Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Tiger. válasza tboldi (#4349) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Melyik tok lesz?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4352) tboldi válasza Tiger. (#4351) üzenetére


tboldi
nagyúr

Sima Rugged Leather barna színben, mint amilyen a XS Maxon is van. :)

[ Szerkesztve ]

(#4353) Tiger. válasza tboldi (#4352) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az a drágább akkor gondolom.

Nekem is az van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4354) UHT09


UHT09
tag

Sziasztok!
Problémába ütköztem.
11 Pro típusú telefonomat nem tudom lefrissíteni. Hibakód: 4000
Mi lehet a gond?

(#4355) tboldi válasza Tiger. (#4353) üzenetére


tboldi
nagyúr

17k az iCentre-nél (de náluk nincs készleten), az iKiegészítőknél 19k, az Alzán meg 26k. :Y
........................

Közben felkerült a fólia.

[ Szerkesztve ]

(#4356) dawez


dawez
tag

eredeti apple bőrtokrol mi a véleményetek? 11 prom van és eléggé tetszik nekem ezen illetve egy pitakan gondolkodom, uvegfoliabol pedig iglass prot rendeltem remélem jo lesz. :)

(#4357) tboldi válasza dawez (#4356) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én szerettem a gyári bőrtokjaimat, főleg a barnát, szép patinás lett idővel. :K

De a Nomad jobban tetszik most, hogy csak a hátulja barna, elölről meg csak feketét látni.

(#4358) <Lacy85> válasza tboldi (#4357) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én lehet nem is veszek rá tokot. Végre egy normális üveghátlapos teló, ami matt és nem gyűjti az ujjlenyomatokat. :D
Valamint nem is csúszós.

(#4359) tboldi válasza <Lacy85> (#4358) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem hiányzik, szeretem a bőrt tapogatni. :D
Na, meg az asztalra téve billeg, tokkal viszont nem.

[ Szerkesztve ]

(#4360) <Lacy85> válasza tboldi (#4359) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Persze, ízlés kérdése :K
Én jobban szeretem tok nélkül a telókat. Az csak vastagítja, elrondítja.
A billegés meg nem zavar, mert asztalra rakva soha nem használom.

Más:

RAW fotókat melyik progival éri meg lőni? Van különbség minőségben?
Lightroom van a telón, valamint megvettem a Pro Camera appot.

(#4361) Jaded válasza dawez (#4356) üzenetére


Jaded
senior tag

Az, hogy k.rva drága :DDD Nekem is az van rajta, de csak ez volt a MM-ban karácsony előtt, amúgy szilikon lett volna.

Renault Megane IV Limited

(#4362) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Tok jo, hogy mindenfele csiligany szart ki lehet rakni iOS 14-ben widgetkent a bal oldali savba. Csak eppen a contactokat nem. WTF Apple? :W

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4363) dawez válasza Jaded (#4361) üzenetére


dawez
tag

drága drága viszont rendkivül minőségi cucc :D

(#4364) Navaren válasza Snoop-y (#4362) üzenetére


Navaren
aktív tag

Elég sok topikban téma, hogy a 'kedvencek' widget eltűnt :).
Egyébként tényleg nehezen értem én is.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4365) tboldi


tboldi
nagyúr

Na, frissítés végrehajtva (finally...), az új SIM-et is sikerült aktiválni, még a biztonsági mentést kell visszaállítanom, és kész az átköltözés.

(#4366) Snoop-y válasza Navaren (#4364) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azert nem ertem mert eppen kezdett hasznalhatova valni az OS. Plusz az ujfajta widgetek eroszakosan mindig feljebb vannak mint pl a 3rdparty appok widgetjei.

En eddig ugy hasznaltam, hogy balra swipe es ott volt a google maps a kedvenc utvonalakkal (irta a tavolsagot es az idot minden kedvenchez) Na most ez ugy nez ki ha azt felrakom a bal oldali menube akkor az uj widgetek mindig e fole kerulnek es nem lehet folejuk rakni semmit en pedig azt szeretnem, hogy a google utvonalas legyen a legfelso (leven ezt hasznalom legtobbszor es nem a shazam lofaszt meg a tozsdet..
Megint elmentek abba az iranyba, hogy ok akarjak megmondani mi a jo a felhasznalonak...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4367) dud998 válasza tboldi (#4365) üzenetére


dud998
őstag

:C

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4368) Viper26 válasza Snoop-y (#4366) üzenetére


Viper26
nagyúr

"Megint elmentek abba az iranyba, hogy ok akarjak megmondani mi a jo a felhasznalonak..."

A cég mindig is szeretett a user-ek helyett dönteni. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#4369) Thewent12


Thewent12
aktív tag

Nálam az IOS14 es Watchos 7 telepitese ota mukodik rendesen a kihangositas a kocsiban akkor is amikor rajtam van a watch. Biztam benne, hogy a foverzio telepitese megoldja, szerencsere igy lett. Valaki panaszkodott itt, hogy folyton eldobja a kapcsolatot a kocsiban. Nalatok mi a helyzet most?

(#4370) Kyller válasza Thewent12 (#4369) üzenetére


Kyller
senior tag

Ugyan nem Watchom van hanem Huawei GT, de nekem is mintha jó lenne. Habár egyszer próbáltam, de nem volt szaggatott a kapcsolat.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#4371) tboldi


tboldi
nagyúr

Eddig nem rajongtam különösebben az ultra wide lencséért, de most, hogy lett, megtetszett. :D

(#4372) Tiger. válasza tboldi (#4371) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Jó,.csak gyenge minőségű. Bár a többi gyártóe is, kivéve a Huawei.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4373) dud998 válasza tboldi (#4371) üzenetére


dud998
őstag

Jó a hajad! ;] :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4374) Navaren válasza tboldi (#4371) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nekem is van egy jó ultrawide - sztorim :).
Még tavasszal, a nagy leállások alatt kellet lefotózni a villanyórák állását, és az appon keresztül feltölteni.
Na most, a garázsét... hát, nem volt egyszerű.
Az egész egy ilyen valaha átlátszó, plexi burkolat alatt van (volt, azóta lecseréltem, újraplombáltattam), csakhogy sok évnyi UV hatására az egész bemattult és lóf*t sem lehetett látni.
Leszedni sem lehetett, mert akkor megsérült volna a plomba rajta.
Viszont! oldalt van egy kis rész, amit meg lehet nyitni, ami mondjuk 2 cm széles, ott éppen be tudtam csúsztatni a telefont, csak épp azt nem láttam, hogy mit fog be a kereső (na meg a gombokat sem tudtam nyomni rajta).
Ehhez kellett az Apple watch, na azon rá lehetett bökni arra, hova fókuszáljon - mert a kis kijelzőn is nagyjából látszott -, csak olvasni nem lehetett.
Kipróbáltunk mindent.
Normál lencsén esélytelen volt fókuszálnia, csak az ultrawide-on lehetett megoldani, hogy olvasható legyen a szám a digitális kijelzőről.
Szóval: telefonon fotó app elindít, ultrawide-ra vált, oldalt telefont bedug, jobb kézzel tartom.
Bal kézen óra, azon kamera app elindít, és a mellettem álló srác bökött rá a fókusz helyére, majd az elsütőgombra az órán.

Mission Impossible.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4375) Tiger. válasza Navaren (#4374) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mert sajnos az Apple nem képes arra, hogy hangra fényképezz. Ezért vettem egy kis távirányítót.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4376) tboldi válasza Tiger. (#4372) üzenetére


tboldi
nagyúr

Amennyit fotózok, nekem megfelel. :)

dud998: Azt hittem, hogy a bal térdemnél lévő taknyos zsepiért fog valaki szólni. :DDD

iBalu: Lényeg, hogy sikerült.

(#4377) dud998 válasza tboldi (#4376) üzenetére


dud998
őstag

:DDD :C

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4378) lugosi válasza Tiger. (#4375) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A vezetékes fülhallgató hangerő gombjával is exponál.

(#4379) Tiger. válasza lugosi (#4378) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az nekem még bontatlan.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4380) lugosi válasza Tiger. (#4379) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát akkor távirányítóvásárlás előtt érdemes lett volna kibontani ;)

(#4381) Tiger. válasza lugosi (#4380) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A füles eladáskor, hogy bontatlan jól jöhet, a távirányító, 300ft kb.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4382) Navaren válasza Tiger. (#4375) üzenetére


Navaren
aktív tag

Szerintem a voice command kép lövésére is létezik már iPhone-on, és az valamit talán segített volna, de a gond igazából az (is) volt, hogy nem látszott, hogy éppen mit fogott be a kereső a matt plexi mögött, ergo hogy épp mit fotóztam :) .
Muszáj volt látni, ergo a 'távirányítón' kellett volna, hogy legyen egy kis kijelző is, ami tükrözi a telefon képét.
(És ez így együtt már gyakorlatilag épp az apple watch, de ez mellékes :) )

@Lugosi: Na ezt nem is tudtam.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4383) Tiger. válasza Navaren (#4382) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Van olyan camera app, csak az egy csomó mindent nem tud.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4384) tboldi


tboldi
nagyúr

Végül is egy gyári bőrtokot rendeltem meg barna színben.

A XS Maxhoz van egy gyárim is a Nomad mellett, és hogy segítsek magamnak a döntésben, cserélgettem őket a du. folyamán. Most valahogy a gyári fogása jobban bejön, úgyhogy a 11 Próra is az lesz.

(#4385) koxkids válasza tboldi (#4384) üzenetére


koxkids
őstag

Hogy muzsikál a 11 Pro? :U

(#4386) tboldi válasza koxkids (#4385) üzenetére


tboldi
nagyúr

Alles gut, leszámítva ezt. :D

Majd egyszer rászánom magam, hogy újra belakjam, egyelőre nincs hozzá kedvem.

(#4387) Tiger. válasza tboldi (#4384) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az nem fog teljesen védeni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4388) ΞΔGLΞ válasza tboldi (#4386) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mivel ugyanaz a hiba, cserélned kell 12-re. :-D!
[amikor megjelenik...]

[ Szerkesztve ]

(#4389) tboldi válasza Tiger. (#4387) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem is amiatt kell, hanem hogy bőrt tapogathassak. :D

ΞΔGLΞ: Nem cserélek már még egyszer, de tételezzük fel, hogy mégis: mi van, ha az sem oldja meg a problémát? :P

Amúgy a XS Max most hibátlanul működik. :U
Mindegy, ezt el fogom adni, a 11 Pro meg marad, ha már így alakult.

[ Szerkesztve ]

(#4390) ΞΔGLΞ válasza tboldi (#4389) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

ΞΔGLΞ: Nem cserélek már még egyszer, de tételezzük fel, hogy mégis: mi van, ha az sem oldja meg a problémát? :P

Telefont felemel jobb kézzel fej mögé állásba, bal lábbal egyet előrelép és kitámaszt, majd erőteljes mozdulattal falhoz vág, miközben Tim Cook édesanyját emlegeted. :-D

Viccet félre, egyébként nagyon bosszantó hiba/bug ütötte fel a fejét nálad, ezért csodálkoztam, hogy egy xs max csak így megdöglik. De ezek szerint a mobil frankó.

(#4391) koxkids válasza tboldi (#4386) üzenetére


koxkids
őstag

Az szép, hogy csak ennyi volt a baja az XS-nek.
No nem baj, kell az újdonság néha, biztos frankó a 11Pro. :D

(#4392) tboldi válasza ΞΔGLΞ (#4390) üzenetére


tboldi
nagyúr

és (#4391) koxkids:

Visszaállítottam teljesen gyári állapotra a XS Maxot, beraktam a fizikai SIM-emet, össze-vissza nyomkodtam mobilneten, hívást is indítottam, stb., és egyszer sem dobta el ezalatt a 2-3 óra alatt. Tuti, hogy a biztonsági mentésemben van a bibi. :W :D

(#4393) leslien


leslien
nagyúr

vett mostanában vki a Telenortól? függő? :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4394) tboldi válasza leslien (#4393) üzenetére


tboldi
nagyúr

A telenorosok mindig is függők voltak.

(#4395) leslien válasza tboldi (#4394) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4396) dawez


dawez
tag

En note 20 ultrarol valtottam nem olyan reg es hat nem bantam meg maxot akartam de nem volt zoldbe ez pedig nagyon jol kezre esik szerintem csak a 2021 es modellre fogom cserelni :DD

(#4397) Tiger. válasza dawez (#4396) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mi volt a baj az ultraval? Azt létszámitva, hogy exynos.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4398) Navaren válasza ΞΔGLΞ (#4390) üzenetére


Navaren
aktív tag

Egyébként Nálad a BT-para kocsival fenn áll még?

BTW. iOS14.0.1 kint van.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4399) ΞΔGLΞ válasza Navaren (#4398) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem, új autót vettem és abban teljesen frankó a BT.

(#4400) tboldi válasza ΞΔGLΞ (#4399) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez is egy megoldás. :D

Az újjal majd a 12 fog szarakodni. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.