Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) xkoti


xkoti
senior tag

szia és nem tudnál egy olyan linket küldeni ahonnan lehet rá letölteni játékot :F

KO

(#652) Ricardo válasza xkoti (#651) üzenetére


Ricardo
félisten

Parancsolj

[ Szerkesztve ]

(#653) xkoti


xkoti
senior tag

köszi köszi köszi :DD :DD remélem jó lesz még egyszer köszi :)

KO

(#654) _Sedna_


_Sedna_
csendes tag

Sziasztok! ^^

Először is szeretném megköszönni minden egyes segítőkész telefontulajdonosnak a hozzászólásokat, úgy érzem, mindenre fel vagyok készülve, ami a holnapra tervezett vásárlást illeti :D :R

Bár a párom nincs oda az Alcatel telefonokért (az általános előítéleteken kívül egy régebbi típussal törzsvendéggé vált a szervizben), nekem eddig egyetlen Alcatelem volt, és túlzás nélkül állíthatom, hogy mind közül az volt a legkedvencebb kedvencem (OT 565).

Másodtelefonként fogom használni a jelenlegi elsődleges (Samsung S5230) mellett, és a szolgálatot viszonylag hamar felmondó, beszélgetés közben kegyetlenül recsegő jelenlegi másodtelefonom (Samsung M600) helyett. A hozzászólásaitokból bizonyosságot nyertem: nekem való telefon ez az Alcatel OT 800 :D Az esetleges hiányosságok, amikre néhányan panaszkodtatok, engem szinte egyáltalán nem érintenek (nem hallgatok zenét telefonon, nem netezek, játszani is ritkán játszom, akkor is inkább az elsődleges telefonnal). Igazából mindenképp QWERTY billentyűzetes telefont akartam, de meghökkenve tapasztaltam a T honlapján, hogy az ilyen készülékek ára nem az én pénztárcámra lett kitalálva O.o De akkor ráakadtam erre a kis(?) aranyosra :D

Kezdetben valami turpisságot sejtettem, elvégre nyilván nem véletlenül kerül annyiba a kütyü, amennyibe... (Szörnyű, gagyi, sérülékeny műanyag, arcpirítóan kevés és primitív lehetőségek pl adatátvitel, hasonlók terén - ilyesmire számítottam.) De a több mint 600 hozzászólás elolvasása után már egészen biztos vagyok benne, hogy holnap viszontlátnak a T-nél (ahova ma is be kellett sasszéznom, de legalább megismernek).

Egy szónak is száz a vége, köszönöm a tartalmas (és kevésbé tartalmas XD) hozzászólásokat, és reszkessetek, mert ha bármi nyűgöm adódik, ide jövök zaklatni a népet :D

(#655) Ricardo válasza _Sedna_ (#654) üzenetére


Ricardo
félisten

Teljesen használható alapkészülék. Én is fenntartásokkal rendeltem meg, és csak azért mentem bele , mert volt egy nyolc napos kipróbálási lehetőség. Nem csalódtam.

(#656) xkoti


xkoti
senior tag

sziasztok megint én köszi télleg jó rá a game de lenne még egy kérdésem ha nem gond és van-e olyan oldal ahonnan témát tölthetek le hozzá :F :F (ami nem fizetős lehetőleg)

ÉS köszönöm az eddigi segítséget :)

KO

(#657) littlelion21 válasza xkoti (#656) üzenetére


littlelion21
addikt

Kb. fél perc guglizás ezt hozta össze;
wallpapers /csak egy free reg. szükséges/: [link]
egyéb cuccok: [link]

(#658) tjb007 válasza xkoti (#656) üzenetére


tjb007
nagyúr

Témát NEM lehet rá letölteni, max. háttérképet lehet rajta változtatni.

(#659) xkoti


xkoti
senior tag

ja értem kár hogy témát nem lehet rá tenni na mind1 köszi és köszi az oldalt ahonnan képeket lehet rá tenni köszi a segítséget :)

KO

(#660) Forestjo válasza _Sedna_ (#654) üzenetére


Forestjo
senior tag

Én dominóban vettem meg, kb. akkor, mikor Sedna.
A kisebb hibáktól eltekintve, egészen kiváló darab. Ami hiba előjött, az szerintem szoftveres jellegű, vagyis olyan, amit egy alapos frissítéssel meg lehetne oldani, remélem egyszer a T-nél is lehet ilyet kapni.
Bár még nem érdeklődtem, hogy a legutolsó van-e a frissen vásárolt telómon, mert tartok tőle, hogy "elhajtanának", mivel "mindig a legfrissebbel árulják" a cuccaikat.

A szoftver gondok sem olyan jellegűek, mint a régebbi, ilyen fajta problémák, vagyis nem a fagyást, vagy más súlyos hibákat kell rajta érteni, bár néha kellemetlenek tudnak lenni.

Következetlennek tartom, hogy a "del" (törlés) gombbal nem mindenhol lehet törölni, pl. a tel.könyvben nem, csak menűből.
Vagy megnyitott SMS-t közvetlenül nem enged törölni (csak menüből), csak ha visszamegyek egyel a címmezőkbe.

A telefonkönyvben is találtam néhány furcsaságot. Az egész némileg változott a jó öreg, mégis nagyon is kiváló, régi Alcatelekéhez képest, és nem biztos, hogy előnyére!
Valaki segítene pl. abban, hogy a "csoport" menübe miért nem enged bevinni mást, csak egyetlen számot, vagy bármit, de csak egyetlen sort???!
És mit takar az "egyedülálló" címke ezen belül? Mi az értelme? Annyi, hogy nem ír hozzá nevet, csak számot? Nem értem mi lehet ebben a jó?

Még az is előfordul, hogy a telefonkönyvben, ha egy nevet akarok beírni, nem engedi az "a"-t "á"-vá átírni - megjelenik a súgósorban az "á" is, de csak egy sípolás a válasz, mintha elfogyna a hely. Csak ha prediktívvel írom, akkor engedi.
Másnál is vannak ilyenek?

A naptár lehetne egy iciri-piciri-t összetettebb, mert kevés, ennél egyszerűbb van a piacon, de végül is jól használható.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#661) Forestjo


Forestjo
senior tag

Folytatom:
A fájlkezelőben szépen tud kiírni fájlneveket magyarul, de a zenelejátszóban bosszantóan kihagyja az ékezetes betűt és az utána következő részt is.
Pl. "Malév"-ból lesz "Mal" és egy kocka. Csúnya hiba.
Vagy a főképernyőre (tehát a jobb, vagy bal funkciógombra) kirakott "Tkönyv" helyett a tesztben dicsért példás magyarság helyett, "Tköny" van írva. Persze ezt meg lehet könnyen oldani azzal, hogy sok más helyre is lehet rakni ezt a legfontosabb funkciót, és ott még ráadásul hibátlanul is írja... mik vannak?

Tehát, végül is én csak ilyen jellegű gondokról tudok írni, de ennek ellenére merem állítani, hogy nagyon jól összerakott masina ez az Alcatel. Sok-sok kisebb-nagyobb okosság belefért, melyeket nem mind kötelező kihasználni, de legalább van választék, amiből válogathatsz.

A kihangosítás minősége valóban óriási élmény!
A headset viszont valóban jó eséllyel versenyezhetne a "legrosszabb" címért.
Így aztán átalakítót kell még vennem hozzá, mert így még a rádiót sem lehet rajta élvezni.
Apropó rádió!!!
A vétel képességét összehasonlítottam egy K800-as SE-nal. Az biztos, hogy fővárosi körülmények között nagy gondot nem okoz egyik adó befogása sem, de vidéken nagyon fontos a kiváló vétel képesség.
Én is a déli határhoz közel hasonlítottam össze őket és bizony a szuper K800-as alulmaradt, pedig nem olyan rossz az a vas sem.
Az Alcatel két-három adóval többet befogott ugyanazon a helyen, méghozzá elképesztően szépen és hangosan!!!

A fenti hibákra valaki tud valami megoldást, vagy érdemes szoftverfrissítést kérnem?
Mindenkinél jelentkeznek ezek a gondok?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#662) Forestjo


Forestjo
senior tag

Ja, a mini USB-hez lehet valahol kapni jobb minőségű (mini USB-s) fülest?
Vagy csak az átalakítós megoldás működik?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#663) Forestjo válasza tjb007 (#650) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ez festménynek viszont kiváló:))) Nem is olyan rossz - igazi "élmény pictures"

Én tudtam némileg élesebb, szebb képet csinálni a három napos gépemmel.
Lehet, hogy javítottak rajta?

A kérdésem hozzád: az USB-s átalakítás effektíve, hallhatóan ront a minőségen, személyesen ki tapasztalta? Már úgy értem, hogy azért egy jó minőségű fülessel akkor is sokkal szebb, nem???
A "sima" SE fülesekkel (tehát nem a Walkman) is igen jó tud lenni a zene, én pl. ilyennel használom a K800-ast, maxra felnyomom a bassz.-t, a magasat és láss "csodát", rengeteget javít rajta.
Tehát ha nem várunk Walkman minőséget olyan cucctól, ami nem az, akkor biztos jó lehet, nem?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#664) Forestjo


Forestjo
senior tag

Azt tesztben bizonyították egyébként, hogy egy telefon zenelejátszója gyakorlatilag egyáltalán nem meghatározó abban, hogy milyen minőségben hallhatod rajta a zenét.
A füles az, ami fontos!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#665) tjb007 válasza Forestjo (#663) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lehet, hogy a tiedben már egy frissebb szoftver van.

Nem próbáltam, mivel mint ahogy írtam szinte beszerezhetetlen (de nem lehetetlen) mind az átalakító mind a fülhallgató. Szerettem volna hozzá venni átalakítót de több helyen is olvastam, hogy csak ront az egészen. Ha csak egy analóg jelet kéne analóggá alakítani úgy nem lenne vele probléma de mivel egy digitális jelet alakít analóggá így romlik a minőség és a hangerő is.
MiniUSB -s fülhallgatói a Motorolának vannak de nem 100%, hogy működni is fog a telefonnal. Ha szereted a zsákbamacskát akkor hajra :)

(#666) Forestjo válasza tjb007 (#665) üzenetére


Forestjo
senior tag

Köszi a részletes választ!
Most már csak olyan ember véleményét várom, aki kipróbálta már a zsákbamacskát.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#667) Ricardo válasza Forestjo (#660) üzenetére


Ricardo
félisten

"Még az is előfordul, hogy a telefonkönyvben, ha egy nevet akarok beírni, nem engedi az "a"-t "á"-vá átírni - megjelenik a súgósorban az "á" is, de csak egy sípolás a válasz, mintha elfogyna a hely."
Meglévő nevet akarsz átírni, vagy teljesen újat?
Azt vettem észre hogy az á betűt nagyon rosszul kezeli. Ha á is van névben és azt be is akarod írni, akkor amint bepötyögöd, a 24 beírható karakter lecsökken 12-re. Érdekes módon csak az á betűnél csinálja, pedig ugyanúgy jobbra dőlő ékezettel rendelkezik min az é, meg az í.
Ezért gondolom ha már egy meglévő nevet akarsz átírni ,akkor hirtelen elfogy a hely és ezért csipog.
SMS-nél nem használ több helyet csak egyszerűen ékezet nélkül megy át "a" betüként.
Amikor megnéztem az elküldött sms-eket, az á ékezet nélkül, a többi betü rendesen ékezetekkel voltak írva.
Ennyi még belefér, de azért remélem javításra kerülnek.
A del gomb használata nekem is furcsa volt. Amit én hiányolok még (már többször szóvá tettem, de nem árt ha sokszor írom le hátha :) ), az a fehér színséma hiánya. Világos háttérképnél jobban nézne ki ha nem fekete lenne a menü háttere. Nem lenne olyan árnyalat váltás belépéskor.

[ Szerkesztve ]

(#668) Forestjo válasza Ricardo (#667) üzenetére


Forestjo
senior tag

De tudod mi az érdekes?
Az első "á" valóban megfelezi a karakterek számát (mindegy hogy új, vagy régi bejegyzés), de ha az összes többi betű "á", az már nem zavarja. A lényeg, hogy egyszer használtad azt, ami neki sok betűbe kerül.
Igen, ha egy-két fajta ilyen ékezetes betűvel akarunk nevet írni, akkor 12 betű hellyel gazdálkodhatunk.
Tényleg, csak az "á" a problémája, mi baja vele?!

Ezt mások már úgy tudom, hogy okosabban kezelik.
Szerintem kb. 8-10 éve volt ez probléma a mobil világban, azóta megoldódott.
Ez persze nem olyan eget rengető hiányosság, de lehet javítani rajta.

A fényképezőgépben viszont van olyan, amit nem értek: mi az, hogy 50, vagy 60 Hz?
Milyen "sáv"-ról van szó? Máshol még nem láttam ilyent. Mit befolyásol?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#669) Forestjo


Forestjo
senior tag

De mégsem, a hosszú "ú", "ű", "í" is leveszi a maga 12 karakterét, de csak egyszer.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#670) Barnus60


Barnus60
csendes tag

Hali minden kedves Alcatel Ot-800 vagy T-mobile Vairy Text tulaj :))

Nagyon hasznos ez a fórum tényleg.
Van egy pár kérdésem felétek...
Valaki nem tudna nekem adni egy linket ahonnan mozgás érzékelős játékokat tudnék letölteni? :)
A másik pedig hogy Barátnőmnek is jó lenne ilyen teló de vörösbe/pirosba... És sehol nem találok... Nem tudnátok tanácsot adni hogy honnan lehetne szerezni?

Előre is köszi válaszaitokat! :)

Üdv! Barnus

http://www.flickr.com/photos/barnus25/

(#671) tjb007 válasza Barnus60 (#670) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak az van amit a T -nél lehet kapni.
Függetlenül itthon nem lehet venni, egyik hazai GSM üzlet sem foglakozik vele.
Max. ebay -en fogsz találni de azokban nincs magyar nyelv és ott is ritka mint a fehér holló. Ha mákod van ezt még meg tudod csípni:[LINK]

(#672) Barnus60


Barnus60
csendes tag

Hello! Köszi gyors válaszodat! :) Valahogy akkor kerítek :)
A mozgás érzékelős játékokról valaki? :)

Üdv! Barnus

http://www.flickr.com/photos/barnus25/

(#673) Barnus60


Barnus60
csendes tag

Vagy még esetleg megoldható e valahogy az előlapcsere? :F

http://www.flickr.com/photos/barnus25/

(#674) tjb007 válasza Barnus60 (#673) üzenetére


tjb007
nagyúr

Korábban már kérdezte valaki, neked is ugyanazt tudom mondani.
Olyan, hogy előlap nincs. Ház van, magyarán szét kell bontani a telefont DE házat meg nem fogsz kapni hacsak nem az Alcatelnél dolgozol.

(#675) Barnus60


Barnus60
csendes tag

Akkor ezek szerint nagyon nem megoldható? Nagyon szÍvesen venném ha valaki segítene vagy tudna ajánlani valakit! valamit .... :)

http://www.flickr.com/photos/barnus25/

(#676) tjb007 válasza Barnus60 (#675) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hogyan írjam le érthetőbben ?
NEM lehet rajta házat cserélni mert nem lehet hozzá kapni. Se gyárit se utángyártottat.
Másféleképpen már nem tudom leírni.

(#677) xkoti


xkoti
senior tag

na hali megint én és olvasom itt a dolgokat és nekem am a telóhoz annyi a hozzá fűzni valóm jó játékokat is visszi nagyából de ami kár az a téma amit nem visz de igazából lenne még egy kérdésem nem tudná valaki a legyen ön is milliomost honnan töltsem le mert letöltötem 2 de az sajna nem volt jó szal megköszöném ha tudnátok most is segíteni :F :)

KO

(#678) Ricardo válasza xkoti (#677) üzenetére


Ricardo
félisten

nem 320X240 es felbontásút raktál fel? Csak azokat viszi. Most hirtelen nem tudom honnan lehet leszedni ilyen felbontásban.

(#679) gblasius


gblasius
csendes tag

Egy olyan kérdésem lenne,hogy működés alatt ki lehet venni a mem, kártyát,vagy csak kikapcsolt állapotban.
Az a helyzet hogy én mindig így teszek rá másik csengőhangot vagy hátteret!
Köszi a választ!

(#680) ivana válasza gblasius (#679) üzenetére


ivana
Ármester

Bármikor ki lehet venni, akár még akkor is amikor java alkalmazás fut, csak kiírja hogy mem. kártya eltávolítva és kész.

(#681) gblasius


gblasius
csendes tag

Nagyon tetszik ez a telefon!Megmondom őszintén tetszik hogy olyan"tepsi" formája van. Pont a kezembe való!
De szerintetek nem visszalépés egy LG KP500 Cookie után?
Erősen filózok hogy lecseréljem!
Kösz a segítséget!

(#682) xkoti válasza gblasius (#679) üzenetére


xkoti
senior tag

deaszem olyat szedtem le de akkor se viszi :( :F

KO

(#683) xkoti válasza xkoti (#682) üzenetére


xkoti
senior tag

szia hát nekem eddig minden jól ment rajta én nem annyira kedvelem az érintőképernyőset de szerintem ha le akarod cserélni akkor cseréld bár ez még mindig a te döntésed

[ Szerkesztve ]

KO

(#684) xkoti


xkoti
senior tag

ja nem magamnak akartam írni hanem neked gblasius
valamit elnéztem na mind1

KO

(#685) Forestjo


Forestjo
senior tag

Nagyon érdemes kicsit bogarászni benne, mert most találtam meg azt a menüt, ami hibátlanul küld ékezetes karaktereket SMS-ben.
A lényeg, hogy ne az automatikus legyen bekapcsolva az "ABC intéző" menüben, hanem a legalsó hosszabb szöveg - aminek a jelentését, vagy logikáját nem értem, de nem ez az egyetlen olyan hely, aminek nem értem a logikáját.

Ha valaki elmagyarázná pl., hogy a tel. könyv milyen logika szerint működik, boldog lennék.
Az általános és a síma tel.könyv között mi a különbség?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#686) Forestjo


Forestjo
senior tag

Vagy a könyve szerint, a meglévőek mellé, még öt csoportot lehet létrehozni, de kettő (átnevezhető) már eleve volt is benne, viszont csak még kettőt engedett rajtuk kívül.
Most akkor hogy van ez? Tényleg megköszönném, ha a telefonkönyv észjárását valaki el tudná magyarázni, mert lehet, hogy csak én nem értek néhány dolgot.

A kamerában mi a különbség az 50 és 60 Hz kőzött - a válaszokat előre is köszönöm!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#687) tjb007 válasza gblasius (#681) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én nem érezném visszalépésnek de az én vagyok :)
A KP500 annyiban különbözik, hogy érintőképernyős. Más eget verő különbség nincs a kettő között.
Megint csak azt tudom mondani, hogy nézd meg élőben, tapogasd, nyomkodd meg. Teljesen más úgy dönteni mint tesztek, képek alapján.

(#688) Forestjo


Forestjo
senior tag

A tel. könyv mindamellett remek. Az különösen tetszik, hogy megjegyzi az utolsó helyeket, ahol jártam. Szó szerint minden csoportosításban külön-külön megjegyzi! De azt még mindig nem tudom, mi az általános és a síma tel. könyv között a különbség. Valami célja csak van, ha külön vették.

Az LG-től ez sokkal univerzálisabb, szerintem.
Volt szerencsém ma látni egy igazi Kínai szemetet. Sok apró elem ugyanaz, mint ebben, de minden sokkal ócskább, a kijelző, kamera, stb., hiába két kártyás.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#689) Ricardo válasza Forestjo (#688) üzenetére


Ricardo
félisten

A különbséget még én sem fedeztem fel :N

(#690) Forestjo


Forestjo
senior tag

Egyébként az utóbbi néhány hozzászólásomat az Alcatelről írtam, kivéve ezt.
Tök egyszerű tényleg, ha belejön az ember. Az én ujjaim átlagosak, még pont elég nagy a billentyűzet.

A telefonkönyv valószínű csak megismétli ugyanazt a listát, más néven ugyan, de azért, hogy legyen még egy.
Nálatok is csak 4 csoport hozható létre?

Az SMS-ről, amit fentebb írtam, kiegészíteném azzal, hogy nem is von le karaktereket "büntiből", vagyis nem felezi meg az SMS-t, teljeset enged írni úgy is, hogy ékezettel írod.

A fájlkezelő is érdekes: a magyar nyelvű mappákban nem enged újakat (mappákat) létrehozni, de viszont tudsz váltani a különböző nézetek között. A "készülék" menübe-be belépve angol nyelvű mappa nevek fogadnak, de ott létre tudsz hozni új mappákat, viszont csak listás lehet a megjelenítés. Persze a "listás" is mutat bélyegképeket, de csak három fér el a kijelzőn.
Ezekbe a létrehozott mappákba meg nem lehet csoportosítani átmozgatással a képeket. Valószínű csak letöltéskor engedi kiválasztani őket???

Cáfoljon meg valaki, ha kihagytam volna valamit.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#691) Forestjo


Forestjo
senior tag

A memória kártya nem tudom mit változtat a fájlkezelőn, nekem még nincs benne.
De van azért bőven kisebb-nagyobb következetlenség, hiányosság.
Ezek egy része nélkül kicsit jobb lenne, de így is olyan sok előnye van részemről, az én igényeimhez képest, hogy bőven megéri és örülök, hogy megvettem!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#692) Forestjo


Forestjo
senior tag

Még egy rövid megjegyzés: nekem sem pörget a számokban, egyből visszaugrik a szám elejére, ha a pörgetésre állítom. Ezt sem tudom, hogy változtat-e ezen valamit a memória kártya?!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#693) xkoti


xkoti
senior tag

sziasztok egy kérdés ismét nem tud valaki hogy programokat honnan szedjek le hozzá :F

KO

(#694) Ricardo válasza Forestjo (#690) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó dolog hogy végre tudok rendesen ékezetekkel sms-t írni :R A karaktereket eddig sem vette el büntetésből, csak "simán ékezet nélkül küldte el őket". Kipróbáltam a csoport létrehozást, és csak 4-et enged. Úgy néz ki ennyi a max. A fájlkezelőt nem piszkáltam, úgy használom ahogy van, mivel csak telefonon enged új mappát nyitni, én meg a kártyára szoktam menteni a dolgokat.
"Ezekbe a létrehozott mappákba meg nem lehet csoportosítani átmozgatással a képeket. Valószínű csak letöltéskor engedi kiválasztani őket???"

Nekem is ez a gondom vele.

xkoti: Mire gondolsz? Ez így elég tág megfogalmazás. Viszi a java alkalmazásokat, és abból tengernyi van a neten.

[ Szerkesztve ]

(#695) Forestjo


Forestjo
senior tag

Köszi Ricardo, az "ez" felett nyilván elsiklottam.
Majd akkor a kábellel. Nem is rossz, mindegyik gyártónak így kéne :Y

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#696) Ricardo válasza Forestjo (#695) üzenetére


Ricardo
félisten

Én azért jó néven venném hogy a telefonon is tudjam egyik mappából a másikba rakni a dolgokat :U
De ez legyen a legnagyobb gond. :)

(#697) tjb007


tjb007
nagyúr

Kíváncsi voltam ezért rendeltem miniUSB->3,5 jack átalakítót az ebay -röl 1$ -ért free shipping -gel. Ennyit megért még ha nem is fog működni :)
Amint megérkezik letesztelem.

[ Szerkesztve ]

(#698) Ricardo válasza tjb007 (#697) üzenetére


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok milyen lesz a zene minősége :K

(#699) xkoti válasza Ricardo (#694) üzenetére


xkoti
senior tag

hát úgy bőveben olyanokat amiket vinne mert kerestem a gugliba de nem találtam mert sztem béna vok vagy nem tom és amit találtam azt nem vitte szal nem tom mihez kezdjek hogy hol vagy honnan töltsek le progikat hozzá egy részt ezért is vettem mert azt hittem gond nélkül viszi majd a progikat szal én nem találtam ezért kérek segítséget :F :(

KO

(#700) tjb007 válasza Ricardo (#698) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én is. Plusz arra is kíváncsi leszek, hogy mennyire fogja befolyásolja a hangerőt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.