Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) Snoop27 válasza sbernardo86 (#5498) üzenetére


Snoop27
őstag

Rádobod este a töltőre, ahogy a telefont is, kb. 5 mp. Általában 2 napot bir ki nálam.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#5502) cappa72 válasza Oldman2 (#5499) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi a megerősítést.
Igazából úgy tűnik, hogy megegyeztünk lányommal, és minden sprórolt pénzét beleöli egy 13mini-be.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5503) sbernardo86 válasza Snoop27 (#5501) üzenetére


sbernardo86
csendes tag

Ha 2 napot kibír az ok, a Samsungot is 1.5 naponta felteszem töltőre, de abból indultam ki amit az apple mond 18h.

(#5504) pepetech válasza sbernardo86 (#5503) üzenetére


pepetech
őstag

Nekem apple watch 5 Nike series van. Nagy suttogva viszi az 1,5 napot úgy vagyok vele hogy minden este felrakom tölteni. Így a tuti :).

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5505) bbendre válasza sbernardo86 (#5503) üzenetére


bbendre
őstag

Nézted már mit tartalmaz a 18 óra? :)

Az egész napos akkumulátor-üzemidő meg­álla­pí­tá­sa a következőket tartalmazó 18 órás használat alapján történt: a pontos idő megtekintése 90 alkalommal, 90 értesítés, 45 percnyi alkalmazáshasználat és 60 percnyi edzés az Apple Watchról indított bluetoothos zene­leját­szással; az Apple Watch Series 8 (GPS) a teszt teljes, 18 órás ideje alatt csatlakoztatva volt egy iPhone-hoz is Bluetooth-kapcsolattal; az Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular) a 18 órás teszt alatt összesen 4 órán át csatlakozott LTE-hálózathoz, 14 órában pedig Bluetooth-kapcsolattal volt csatlakoztatva egy iPhone-hoz. A tesztelést az Apple 2022 augusztusában végezte az Apple Watch Series 8 (GPS) és az Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular) iPhone-nal párosított proto­típusain. A tesztelés során minden készüléken kiadás előtti szoftververzió futott. A tényleges akkumulátor-üzemidő a használat módjától, a konfigurációtól, a mobil­­­hálózattól, a jelerősségtől és számos egyéb körülménytől függ, és eltérhet az itt közölt értékektől.

Nálam ilyenek nincsenek pl,:
"45 percnyi alkalmazáshasználat és 60 percnyi edzés az Apple Watchról indított bluetoothos zene­leját­szással;"

Én addig töltöm este ameddig tusolok. Akkor nincs rajtam csak. Watch 7 45mm.
Ha napi 2-3 órát edzem akkor 50% körül megy töltöre, de már volt, hogy 70% felett volt a nap végén ha csak az értesíteket néztem. De olyan is, hogy tizen órás túra volt az Alpokban(GPS) és akkor 20% körül volt este.
Napi 120km biciklizést szoktam még (GPS). Ott estére már volt, hogy éppen, hogy fel tudtam rakni töltőre. De lehet én egy kicsit extrémebben használom :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#5506) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok!
Két kérdésem van:
1. Egy papírra volt felírva az apple azonosítóm jelszava, de költözés óta nem találom. Hogyan lehet visszaállítani?
2. A naptáramban van egy naponta ismétlődő bejegyzés, amit nem tudok kitörölni. Ha ezt megteszem, 3-4 mp-re eltűnik, de aztán visszatér.

(#5507) tboldi válasza nikkor (#5506) üzenetére


tboldi
nagyúr

Megoldódott már, vagy...? :B

(#5508) nikkor válasza tboldi (#5507) üzenetére


nikkor
aktív tag

Igen.
Az ügyfélszolgálatos hölgy nagyon kedves volt és segítőkész.

(#5509) tboldi válasza nikkor (#5508) üzenetére


tboldi
nagyúr

👍

(#5510) nikkor válasza tboldi (#5509) üzenetére


nikkor
aktív tag

Viszont az 5506 hsz-ban említett naptár bejegyzést továbbra sem tudom kitörölni.
Van ötleted?

(#5511) tboldi válasza nikkor (#5510) üzenetére


tboldi
nagyúr

Át kéne nézni az appokat a beállítások/adatvédelem/naptárak menüben, melyik lehet a ludas.

(#5512) nikkor válasza tboldi (#5511) üzenetére


nikkor
aktív tag

Egyedül a Meteora van ott, de az is ki van kapcsolva.

(#5513) Cecevok


Cecevok
tag

Beléptem a klubba egy éjzöld 11 Pro-val 😎
5 év után váltottam vissza ios-re, előtte 5s-em volt.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#5514) tboldi válasza Cecevok (#5513) üzenetére


tboldi
nagyúr

Üdv!

Én meg pont a 11 Prót akartam leváltani, de most már inkább azon filózok, hogy csak aksit kéne cseréltetnem 2,5 év után. :D

(#5515) Morgenstern válasza tboldi (#5514) üzenetére


Morgenstern
junior tag

Én megtartom még egy jó darabig. Príma kis telefon ez, 12/13 nekem nem lenne akkora ugrás. De talán még a 14 se. Mondjuk egy akksicsere lassan befigyel nekem is.

(#5516) SG3rg0 válasza Morgenstern (#5515) üzenetére


SG3rg0
őstag

Sziasztok!
Akku hol akarjátok csereltetni? Érdemes a felárat kifizetni, hogy gyári legyen?

(#5517) tboldi válasza SG3rg0 (#5516) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én ragaszkodom a gyárihoz, úgyhogy hivatalos szerviz, egészen pontosan a győri Almárium Pro.

Egy 7-esben cseréltettem már velük aksit, egy rossz szavam sincs rájuk.

(#5518) Cecevok válasza Morgenstern (#5515) üzenetére


Cecevok
tag

Én is a 13/14-est néztem még, de nekem bőven elég a 11 Pro szintje is. Akkora különbség meg nincsen.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#5519) Tibee86 válasza SG3rg0 (#5516) üzenetére


Tibee86
veterán

Érdemes, mert az utángyártottak pár hónap után annyit se fognak bírni, mint amit kicseréltettél gyárit.

(#5520) tboldi válasza Morgenstern (#5515) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én egyébként szívesen váltanék vissza Max méretre (a 11 Pro előtt XS Maxom volt), és akkor már kövér lúd módjára az aktuális modellt választanám, de úgy alakult, hogy lett egy másik dolog az életemben, amire elverhetek egy csomó pénzt. :D

(#5521) Morgenstern válasza tboldi (#5520) üzenetére


Morgenstern
junior tag

Read-only vagyok az autós topikban, láttam a gépet. Erre a “szarolaszra” nagyon rákívántam anno, bitang jól néz ki. :K

(#5522) tboldi válasza Morgenstern (#5521) üzenetére


tboldi
nagyúr

:R

(#5523) Ngtx válasza Cecevok (#5513) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Üdv a 11-es klubban! :B

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#5524) pepetech válasza Morgenstern (#5515) üzenetére


pepetech
őstag

Mint ex 11 pro tulaj mondom, hogy hatalmas az ugrás.
Viszont az első hónapok szenvedősek voltak.
13 pro-t vettem méretben jóval nagyobb fogásban nagyon kellemetlen volt 11 pro után.
Viszont most 1,5 évvel később azt mondom hogy szerethető telefon a 13 pro de már a 11 pro ici pici hozzá képest.

Annó én is aksi cserén gondolkoztam sőt több üzletet felkrestem Miskolcon de akkor senki sem tudott gyári aksit adni nekem de ha lett is volna 50-60 ezreket mondtak rá amire még rá is bólintottam. De sajnos nem lett belőle semmi 2 hónapot vártam a szervízekre hetente telefonáltam hogy na mikor jön meg hozzá a gép amivel ki tudják cserélni de semmi.

így maradt az áron alul eladás és vettem egy 13 pro-t ami aksi terén a dupláját hozza és azóta amik nálam voltak töltők kábelek mind szanaszét vannak céltalanul :D

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5525) tomtom9


tomtom9
tag

Szasztok! Adott egy iphone 11 pro max.

A kerdes: melyik a leggyorsabb tamogatott gyorstotlo hozza? 20 watt?!

[ Szerkesztve ]

(#5526) TechN7ne válasza pepetech (#5524) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Mitől lenne hatalmas az ugrás ,nekem van mind a két típus (11pro max / 13 pro max)?
120Hz-es kijelző kivételével csak visszalépés tapasztalható ,sokkal könyebb és kényelmesebb a 11 pro max és szebb fotót sem csinál a 13 pro ,csak videót.
Az egyik egy fél tégla ,másik meg napjainkig eddig legjobban sikerült iPhone.
Vigyázok is rá rendesen ,IOS 15.5 van rajta…

[ Szerkesztve ]

(#5527) pepetech válasza TechN7ne (#5526) üzenetére


pepetech
őstag

Én nekem nem MAX-om van. Így arról nem tudok nyilatkozni. üzemidő rohadtul más világ. Kijelző ismételten más világ. hardveresen is teljesen más világ a 2 eszköz. nekem most csak ipad-em van amiben az i11pro hardvere lapul és megérzem a 2 eszköz közti sebesség különbséget. Persze nem eget rengető de amikor hozzászokik az ember valamihez akkor a visszalépést megérzi.

Kameráról nem nyilatkozok nem amiatt vásárolok telefon. felőlem lehetne még mindig 2megapixeles kamera benne :D

Viszont ha elolvasod mégegyszer az írásom a formát és méretet én is kiemeltem. az vita tárgyán felül áll. viszont miután hozzászokik az ember a 12,13,14 formavilágához utána ismétcsak furcsa lesz a x,xs,11 formavilága :)

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5528) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok!
Remélem, még jár erre valaki.
Egy hete bekapcsolt a Live Photos funkció, magától. Egy idő után észrevettem és a kamera alkalmazásban kikapcsoltam. De ha megnézek egy elkészült képet, vagy kilépek a kamerából, akkor magától visszakapcsol.
Hol tudom tartósan kikapcsolni?

(#5529) tboldi válasza nikkor (#5528) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hali!

Beállítások - kamera - beállítások megőrzése - live fotók

Ez be van kapcsolva?

(#5530) TechN7ne válasza pepetech (#5527) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Bocsessz csak ez egy 11 pro max topik így félreérthető volt a hozzászólás.
A sima 11 pro és a 11 pro max két külön világ ,minden max készülék egy más dimenzió és élvezet. :)

(#5531) TechN7ne válasza TechN7ne (#5530) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

2020 Januári a szépségem:
[kép]

(#5535) A.Market.hu


A.Market.hu
tag

Sziasztok , lenne egy kérdésem.
Sikerült venni egy 11 pro maxot itt a phn .
Szép állapotban van a kijelzőt cserélték oledet kapott . frissen cserélve vettük .
egyszer kétszer dobott ilyen képen látható hibát .
Korrekt a srác természetesen visszavenné , de azt mondja szerinte ez csak szoftveres hiba . mint látjátok a képen elcsúszott középen a kép ,aztán elmúlt .
A kijelző fényereje vibrál minimálisan.
Antutu stressz teszt lefutott
Nektek mi a véleményed , mert amúgy megtartanánk .,de befürödni se szeretnénk vele .

[ Szerkesztve ]

Minden napra van egy.....

(#5536) dvdbackuper válasza A.Market.hu (#5535) üzenetére


dvdbackuper
őstag

az oled nem vibral, sanszos, h nem oled lett beleteve, hanem csak sima lcd

(#5537) Govee


Govee
újonc

Üdv!
Kíváncsiságból feltettem a Developer Beta 17-et..
Azt vettem észre hogy a mobil picit jobban merül illetve a wigdetek nem frissülnek úgy ahogy kell..
Esetleg van olyan topik ahol magyarúl le van írva hogyan tudom a stabil 16-os iOs-t vissza rakni?

[ Szerkesztve ]

(#5538) tboldi válasza Govee (#5537) üzenetére


tboldi
nagyúr

A nagy iPhone topikban biztosan leírták már sokszor részletesen. :)

De röviden egy iTunes-os visszaállítás (avagy restore) kell.

[ Szerkesztve ]

(#5539) Tibee86


Tibee86
veterán

Emag-on sima 11 pro-ra van gyári barna bőrtok 4790-ért.

(#5540) tboldi válasza Tibee86 (#5539) üzenetére


tboldi
nagyúr

:R

Kár, hogy nem Quadlock kompatibilis. :D

(#5541) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Mai nappal távozom a 11PM tábortól. :C
ui: eladó lesz!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#5542) tboldi


tboldi
nagyúr

Én is beújítottam egy 14 Pro Maxot, de azért maradok itt, esélyesen családban marad a 11 Pro. :)

(#5543) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata akksi cserével? 11PM van 77% os már az akksija. Icenter vagy más hivatalos szervizbe vinném ott 34ezer a csere. Vajon a vízállóság megmarad hivatalos szerviz esetén?

(#5544) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Hahóóóó nincs itt már senki? :(
Lenne még egy kérdésem.
Nektek jobb lett iOS17-el, vagy nem?
Érdemes felrakni?

(#5545) Zsolt,72 válasza Ateszpapa (#5543) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

a vízállóság megmarad hivatalos szerviz esetén?

Elméletileg igen, megmarad.

(#5546) Ateszpapa válasza Zsolt,72 (#5545) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi! Eddig nem vittem vízbe, 1 hónapja vettem használtan.
Ha figyelnek erre is, hogy vízálló maradjon, lehet inkább hivatalos szervizbe viszem, mint valamelyik olcsóbb akkucserét válasszak.

[ Szerkesztve ]

(#5547) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Ti felraktátok már az iOS 17-et?
iPhone topikban hallani hideget-meleget is róla.

Mivel ilyen telefonopm van, inkább Tőletek kérdezem, hogy aki felrakta annak bevált, valóban jobb?
Watchom is van, ott ahogy olvastam megváltozik szinte minden, ettől azért tartok.

Nektek mi a véleményetek az iOS 17-ről?

(#5548) Zsolt,72 válasza Ateszpapa (#5546) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Sikerült elintézni az akkucserét? :)

(#5549) Ateszpapa válasza Zsolt,72 (#5548) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem, még gondolkodok rajta. :B

Gondoltam veszek a Telekomnál egy 15PM-ot vagy egy S23U-t.

Jelenleg egy S21U van és vettem használtan mellé egy 11PM-ot, hogy "szokjam".:)

Utóbbi közel 2 hónapban a 11PM-ot használtam, az S21U szervizbe volt, kicserélték, tök új lett. :)

Vettem egy Series Watch 6-ost is, mert annyira megszoktam az okosórát a Samué meg nem jó iPhone-hoz már mióta átáltak Androidra a Tizen után.

És itt a gond, hogy nem tudok dönteni. :(

(#5550) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Volt nekem iPhone 2G, 3GS, 6S. Meg most 11PM, de valahogy inkább a droidnál maradtam.
Most meg 2 part között sodródok. :D
Egyszerűen nem tok dönteni.
Lóvé az nem igen van, Telekom részletre venném mindenképp. De ahogy elnéztem havi 21 és 27 ezer lenne plusz a biztosítás mert az kell. Agyvérzést kapnák, esetleg ellopják azt fizethetem a semmit 22 hónapig. :)
Lehet az lenne a legjobb, ha eladnám valamelyik párost(Telefon, óra) de még nem tudom melyiket kéne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.