Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Forestjo válasza tjb007 (#700) üzenetére


Forestjo
senior tag

Valakí itt decemberben a mikrofon rész szédszedése után, egy jó minőségű füles ráforrasztásával oldotta meg a problémát. Én szétkaptam, de a három forrasztási pont nagyon közel van, ettől még azt hiszem ezt próbálom meg.

Majd vennem kell egy nem túl drága, de jó fülest.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#702) Ricardo válasza xkoti (#699) üzenetére


Ricardo
félisten

Doc olvasó, szótár progi, térkép,.... így értettem. Nagyon sok van. Olyan oldalról nem tudok, ami csak erre a telefonra alkalmas java programokat szedi össze. A játékok közül csak a 320x240-eseket viszi, de az alkalmazásokkal elvileg nincs gond. Nekem két doc olasó közül kettő ment.... :U

[link]

(#703) Forestjo válasza Ricardo (#702) üzenetére


Forestjo
senior tag

Én is az általad belinkelt oldalról szedtem le egy szuper snooker-t, ami nagyon jól fut.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#704) tjb007 válasza Forestjo (#701) üzenetére


tjb007
nagyúr

Fene sem fog forrasztgatni amikor ~230 forintért kapok egy átalakítót. Az meg egy másik dolog, hogy nem tudnám mivel ráforrasztani + nem fogok elbarmolni egy jó fülest :)

(#705) Forestjo válasza tjb007 (#704) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ezek nekem is súlyos érvek! Még gondolkozom rajta, de persze attól is függ, hogy milyen eredménye lesz a tesztednek. Ha egy jó fülessel jól szól az átalakítón túl is, akkor az lesz.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#706) Forestjo


Forestjo
senior tag

Hogy működik az ebay-ról a free shipping vásárlas?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#707) kaller1 válasza Forestjo (#706) üzenetére


kaller1
veterán

Hogy jön ez ide? :F

.::> <::.

(#708) Forestjo válasza kaller1 (#707) üzenetére


Forestjo
senior tag

Nem értem, melyik hozzászólásomra írtad most ezt?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#709) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Nekem Ot-880-s készülékem van de a tiétekre is valószínű hogy jók azok a játékok és programok amiket gyűjtöttem itt elérhető a linkek

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#710) kaller1 válasza Forestjo (#708) üzenetére


kaller1
veterán

Amelyikre válaszoltam. :U

.::> <::.

(#711) tjb007


tjb007
nagyúr

Akkor most én is elmondom, hogy mi a számomra legzavaróbb a telefonban több, mint fél éves használat után.
A kijelzője, mégpedig azért, mert napsütésben az ég egy adta világon semmit sem lehet rajta látni.

[ Szerkesztve ]

(#712) norbest válasza tjb007 (#711) üzenetére


norbest
aktív tag

Ez nem csak ennél a készüléknél van így....

(#713) Jadro válasza tjb007 (#711) üzenetére


Jadro
veterán

Üdv a szép új jövőben! :) Színes szagos és napfényben nem-vagy korlátozottan látható kijelzők világa ez.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#714) Ricardo válasza tjb007 (#711) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem olyan rossz. Hasonlítsd össze bármelyik másik telefon kijelzőjével.

(#715) xkoti válasza Ricardo (#702) üzenetére


xkoti
senior tag

bocs hogy ilyen értetetlen vok de amikor a linkre kattintok akkor ezt adja ezt kellene [link]

mert itt nem találok semmit hogy honnan szedjek le hozzá

KO

(#716) norbest válasza Jadro (#713) üzenetére


norbest
aktív tag

iphone mindig látható :D:D :U

(#717) Ricardo válasza norbest (#716) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszönjük hogy felnyitottad a halandók szemét és rávezettél minket a paradicsomba vezető ösvényre. :R

[ Szerkesztve ]

(#718) Forestjo


Forestjo
senior tag

Lehet hogy a fényképezőgép 50/60 Hz-es variálhatósága a webkameránál számít?
Én laikus vagyok.
Valami változást észrevett valaki a képek minőségén egyikkel, vagy a másikkal?

No meg azt szeretném megkérdezni a már fél éve ezt a masinát nyüvő tulajoktól, hogy a gombok nem kopnak?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#719) Ricardo válasza Forestjo (#718) üzenetére


Ricardo
félisten

Így is úgy is annyira rossz, hogy eltérést igazából nem lehet észrevenni. :)

(#720) tjb007 válasza Forestjo (#718) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kopnak. Legalábbis nálam nem.

(#721) Ricardo válasza Forestjo (#718) üzenetére


Ricardo
félisten

Semmiféle kopás nincs a gombokon.

(#722) sztiviii


sztiviii
tag

Üdv!
Szerintetek érdemes váltani Nokia 6500 slide-ról erre?

(#723) Ricardo válasza sztiviii (#722) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt igazából neked kell eldöntened. Mivel nekem nem volt 6500 slid-om így nem tudok érdemben nyilatkozni, de nálam a telefon kiválasztásakor előny a qwerty.

szerk: + A Slide telefonok tartósságában nem nagyon bízok.

[ Szerkesztve ]

(#724) sztiviii válasza Ricardo (#723) üzenetére


sztiviii
tag

ja ezt tudom :)
igazából lassan 2éve megvan és elegem van a csúszkából.technikailag semmi baja,külcsíny is oké, de már nem használom ki nagyon a zenehallgatási részét meg a kamerát sem.most ez nagyon megtetszett mmint az ot-800 és nekem elég a tudása csak para hogy alcatel mert nincs mögötte akkora támogatás mint pl a nokiánál.meg szervíz.

ezek miatt megy a dilemma kicsit :D

(#725) Forestjo válasza sztiviii (#724) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ha a tudása, szolgáltatásai megfelelnek, akkor a NÉV ne legyen kifogás!
Én, magam részéről jobban szeretném, ha az Alcatel felirat lenne rajta a T-Mobile helyett.
Nekem annak idején is nagyon bejött a márka. Volt az elején szerényebb, majd nagyobb tudású Alcatelem is, mindegyikkel nagyon elégedett voltam, mivel mindig adott a gyártó olyan pluszt, amit máshol nem kaptál meg!!!

A qwerty billentyűzet kétségtelen előny (és még jól is használható és nagyon hozzá lehet szokni, szeretni lehet), de a telefonkönyve ugyanúgy - bizonyos hiányossága ellenére is - előny más gyártókkal szemben. Erre az egyik tesztben utalt valaki, vagyis az, hogy minden csoportban ugyanoda ugrik vissza a listában, ahol hagytad, egyszerűen nagyon szerethető benne! Aki próbálta, tudja, aki meg nem, próbálja ki.
Ez régi Alcateles ötlet, egyszerű, de nagyszerű.
A kijelzője ennek is tök szép, semmi gagyiság, pedig ebben a kategóriában ez nem éppen megszokott még!

A sok, kisebb-nagyobb okosság és praktikumról, valamint a következetlenségekről, hiányokról már sok szó esett itt, de amit még egyszer kiemelnék, az az ár/érték aránya, mellyel jelenleg szerintem csak más Alcatelek versenyezhetnek vele.

Aki nem akar többet, mint amit ez a teló remekül tud, az nagyon jól jár vele.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#726) Forestjo


Forestjo
senior tag

Nagyon okos, hogy a naptári emlékeztető éppúgy használható ébresztésre (még kikapcsolt állapotba is), mint a riasztás.
A SE-nál nem lehetett megváltoztatni, az amúgy tök halk pici trillát, ami kikapcsolva is jelzett, de arra ébredni csak az tudott, aki nem is aludt.

Éppen ezért nem biztos, hogy a drága telók mindenkinek megfelelnek, met sok hiányosság van azokban is.
Akinek a gyakorlatban jól használható, a praktikus funkciókat erősen támogató gép kell, annak jó választás lehet ez az Alcatel.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#727) Ricardo válasza sztiviii (#724) üzenetére


Ricardo
félisten

Az előttem szólóhoz csak annyit tennék hozzá, hogy a T-mobil-nak egy előnye azért van. Pont a szervíz terén. Mivel ott veszed, bármi gond van, elég bevinni hozzájuk, és ők intézik a dolgot, így nem gond , hogy nincs akkora szervíz támogatás gyárilag mögötte.

[ Szerkesztve ]

(#728) Forestjo


Forestjo
senior tag

Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy a profilok beállításait testre tudjam szabni.
Kifejezetten irritál, ha rezgőn ébreszt egy teló!
Enélkül akarom beállítani, de közben úgy, hogy minden más néma legyen (rezgés nélkül), csak a riasztás hangja szóljon, hogy ne tudjanak zavarni véletlenül sem.
Azt meg lehet csinálni, hogy minden néma legyen, még a riasztás is, de azt is, hogy csak az szólalhat meg???
Annyira összetett, hogy gondolom össze lehet hozni, de nekem még nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#729) Ricardo válasza Forestjo (#728) üzenetére


Ricardo
félisten

Az ébresztés rezgését nem a profilokban tudod beállítani, hanem a riasztásnál.
ott van a mód: rezgés és hang , csörgés, csak rezgés, néma. A többit be tudod állítani a profiloknál.

(#730) Barnus60


Barnus60
csendes tag

hali! :)
Lassan egy hete meg van a teló és eddig minden tökély a telefonon... Ez az ár a telóért szerintem nevetséges :) Valaki tudna tippet adni hogy honnan töltsek le a telóra 320x240-es filmeket,e-könyveket és mozgás érzékelős játékokat? :)

http://www.flickr.com/photos/barnus25/

(#731) Ricardo válasza Barnus60 (#730) üzenetére


Ricardo
félisten

Goggle a barátod. Amennyire tudom csak a játékoknál fontos hogy ekkora legyen a felbontás.
Kicsit olvass vissza, nem olyan régen volt erről szó.

(#732) ludla


ludla
őstag

Alcatel Java játékok 320x240 nem teszteltek. Letöltés 14.6 MB
Jelszó a kicsomagoláshoz: alcatel

Nem sokára lesz mozgásérzékelős játékok is :)

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#733) Forestjo válasza ludla (#732) üzenetére


Forestjo
senior tag

Hoppá!!! Nagyon köszi, mindenki nevében!
Az Alcateles közösség is egy jó kis csapat, bizony azt lehet észrevenni, hogy van egy tábora a márkának, akik mélyen elkötelezettek felé. Még ha nem is tudtak hűségesek lenni, akkor is a szívük egy része lett a múltban (mint nekem is), és jó érzés látni, hogy ilyen igényességben támad fel újra.

Magyarországon is sokan vannak, akik örülnek ennek.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#734) ludla


ludla
őstag

Mozgásérzékelős játékok.
cannonball-8000-motion-sensor-30003
[link]

midnight-bowling-2-motion-senso
[link]

hero-of-sparta-sensor-motion
[link]

ferrari-world-championship-2009-motion-sensor
[link]

Ezeket nem tudom ki próbálni mert nekem OT-880-s van.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#735) Ricardo válasza ludla (#734) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem fognak működni. próbaképpen leszedtem a bowlingot, és nem ment. Csak a 320X240-es játékok mennek.

[ Szerkesztve ]

(#736) Forestjo


Forestjo
senior tag

Akartam írni választ a riasztási és rezgési beállításokra, de újra kipróbáltam és azt vettem észre, hogy kiválóan testre szabható!
Szerintem nem árt, ha egy-egy ilyen specifikusabb beállítás után csinálunk egy ki/be kapcsolást, mert úgy vettem észre, nem biztos, hogy azonnal érvényesülnek a beállítások. Persze, ez lehet, hogy csak az elején lévő tapasztalatlanságom miatt gondolom.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#737) xkoti válasza ludla (#732) üzenetére


xkoti
senior tag

köszike alig várom már a mozgás érzékelős játékokat
:DD :DD

KO

(#738) ludla válasza xkoti (#737) üzenetére


ludla
őstag

Ricardo már ki próbálta és nem mennek a Mozgásérzékelős játékok sajnos.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#739) xkoti válasza ludla (#738) üzenetére


xkoti
senior tag

de kár amúgy kerestem már rá de sehol se traláltam és amit találtam azt nem vitte :( :(

KO

(#740) Ricardo válasza xkoti (#739) üzenetére


Ricardo
félisten

320x240-es szenzoros játékokat még én sem.

(#741) xkoti válasza Ricardo (#740) üzenetére


xkoti
senior tag

de remélhetőleg lesz

KO

(#742) Forestjo


Forestjo
senior tag

Annak, aki még nem tudná elmondom, hogy vannak ebben a telóban szép számmal olyan okosságok, melyek kicsit eldugva bár, de sokszor nagyon hasznossá teszik a kezelést. És nem, hogy nem ebben a kategóriában, de máshol egyáltalán nem találkozhatunk velük.

Két dolgot említenék most: az első az, hogy tud az Alcatel időzített SMS-t küldeni - csak a dátumot és órát, percet kell beállítani, és bármikor elküldi neked - pontosabban helyetted - az előre megírt SMS-t.
Ezt is a régi Alcatelektől vették át.

A másik pedig a diktafonnal kapcsolatos. Három formátumban és két minőségben tud felvenni: AMR, WAV, AWB. Ez nem tudom mennyire általános ezen a szinten, de tartok tőle, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#743) Ricardo válasza Forestjo (#742) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez az időzített sms-érdekelne :K

(#744) Forestjo válasza Ricardo (#743) üzenetére


Forestjo
senior tag

Időzített küldés
Időzítse egy SMS/MMS üzenet előre meghatározott időben történő küldését
(SMS/MMS létrehozásaSzám hozzáadásaOpciók/Időzített küldés).

Én letöltöttem egy (magyar) pdf. használatit az Alcatel oldaláról, ami sokkal részletesebb, mint az a kis gyújtós, ami a dobozában van.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#745) sztiviii


sztiviii
tag

na beszereztem én is egy ilyet :DD nagyon tetszik ez a zöld szín és tudásban is nagyon jó a webcam ötlet pedig a hab a tortán ez kárpótol a fülesért is :D

(#746) Ricardo válasza Forestjo (#744) üzenetére


Ricardo
félisten

Azt hittem tudsz valami konkrétat. nekem is le van töltva a használati utasítás. Át is nézem ;)

szerk: Már értem. Eddig nem tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

(#747) Forestjo válasza tjb007 (#704) üzenetére


Forestjo
senior tag

Szia újra! Van valami hír az átalakítóról?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#748) tjb007 válasza Forestjo (#747) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hong Kong -ból fog jönni, szóval még kell várni rá 1-1,5 hetet :)

(#749) xkoti


xkoti
senior tag

sziasztok egy kérdésem lenne ismét hogyan lehet vagy egyátalán be lehet-e tenni azt ébresztési vagyis riasztási hangnak amit akkarunk egy mp3 fájlt szeretnék csengőhangnak de nem engedi vagyis saját zenére akarnék ébredni meg lehet ezt oldani vagy nem? :F

KO

(#750) Ricardo válasza xkoti (#749) üzenetére


Ricardo
félisten

Be lehet állítani.

Profilok: Itt kiválasztod azt amelyiket használod, opciók- szerkesztés.
Itt tudsz oldalra lépkedni, és lesz olyan hogy riasztás hangja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.