Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) tboldi válasza nikkor (#5350) üzenetére


tboldi
nagyúr

Legegyszerűbb talán a snapdrop.net. :)

(#5352) Jano_023 válasza nikkor (#5350) üzenetére


Jano_023
őstag

Én erre dropboxot vagy Onedriveot használok attól függ neked mi a szimpatikus.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#5353) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok. Most vettem egy ilyen telefont. Rá akarom másolni a 65 darabos csengőhang gyűjteményemet, 15.1 IOS van rajta.
Megcsináltam az m4r konverziót, de sz*jbab*szott itunes nem hajlandó rámásolni őket a telefonra.

Mi a megoldás?? Annyira felb*szott már hogy mindjárt a falhoz vágom.

Kurv*ra nem értem hogy a kib*szott csengőhang beállítást mi a televert **************-ért kell agyonbonyolítani !

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#5354) Ngtx válasza gthomma (#5353) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Az iTunes maga a telibevert pokol, mert úgy szar ahogyan van. Én csengőhangból nem csinálok nagy problémát. Letöltöm ami kell, 3u Toolst / music / áthúzom aztán telefonon beállítom. Körülbelül 10 másodperc az egész.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#5355) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!

Kifogtam egy kijelzőcserélt példányt, szépen értesít is a rendszer folyamatosan, hogy nem eredeti a kijelző!
FaceID működik, TrueTone funkció nincs a megszokott helyen!
Jó eséllyel LCD lett betéve OLED helyett? Hogyan lehetne kideríteni?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#5356) icecave válasza Hoes (#5355) üzenetére


icecave
nagyúr

OLED az, de ha utángyártott és nem programozták fel az eredeti display adataival, akkor Truetone nem is lesz, nem fog működni.

(#5357) Hoes válasza icecave (#5356) üzenetére


Hoes
aktív tag

A TrueTone hiánya annyira nem is gavarna, az viszont igen ha LCD! Nincs mód ezt kideríteni valami programmal? :R

(#5358) C4mp3r válasza Hoes (#5357) üzenetére


C4mp3r
addikt

nyiss meg egy teljesen fekete kepet a photos app-ban, ha koromfekete lesz a kijelzo, mintha ki lenne kapcsolva akkor oled, ha latod a feheres hattervilagitast akkor lcd

(#5359) tboldi válasza Hoes (#5357) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egy sötét szobában nézz meg egy fekete képet, és ha nem szürkés a háttérvilágítás miatt a kép, akkor OLED, ugyanis OLED-en valóban fekete a fekete.

Most így hirtelen guglizva:

[ Szerkesztve ]

(#5360) Hoes


Hoes
aktív tag

Köszönöm a segítséget, kipróbálom ma!

(#5361) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!
Óra mellett folyamatosan kint van az üres GPS nyílacska!
Akkor tűnik csak el ha kikapcsolom a Készülékkeresés funkciót!

(#5362) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!
Melyik a legvéknyabb ( nem átlátszó ) tok ami a kameraszigeten túllóg?
Másik kérdésem a kijelzőfóliára vonatkozik, most egy japán ragasztós van rajta, elegedett vagyok vele de mintha picit megzavarná az automata fényerő állítását! Vagy nincs köze hozzá? Takar minden szenzort kivéve a hangszórót.

köszi

(#5363) tboldi válasza Hoes (#5361) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez ilyen, nekem hiányozna már, ha nem lenne ott. :D

Tok: Talán a Spigennek van olyasmilye, amit keresel, kukkants rá!

Fólia: Okozatja, igen. Pontosan van felhelyezve?
Nekem is teljes fóliám van, de abszolút semmi anomália.

(#5364) Hoes válasza tboldi (#5363) üzenetére


Hoes
aktív tag

Szia!
igen pontosan rakták fel deháf ugye így is plusz réteg van a szenzorok felett, nem akarnám levenni míg nincs baja a fóliának.
Olvastam külföldi fórumokon, hogy sokaknál problémásan működik a fényerő szabályzás. Nekem sötétben nem viszi le eléggé, manuálisan kell lentebb húznom.

Megnézem a Nillkin tokokat habár kép alapján nehéz megítélni, hogy megfelelő-e!

(#5365) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Sziasztok. Tudna valaki ajánlani valamilyen galeriát amiben a szerkesztővel ha mondjuk vágok a képből és mentem, nem törölné az eredetit. Tehát ott lenne az eredeti és a szerkesztett kép is?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5366) pepetech válasza ShadowLac (#5365) üzenetére


pepetech
őstag

Photoshop ?

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5367) ShadowLac válasza pepetech (#5366) üzenetére


ShadowLac
addikt

galériára gondolok. és annak saját szerkesztője?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5368) tboldi válasza ShadowLac (#5365) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az nem jó, hogy a gyári fotók appban szerkesztés előtt megkettőzöd a képet?

szerk.: De talán a Darkroom is megfelelhet.

[ Szerkesztve ]

(#5369) stuckart


stuckart
csendes tag

sziasztok,
X-et használtam, váltottam 11 Pro-ra. új készülék és hívásnál dobozszerű, néha torz (borzalmas) a beszédhang főleg kihangosítva. X-nek klasszisokkal jobb a hangja.
Tapasztaltatok ilyet? Esetleg megoldás, vagy szerviz?

(#5370) lugosi válasza stuckart (#5369) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Új készüléknél én egyértelműen garanciáztatnám.

(#5371) stuckart válasza lugosi (#5370) üzenetére


stuckart
csendes tag

köszönöm, megpróbálom.
Melyik a legnormálisabb hivatalos szerviz? Care Center-ről mi a vélemény?

(#5372) lugosi válasza stuckart (#5371) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha 3 munkanapon belül vagy, a vásárlás helyére vidd vissza cserére.

(#5373) stuckart válasza lugosi (#5372) üzenetére


stuckart
csendes tag

egy hónapos elmúlt a teló

(#5374) pepetech válasza stuckart (#5373) üzenetére


pepetech
őstag

Akkor csak szimplán elkoszolódott. Fogkefe / féktisztitó. Ne legyenek illúzióid a szervizek is így csinálják. Menyasszonyom nővére is újonnan vette és a sok smink betomitette a felső hangszórót. Én pucoltam ki neki. Az én régimet is így takarítottam ki. A lényeg hogy a fogkefére fujd a féktisztitót és nem kell sok belőle.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5375) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem, munkatársam 11pro-ja lehalt és nem tudja mit tudna kezdeni most.
Tegnap játszott a gyerek vele, aztán éjszaka radugta a töltőre, de nem ma reggelre nem töltött semmit, aksi százalékot nem ír, több töltövel, az asszonya vezetekmentes töltőjével is próbálta, de semmi reakció.

O nem ért a telefonokhoz egyáltalán, én meg apple termékekhez nem értek.

Szerinte szoftveres gond lehet, szerintem az aksi halt le, viszont azt mondja új aksi van benne, mert nemrég vette használtan és azt mondták új aksi,+új kijelző van benne.

Nem lehet ezen egy wipe cahce-t csinálni valahogy?
Gyári beállítások vissza már megvolt.
Nekem fogalmam sincs mi lehet, ő meg attól tart, hogy minden képet, adatot elfog veszteni....

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Üdv.: kóóó!

(#5376) lugosi válasza pepetech (#5374) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy egy hónapos telefonnak azért nem szabadna elkoszolódni, és nem is esnék neki féktisztítóval.

(#5377) lugosi válasza kóóó (#5375) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A gyári beállítások vissza hogy értendő? Visszaállítás történt? Mert akkor az adatokat már törölte a telefon. Reméljük volt mentés.

Egyébként egy kényszerített újraindítás lenne az első ötlet, de visszaállítás után ez már lehet hogy idejétmúlt. Ha utángyártott akksi van benne az lehet sajnos gond.

(#5378) stuckart válasza lugosi (#5376) üzenetére


stuckart
csendes tag

köszönöm Neked a segítséget!

peptech, köszi, de tényleg új teló

(#5379) pepetech válasza lugosi (#5376) üzenetére


pepetech
őstag

Hidd el ha ilyen hibával viszed be a szervízbe ugyan ezt alkalmazzák :).

Azért említettem párom nővérét mert ő pl 1 hónap alatt telerakta a felső hangszóró rácsot sminkkel...

Előfordulhat. Semmi sem lehetetlen. 2 nap alatt úgy bekoszolom hogy csak pislog az ember :). amúgy ha félősek az emberek akkor nedves fogkeve és kész.

Én anno simán vízbe folytottam a 11p-t de sokan féltik annyira hogy akár ablaktisztítót sem spriccelnek rá :).

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5380) pepetech válasza stuckart (#5378) üzenetére


pepetech
őstag

Ha 1 hete nem volt ilyen akkor szervíz. De én akkor is koszra gyanakszom. zsebpiszok is létezik :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5381) stuckart válasza pepetech (#5380) üzenetére


stuckart
csendes tag

ma hoztam el a szervizből. munkalapra természetesen tisztítást írtak. :)
továbbra is azt mondom, egy hetes készülék nálam nem tud elkoszolódni, hiszen becsúsztatós bőrtokban tartom. holnap kiderül, aztán ha nem lett jó, viszem vissza.
X-em három év alatt nem tudott úgy "elkoszolódni", hogy torz, dobozhangja lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5382) pepetech válasza stuckart (#5381) üzenetére


pepetech
őstag

ezért írtam amit írtam. a fogkefés dolgot ha megpróbáltad volna és javul a helyzet akkor nincs gond így magadtól vetted el az időt :). de a 11 pro sajnos ilyen. gyűjti ha kell ha nem a port.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5383) Tibee86 válasza pepetech (#5382) üzenetére


Tibee86
veterán

" de a 11 pro sajnos ilyen. gyűjti ha kell ha nem a port."
A többi nem, vagy taszítják a port? :D

(#5384) Snoop27 válasza pepetech (#5379) üzenetére


Snoop27
őstag

Mehet a fogkefés sikálás a fenti és lenti hangszórók esetében egyaránt? Nálam a lenti van nagyon tele mocsokkal, gondoltam tűvel kipiszkálom, de nem vettem rá magam eddig.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#5385) pepetech válasza Snoop27 (#5384) üzenetére


pepetech
őstag

Tűvel nagyon óvatosan. Alul a nagyját kiszedheted. Fogkefe. Ha otthon van féktisztitó egy kicsit fújsz a fogkefére és úgy áttisztítod.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5386) pepetech válasza Tibee86 (#5383) üzenetére


pepetech
őstag

A többiről nem volt szó ;). De a 11 pro hamarabb összeszedte nálam is a koszt. Most 13p van és fele annyira nem gyűjti a felső hangszóró a koszt.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5387) Snoop27 válasza pepetech (#5385) üzenetére


Snoop27
őstag

Rendben, köszi. Tűvel óvatos leszek, egy S9es Samsungnak már sikerűlt kivágjam a hangszóróját.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#5388) pepetech válasza Snoop27 (#5387) üzenetére


pepetech
őstag

Itt ne nyúlj be csak a rácsot kapirgáld meg. Én félbevágott fogpiszkálóval csináltam anno 😅

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5389) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!
Üres dobozt szeretnék rendelni a telefonhoz, tudja valaki milyen forrásból érdemes ahol esetleg megúszható a VÁM, ÁFA?
256 Gb Space Grey

köszi

(#5390) Hoes válasza Hoes (#5389) üzenetére


Hoes
aktív tag

Senki sem tud segíteni? :R

(#5391) trebrona válasza Hoes (#5390) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jófogás, Marketplace.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5392) Hoes válasza trebrona (#5391) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nem találtam! Marketplacen van egy de az eladó szerint át akarom verni, biztos csaló vagyok, mert Foxposttal szeretném átvenni a dobozt! :DD

(#5393) bbendre válasza Hoes (#5392) üzenetére


bbendre
őstag

:DD az jó, mert ott nem tudod átvenni fizetés nélkül :D

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#5394) Hoes válasza bbendre (#5393) üzenetére


Hoes
aktív tag

Hiába magyaráztam neki…sôt hétfőn Budapesten voltam, írtam neki, hogy adja meg a számát és átveszem a dobozt személyesen! Válaszra se méltatott!
Gondoltam ma még írok neki, hogy adja fel akkor Foxposttal de erre a reakcióra nem számítottam! :W

(#5395) Snoop27 válasza pepetech (#5388) üzenetére


Snoop27
őstag

Az se rossz ötlet, a gond az, hogy sokszor mintha nem kijönne a kosz hanem bepréselődne a rácsba s azt már nem lehet kiszedni.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#5396) pepetech válasza Snoop27 (#5395) üzenetére


pepetech
őstag

Azért lenne jó a féktisztító a fogkefére mert az oldja a retket. és szpen kisepregeted. de igen ha bele van tömődve akkor szét kell szedni és akkor a belsejét is így takarítják csak a szétszedést már inkább szervízre bíznám.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5397) N.otorious válasza pepetech (#5396) üzenetére


N.otorious
senior tag

Én egy samsungnál ragasztószalagot raktam rá, és hirtelen feltéptem. Kiszedte az összes koszt. Asszem egy tesa szalag volt, de szerintem egy cellux is megteszi.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#5398) Snoop27 válasza pepetech (#5396) üzenetére


Snoop27
őstag

Nem folyik/szivódik be a hangszóróba? Bár gondolom nem, ha javasolt.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#5399) pepetech válasza Snoop27 (#5398) üzenetére


pepetech
őstag

Hangsúlyozom!

Nem a készülékre kell fújni!

Kis mennyiség a fogkefére és úgy 1 irányba kifelé sepregetni a koszt ha körkörösen dörzsölöd csak befelé nyomod a dzsuvát.

Nem 100%-os a tisztítás ilyenkor. Ha már eleve van betömődve kosz akkor ahoz szervíz kell mindenféleképpen.

Kisebb szenyeződés esetén néha elég sima vízzel benedvesített fogkefe is.

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5400) Snoop27 válasza pepetech (#5399) üzenetére


Snoop27
őstag

Világos, köszönöm. :K

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.