Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Stanlee válasza Apollyon (#145) üzenetére


Stanlee
őstag

Helló!

Az itteni LiMux történésekre mindíg a golem.de és a heise.de oldalak szoktak elsőre jó forrást jelenteni - meg amiket kommentelnek hozzá -, aztán az általános dolgokra meg a német nyelvű wikipedia címszavakat kell használni, mert az angol wikipedia keveset tud a LiMux-ról. Az MS költözésről Dieter Reiter wikipedia oldalán is írnak, plusz sógor az itteni MS-nél dolgozik, es a költözködést néha kommentálja, de arrol nem beszélhetek, szóval a Süddeutsche.de-n lévő cikkek is segíthetnek. A lényeg, hogy ezek lokál dolgok, valami kis hírt elcsípsz innen-onnan.

A rasnya felület meg pont a felhasználók miatt van. Amikor elkezdtek migrálni, win95-winNT-Win2000-es gépeket migráltak. Olyan felületet kellett adni a Mancikák segge alá, amihez hozzá vannak szokva. A német közalkalmazottak kihalással hagyják el a munkahelyet. Tehát aki a migrálás kezdetekor 50 éves volt, annak még legalább 10-15 éve volt hátra. Az ilyen korú Mancikáknak egy Windows 7 migráció is sokk lenne, de Win8-ról ne is beszéljünk, mert akkor meg a LiMux-ot sírnák vissza.

Még egy: Dieter Reiter SPD színekben vezeti a várost, az elődje is SPD-s volt.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#152) stryker.hu válasza cadeyrn (#52) üzenetére


stryker.hu
csendes tag

Mi linux levelező szervert használtunk office 2010 kliensel, de váltottunk (openchange-sogo) - thunderbird párosra. Címjegyzékek naptár import teljes volt.
A managerek megkapták az osztott naptárat - mapi könyvtár, feladatokat, szabadságüzenet, ... stb mint egy exchange szerver, csak ingyen.
A managereknek - titkárnőknek volt egy közel három órás oktatás, a naptárak, címlisták, osztott mappák, jogosultságok, több aláírás kezelés stb stb használatára.
Az egyszerű felhasználó meg csak leveleket küldi, néha csatol hozzá fájlok. - nekik egy volt ~1 órás oktatás.
A bővített leírásokat meg megtalálják a hálózaton, vagy ha még mindig van valami problémája akkor felhív minket.
A felhasználóknak kellett 3-7 nap az átszokásra, de mára már senkinek sincs vele problémája. 200+ kliens.
Nálunk is vannak problémás egyedek, hogy miért kellett miért nem volt jó az előző , de az ilyen embernek semmi sem jó arra is folyamatosan panaszkodott.

[ Szerkesztve ]

(#153) cadeyrn válasza Duree (#150) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

Kihúztam, mert flame. Reggel van.

[ Szerkesztve ]

(#154) cadeyrn válasza stryker.hu (#152) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

Sogo-t nagyon régen próbáltam utoljára, 2009 környékén, akkor komoly bajok voltak az Objective-C alapjaival Debianon, a Fedora akkor és ott nem volt opció, pedig jó lett volna.

Amgy címjegyzékre és naptárra ma már ott azt Owncloud is, azt meg bármi kezelni; igaz, az galád PHP, ráadásul platformfüggetlen.

(#155) stryker.hu válasza cadeyrn (#154) üzenetére


stryker.hu
csendes tag

2009 -ben kiforratlan volt még -mára már sokat változott pozitív értelemben, tégy vele egy próbát.
Activsync támogatás is belekerült. Akár office 2013-al is együtt tud működni bár van pár megkötés.

(#156) imibogyo válasza VaniliásRönk (#105) üzenetére


imibogyo
veterán

de manapság már sem az apt-get, sem a sudo nem alapfeltétel Linuxon (Ubunutun) sem. Rendszerint ha ezekhez kell nyúlnod ott eleve probléma van.
Vagy csak szereti az ember a kényelmet és egy elmentett "sudo apt-get"-el másolás-beillesztéssel feltelepítek 15-20 programot, ahelyett, hogy ezeket egyenként kellene összevadásznom a "Software Center"-ből (ide mindenki helyettesítse be a saját disztrója megoldását). És például jobban szeretek updat-elni is terminálból, mint a GUI-s programokból. ;)

(#157) Blum1866_2 válasza imibogyo (#156) üzenetére


Blum1866_2
tag

+1

(#158) #40553216 válasza bokrosolajos (#70) üzenetére


#40553216
törölt tag

Aztán az megvolt-e, amikor az űrállomás gépei trójaival fertőződtek meg, mert az egyik okoska felvitte a saját pendrive-ját?

Windows XP helyett Linux kerül az amerikai tengerészgyalogság új radarjaira
"In a statement released Friday, she said Microsoft Windows XP is no longer supported by the software developer and the shift to a DOD approved Linux operating system will reduce both the complexity of the operating system and need for future updates."
Biztos hülyék. A bőrnyakúak és a védelmi minisztériumban is.

(#81) VaniliásRönk
A szabvány kérdés kicsit más téma, főleg, ha az MS "szabványairól" van szó. Nem a Windowson vagy a Linuxon kellenek szabványok.

(#82) Rhino666
Melyik Ubuntunál?

"A Buguntu egy rozoga tákolmány"
Hát persze! Trey nyilván hazudik:

(A Miért váltottam Debian Sarge-ról Ubuntu 5.10-re?, a Frissítettem Ubuntu Breezy-ről Dapper-re, a Frissítettem Ubuntu Dapper-ről Edgy Eft-re, a Frissítettem Ubuntu Edgy Eft-ről Feisty Fawn-re, a Frissítettem Ubuntu Feisty Fawn-ről Gutsy Gibbon-ra, a Frissítettem Gutsy Gibbon-ról Hardy Heron-ra, a Frissítettem Hardy Heron-ról Intrepid Ibex-re, a Frissítettem Intrepid Ibex-ről Jaunty Jackalope-ra - ... - a Frissítettem Karmic Koala-ról Lucid Lynx-re, a Frissítettem Lucid Lynx-ről Maverick Meerkat-ra, a Frissítettem Maverick Meerkat-ról Natty Narwhal-ra, a Frissítettem Natty Narwhal-ról Oneiric Ocelot-ra, a Frissítettem Oneiric Ocelot-ról Precise Pangolin-re, a Frissítettem Precise Pangolin-ről Quantal Quetzal-ra, a Frissítettem Quantal Quetzal-ról Raring Ringtail-re, a Frissítettem Raring Ringtail-ről Saucy Salamander-re - avagy lehet újratelepítés nélkül is élni - kaland folytatódik...)

(#85) Namelesske
A driver-problémáknál Linux esetében mikor fogod gyepálni a hw-gyártót, illetve a Windows esetében mikor fogod az MS-t? Azaz bármelyiken is változtatsz a fenti kettő közül, mikor nem mérsz majd kettős mércével?
Az meg bocs, de System restore egy szimpla meghajtó okozta rendszerösszeomlás miatt lehet, gyorsabb, mint a probléma megoldása, de kicsit nevetséges. Különösen azt nézve, hogy Linuxon legfeljebb, ha a gui omlik, a rendszer mögötte megy. Új driver leszed, régi vissza, és minden jó.
Amúgy system restore-t használhatsz Linuxon is, ha olyanod van. Ubuntu vonalon éppen kendek fórumtárs alkotta Systemback. Vagy csinálhatsz partíciómásolatot is, akár a driver frissítés előtt. A partíciómásolatot automatikusan is, ha olyanod és sok tárhelyed van. Bár a tárhelyszükséglet eleve kevesebb, mint a Windowson, hiszen bármelyik Windowsnál jóval több alapszoftvert biztosító bármelyik Linux alaptelepítésben a Windowsok HDD szükségletének töredékével beéri, a különbözetre meg mehetnek a partíciómásolatok.

HP notin gyári előtelepített Win7 omlott össze tavaly. Általános iskolai tanárnő, 58 éves, nem netezik agyatlanul, a frissítések folyamatosan menetek fel. Ne tegyél már úgy, mintha a Win tökéletes rendszer lenne!

Olyan sosincs, hogy akár egy, amúgy hónapokig NSA-nak jelentett, nem javított kritikus hiba javítása okoz összeomlást, így a kritikus hiba kritikus javítására is ki kell adni javítást. Oh, wait! Hisz' minden évben van ilyen. Legutoljára mondjuk novemberben.

(#83) Stanlee
Nyilván "véletlen", hogy pont a te hsz-edre nincs semmi reakció a "reakció" részéről. :DDD

(#137) Porthoszx
Egy töredéke? Végül is egy 3/5-nyi darab is csak egy "töredék". :DDD

[ Szerkesztve ]

(#159) ivana válasza MikeMyers (#141) üzenetére


ivana
Ármester

Ez konkrétan KDE 2 utolsó stable release 2001 (!), de ez régi kép, találtam olyat ahol valószínűleg KDE 4 van csak a kis felbontás miatt nem látni.

(#160) Rhino666 válasza #40553216 (#158) üzenetére


Rhino666
őstag

12.04 és 12.10 környékén voltam rákényszerülve a Buguntura. Volt vagy 5 reinstall röpke fél év alatt, mindig más miatt omlott össze. Azóta szerencsére nem kell használnom. Persze azóta is napi szinten látom ahogy kollégák sz*pnak vele, de nyilván nem első kézből jön az infó.

...hát, ha Trey nem hazudik akkor nyilván én hazudok. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#161) emvy válasza #40553216 (#158) üzenetére


emvy
nagyúr

Treynek mindig minden mukodik, amit epp propagalni szeretne, az OnePlus telefonjan a gyarto altal elismert bugok sem voltak jelen :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#162) #06658560 válasza Rhino666 (#160) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem is tudtam, hogy ekkora mágus vagyok, a linux nem omlott össze egyszer sem, pedig maceráltam bőven.

(#163) #40553216 válasza emvy (#161) üzenetére


#40553216
törölt tag

Meglehet. Kérdés, hogy Ubuntuval kapcsolatban miért lenne érdeke?
Amúgy saját magam is hasonlót csináltam, csak én hét évvel ezelőtt kezdtem a 7.04-gyel, és a 13.10-ig minden félévben, legkésőbb 2-3 nappal az újabb release kijövetele előtt upgrade-eltem. Ez alól egy kivétel volt, amikortól hivatalosan az ext4 lett az alapértelmezett, mert emiatt tiszta telepítés volt. Bár emlékeim szerint meg lehetett volna csinálni a f-upgrade-et enélkül is.

(#164) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Na, nem a Linux miatt volt a gond. Megint csak verik a habot.

Ilyenkor úgy beperelném azt a néhány fejest, aki azt híresztelte, hogy a Linux miatt volt....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#165) emvy válasza MichaelSD (#164) üzenetére


emvy
nagyúr

Csak erdekel, hogy kinek a neveben perelned be? :)

while (!sleep) sheep++;

(#166) camillus


camillus
tag

Hol a hír forrása? Bulvárcafé.

Húbazzeg ez mikori KDE? :Y Suse 9 is szebb vó't.

[ Szerkesztve ]

http://i.imgur.com/Ea58ASu.jpg

(#167) emvy válasza #40553216 (#163) üzenetére


emvy
nagyúr

> Kérdés, hogy Ubuntuval kapcsolatban miért lenne érdeke?

Neked ezt pontosan kellene ertened :)

while (!sleep) sheep++;

(#168) ivana válasza camillus (#166) üzenetére


ivana
Ármester

Följebb írtam, hogy ez 99%, hogy valami régi kép. Egyébként kde 2.

(#169) floatr


floatr
veterán

Szétpörögtétek a hírt, mintha a technikai vonalon lenne egyáltalán vitatni való. Pedig az egész színtiszta politika (vagy sikkasztás - kinek melyik tetszik jobban)

(#167) emvy magyarán akkor ő hazudik, akik meg generálják ezt a műbalhét, azok toppon vannak. Vagy mire szeretnél kilyukadni? Komolytalan ez az egész. De ahogy egyre több részlet derül ki erről a limuxról, az is elég mókásan lett kitalálva - belekódolták a bukófordulót.

[ Szerkesztve ]

(#170) Rhino666 válasza #06658560 (#162) üzenetére


Rhino666
őstag

Egyszer próbáld meg mezei felhasználóként használni, mindent megtesz, hogy öngyilkosságba kergessen. :D Tudni kell, hogy én alapvetően a Bugunturól beszéltem -- a Linux kernel pont, hogy a legjobb az összes közül.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#171) floatr


floatr
veterán

Télleg csak úgy érdeklődésképpen, mit szokott egy többtízezres géppark esetében tenni a rendszergazda (csapat), ha egy ilyen frissítés fut be a fizetős (tehát üzembiztos) szoftverhez.

Csak azért kérdezem, mert már én is futottam bele olyanba integrált intel vezérlők esetében, hogy egy frissítés után az update által jobbnak vélt drivertől csak a kékhalálba vagy csökkentett módba lehetett bootolni. Ilyenkor nem áll napokat az igazgatás?

(#172) MichaelSD válasza emvy (#165) üzenetére


MichaelSD
őstag

EFF? :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#173) #06658560 válasza Rhino666 (#170) üzenetére


#06658560
törölt tag

Xubuntu megfelel? Másik hat ablakkezelővel? És nem vagyok expert, a terminálhoz nem is értek. Nem sikerült így se megbirítanom.

(#174) alevan válasza #40553216 (#158) üzenetére


alevan
őstag

Nem akarok trollkodni, de driverek ügyében miért nem érvényes az a tény, hogy minden open source? Tessék értelmes közösségi drivereket csinálni. Nem kifogás az, hogy nincs dokumentáció, gyártói segítség, stb. Hisz millió linuxer van. Szóval van emberi erőforrás.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#175) Rhino666 válasza #06658560 (#173) üzenetére


Rhino666
őstag

Nem, a legtöbb problémám pont a Unity-vel volt. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#176) floatr válasza alevan (#174) üzenetére


floatr
veterán

Ne bohóckodjál már ilyenekkel
Egy csilliónyi tranzisztoros rendszerről beszélünk, nem egy xilofonról.

(#177) cadeyrn válasza alevan (#174) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

Nem kifogás az, hogy nincs dokumentáció, gyártói segítség, stb. Hisz millió linuxer van. Szóval van emberi erőforrás.

A mondatod alapján te ehhez annyira nem értesz.
Nem gyártói segítség kell, gyártói specifikáció kellene. Nem azzal van a gond, hogy képességileg/erőforrásilag nincs elég ember, hanem azzal, hogy a gyártó nem adja meg a szükséges információt, hogy mit kell csinálni a vassal ahhoz, hogy jól működjön.

(#178) King Unique


King Unique
titán

Na, ja az egésznek mindig is ez volt a rákfenéje, a "nemtámogatottság", kis piaci részesedés miatt eleve sok hw gyártója nem is ír hozzá drivereket, de szoftvergyártók is sokszor kihagyják a buliból ezt a platformot....előbbit vagy megoldják és müxik, v nem, utóbbi hiány egyes területeken még elmegy, máshol kizáró ok a használatára. És ez sok éve így megy.

[ Szerkesztve ]

(#179) #40553216 válasza alevan (#174) üzenetére


#40553216
törölt tag

Nem akarsz, mégis sikerült. Szerinted ezt mégis hogy kéne?

(#180) Dr. Akula válasza emvy (#146) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

??? Konkrétan egy betű idézet nem szerepelt ott tőle.

(#181) Namelesske válasza #40553216 (#158) üzenetére


Namelesske
addikt

Hozhatjuk a példákat végtelenségig, de szerintem én épp a Linux védelmében szónokoltam eddig is. A kettős mérce amit mondasz, nem tudom hol miben olvastad, idéznéd?

Egy az, nem neked címeztem a hozzászólásomat, kettő nem játszottam a Linux szakértőt, mert nem is vagyok az. Tisztában vagyok vele, hogy vannak lehetőségek az összefosott rendszer életre keltésére, de attól , hogy én nem tudok róla, még nem lesz a Linux szar. Mert a fórumtárs "naprakész winfos" ismereteivel szentül állítja, hogy ezek a dolgok csak papíron léteznek a lamer Windowsban. Az meg a másik, hogy ott is csinálhatsz végtelen számú lemezképet az összes partícióról. (ha már a kedves fórumtárs szerint a system restore haszontalan). Erre reagáltam.

Az meg szerintem komolytalan érv, hogy ami kevesebbet foglal és többet tud az jobb is. Nézzük a visszafelé kompatibilitást. Anno a piac döntött, az kellett, meg is kapták. Én nem teszek úgy, mintha a Win tökéletes lenne, de ne is tegyünk már úgy, mintha a világ legszarabb terméke lenne amit még csak nem is optimalizálnak vagy 30 éve. Szóval ennek a lapnak bizony két oldala van.

Érdekes, de pont én szoktam a legjobban az AMD-t szidni az illesztőprogramok miatt, egyetlen egyszert sem szidtam sem a Microsoft-ot sem pedig bármelyik Linux disztrót. Én akkor szoktam szidni vérszemet kapva, amikor egy elvileg jól letesztelt, szinte már már kötelező frissítés után fossa magát össze a rendszer, legyen az Linux vagy Windows.

Igen, tudom hogy az asztali környezet szokta megadni magát, de mégis hogyan essen neki valaki a hiba elhárításának nulla tudással. Windows alatt ott van a sarokban, hogy "Számítógép javítása", de Linux alatt én semmi ilyet nem láttam még. Lehet hogy nem fog segíteni, de legalább a remény megvolt, és még mindig ott a "felújítás" opció ami kb olyan mint Androidon a FactReset.

Jaj a paranoid kémkedéses vitába meg inkább ne menjünk bele... Mindkét rendszernek van szégyellni valója, évtizedes hibái, és garantálom lesz még több is.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#182) weiss válasza floatr (#171) üzenetére


weiss
addikt

Semmit, ugyanis frissítéseket csak pár napos-hetes tesztelés után telepítenek WSUS-ról.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#183) #06658560 válasza weiss (#182) üzenetére


#06658560
törölt tag

Láttam már tesztelés után kiadott, majd visszavont win frissítést, mert borította egyeseknél a rendszert.

(#184) VaniliásRönk válasza imibogyo (#156) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A "kell" direkt dőlt betűvel szerepelt, pont ezért. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#185) imibogyo válasza VaniliásRönk (#184) üzenetére


imibogyo
veterán

Jó, te tudod, hogy ezért írtad úgy, ahogy (én is ezt sejtettem mögötte), csak aki nem ismeri még a rendszert (de megfogan benne a kipróbálás igénye) és ezt elolvassa, nehogy emiatt tántorodjon el tőle. Nem vagyok linux hittérítő (sőt!), csak az ilyen "félinformációk" egy laikust nagyon meg tudnak vezetni. ;)

(#186) #40553216 válasza Namelesske (#181) üzenetére


#40553216
törölt tag

Meglehet, a Linux védelmében akartad írni, valahogy mégis az ellenkezőjére sikeredett kicsit.

A "kevesebbet foglal" az nem érv volt, hanem csak egy állapot bemutatása.

"Számítógép javítása"
Én ezzel keveset találkoztam, de nem emlékszem, hogy segített volna.

"a paranoid kémkedéses vitába meg inkább ne menjünk bele..."
Én talán belemennék egyébként is, azonban ez már kiderült. Tehát nem üldözési mánia, hanem üldözés. ;)

(#187) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

1993ban beüzemelt szerver, 500-600 felhasználó, két mindenes "rendszergazda" és tavaly amikor láttuk volt 20éves uptimeja.

Tény csak a céges applikációk futottak rajta, email server pl nem volt és persze 20év alatt megállt benne már táp/hdd... de kijött technikus azt kicserélte de emiatt nem állt meg a munka 20év alatt.

Értelmezhetetlen ez ebben a szuper cloud/windows/linux világban.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#188) Tapsi válasza Dare2Live (#187) üzenetére


Tapsi
addikt

csak a céges applikációk futottak rajta, email server pl nem volt

Azért az ilyen gépeknél nem olyan nagy csoda, hogy stabilak.

(#189) Dare2Live válasza Tapsi (#188) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Hát ha tudsz/mutatsz vmit ami ezt csak megközelíti...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#190) floatr válasza weiss (#182) üzenetére


floatr
veterán

Ezt te is tudod, hogy csak találgatás. Tudok olyanok vállalatokról, ahol konkrétan le vannak tiltva a frissítések, és úgy védekeznek a támadásokkal szemben, hogy egyre több tiltás hoznak be a rendszerbe.

(#188) Tapsi Egy cégnél épp ez lenne a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

(#191) weiss válasza floatr (#190) üzenetére


weiss
addikt

Tízezres gépparkról nem tudok nyilatkozni, de nagyonjunior win sysadminként dolgoztam pár hónapot egy helyen, ahol pontosan ezt csináltuk.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#192) VaniliásRönk válasza imibogyo (#185) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nem volt abban semmi félinformáció, pláne nem elrettentés. Windowsról ugyanazt el lehet mondani. Ha nem lehet megoldani valamit pl. registry vagy parancssor nélkül, akkor rendszerint komoly gond van a rendszerrel, vagy olyasmit akarsz csinálni, amit Átlag Aladár soha sem fog.
Aki annyira laikus, hogy ilyen általánosságokat sem ért meg, az nem csak Linux, de Windows telepítőt se vegyen a kezébe, mert rossz vége lesz a történetnek. :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#193) sh4d0w válasza alevan (#174) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ne röhögtesd ki magad...

https://www.coreinfinity.tech

(#194) MichaelSD válasza alevan (#174) üzenetére


MichaelSD
őstag

Most trollkodsz vagy ennyire nem értesz a dolgokhoz?

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#195) MaUser válasza kekegsm (#35) üzenetére


MaUser
addikt

Van a világon pár multi akinél vannak ennyien. Na abból az egyiknél. ;)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#196) Benőke


Benőke
őstag

Még az a szerencse, hogy win alatt sosem lenne hiba mi?

Ja nem, olyan nap nem telne el hogy minden normálisan működne... Szóval Win alatt megszokták az emberek, hogy mindig van valami ami nem megy... :D

(#197) dabadab válasza Benőke (#196) üzenetére


dabadab
titán

"Még az a szerencse, hogy win alatt sosem lenne hiba mi?"

Egyébként időközben egyre inkább úgy tűnik, hogy a hibát egy spam szűrő eszköz okozta (ezek olyan dobozok, mint egy router, egyik oldalon bemegy az adat, a másikon meg kijön, saját firmware-jük van, semmi köze ahhoz, hogy milyen OS van a szervereken, ahhoz meg pláne nem, hogy mi van a klienseken), szóval konkrétan ugyanez a hiba ugyanúgy előjött volna akkor is, ha mindenhol Windows lett volna.

Érdekes módon ez a fejlemény valahogy nem kapott akkora sajtót, mint az eredeti hír, ami gyakorlatilag arról szólt, hogy az emailserver lehalását valamiféle mágikus módon az okozta, hogy a desktop gépeken Linux van.

DRM is theft

(#198) Tapsi válasza dabadab (#197) üzenetére


Tapsi
addikt

Ez nem egy specifikus dolog, a jól csengő/megbotránkoztató híreket mindig hamar felkapja a média, a helyreigazítás/pontosítás pedig nagyságrendekkel gyengébb szokott lenni.

(#199) floatr válasza weiss (#191) üzenetére


floatr
veterán

És szerinted le tudtátok tesztelni minden általatok használt HW-SW kombóra atombiztosan? De akkor már megint ott vagyunk, hogy van egy nem hobbista gárda, aki ezzel (is) foglalkozik. Ez a binugzos megoldásnál is hasonlóképpen kéne h működjön

(#200) weiss válasza floatr (#199) üzenetére


weiss
addikt

Nyilvánvalóan nem, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy ha az MS visszavonja, mert valami gondot okoz, akkor mi nem szoptunk vele.

I did nothing, the pavement was his enemy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.