Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) hexup válasza Fecc91 (#4100) üzenetére


hexup
kezdő

Szia,

3 hónapos, 100%, pedig munkámból adódóan rengeteget használom sajnos.

(#4102) Fecc91 válasza hexup (#4101) üzenetére


Fecc91
tag

Hmmm érdekes :U

(#4103) ckaresz122 válasza Fecc91 (#4100) üzenetére


ckaresz122
tag

Nekem 2 hónapos. És most esett le 99-re. Ez a funkció az ami kifejezetten idegesitő. Mintha emberként tudni akarnád mikor van kampó. Kit érdekel ez komolyan? Semmi jelentőssége.

(#4104) silentkiller válasza ckaresz122 (#4103) üzenetére


silentkiller
senior tag

@ckaresz122: Majd ha egyszer el akarod adni használtan, meg fogsz lepődni, hogy mennyien pörögnek ezen az értéken/számon. Az első, második kérdés szokott lenni...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#4105) kchris78 válasza Fecc91 (#4100) üzenetére


kchris78
veterán

coconut / 3u tools mit mond?

(#4106) kchris78 válasza silentkiller (#4104) üzenetére


kchris78
veterán

hat reszben megertem. van akitol megvennem egy evesen a telefont van akitol nem pont emiatt. Egy szarra forralt gyorstoltott napi X ora jatszasra hasznalt (ami legtobbszor szinten melegit es fogyaszt), szelvedo mogott nyaron navira hasznalt telefonra utalhat egy egyeves hasznalat utan kb 90%ra csokkent mutato. Es hasznalt telefon eseteben nem lehet kerni / ad az elado akkora diszkontot hogy megerje azt megvenni es aksicsere. Lehet ugy hasznalni ahogy a tulaj akarja nem szolok bele de akkor le kell nyelni a bekat sajnos. ApplePie is bevallotta hogy hogy tartotta a telefont... le id ment neki talan 89%-ra. pl tulmelegedes miatt tobbszor nem kapcsolt be a telefon.. Amellett hogy ez mar a veszelyessegi kategoria egy li-ion cella eseteben, zabálja az aksit, de sokan nem is tudnak errol az osszefuggesrol. Nyilvan praktikus megnezni egy coconut / 3u tools-al a konkret ertekeket (amit szinten kevesen ismernek).

[ Szerkesztve ]

(#4107) ckaresz122 válasza silentkiller (#4104) üzenetére


ckaresz122
tag

Pont ezért marhaság ez a funkció. Jelentőssége nincs, paraztatas az van miatta.
én pl. Nem jatszok rajta, ésszel töltöm. Mégis 2 hó alatt minusz 1 %

[ Szerkesztve ]

(#4108) kchris78 válasza ckaresz122 (#4107) üzenetére


kchris78
veterán

1%-nak nyilvan nem sok jelentosege van, valoszinu ujratelepitve ujra 100% lenne, de mondjuk 10-nek osszenezve a coconut vagy 3uTools-al es ha azok igazoljak akkor mar azert van korrelacio.

(#4109) Fecc91 válasza ckaresz122 (#4107) üzenetére


Fecc91
tag

En is esszel toltom, bar nem tudom neked ebbol mi jott le de nem parazok, targykent tekintek a telefonra, csak szimplan kerdes volt hogy masnak is ilyen gyakori ez a % eses.

(#4110) ckaresz122 válasza Fecc91 (#4109) üzenetére


ckaresz122
tag

Nem is neked szántam. Hanem akik vételnél–eladásnál majd azon alkudoznak, hogy 99 vagy 97 százalékos.

(#4111) NemMo válasza ckaresz122 (#4103) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem májusi és még 100%. Nem játszom és wireless töltöm egy 5w adapterrel.

(#4112) Fecc91 válasza ckaresz122 (#4110) üzenetére


Fecc91
tag

Pedig sokan vannak így sajnos, pedig alapesetben tényleg nem hinném h sokat számít. Asszonynak i7 van es neki már 77% os, nap vegén már töltőre teszi de ahhoz képest jól bírja hogy 3 éves lesz. Ha elakarnám adni biztos hogy emiatt már piaci áron nem tudnám eladni. Pedig mondom nincs semmi baja.

(#4113) Fecc91 válasza NemMo (#4111) üzenetére


Fecc91
tag

Az jó, én július vegén vettem és most lett 99% os. Igaz én a gyári gyorstöltővel töltöm, játszani nem nagyon szoktam rajta.

(#4114) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ha igaz a hír nem sok értelme lesz megvenni.
[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4115) HoppMaster válasza Snoop-y (#3974) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Ezen a koncerten épp ott voltam :)

(#4116) Snoop-y válasza Fecc91 (#4112) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ez teljesen altalanos. A 3 eve vasarolt 7-es ugyanugy 77%-on van nalunk is.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4117) Snoop-y válasza HoppMaster (#4115) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mint meg paran rajtunk kivul :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4118) dns86 válasza Tiger. (#4114) üzenetére


dns86
tag

Azóta Posser közölt egy videót ami elvileg a tömeggyártás előtti készüléket mutatja be. Azon videó szerint mégiscsak lesz a 120Hz.
Persze ez is csak pletyka szóval biztos akkor lesz amikor bejelentik a véglegest.
Én meg reménykedek.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#4119) dud998 válasza Tiger. (#4114) üzenetére


dud998
őstag

Na ezért nem kellene évente kiadni mindig új modelleket. Nyílván most a Covid is bekavart egy picit. De mondjuk ha két évente lennének új típusok, mindenre lenne idő.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4120) Viper26 válasza Tiger. (#4114) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha van egy csepp eszük, akkor várnak még a megjelenéssel.

iPhone 14 | FR955

(#4121) Viper26 válasza dud998 (#4119) üzenetére


Viper26
nagyúr

Meg az emberek tudatosabban vásárolnának pl.

iPhone 14 | FR955

(#4122) dud998 válasza Viper26 (#4121) üzenetére


dud998
őstag

Az is igen. Két évente több újdonságot és innovációt lehetne bemutatni. Akkor nem azt látnád hogy mindig csak egy foltozás vagy frissítés történt.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4123) LurkerSheik válasza dud998 (#4122) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Én most váltottam 11 Pro-ra, i7 után van néhány újdonság,főleg, h kuva nehéz, de nem dobtam hátast a 3 szériával újabbtól.
Sajna a kis 7-es beázott a Balcsin múlthéten.
Pedig a Touch iD még mindig egy stabilabb ergonómikusabb dolog mint a face ID szerintem, marketing ide vagy oda.
Kijelző alatti ujjlenyomatolvasóval kombinálva lenne az igazán univerzálisan használható.

A vizes témához:
Kezdetekben úsztattam a hetest egyiptomban Balatonon is többször, de tavaly, 3 évesen kapott új akkut.
hiába Smart Clinic csinálta és cserélte is a tömítést, szerintem megbontás nem vált az IP védettség előnyére. iSamurai westendbe beszaladtam vele a baleset után, gyorsan szétkapták és tocsogott benne a víz. Plusz idővel leejtés, hajlik a ház, máris torzul a hatékonyság.
Szóval megbontás után nem erőltetném, fiatal, nem dobált készüléknél viszont nem aggódnék.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#4124) Navaren válasza Tiger. (#4114) üzenetére


Navaren
aktív tag

Azért még ne vonjunk le végleges következtetéseket.
A tesztkütyük elvileg így vannak kint:

Egyébként meg most teljesen őszintén, mi van akkor, ha nem lesz 120 Hz fixen?
Kis túlzással az iPhone-ok talán az idei szériával kezdtek el először végre értékelhető üzemidőt produkálni.
Ha ez már ennyire 'alap', akkor szerintem minimum adaptív legyen, de nem vennék mérget arra sem, hogy ha alapból 60 Hz-re állítva szállítja a telefont az Apple, a userek 70%-a az életben nem jön rá - vagy nem is érdekli -, hogy be is lehet ilyet kapcsolni (és most értelemszerűen nem a PH! olvasókra, vagy hasonló geek közösségekre gondolok).

"Nem lesz értelme megvenni." :F :F
Anyám, borogass.
Mert most a high refresh rate a 'trendi'? Mert a ppi-vadászat után most épp ezzel próbálnak egymásra licitálni a droidos gyártók? :)

Kellett ez Neked, most aludni sem fogok tudni a keynote-ig, hogy lesz-e, nem lesz-e 120 Hz. :) :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4125) dud998 válasza LurkerSheik (#4123) üzenetére


dud998
őstag

Uh, sajnálom a 7-est. :(
Amúgy miért nem SE 2020-at vettél? Az mindenben neked való lenne.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4126) Tiger. válasza dud998 (#4119) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pontosan.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4127) Tiger. válasza Navaren (#4124) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem csak a 120hz miatt, de ha nem változik a notch, a kamera sem sokban fog. Mondtam már, hogy elertek olyan szintet, alap fotózásban nincs nagy különbség, de amivel ujithatnanak 5* optikai zoom, hibrid zoom, max zoom. Én úgy tudom, hogy az Apple volt az első aki csinálta a 2* optikai zoomot, azóta is ott ragadt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4128) Navaren válasza Tiger. (#4127) üzenetére


Navaren
aktív tag

Őszinte leszek, én továbbra sem értem a specifikáció-vadászat lényegét, nekem kifejezetten szimpatikus, hogy Almáék általában nem mennek bele értelmetlen stasztika - és fícsörháborúkba, hogy jól nézzen ki a dobozon és néhány YouTuber 'tesztelő' összehasonlítgassa a konkurenciával.

Elég nagyot lépett elő pont a tavalyi modell az előzőhöz képest éppen fotózásban, biztos én öregszem ki ezekből a kérdésekből, de engem jobban érdekel, hogy milyen képet csinál (és szerintem ezen a téren nem nagyon lehet panasz), mint az, hogy hogyan, milyen zoom-mal.
Nem mondom, hogy ne lehetne fejlődni, mert vannak nagyon komoly fotós képességekkel megáldott telefonok is bizonyítottan valamivel szebb képekkel, mint az iP, de ha van valami, amit még a mostani Note 20 Ultra tesztjeiből is láthatunk, hogy a lassan 10x annyi megapixeles szenzorral - is - felszerelt csoda sem lő érdemi mértékben jobb (sőt...) képet, mint a 11 Pro (persze vannak kivételes körülmények).

Ugyanakkor azt is megértem, hogy Neked ez fontos, azt hiszem éppen Te voltál azon is fennakadva, hogy valamilyen benchmark tesztet elbukott a telefon, mert csak 4 GB RAM van benne :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4129) BabMester válasza Tiger. (#4127) üzenetére


BabMester
senior tag

A 120hz-et én sem várom, végre nagyon jó az akku idő, nem szeretném, ha nagyon csökkenne és az 5G miatt alapból fog.

[ Szerkesztve ]

(#4130) Viper26 válasza BabMester (#4129) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez az ötgé hajszolás egyébként meglehetősen felesleges, még vagy 4-5 év mire rendesen kiépül hozzá minden.

iPhone 14 | FR955

(#4131) LurkerSheik válasza dud998 (#4125) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Még szerencse, h icloudban minden fent volt, így nem kaptam sztrókot, h nincs offline backup.

Igazából i6 (2014) óta azt az előlapot néztem. Elégedett voltam, de akartam már egy jobb kamerát (6 év házasságból is sok :D ).
i7/i8-Se2020 közt nincs nagy ugrás kamerában, szolgáltatásban.
plusz a fényes üveg hátlapot nem csípem.
x/xs vonal a rondaságán kívül emiatt is dealbreaker volt.
11Pro ebben jobb azért a matt felülettel.

más:
minden képen sarkos i4-i5 dizájn vár az i12-re.
nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy lesz kényelmes a fogása, ha élek határolják rádiuszok helyett.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#4132) dud998 válasza LurkerSheik (#4131) üzenetére


dud998
őstag

Amúgy nekem legalábbis a FaceID a kényelmesebb. i7-el kezdtem, tudom milyen a TouchID. Azzal sokat kínlódtam. Izzad/szennyezett ujj, kesztyű, stb. Ez meg felold mindig, nincs vele gond. Plusz így ugye telibe kijelző van ami tartalom fogyasztás szempontjából sokkal jobb. :) A matt hátlapot én is nagyon csipázom, rosszul vagyok a sok fényes, ujjlenyomatgyűjtő vacaktól. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4133) Navaren válasza Viper26 (#4130) üzenetére


Navaren
aktív tag

Valahogy így. 5G ugyanez, specifikáció-harc.

Az ég világon talán semmit nem számít most, 2020-ban (még ha nem is 4-5, de azért 1-2 év biztos, mire megbízhatóan, széles körben kiépül), hogy a telefon tudja, azt leszámítva, hogy el lehet mondani róla.
Mire tényleg haszna is lesz, arra gyaníthatóan sokkal újabb telefonja lesz Tigernek is, különösen, ha azt hiszem Pro Max tulajként is a 12-es megvásárlásán gondolkodik a telefont övező pletyókat elemzve :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4134) kchris78 válasza Navaren (#4133) üzenetére


kchris78
veterán

a 12-es szeria legnagyobb ujitasa a formaja lesz. sokan _csak_ emiatt fogjak szerintem cserelni/valtani erre. Klasszikus erzes hogy hasonloan fog kinezni mint a regebbi 4-5-5s szeria... A tobbi csak melleges ujitas.. 5G ugysincs seholse, a Telekom az vicc amit csinal, lerakott egy csomo telepulesre 1-2 cellat es lehet marketingelni hogy az adott telepulesen _RÉSZLEGESEN_ ki lett épitve az ötgé.. VICCCC.

(#4135) Navaren válasza kchris78 (#4134) üzenetére


Navaren
aktív tag

Hát most egyébként valljuk be, a dizájnváltás már nagyon érett.
Emellett tényleg lehetett volna kisebb a notch - elvégre eredetileg ezt pletykálták -, de a legújabb infók szerint nemigen lesz változás (lsd. a fotó fentebb a 120Hz kérdése kapcsán).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4136) Tiger. válasza Navaren (#4135) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem azért jóval kisebb, de én már olyanról is halottam, kB ugyan olyan lesz,.mint most.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4137) Navaren válasza Tiger. (#4136) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nagyon úgy néz ki.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4138) Tiger. válasza Navaren (#4137) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez is érdekes.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4139) LurkerSheik válasza Tiger. (#4136) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Ha a képernyőfotó valós akkor marad a notch méret.
mit pakolhatnak bele ami vàltásra ösztönözzön egy 11 pro tulajt?
a 120hz kijelző egy sokadrangú generált igény, nem érzek számottevő javulást eddig amivel tapasztalatom akadt droid fronton.
lidar szkenner? Hát nem is tudom.
persze erősebb lesz meg A14, de nagyon vérszegénynek érzem előre ezt a keynoteot.
aztán majd kiderül lesz e One more thing...

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#4140) Navaren válasza Tiger. (#4138) üzenetére


Navaren
aktív tag

Engem ez a rész továbbra sem gerjeszt annyira :).
Egyrészt semmiképp sem fogok váltani idén, másrészt meg írtam korábban, hogy ez a 120Hz-es trend sem izgat fel különösebben.
Pedig asztalig géphez 144 Hz-es monitorral játszom otthon.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#4141) NemMo válasza Tiger. (#4138) üzenetére


NemMo
őstag

A kisebb notch nagyon ráfért volna az i12-re. Terveztem váltani, de ezek a leakek elbizonytalanítottak.

(#4142) szabeska válasza NemMo (#4141) üzenetére


szabeska
addikt

Holnap lehet jon majd egy masik leak, ami visszaadja bizalmad ;] Igy megy ez.

F1

(#4143) Fryskitt válasza Viper26 (#4130) üzenetére


Fryskitt
addikt

Jaja, fém redőnyeim vannak, este leengedem aztán nesze nekem 3G, amin az iPhone kb halott, amikor nincs áram (és ehhez itthon egy kis eső épp elég, tehát sokszor), akkor kb csak a teraszon tudok internetezni. Nyilván 5G meg a szomszéd óriásfenyő tetején lenne kb.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4144) kchris78 válasza Viper26 (#4130) üzenetére


kchris78
veterán

azert kell hajszolni hogy legyen 4-5 ev mulva :)) . amugy a 4G ha tele van az 5G jo menekulo utvonal.. mint ahogy volt anno a 3G mellett a 4G. 700MHzel lesz egy stabil de lassab netkapcsolat ha elkezdik kiepiteni.

(#4145) Lecs@


Lecs@
addikt

Sziasztok. Készülékem nem tud rendesen csatlakozni az gyári beépített autós BT hangszórommal. Azt hiszem már mindent megpróbáltam. Android telók azonnal müködnek. A 11 Pro Max csatlakozik, néha jó néha nem. Lehet valami kompatilibitási gond ? Emiatt nem cserélnék telót. De autót sem :DD

512 GB

(#4146) Tiger. válasza Lecs@ (#4145) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem alpine ute 92bt van,.tökéletes vele.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4147) Gsx-rr válasza Lecs@ (#4145) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Visszatérő probléma sokunknál

(#4148) Lecs@ válasza Gsx-rr (#4147) üzenetére


Lecs@
addikt

Köszönöm válaszod. Megoldás, és ok még nem jött gondolom... Egy tervem van még. Aux adaptert venni, és hátha a hang azzal is megoldódik. Mivel beépített gyárilag az autós médiába, cserére esélyem sincs.

512 GB

(#4149) lugosi válasza Lecs@ (#4148) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én az autó aux bemenetét használom kihangosításra és egyéb hangokra is, valószínű az nálad is működni fog.

(#4150) Gsx-rr válasza Lecs@ (#4148) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mióta kijött a telefon nekem minden szoftverrel csinálja bizonyos autóknál.
Csatlakozni csatlakozik de az első hívás után eldobja a telefont

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.