelvű felirattal használni?

(#5278) tboldi válasza paolinho (#5277) üzenetére


tboldi
nagyúr

Persze, ilyen szempontból nincs különbség.

(#5279) paolinho válasza tboldi (#5278) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi. De van hátránya mondjuk egy AT&T-s modellnek? Vagy milyen különbségeket takarnak egyáltalán a modellszámok?

(#5280) pepetech válasza paolinho (#5277) üzenetére


pepetech
őstag

Nekem Lasvegasból származik a telefonom és semmi hátrányom nincs. Arra figyelj hogy független legyen. Ennyi az egész.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5281) paolinho válasza pepetech (#5280) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, ez megnyugtató!
Persze, az "unlocked" az alap. :)

(#5285) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Sziasztok!

Megvehetem kollégám készülékét, aki 12 Pro Maxra vált.
Érdeklődnék, hogy második tulajdonosként maradéktalanul birtokba tudom-e venni a készüléket, mintha új lenne.
Érdekelne még, hogy mennyibe kerül egy esetleges akkucsere, és ez várhatóan mennyi idő elteltével aktuális.
Esetleg mit próbáljak ki, mire figyeljek vételkor.

(#5286) nikkor


nikkor
aktív tag

Reggel óta az akku töltöttség jelző sárga az eddigi fehér helyett. Ez mit jelent?

(#5287) icecave válasza nikkor (#5286) üzenetére


icecave
nagyúr

Hogy bekapcsoltad az alacsony töltöttségű módot.

Kikapcs: Beállítások - akkumulátor - Alacsony tölt. mód.

[ Szerkesztve ]

(#5288) tboldi válasza icecave (#5287) üzenetére


tboldi
nagyúr

Vagy a Control Centerben is ott van, hacsak nem lett eltávolítva a listából. :)

(#5289) nikkor válasza icecave (#5287) üzenetére


nikkor
aktív tag

Tényleg. Most először.
Tegnap este felajánlotta, mivel 10 %-ra merült és én elfogadtam.
Köszi. :)

(#5290) totopad válasza BestofJAVA (#5285) üzenetére


totopad
senior tag

A régi tulaj tol neki egy restore-t, te pedig csinálsz magadnak egy új itunes acc-ot és menni fog, új nem lesz a készülék, de elvileg nem marad semmilyen adat sem a régi tulajtól, neki a biztonsági mentésében lesz benne.

Az akksi csere X, gúgli a barátod!

(#5291) Jano_023


Jano_023
őstag

Hölgyek, Urak. Érdeklődöm van aki esetleg kacérkodik a gondolttal hogy cseréli a készüléket valamelyik új 13 szériára? Ha igen melyikre és miért?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#5292) tboldi válasza Jano_023 (#5291) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én 13 Pro Maxra (preferably 512-esre) szívesen cserélnék, de csak '22 júliusától tudok, addig köt a hűség. :D

KP-re sajnos most nem megy. :B

[ Szerkesztve ]

(#5293) icecave válasza Jano_023 (#5291) üzenetére


icecave
nagyúr

Kacérkodás a gondolattal mindig van. Az,hogy teljesen ésszerűtlen (számomra), hogy lecseréljem, az egészen biztos. Nekem a 120Hz nem igazán érdekes, úgyis az iPad air 2020-am is 60 és elvagyok vele. iOS-en meg alapból más a 60 Hz, mint egy droid rendszeren (úgy értem, alapból simábbak az animok).
Aztán, hogy hányszor mentem már szembe az ésszerűséggel, az más kérdés...
Kapnék mondju 4 helyett 6 giga RAM-ot, de az igazség az, hogy pár reload-on kívül sok hátrányát nem láttam eddig a kevesebbnek.

(#5294) adorjant válasza Jano_023 (#5291) üzenetére


adorjant
senior tag

Én már eladtam a bemutató előtt a régit, és valószínűleg 13 Pro Maxra cserélem, leginkább az akku miatt, én nagyon sokat telefonálok, két simmel, plusz sokszor notebook helyett is használom. Teljesítményben még a 11 Pro Max is sok manapság.
Igazából nem szeretem zsebben hordani, nagyon nagy, így hogy hardverben idén teljesen megegyeznek, felmerült bennem a sima 13 Pro, szerencsére még van idő kitalálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5295) SharpSA válasza Jano_023 (#5291) üzenetére


SharpSA
veterán

Én lehet váltok a 11 Pro Max 256GB-ról egy 13 Pro 256GB-ra a mérete miatt (zsebben jobban elfér) és mert elvileg a 13 Pro tudja ugyanazt az üzemidőt. Bár a 3x optikai zoom is jól jönne időnként.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#5296) tboldi válasza SharpSA (#5295) üzenetére


tboldi
nagyúr

Már nincs semmi különbség a 13 Prók kamerái között, mint a 12-eseknél, most a kisebb is megkapta a 3x-os telefotót.

(#5297) Jano_023


Jano_023
őstag

Én ezt a telefont három évre terveztem amiből még mindössze 6 hónap telt el. De legalább kettőt jó lenne kihúzni.
Teljesen egyet értek hogy nincsen nagy külömbség a ennyiért nem éri meg váltani de kinek mi.
Érdekelt hogy ki mennyire van ezzel most megelégedve és mennyire akartok váltani.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#5298) SharpSA válasza tboldi (#5296) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, ezért is írtam, hogy jól jönne, de a 11 Pro Max-ban kisebb az optikai zoom. Amúgy meg így is egy kiváló készülék.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#5299) tboldi válasza SharpSA (#5298) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ja, csak én olvastam félre. :R

(#5300) Ngtx válasza Jano_023 (#5297) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Kinek mennyi a felesleges pénze szokták mondani. Én személy szerint 1,5-2 évente szoktam, de inkább 2. Az reális ár csökkenésében is, meg kínálat terén is. Meg hát ugye az új telefon a legrosszabb biznisz.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.