Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) ΞΔGLΞ válasza tboldi (#4400) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Németországban a mercinél, mikor vittem kötelező szervizre mindig mondták, hogy rengeteg ilyen hibát jelentettek náluk, illetve nem csak náluk, hanem a porsche, skoda, wolkswagen-eknél is. Hogy pontosan mi a lófütty gondja van a német autókkal szoftveresen a pro max-nak azt nem tudom, de az új autóm is német és ezzel teljesen stabil.
Az újjal majd a 12 fog szarakodni. ;]
Akkor levideózom a hibát az autóban, majd az egyik Apple cég előtt nyilvánosan a földhöz b...om a telefont és sok helyre elhintem majd a hibát, de remélem ilyen nem lesz. :)

(#4402) tboldi válasza ΞΔGLΞ (#4401) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem szerencsére nincs ilyen problémám, és nem is lehet. :))

(#4403) Kyller válasza ΞΔGLΞ (#4401) üzenetére


Kyller
senior tag

Mit vettél?

[ Szerkesztve ]

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#4404) ΞΔGLΞ válasza Kyller (#4403) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

BMW és ezzel teljesen stabil a BT.

(#4405) Kyller válasza ΞΔGLΞ (#4404) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem is úgy néz ki, hogy megjavult. VW Passattal csapatom.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#4406) tibcsi0407 válasza ΞΔGLΞ (#4404) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem egy F10 van, remélem nem lesz gond vele, de BMW-k egyébként is főleg Apple ökoszisztémára vannak felkészítve. Ez is az egyik ok, hogy Apple-re váltok. (Android-dal a Deezer szereti eldobni a BT-t...)
Mondjuk a fedélzetit.NBT II Evo-ra fogom cseréltetni, mert most nincs Carplay.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#4407) dns86 válasza ΞΔGLΞ (#4401) üzenetére


dns86
tag

Nálunk egy 2014 Seat Leon van, minden gyári benne, a fejegység is.
iPhone 11 Pro Max-al eddig nem tapasztaltunk BT eldobás hibát pedig 2 telefon is csatlakozott már hozzá.
Csak egy kis adalék a statisztikához :C

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#4408) ΞΔGLΞ válasza dns86 (#4407) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az a jó, ha semmi gond nincs, én sokat járok pályán, Németországban lakom és jó sokat is pofázok, ezért kicseszett idegesítő volt, hogy 10-ből kilencszer! megszakadt, de utána nem lehetett csak úgy újra kapcsolódni, á nem. Ahhoz az autót is újra kellett indítani, tehát ki kellett állnom a következő pihinél, vagy kútnál. Emiatt aztán főleg az xs max-ot használtam, de az új vassal, ami árprilis 20 óta van a tulajdonomban, de januári gyártású, kő stabil a BT.
A múltkoriból az Audi-t kihagytam, ott is hasonló BT problémák voltak, mondta a stuttgarti mercis.

(#4406) tibcsi0407
Biztos nem lesz ott sem gond.

(#4409) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Üdv ismét srácok.
Egy fotóval jöttem.
Mindig tud meglepetést okozni ez a telefon. A vízcseppek és a felhő a háttérben nagyon jó hatást kelt. 😊

Humorban nincs helye tréfának!

(#4410) rolandrepasi válasza pecccccccca (#4409) üzenetére


rolandrepasi
tag

Jól sikerült! Volt fogás?

(#4411) pecccccccca válasza rolandrepasi (#4410) üzenetére


pecccccccca
senior tag

köszi.
Még épp akcióban. Egy szép nagy bodorka már van. ☺️

Humorban nincs helye tréfának!

(#4412) dud998 válasza pecccccccca (#4409) üzenetére


dud998
őstag

Nagyon király kép lett! ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4413) dns86 válasza ΞΔGLΞ (#4408) üzenetére


dns86
tag

Teljességgel eltudom fogadni ha valami nem jó. Az Apple se hibátlan, sőt az én szememben elég mély süllyedésbe kezdtek főleg a software szempontjából nézve.
Számomra viszont sajnos még mindíg nem alternatíva egyik Androidos telefon sem (igen, próbáltam mostani csúcskészülékeket). Igaz, eléggé a szokások embere vagyok :DD

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#4414) Tiger. válasza dns86 (#4413) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Samsunge lenne az alternatíva, ha nem azzal a szarkupaccal arulna ide haza.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4415) dns86 válasza Tiger. (#4414) üzenetére


dns86
tag

Próbáltam az S20 Ultra-t.
Kettőt küldtem vissza mert nem tudtam elfogadni azt a melegedést amit produkált. Lehet hogy másnak ez természetes aki előtte is Samsungot használt, nekem iPhonehoz képest nem éreztem biztonságosnak.
Utána egy Oppo Find X2 Pro-t próbáltam. Teljesítménnyel, sebességgel nem volt probléma, nem is melegedett lévén Qualcomm processzor van benne, ellenben az egy nap az én felhasználási szokásaimmal nem volt biztosítva. Ugyan feltölt 40 perc alatt 100%-ra, de nem óhajtok töltővel szaladgálni mindenhova.
Így maradt az iPhone 11 Pro Max és valószínűleg amikor kijön a 12 Pro Max, azt is elő fogom rendelni.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#4416) lugosi válasza pecccccccca (#4409) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De jó kép!

(#4417) Tiger. válasza dns86 (#4415) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hát igen, jó telefon lett volna az ultra, de Samsungéknál sincs minden rendben. Európát minek nézik? Volt botrány az exynos miatt, erre magasról szrtak rá, és Note 20 ultrát ugyan azzal a szarral adták ki, sőt még kisebb aksival.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4418) tibcsi0407 válasza Tiger. (#4417) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Miután a Huawei kiesett a képből, gyakorlatilag Android-os fronton azt csinálnak, amit akarnak, ott nincs is vetélytársuk. (A Xiaomi-t és a többieket nem nagyon lehet még annak tekinteni, főleg nem flagship vonalon)

https://utdetailing.hu/

(#4419) pecccccccca válasza dud998 (#4412) üzenetére


pecccccccca
senior tag

lugosi
Köszí. ☺️

Még egy utolsó [link] . 😊

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#4420) kozmy


kozmy
őstag

Faxa képeket csinál:R

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#4421) Tiger. válasza pecccccccca (#4419) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez erősen szerkeztett gyanús nekem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4422) Tiger. válasza tibcsi0407 (#4418) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Talán a one pluss ami jó lehet, csak azt nem minden szolgáltató árulja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4423) tibcsi0407 válasza Tiger. (#4422) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem szoktam szolgáltatótól venni. A Telekom árulta a korábbi 7T Pro-mat is (bár nekem McLaren volt), de nem támogatták a VoWifi-t ennek ellenére sem. Rengeteg térerőproblémám van a dolgozószobámban, így leszűkült a kör a Telekom által támogatott készülékek listájára. Onnan pedig az Apple és a Samu maradt.
Egyébként a Oneplus például kamerában állandóan alulmarad, számomra pedig fontos, hogy legyen egy mindig jól teljesítő kameratrió is a telefonban. Szerintem a 12 Pro még f@szább lesz ezen a téren.

https://utdetailing.hu/

(#4424) pecccccccca válasza Tiger. (#4421) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Sosem szerkesztek semmit. Előveszem és lövök.
Miből gondolnád, hogy szerkesztettem? Tényleg kíváncsi lennék, mert én sosem nyúlok a képeimhez.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4425) pecccccccca válasza Tiger. (#4421) üzenetére


pecccccccca
senior tag

[Ezek] mind elővettem és csináltam fotók. Na persze az éjszakaik azok nem. Ott ugye állítanom kellett a záridőn.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#4426) Tiger. válasza pecccccccca (#4424) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Felhőkbol, persze a 11 nagyon jó ebben, Huawei p40 prot is elveri.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4427) joey04 válasza Tiger. (#4421) üzenetére


joey04
titán

miért is?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4428) pecccccccca válasza Tiger. (#4426) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Tényleg ilyen szép volt minden ahogy a képeken látszódik. 😉
De amúgy örülök, hogy megtévesztett. Ez is azt bizonyíja, hogy milyen jó képességei vannak a telefonnak. :K

Humorban nincs helye tréfának!

(#4429) kozmy


kozmy
őstag

Én droidról fogok almára váltani. Soha nem volt almám, rem nem fogom meg bánni. Nagyon meg gyözött a 11pro

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#4430) dud998


dud998
őstag

Én egy ilyet csináltam:

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4431) waszabi07 válasza kozmy (#4429) üzenetére


waszabi07
tag

Én a oneplus 7t pro-t cseréltem 11 pro-ra. Más világ ez a telefom... hiába oneplusnál a 90hz-es kijelző, ez sokkal jobb szerintem kb mindenben, akksiban is sokkal jobb nekem, este levettem 93%on töltőről, be volt kapcsola wifi bluetooth meg minden és reggel 8kor is 93on volt... Ilyet eddig egyik telefonom sem tudott.
Kamera meg megint brutál szerintem.

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#4432) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4433) dud998 válasza Tiger. (#4432) üzenetére


dud998
őstag

:Y

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4434) tboldi


tboldi
nagyúr

Megjött a tok. :))

(#4435) Viper26 válasza tboldi (#4434) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt szerettem nagyon Xs-en, most zöld van. :)

iPhone 14 | FR955

(#4436) pecccccccca válasza dud998 (#4430) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Nagyon jó lett. :K

Tied is Tiger.

Nekem is van egy két aprólékosabb kép .

tboldi: Nekem is tetszik ez a tok. Honnan tendelted?

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#4437) Tiger. válasza pecccccccca (#4436) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az a pók brutális, tetszik.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4438) tboldi válasza pecccccccca (#4436) üzenetére


tboldi
nagyúr

Aqua, de sok helyen kapható még (iStyle, iCentre, Speedshop, Extreme Digital, stb.). :)

(#4439) Jaded válasza tboldi (#4434) üzenetére


Jaded
senior tag

Majd mikor így fog kinézni😃

Renault Megane IV Limited

(#4440) tboldi válasza Jaded (#4439) üzenetére


tboldi
nagyúr

Yep, a 8 Plus-omon is ez a tok volt, az ilyen lett. :)

(#4441) dud998 válasza pecccccccca (#4436) üzenetére


dud998
őstag

Köszönöm szépen, a tiéd is király lett! :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4442) dud998 válasza tboldi (#4434) üzenetére


dud998
őstag

Karaj! :C
Nekem a piros van, szeretem a bőrt tapizni. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4443) tboldi válasza dud998 (#4442) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is, bár így újonnan még kissé csúszós. :D

(#4444) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok adott a telefon .olyan gondban vagyok mi szerint sms t nem tudok fogadni mindent megnéztem már de nem találtam rá megoldást valakinek ötlet?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#4445) Navaren válasza kisselandras (#4444) üzenetére


Navaren
aktív tag

Általában két dolog szokott közrejátszani sms-es szarakodáshoz:
1. iMessage-t tiltsd le, nézd meg, hogy úgy megy-e, majd engedélyezd megint
2. Régebbi a SIM kártya ami cserére érett - az újabb iPhone-ok hisztisek erre.

Esetleg ezeket próbáld meg.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4446) kisselandras válasza Navaren (#4445) üzenetére


kisselandras
senior tag

Megvolt ez is ugyan az a hiba

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#4447) csab2


csab2
veterán

Kikapcsolás, majd visszakapcsolás ugye megvolt?
Sokszor szokott segíteni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4448) HoppMaster válasza kisselandras (#4444) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Nah várjunk sima SMS-ről van szó?
Te tudsz küldeni?

(#4449) kisselandras válasza HoppMaster (#4448) üzenetére


kisselandras
senior tag

Én tudok küldeni de nekem senki nem tud küldeni sms t minden megvolt kikapcsolás stb :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#4450) dptrsk válasza kisselandras (#4449) üzenetére


dptrsk
addikt

számhordozott az érintett SIM kártya?
Másik készülékben megérkezik a bejövő SMS?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.