Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) TechN7ne válasza HardRic (#4899) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Én a gyári töltőt sem használom ,érintetlenül a dobozában vannak a gyári tartozékok
[kép]

Gyári 18w os megoldás megette az asszony 11 pro max készülékét ,egy év alatt 92% ra ment le neki ,én a 12w os adaptert használom inkább ,nem melegszik a telefon töltés közben ,és egy százalékot sem csökkent mióta ezt a Japan eredeti adaptert használom.

(#4902) Reverting válasza TechN7ne (#4901) üzenetére


Reverting
őstag

Van egy ilyen 12w-os nekem is, Ipad tolto, de nem merem a telot tolteni vele... 5V helyett 5,2V felirat miatt ;) maradtam a gyari 5V 1A lassu toltesnel... vagy merjem? :) Azt meg tudod mondani h hany mAh-val tolti?

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#4903) tboldi válasza Reverting (#4902) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az 5 W-os is ingadozik pár tizedet valószínűleg, nem stabil 5 V, úgyhogy nyugodtan töltheted a 12 W-ossal is. Az Apple is megengedi, mert miért ne? :D

mAh az aksi egyik mértékegysége, a töltés áramerősségét csak simán Amperben mérjük, ami 12 W / 5,2 V = 2,3.

(#4904) Reverting válasza tboldi (#4903) üzenetére


Reverting
őstag

Igen, mA akartam csak irni... szoval 2300mA-al tolti? Akkor az sok nekem.. ;) marad a 900-1100mA-el tolto "kis" apple tolto...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#4905) pecccccccca válasza Reverting (#4904) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Azt, hogy bírod? Mire egy 5V 1A-es töltő feltölt egy ekkora akkut, az kész örökkévalóság.
Én szinte csak a 18w-al töltöm. Igaz vettem egy 12W-ost is az üzletbe, ha véletlen kéne akkor fel tudjam tenni tölteni. Bár nagyon ritkán használom. Fater tölti vele a hetesét...

Humorban nincs helye tréfának!

(#4906) Reverting válasza pecccccccca (#4905) üzenetére


Reverting
őstag

30% korul felrakom toltore, es leteszem az asztalra... :D
Nem sietek sehova, de ha ugy lenne 30%-on meg boven ki lehet huzni egy fel napot, ha nem viszem tolzasba... :))

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#4907) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Voltam a nagykerben ,megint hoztam egy csomó fóliát és tokot.
Egészért fizettem 5k t. ;]

(#4908) Ngtx válasza TechN7ne (#4907) üzenetére


Ngtx
aktív tag

A jó kis 310 forintos fólia kínai barátainktól. Van vagy 5 darab tartalékban. ;]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#4909) TechN7ne válasza Ngtx (#4908) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Semmivel sem jobb az ilyen Nillkin + társai üvegfóliák ,ezeket max. a plázákban meg a telefonos boltokban kapod meg 7-10k környékén. :)

Minden kínai ,még az iPhone is ,

[ Szerkesztve ]

(#4910) Ngtx válasza TechN7ne (#4909) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Pontosan. Jó kis népbutítás a 8 ezres fólia díszkivilágításban..
Az asszony úgy eszi a fóliákat, mintha muszáj lenne aztán nem tudja mitől repedezik meg neki a széle. Mondom attól, hogy bele erőszakolod a zsebedbe, meg hajítód a táskádba és a több száz másik tárgy a táskában szépen megkezdi. ;] Ha itthon kellene mindet megvenni akkor a "telefonos boltok" milliomosok lennének mi meg csórók.
Fél évente veszek 5 darabot 1500 pénzért aztán viszontlátásra.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#4911) tboldi válasza TechN7ne (#4909) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hááát... Volt már alkalmam összehasonlítani egy ehhez hasonló árkategóriájú fóliát és egy Nillkint, utóbbinak jobban le voltak kerekítve a szélei, és valahogy az ujjam is könnyebben siklott rajta.

De kinek mi.

(#4912) kchris78 válasza pecccccccca (#4900) üzenetére


kchris78
veterán

pedig van difi. nekem most lesz egy éves lassan a promax11-em és nem szándékosan de 2 töltési módszert tartottam:
- lustaságból éjszakára sose raktam oda töltőre (illetve a komódon nincs töltő :D )
- ha töltöttem is sose volt idő 100%ra tölteni/ritkán
- nem töltöttem 20-30Wos töltővel hanem csak ami itt lóg a notebookból (5-10W) így sosem melegedik fel töltés közben
Így a telefon aksija még mindig 100%os. De ehhez az is kell hogy nem használom sose annyira a telefont hogy reggel délelőtt 50% körül van a telefon akkor ne bírná ki estig.. Plusz a Home Office, egyszeruen otthon van az ember bármikor töltheti.

Az XR-em ugyanígy volt, de ott jobban 100%-oztam, el is indult lefele, 96%-on adtam el.

De hangsúlyozom hogy ezt nem kattanásból csináltam így hanem egyszerűen lusta vagyok mindig feldugni a töltőre mert 30-40% pro max esetében teljesen mást jelent mint egy normál iphone esetében :D :D :D .

[ Szerkesztve ]

(#4913) Tibee86 válasza TechN7ne (#4909) üzenetére


Tibee86
veterán

Ekkora baromságot ,gratulálok! 👊🏽
;]

tboldi: Ezekkel a 100ft-os üvegfóliákkal a fő probléma inkább az, hogy ha bármihez hozzáér már azonnal reped/törik a széle. Nem csoda, hogy max havonta cserélgetik sokan.

[ Szerkesztve ]

(#4914) tboldi válasza Tibee86 (#4913) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én most Btech-et használok a 11 Prón, sürgősen kellett, és csak ezt találtam a győri Media Markt-ban, 5000 Ft volt (egy XS tokkal karöltve :D).
Ez majdnem ugyanolyan, mint a Nillkin, de az is lehet, hogy pont ugyanaz, mert a Btech csak egy csomagolócégnek tűnik.

(#4915) TechN7ne válasza tboldi (#4911) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Gyári bőrtokot használok ,többi csak tartalék ,ismerem őket ,az egész boltban ők a legjobb minőségűek tapintásra ,belül meg puha anyaggal béleltek.
Fóliákat is szintén ,kiprobáltam már szinte összeset ,tok sem ér hozzá ,és téli kijelzős megoldás.

Nagykereskedelmi áron vásárolom őket ,így sokkal olcsóbban jutnak hozzám.

[ Szerkesztve ]

(#4916) pecccccccca válasza TechN7ne (#4909) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Ezzel egyetértek. Nekem is jobb fajta olcsó üveg van fenn. Pont illik is a Spigen neo hibrydhez, mert egy nagyon picit beljebb van az üveg széle a kijelző szélétől. Nem ér hozzá a tok pereme és nem tolja fel.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#4917) tboldi válasza TechN7ne (#4915) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam sem ér hozzá az említett Btech a gyári bőrtokhoz, meg a Nomad Rugged Case-hez sem. Habár porgyűjtőnek kiváló ez a rés. :D

(#4918) McNamara válasza tboldi (#4911) üzenetére


McNamara
Ármester

Egyetértek. Volt már pár fóliám, iPhone 11 Pro Maxhoz vettem először Nillkint, mert azt ajánlották itt a topicban. Nem találkoztam még ennél jobb minőségű fóliával. Nem gyűjti annyira az újlenyomatot és ahogy írtad kellemes a tapintása is.

(#4919) Thewent12


Thewent12
aktív tag

Nekem sem jott be egysltalan barmilyen uvegfolia. Nillkin tenyleg minosegibbek, de most kellett gyorsan egy a 12 pro-ra, gsm boltban raktak fel. Nyilvan irrealisan draga (7000ft) volt, de ez is jo minosegnek tunik. Nem gyujti az ujjlenyomatot, tiszta marad. Pedig eddig nem sok ilyennel volt dolgom.

(#4920) telefonmágus válasza TechN7ne (#4901) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Nálad így néznek ki az érintetlen gyári tartozékok?

Pff

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#4921) tboldi válasza McNamara (#4918) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hey, Nice Peter! :D

(#4922) TechN7ne válasza telefonmágus (#4920) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Adapter meg a füles nem volt használva egyszer sem ,kábel meg csak ki lett bontva.

(#4923) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok!

Az mitol lehet, hogyja telefonalok 4g-n es wifin vagyok akkor nincs netem, viszont ha kinyomom wifi-t es mobiladaton vagyok akkor mukodik.
I11 pro (14.4)
:F

(#4924) Tiger. válasza nikkor (#4875) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Na gyerekek megtudtam csinálni, hogy hangra fényképezzen a telefon 😁

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4925) Jano_023 válasza swoody (#4923) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia. Egyszerű a wifin nincsen internet kapcsolat.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#4926) kchris78


kchris78
veterán

gondolom ha egy ejszaka leteve szekrenyre 10%-ot fogy akkor ott valami nagyon nincs rendben...

(#4927) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tudja valaki, hogy tudom össze szinkronizálni az iCloud fiókot a Gmailall? Bejelentkeztem egy androidos telefonról, de a névjegyek egy része nincs meg, pedig ezt a fiókot használtam ioson is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4928) MaxFecky válasza Tiger. (#4927) üzenetére


MaxFecky
csendes tag

Valószínűleg az icloud volt az alaphelyzeti tároló, mikor új névjegyet mentettél. Pc-n bejelentkezel az icloud-ba és bal alul a beállítások ikonra kattinva van olyan lehetőség, hogy vcard exportálása. Lementi a fájlt. Majd google-->contacts, bejelentkezel és látni fogod a gmail-es kontaktjaid, itt pedig baloldalt az importálásra katt, megadod az előbb lementett fájlt.

[ Szerkesztve ]

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#4929) Tiger. válasza MaxFecky (#4928) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszönöm szépen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4930) swoody válasza Jano_023 (#4925) üzenetére


swoody
senior tag

:F

csak akkor nincs amikor telefonalok.

[ Szerkesztve ]

(#4931) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Sziasztok!

Mik a mostani tapasztalatok iOS 14-el? Eddig nem frissítettem, mert a kezdeti bugokat inkább el akartam kerülni. Még mindig 13.7 van a telón. De lassan már fel kellene tenni az újat. :D
Üzemidő, stb. rendben vannak 14 alatt is?

(#4932) tboldi válasza <Lacy85> (#4931) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam ugyan a legutóbbi béta van (14.5 DB1 v2), de nincs semmi különös.

(#4933) dud998 válasza <Lacy85> (#4931) üzenetére


dud998
őstag

Én a legfrissebb stabilt használom, semmi gondom nincs vele.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4934) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Köszönöm! :R
Akkor jöhet a frissítés. :K

(#4935) Ngtx


Ngtx
aktív tag

3 hónap után végre be üzemeltem a telefont. Ég és föld az C meg ez. Már most imádom! :C

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#4936) HoppMaster válasza Ngtx (#4935) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Azigen jól ki bírtad, h nem nyúltál hozzá, van türelmed az biztos :)

(#4937) Ngtx válasza HoppMaster (#4936) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Muszáj volt! Előző munkahelyemen csak össze lett volna b*szva. Most már nincs ilyen veszély.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#4938) tboldi válasza HoppMaster (#4936) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ém tuti, nem bírtam volna ki. :D

(#4939) TechN7ne válasza Ngtx (#4937) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szépen pörög a 14.4 ,és az akkumulátor kapacitás is jobb lett mint 14.3-al volt. :K

Folyamatosan csak vakaroma fejem ,soha nem volt ilyen iPhone om ami kibír simán 2 napot... :Y
Mérete és az akkumulátor alapján magasan a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#4940) Ngtx válasza TechN7ne (#4939) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Még nincs 2 napja, hogy használom így nem tudok róla nyilatkozni, de majd 1 hét után már igen.
Jelenleg 14.2 van rajta.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#4941) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

iOS 14-ben kivették a 2G lehetőséget a hálózati beállításokból?
Marha jó. Melóhelyen pedig jól szokott jönni, ha nem használom a netet, mert olyan gáz a térerő, hogy 2 percenként váltogat 2G-3G-4G között.
Köszi Apple. :R

(#4942) icecave válasza <Lacy85> (#4941) üzenetére


icecave
nagyúr

Kapcsold ki a mobil adatforgalmat a gyorskapcsolóval. Attól még telefonálni tudsz.

(#4943) <Lacy85> válasza icecave (#4942) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hiába kapcsolom ki. A hálózat attól ugyanúgy 3G-4G lesz. Kikapcsolt net mellett is váltogatja.

(#4944) icecave válasza <Lacy85> (#4943) üzenetére


icecave
nagyúr

Honnan tudod? Nekem egyből eltűnik minden fajta ilyen jellegű kijelzés, ha kikapcsolom.

(#4945) telefonmágus válasza <Lacy85> (#4941) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Valamilyen szinten van még

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#4946) <Lacy85> válasza icecave (#4944) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az csak az adatforgalmat jelzi. Azért tűnik el, ha kikapcsolod. A hálózat attól még ugyanúgy 4G-n marad. Ezért is van úgy a menüben, hogy “Hang és adat”.

(#4947) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Telenornál lehet van 2G EDGE

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#4948) icecave válasza <Lacy85> (#4946) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi, nem tudtam, mostmár világos.

(#4949) kchris78 válasza telefonmágus (#4945) üzenetére


kchris78
veterán

ez a beállítási lehetőség szolgáltatótól függ... szolgáltató frissíti a kis beállítási csomagját és akkor változnak ezek a dolgok.. nem birom megerteni miert kell kiszedni ilyet belole de odafont biztos megvan az oka.. (paraszt ne buzizzon olyan beallitassal amihez nem érthet)

(#4950) <Lacy85> válasza telefonmágus (#4947) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Telenoros vagyok én is, de semmi ilyesmi nincs sajnos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.