Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) <Lacy85> válasza tboldi (#4300) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem csak a szín változott. Zöldet akartam, de abból csak 64-es volt. De nem is bánom. Második nekifutásra már sokkal jobban tetszik a space gray :D

(#4302) dud998 válasza tboldi (#4300) üzenetére


dud998
őstag

Nekem az van, megleszel elégedve vele. :DDD :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4303) tboldi válasza <Lacy85> (#4301) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam csakis a space grey jöhetett szóba, semmi más. :D

(#4302) dud998: Remélem. :K
............................................

Most keríthetek Nomad bőrtokot, meg üvegfóliát erre is.

[ Szerkesztve ]

(#4304) dud998 válasza tboldi (#4303) üzenetére


dud998
őstag

Nekem a zöld van, szerelem volt első látásra. 64GB-ot vettem, nekem bőven elég. Csak a zenéim vannak állandóan rajta. A képeket, videókat rendszeresen lementem. Most is majd 40GB van szabadon. Ha venném a fáradságot és rászoknék az Apple Musicra, akkor meg még több. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4305) Viper26


Viper26
nagyúr

Az iCloud mentés mitől lesz kb 10x nagyobb mint az előző?

A korábbi mentésem 900MB, közben semmi más nem került fel, nincs fotómentés, és 10GB lett a backup...ez valami bug? :F

iPhone 14 | FR955

(#4306) tboldi válasza dud998 (#4304) üzenetére


tboldi
nagyúr

Van Apple Music, és így sem elég néha még a 256-os sem. :D

(#4307) Navaren válasza Viper26 (#4305) üzenetére


Navaren
aktív tag

Továbbra is 1.1 Giga a telefon mentés, 15 Giga a fotók, 3.4 az üzenetek, stb (zene nálam Spotify).
Én nem veszek észre méretnövekedést.

Ez egy kézi mentés, aminek a méretét nézed, vagy az automatikus iCloud Backup?

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4308) Viper26 válasza Navaren (#4307) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én indítottam tegnap.

iPhone 14 | FR955

(#4309) dud998 válasza tboldi (#4306) üzenetére


dud998
őstag

:DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4310) ΞΔGLΞ válasza rayoliviero (#4292) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tudom milyen újdonságra vágytál még ezen kívül, mert konkrétan egész regényt lehet olvasni az újításokból.
Komolyan érdekel, hogy neked mi lett volna az újítás, mi hiányzik ebből még?

(#4311) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#4310) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem pl a kedvencek widgetek, sajnos kivettek.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4312) szabeska válasza Tiger. (#4311) üzenetére


szabeska
addikt

Egy normális gesztusvezérlés sem ártana már, sok esetben csak a bal felső sarokban lévő kis nyíllal lehet csak visszalépni nyújtózva, gesztusnál is csak egyik irányba működik a húzó mozdulat, ez wtf??? és ehhez is nyújtózni kell, mert az emberek többsége balkezes. Oké, végre van widget (nem tudom hány év lemaradással), meg sokszázadik kakis-pisis rajzocska, hurrá. De miért nem az alap dolgokat kezdik el rendbetenni (használhatóbbá)? 5s óta először van iphone a kezemben, és jön megint a sok apró bosszantó dolog droid után, amit nem tudnak normálisan megcsinálni. Azóta sem értem, miért :W A fájlkezelésről, egyebekről nem is beszélve. Tetszik a telefon, de nagyon sok dolog gáz az ios-ben, és ezt nem vitakirobbantás miatt mondom, hiszen én is pro max-ot használok... :U

F1

(#4313) HoppMaster válasza Navaren (#4298) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Az vajon miért Van, h nem tudom frissíteni az AirPods Promat?

Okosítás alatt mit értesz?
(Bár eddig is elég sok tetsreszabási lehetőséget kínált)

(#4314) Navaren válasza HoppMaster (#4313) üzenetére


Navaren
aktív tag

Maga az AirPods nem "frissül" :) , az iOS Bluetooth vezérlés frissül(t). Mostantól a kütyük érzékelik, melyiken bambulsz épp tartalmat, és ha a füledben van AirPods, akkor automatice ahhoz a kütyühöz csatlakozik, amelyiket éppen nézed :).

@Szabeska: A gesztusvezérlés szerintem elég jól működik, natív iOS appokban mindenhol, 3rd party appoknál talán nem, Te hol találtál anomáliát?
Bár a file-kezelés még mindig nem android szintű (de nem is hiszem, hogy Apple valaha engedne fájkezelőt a rendszerfájlokhoz hozzáférni), azért 5s óta elég sokat fejlődött a dolog, a saját fájlkezelője is egyszerű felülete ellenére elég sok mindent tud, natívan kezel pendrive-ot, csatlakozik NAS-hoz (SMB 1-hez nem), integrálja a Google Drive-tól a Dropboxon keresztül az MS One Drive-ig a legtöbb felhőszolgálatást is,, én nem hinném, hogy ennél sokkal több kellene, mi hiányzik?

Messze nem tökéletes a telefon, sok hülyesége van és még hány másik bug fog kiderülni a most következő hetekben/hónapokban, de ezt az 'alapdolgokat fixálni' kéne hozzáállást nem értem, csak azért mert másik platformról máshogy szoktad meg és itt nem úgy van.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4315) HoppMaster válasza Navaren (#4314) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Nap várj nekem még csak a 2D27 van fent és úgye van már újabb is.

(#4316) dud998 válasza HoppMaster (#4315) üzenetére


dud998
őstag

Van értelme frissíteni, mert a térhatás most már elérhető. Ha folmet nézel akkor nagyon király, én Netflixen teszteltem. Nincs egyetemleges módszer rá. Én úgy csináltam, hogy kivettem a bogyókat, egy fél percre elindítottam valami zenét, közben a töltőtok és a telefon is legyen töltőn. Szóval a bogyókat vissza, de ne zárd le a fedőt. Ja és mindezek előtt a fülérzékelést arra az időre kapcsold ki. Elvileg kb egy perc alatt frissíti.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4317) Navaren válasza dud998 (#4316) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ú tényleg, ezt el is felejtettem :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4318) HoppMaster válasza dud998 (#4316) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

tudom, már annyi trükköt próbáltam, mindig marad az adott sw verzión a Pods.

(#4319) hexup


hexup
kezdő

A PIP (picture in picture) módra lesz bármi a YouTube appban? Azt is prémium funkcióba akarják majd? 😅 (tudom, hogy működik (még) safariból, meg Shortcutban + letöltve hozzá meg lehet oldani YouTube appban is, de engem az érdekel sima YouTube appban lehet e pip majd)

És végre lehet amúgy feljebb tolni ezt is YouTuben :D

[ Szerkesztve ]

(#4320) general


general
addikt

Van itt olyan, akinek van Airpods-a és lecserélte a Pro verzióra? Érdekelne, hogy megéri-e cserélni? :) Én rengeteget használom, imádom.

(#4321) HoppMaster válasza general (#4320) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Egyérteműen igen a válasz részemről a feltett kérdésre.

(#4322) dud998 válasza general (#4320) üzenetére


dud998
őstag

Szintén egyértelmű igen. Én használtam a sima 1 és 2-t is, majd a Pro van most. Minden nap használtam és használom, imádom. :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4323) BabMester válasza general (#4320) üzenetére


BabMester
senior tag

Nekem a Pro nem marad benne a fülemben, amúgy jó, de így nem érte meg.

(#4324) HoppMaster válasza BabMester (#4323) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Egyik porvédővel vagy minden neveikkel sem?
Elsőre nekem is fura volt aztán megtaláltam a megfelelő pozíciót neki.

(#4325) general válasza BabMester (#4323) üzenetére


general
addikt

Sajnos nekem is elég egyedi lehet a fülképzésem :D , régebben utáltam a fülbedugós füleseket, mert soha semmi nem maradt bent, az Airpods az első, ami tökéletes. Kicsit félek, hogy a gumiharangos verzió nem lesz ilyen jó. Sajnos nem lehet kipróbálni sehol. (tudtommal)

HoppMaster, dud998 Köszi a válaszokatl! :C Ennyivel jobb a hangzás vagy a szigetelés, szűrés miatt szól jobban?

[ Szerkesztve ]

(#4326) dud998 válasza general (#4325) üzenetére


dud998
őstag

Minden miatt. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4327) BabMester válasza HoppMaster (#4324) üzenetére


BabMester
senior tag

Nem, még a Sony Wf-1000xm3-asával sem, pedig ahhoz szivacsot is adnak, nem csak gumit. Már elfogadtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#4328) HoppMaster válasza general (#4325) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Ááááá hangzás ami fenomenális, zajszűrés meg nagyon-nagy. Nem is hittem volna, h létezik már ilyen.Nekem nagyon bejön.

(#4329) HoppMaster válasza BabMester (#4327) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Akkor neked nagyon egyedi a hallójáratod.

(#4330) dud998 válasza HoppMaster (#4328) üzenetére


dud998
őstag

A zajszűrésre nagyon rá lehet kapni. A múltkor úgy voltam vele, hogy fejhallgatóval megyek dolgozni. Egy Sony, jó meg minden csak nincs benne zajszűrés. Na akkor jöttem rá, hogy milyen jó ha van. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4331) Navaren válasza BabMester (#4323) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ugyanez.
Van nekem is 2nd gen AirPods és Pro, mégis az előbbit használom.
Lehet, ortopéd füleim vannak :),

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4332) ckaresz122


ckaresz122
tag

Sziasztok.

ios14 telepítés után érdemes gyári visszaállítást csinálni? (Nem nagyon szeretnék) csak ha indokolt. Köszi.

(#4333) csab2 válasza ckaresz122 (#4332) üzenetére


csab2
veterán

Ha nincs valami probléma, akkor szerintem nem érdemes.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4334) ΞΔGLΞ válasza tboldi (#4303) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azért durva, hogy így megdöglött az xs max-od... :U

(#4335) csabiks


csabiks
senior tag

Sziasztok! 11 pro, ios 14 frissites ota, bongeszes kozben neha szaggatva darabosan megy a görgetés, ez soha nem volt így. Másnál is ilyen?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#4336) Navaren válasza csabiks (#4335) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nem vettem észre ilyet.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4337) szabeska


szabeska
addikt

Nálam az akku merül jobban, főleg készenlétben, pedig csak pár hetes a készülék, 14 óta. Érdemes resetelni ilyenkor, "megjavulhat"?

[ Szerkesztve ]

F1

(#4338) joey04 válasza szabeska (#4337) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4339) szabeska válasza joey04 (#4338) üzenetére


szabeska
addikt

:R

F1

(#4340) tboldi válasza ΞΔGLΞ (#4334) üzenetére


tboldi
nagyúr

És még csak nem is szoftveres hiba, a sokadik restore után is ugyanazt csinálja. Sajnálom, jó telefon volt. :(

(#4341) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Én még várok az iOS 14 telepítéssel. Mivel alig 1 hetes teló, így nekem a jelenlegi rendszer is újdonság. :D
Pár hónapig jó lesz ez. Addig legalább jön rá pár javítás. :K

(#4342) tboldi válasza tboldi (#4340) üzenetére


tboldi
nagyúr

Juhú! 1-2 órán belül jön a futár a 11 Próval, nem is hétfőn-kedden, ahogy gondoltam. :C

[ Szerkesztve ]

(#4343) dud998 válasza tboldi (#4342) üzenetére


dud998
őstag

Király!!! :C

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4344) Bilux válasza tboldi (#4342) üzenetére


Bilux
veterán

Csak nehogy kicsi legyen ;] :P

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4345) general válasza HoppMaster (#4328) üzenetére


general
addikt

és dud998 Köszi az infókat! :R

(#4346) tboldi válasza Bilux (#4344) üzenetére


tboldi
nagyúr

Biztos fura lesz a Max után, de azért van előnye is a kisebb méretnek. :)

(#4347) tboldi


tboldi
nagyúr

Megvan a teló! :C

Mac-kel és coconutBattery-vel megnézve az aksija 2020 május 18-ai gyártású, úgyhogy nem egy széria eleji darab.

Viszont pont most szarakodik a vezetékes net, nem tudom frissíteni iOS 14-re, hogy áttegyem a biztonsági mentésemet. :W :D

(#4348) Navaren válasza tboldi (#4347) üzenetére


Navaren
aktív tag

Döcögős az indulás, de remélem, szeretni fogod :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4349) tboldi válasza Navaren (#4348) üzenetére


tboldi
nagyúr

A telefon tetszik, azzal nincs baj. :)

Most elugrottam Győrbe, a Media Markt-ba üvegfóliáért, mert otthon, Mosonmagyaróváron sehol sem találtam teljes keretest. Itt is csak XS-hez való tokkal egybecsomagolva kaptam ilyet. :D

Aztán fizu után (25-e) rendelem a Nomad bőrtokot is.

(#4350) HoppMaster válasza tboldi (#4347) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Majd a használati élmény kárpótol :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.