Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) joc-cod válasza Ricardo (#444) üzenetére


joc-cod
tag

Csinálok róla képet és felteszem pár napon belül!

(#452) Ricardo válasza cibere11 (#449) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt a funkciót én sem használom, de majd kipróbálom és beszámolok a tapasztalatokról.
A képváltást, és a zeneváltást kipróbáltam, az ment rendesen.
A játékokkal kapcsolatban:
Konkrét helyet nem tudok, csak próbaképpen raktam rá egy két példányt innen onnan,
A Google-ban találtam őket keress rá (320X240 java games). Csak a kijelző méretéhez valókat kezeli.

(#453) Ricardo válasza cibere11 (#449) üzenetére


Ricardo
félisten

Kipróbáltam csörgött , én simán lefordítottam kijelzővel lefele, és elnémúlt, a rezgés megszűnt. 5-ből 5 ször.

(#454) cibere11


cibere11
tag

Üdv nekem nem némul el csak néha,de most bementem a szerviz menübe vagy mibe és ott van hogy x,y és z tengely na most az x,y tengelyeken mozog meg tudom merre mozgassam a z tengely mit csinál??

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#455) cibere11


cibere11
tag

lejárt a szerkesztés :W

És hol vannak a telefonon a számgombok amiket használok a játékban mintha nem joystickal játszanék hanem a szám gombokkal

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#456) Ricardo válasza cibere11 (#455) üzenetére


Ricardo
félisten

A szervíz menübe nem piszkáltam bele így lövésem sincs. (talán a telefon megdöntése lehet :F ) játszani sem igazán szoktam , de gondolom ezt játékonként is változhat attól függően hány gomb kell az irányításához.

(#457) cibere11 válasza Ricardo (#456) üzenetére


cibere11
tag

de egyik gomb sem reagál egy játéknál sem amiket próbáltam csak a joy.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#458) tjb007 válasza cibere11 (#457) üzenetére


tjb007
nagyúr

Teljesen játékfüggő. Van amelyikben lehet, van amelyikben nem (inkább az utóbbi).

[ Szerkesztve ]

(#459) Ricardo válasza cibere11 (#457) üzenetére


Ricardo
félisten

Ismernem kellene a játékokat hogy erre érdemben reagálni tudjak. A Street fighterben (ez volt az egyik próba játék amit leszedtem) a navi gombbal melehetett jobbra balra menni, gugolni és ugrani is. Az ütések, rúgások a V, B, N, M h, J gombokon voltak, és messze nem jöttem rá még az összes lehetőségre, mert nem tudtam előre/hátra ugrani...stb. Erre értettem a játékonként változhat kifejezést.

[ Szerkesztve ]

(#460) cibere11 válasza Ricardo (#459) üzenetére


cibere11
tag

ja rendben köszi akkor próbálgatom
még egy nem találok rá city bloxx játékot ami működne mert kilép mindegyik java alkalmazás leállítva üzenettel.ha neked van egy működő.tudod mikor a tornyokat kell építeni.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#461) Ricardo válasza cibere11 (#460) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért mert nem 320 X 240 es a felbontása.
Próbáld meg ezt

(#462) cibere11 válasza Ricardo (#461) üzenetére


cibere11
tag

Ezt már én is néztem de nem meg kilép ugyanúgy hogy java alkalmazás leállítva.Ez már nagyon idegesít hogy nem meg rajta :W :W

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#463) Ricardo válasza cibere11 (#462) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor nincs más mint beírni a google-ba hogy "City Bloxx 320X240", és próbálgatni.

(#464) cibere11 válasza Ricardo (#463) üzenetére


cibere11
tag

de nem meg egyik verzió sem sőt most letöltöttem a Galaxy on Fire és az is csak addig jut hogy betöltés és ezt csinálja 15 perce meg van olyan city bloxx ami elkezd tölteni de megáll az elején és kész átunna nem mozdul

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#465) Ricardo válasza cibere11 (#464) üzenetére


Ricardo
félisten

Az általam linkelt játék nekem sem megy :(

(#466) cibere11 válasza Ricardo (#465) üzenetére


cibere11
tag

és vajon mi lehet annak az oka hogy nem töltenek be a játékok.Akkor nem tudom miért nem indul el a city bloxx. :F de ha találsz olyan játékokat amik mennek neked akkor szólhatsz. :) kösz

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#467) Ricardo válasza cibere11 (#466) üzenetére


Ricardo
félisten

Én egy blackjack-et, és a street fightert szedtem le és azok működnek is.
nekem eddig csak azok nem töltődtek be amik nem a kijelző felbontására voltak optimalizálva.

(#468) cibere11 válasza Ricardo (#467) üzenetére


cibere11
tag

És működő counter strike-d nincs?

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#469) Feriikee válasza cibere11 (#457) üzenetére


Feriikee
csendes tag

Én nekem egy ismerősöm küldött át pár játékot, ezek közül pl. a Prince of Persia-val szoktam játszani. Ott, és a többiben is, ha számgombokkal szeretnéd játszani, nyomd meg a bal szélen lévő gombot kétszer, azt amelyikkel a betűkből számokra, vagy különleges karakterre váltasz sms írás közben. És utána már játszhatsz azokkal a gombokkal, amiken a számokat jelzi ki.

Bocsi a hülye fogalmazásért, remélem így is érthető voltam, és tudtam segíteni. :))

[ Szerkesztve ]

Laissez les bons temps rouler.

(#470) cibere11 válasza Feriikee (#469) üzenetére


cibere11
tag

köszi nem jöttem volna rá fel tudod valahova tölteni a játékokat amik mennek a telon meg ha van giroszkópos azokat is Kössz

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#471) Ricardo válasza cibere11 (#468) üzenetére


Ricardo
félisten

:N

(#472) cibere11 válasza Feriikee (#469) üzenetére


cibere11
tag

kipróbáltam nekem nem vált át a számokra amúgy a gravity defieldel próbálom

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#473) Plebi


Plebi
senior tag

Írtam az Alcatelnek a g-sensor, itt többeknél is jelentkező problémájáról. Kaptam választ, elég szűkszavú volt, így használhatja mindenki így, vagy gariztatja.

A válasz:

Dear Papp,
We sincerely apologize the inconvenience!
Actually there is no calibration function for motion sensor and it is estimated as sensor quality problem.
Please find our repair center in your place to have a check:
http://www.alcatel-mobilephones.com/global/Home/home/support/repair-centers

Should you have another request, do not hesitate to contact us.
Thank you for contacting Alcatel.

www.alcatel-mobilephones.com

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#474) Airnold


Airnold
tag

T-nél megolcsósodott.
[Ehun ni.]

Ki is mondta, hogy "13ezer sose lesz"? :D

Bocsánat, nem olvastam végiga a topikot. Mi lett a pdf és doc formátumok olvasásának kérdésére a válasz?

(#475) Ricardo válasza Airnold (#474) üzenetére


Ricardo
félisten

Én előfizetéssel vettem így nem bosszant :DD

(#476) tjb007 válasza Airnold (#474) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha jól emlékszem akkor én mondtam de nem azt, hogy sosem hanem azt, hogy mostanában (ez novemberben volt).

"Mi lett a pdf és doc formátumok olvasásának kérdésére a válasz?"
Semmi. A csak szöveget tartalmazó dokukat el lehet menteni txt -be, azokat kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#477) Ricardo válasza tjb007 (#476) üzenetére


Ricardo
félisten

November 30 ;)
qwerty123 és a válasz :B

Őszintén megvallva én sem számítottam erre. Már 20-ért is jó vétel volt.

szerk: Látom még árulod. Az érintős telefon azért megvan már?

[ Szerkesztve ]

(#478) tjb007 válasza Ricardo (#477) üzenetére


tjb007
nagyúr

A sose szót nem látom, hogy írtam volna :)

Árulom de nem nagyon foglalkozom már vele. Ha kell valakinek akkor elviszi ha nem akkor megmarad, nem fok kárba veszni :) Nem vettem meg, így is van itthon egy csomó telefon ami eladásra vár, nem szeretném halmozni + a közeljövőben jön egy csomó új telefon (pl. Nokia C5-00), megvárom azokat.

(#479) piciyeti


piciyeti
csendes tag

Sziasztok,

eddig HTC Wizardot (t-mobile vario I) hasznaltam, ami parev durva nyuzas utan megadta magat, gyorsan kellett vmi emberi aru qwertys cucc, adta magat a vairy text. par napja hasznalom, korrekt ezert az areret. (wifi, 3,5 jack kellene esetleg).

Egyetlen komoly problemam van a dologgal, a htc osszes kontaktja a googlesynces felhoben van, es ugy nez ki h az mtk platformot a gsync nem tamogatja. ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?

van ugyan szinkronizacio menupont, de igazabol nemnagyon jottem ra h mivel lehetne szinkronizalni. probalgattam a gynces szerver adataival de mindig 500as hibat ad vissza.

gmailbol .csv-kent exportalva a cuccokat az alcatel pc suite beolvas mindent, azonban telefonszinkronizalaskor a telefon 400 kontaktbol eldob 350et kb es nemtudom miert, a maradek 50 gond nelkul atmegy.

Ha valakinek van otlete a fenti temakorben kerem jelezze ;)

(#480) Ricardo válasza piciyeti (#479) üzenetére


Ricardo
félisten

Ebben sajnos nem tudok segíteni. Első qwerty-s készülékként úgy gondoltam jó gakorlás ha írogatok egy "kicsi", így átpötyögtem mindent. :D

(#481) horgász53


horgász53
csendes tag

Sziasztok,új vagyok,most jelenkeztem be.
Olvasgatom a fórumot,nagyon szuper,és kimerítő válaszok vannak a
kérdésekre,tehát gratula!
most készülök ilyen telót venni,és előre tanulom tőlletek a
beállitási módokat.Egyvalamit kérdeznék is rögtön tőlletek.
A képernyő kijelzőn az időjárásról van fenn valami.Mi az,és frissitéshez
kell-e net,vagy hogyanis van? Köszi a válaszotokat. üdv:horgász

(#482) cibere11 válasza horgász53 (#481) üzenetére


cibere11
tag

Üdv kell hozzá szerintem net.

Én meg kérdezem hogy nem lehet kitenni a lépések számát a főképernyőre?

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#483) Feriikee válasza horgász53 (#481) üzenetére


Feriikee
csendes tag

Ez tulajdonképpen egy widget, egy programhozm kapcsolódik, igen kell hozzá net, de te döntöd el, h mikor frissítse, ilyenkor kb. tíz másodperc alatt lerántja a netről az adatokat, és kész is vagy.
Am lehet, h nem érdekel, de én minden reggel frissítem, és akkor egész nap ott figyal az időjárás, csak rá kell pillantani a kijelzőre. :))

Laissez les bons temps rouler.

(#484) tjb007 válasza cibere11 (#482) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, nem lehet.

(#485) horgász53


horgász53
csendes tag

Köszi válaszotokat.
nem a telón kell netnek lenni,a számítógéen is lehet frissiteni?
Bocs a hülye kérdésért,de ha kérdezünk ,akkor tudjuk meg
a pontos választ,azértis van eza fórum.
üdv:horgász

(#486) Ricardo válasza horgász53 (#485) üzenetére


Ricardo
félisten

A telefonon kell a net.

(#487) horgász53


horgász53
csendes tag

Köszönöm a választ,ha további kérdésem lenne,
bizalommal hozzátok fordulok.

(#488) ladek74 válasza cibere11 (#457) üzenetére


ladek74
csendes tag

Ha számgombokkal akarsz játszani nyomd meg a shift gombot kétszer egymás után.Lehet hogy bejön.

[ Szerkesztve ]

(#489) horgász53


horgász53
csendes tag

Feriikee neked írom:
Írod, mindennap frissitel,utána csak bármikor ránézel,
látod az időjárást. oké.Példa:
reggel 8-kor frissitek:10 fok az idő . délbe 30fok meleg van, ránézek a telóra,
nem a reggeli frissitést mutatja? vagy egésznap frissít? vagy hogyis van?
Légyszives írjál nekem erről bővebben,marhára érdekelne,csak neértek hozzá!
Köszi,várom kimerítő válaszodat!
Üdv:horgasz53

(#490) Feriikee


Feriikee
csendes tag

Azt hiszem 4-5 beállítási lehetőség van, van egy olyan, amikor te frissíted, van olyan, h 6, 12, 24 óránként frissíti magát, ilyenkor magától csatlakozik a netre. Csak attól függ, h melyiket használod, h mennyi pénzed van. :))

Laissez les bons temps rouler.

(#491) horgász53 válasza Feriikee (#490) üzenetére


horgász53
csendes tag

Köszönöm válaszod,te meiket használod,és havi szinten mennyibe
kerül ez neked? Bocs a sok kérdésért,de te érted,és így megbízok válaszodba.
Milyen netet használsz hozzá?
úgy tudom, van net havi 7-800 körül,ez elég lenne rá?
Üdv

(#492) ladek74 válasza horgász53 (#491) üzenetére


ladek74
csendes tag

Megnéztem a gprs számlálót az időjárás frissítés után,az elküldött 550 bájtot,a fogadott pedig 2004 bájtot ugrott ha ez segít valamit.

(#493) horgász53 válasza ladek74 (#492) üzenetére


horgász53
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszodat,sokat segítettél ezzel.
Ez szinte elenyésző,pénzben kifejezve.
Üdv:horgász53

(#494) Feriikee válasza horgász53 (#493) üzenetére


Feriikee
csendes tag

Én előfizetéses vagyok, az előfizetéshez mobilinternet csomag is járt(Mix díjcsomag) nekem csak kicsit szokta megdobni a számlát. Én minden nap egyszer saját kezűleg frissítem. :))

Laissez les bons temps rouler.

(#495) horgász53 válasza Feriikee (#494) üzenetére


horgász53
csendes tag

Helló! Kiszámoltam,ha napi 4x frissitek,akkor napi 10kb megy el.
ez pénzben 13max.
Frissíteni csak akkor kell,ha speciál pont érdekel,hogy hány fok van.
Napi akárhányszor megakarod nézni hány fok van,mindig frissiteni kel.
Az a tippetis kaptam,hogy ne autómatával frissitsek,hanem amikor
amikor kíváncsi vagyok a hőfokra.
Tehát nemelég a reggeli frissités csak mert akkor egésznap azt fogja mutatni,
amit reggel frissitettél!
Üdv

(#496) ladek74


ladek74
csendes tag

Más téma. A telefonkönyv problémában kérném segítségeteket.Mikor megvettem a telót,beleraktam a SIM-et,eddig oké volt minden.Csengőhangot és e-mail címet akartam névhez rendelni,de SIM tételhez nem lehetett.Felmásoltam a telefonra az összes számot,ezután már tudtam névhez rendelni mindent.Keresésnél megnyomtam a keresendő név kezdőbetűjét,(bármelyik telefonkönyvben) visszaugrott az általános telefonkönyvre ahol kétszer volt meg minden név. És amíg a SIM kártyát le nem töröltem addig hiába rendeltem a névhez csengőhangot,nem volt hajlandó azon csörögni.

Erre varrjatok gombot!!!

(#497) tjb007 válasza ladek74 (#496) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez minden telefonnál így van.
Email címet stb. nem lehet SIM kártyán lévő számhoz rendelni.
A kétszer megjelenés is teljesen normális abban az esetben ha nincs kiválasztva az alapértelmezett memória vagy ha telefon/SIM van beállítva.

(#498) ladek74


ladek74
csendes tag

A telefonkönyv kezelés menüben csak alapértelmezett tárolás menüpontot találtam.

[ Szerkesztve ]

(#499) Ricardo válasza ladek74 (#496) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt úgy oldottam meg hogy mindent a telefonba raktam a simet meg töröltem. Nem kell hogy kétszer legyen meg.

(#500) Jadro


Jadro
veterán

Manapság az összetett telefonkönyv miatt minden telefon (pontosabban majdnem mind) azt szereti ha nem a simről használod a telefonkönyvet hanem a telefonból. Be kell hódolni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.