Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Hát ez tényleg nagyon baba kis készülék, ebben aszürke színben pedig teljesen vállalható, nekem csak egy 3,5 jack hiányzik róla, de tényleg amúgy elég lenne. Örülök hogy a Nokia is előszeretettel használja a 3,5 feles jack-et a filléres telóiba is. Szurkolok az alcatelnek! :)

http://instagram.com/_doublez_

(#2) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Nekem külsőleg jobban bejön mint a Corby... A 3,5mmes jack jó lenne, de ennyiért az már extra lenne.

A cikkben előfordul sok összemérés a samu corbyval, amiból legtöbbször a Tribe kerül ki győztesen... a cikk felett ennek ellenére erősen feszít a Corby reklám :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#3) Z-o-t-y válasza TheDragon007 (#2) üzenetére


Z-o-t-y
tag

nem hiszem hogy nagy extra lenne, a giroszenzort nagyobb és feleslegesebb extrának gondolom ebben a készülékben.

http://instagram.com/_doublez_

(#4) TheDragon007 válasza Z-o-t-y (#3) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Az igaz. Vajon olcsóbb egy giroszenzor mint egy szabványos dugasz? :U

De legalább a giroszenzorhoz lehet írni gagyi játékokat :D

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#5) Norbi21


Norbi21
senior tag

Régen mondtam ilyet alcatelre, de tetszik és ennyi pénzért simán bevállalnám. Azért egy eladási adatot megnéznék majd a későbbiekben a Corby Txt és ez között.

(#6) orrlyuk válasza Norbi21 (#5) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Végre Van Taccs! Az Alcatel mindig az ilyen, a jogdialhoz hasonló apró, de nagyon agyas és használható ötletekkel nyomult, és a 30x sorozat milyen jó is volt! (Hattyúdalnak.) Kár a 3g-ért.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7) Bounti


Bounti
aktív tag

Szeretném megjegyezni, hogy 3.0.195.27 verziójú Google Chrome-ot használok, és a "Különösen ajánlott" plecsni belelóg az értékelés táblázatba. Ezt nem szoktam firtatni, de ez a készülék engem is érdekel...

Ha valaki tud valami okosságot mondani azt megköszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#8) David75


David75
őstag

Ennyi pénzért ajándék lenne csak,mint ahogy a nokia neve összefort a laikusoknál a megbízható,elnyűhetetlen,egyszerű kifejezésekkel úgy fort össze az alkatel a gagyi,logikátlan, kifejezésekkel.Jó persze mind a kettőnek volt alapja de mind a kettőnél elég sok a kivétel és elég káros ez az általánosítás.

Nekem is belelóg a plecsni chrome-al.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#9) hans87 válasza orrlyuk (#6) üzenetére


hans87
tag

3G hiánya nem olyan vészes, helyette inkább WiFi mehetett volna bele, azoknak az ismerőseimnek akik a célcsoportba tartoznak, nincs 3G előfizetésük és nem is nagyon akarnak.

Amúgy egész pofás (kicsit engem HP gépekre emlékeztető) darab, ennyiért mg tényleg nem rossz vétel.

Nokia 5530

(#10) Gubro válasza Bounti (#7) üzenetére


Gubro
senior tag

4.0.222.12 verzióval oké.

(#11) Bounti válasza Gubro (#10) üzenetére


Bounti
aktív tag

Köszönöm, akkor váltani fogok! :K

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#12) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Na végre, hogy megérkezett, köszönjük a tesztet :R
Kb ezt vártam a készüléktől, nagyon jól sikerült :K

Z Fold 4

(#13) No-kia


No-kia
őstag

akinek van eg yilyen használtan, dobhat privit :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#14) vinacarlos


vinacarlos
tag

USB-n keresztül vesz fel áramot?

(#15) Thibbie22


Thibbie22
tag

Corby-hoz képest ez az Alcatel egy isten! :R
Komolyan mondom, ha lenne benne wifi és 3G tuti áldoznék rá, akár 30.000 pénzt is, második telefonnak...

Alcatellel kezdtem a mobilos életem (OT311), aztán kényszerből egy színes OT535-öt is használtam, utóbbinál kijelzőt leszámítva (pixeles CSTN) semmi bajom nem volt velük, de ugye változnak az idők. Ma már elvárom a wifit, rendes kamerát, GPS-t néha...
De majd meglátjuk. Legalább megtudtuk, hogy az MTK platform is képes már 2 megapixelre. :C :C :C

Ja, am 3.5-ös jack... Annyira filléres cucc lehet! Nemrég vettem egy laptopot a Delltől és alapból volt benne újlenyomat olvasó. Mondom azt nem kérem, hátha nyerek pár ezret és mit gondoltok, mennyivel lett olcsóbb nélküle??? 2, azaz két dollárral! :))
Szal akkor egy jack is ekörül mozoghat. :K

[ Szerkesztve ]

Last 1 year: N95 Sand->N95 8 GB->N82->5800 XM Red

(#16) sztara


sztara
aktív tag

Corby-hoz képest biztos jobb. de ha azt jobban reklámozzák, akkor azt is fogják jobban venni.
emberek a reklámnak hisznek :U még itt mobilarénán is a corby reklám megy :D

de ki tudja :)

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#17) Napfénysüti

Nagyon kellemes meglepetés ez a készülék. Másodtelefonnak maximálisan el tudnám képzelni. Tényleg csak a 3,5-es jack hiánya leeht zavaró. De amennyibe kerül így is a legjobb ár/érték arányú telefonok között van szerintem. :)

Més que un club!

(#18) Thibbie22 válasza sztara (#16) üzenetére


Thibbie22
tag

Majd a T-mob bereklámozza az Alcatelt karácsony előtt, hogy a mammerek az vegyék az unokáknak és akkor fogyni fog, mint a ööö izé, ami fogyni szokott. :DDD

Last 1 year: N95 Sand->N95 8 GB->N82->5800 XM Red

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

Elolvastam a tesztet, és leesett az állam. :Y
Ennyiért nagyon jó vétel lehet. ezek szerint ele kell majd mennem a T-be megnyomkodni egyet. Bár megfogadtam hogy ha váltok akkor csakis wifis készülékre , de ha élőben is meggyőző elgondolkodok a beszerzésen :U

[ Szerkesztve ]

(#20) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Sosem irtam meg ilyet: le a kalappal, Alcatel!

Hajra, olcso QWERTY mobilok!!! Kivalo otlet! Kivancsi vagyok a valosagban elviselheto-e a minosege...

(#21) AS


AS
félisten

Nagyon jó, anno szeretem az alcát nagyon, és jó márka volt.
Most már csak alkategóriában van de nagyon jól csinálja.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) shev7


shev7
veterán

meg szerencse, hogy kevesse elterjedt a jogdial. Mi lenne velunk balkezesekkel? :D :D

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#23) kaller1


kaller1
veterán

A voda 541 topikban mindenki panaszkodik a bő 1 perces java betöltésre,ezek szerint ebbe a készülékbe már egy erősebb mtk proci került... :U

.::> <::.

(#24) Jadro


Jadro
veterán

Tetszetős, főleg ennyi pénzért. Régen még az őskorban szerettem az Alcatel one touch max (asszem ez volt a neve :) ) készülékem, remélem elérik lassan azt a minőséget.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25) atike


atike
nagyúr

Az ára miatt tényleg jó vételnek tűnik, bár nekem személy szerint nem mondhatnám, hogy tetszene... :)

(#26) Ricardo válasza Jadro (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Bizony az volt a neve. Én is szerettem az enyémet. Talán az is benne volt hogy az első mobilom volt, de a fő ok, hogy megbízható volt és atombombával sem lehetett ártani neki :D
Aztán elindult lefele a gyártó :( .
Remélem kiadnak pár jó telefont megfelelő áron.

(#27) daninet válasza shev7 (#22) üzenetére


daninet
veterán

lehet azt mutatóujjal is pöckölni igaz nem olyan jó, de megszokható. Most egy P990 van a kezemben és ezen eleve balról van, egyáltalán nem okoz problémát.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Hát ez ennyi pénzért elég kemény húzás. :D :C

Más.. A különösen ajánlott plecsni nektek is rácsúszik az értékeléses táblázatra?
[link]

(#29) kaller1 válasza daninet (#27) üzenetére


kaller1
veterán

Ott a kétkezes használat miatt van balról,nem is lett volna jó ha nem oda kerül a tárcsa.

hemaka Firefoxban nem csúszik rá.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#30) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem akarok kötöszködni:D de ennél is egyik oldalon microUSB, másikon meg miniUSB :D
Nekem se mindegy

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) AS válasza hemaka (#28) üzenetére


AS
félisten

Nekem nem.,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) Traxx válasza Jadro (#24) üzenetére


Traxx
őstag

Nekem a 311-es volt az első, szerettem... A tesómnak meg egy ilyen, nem volt rossz ez sem. Az enyémből egyszer ment ki a vibra motor (mivel garis volt, a billentyűk is cserélve lettek, mert éreztem, hogy a joy se fogja húzni olyan sokáig :D ), plusz megadta magát később az akksi. De strapabíró volt.

Ez a Tribe a Qwerty miatt nem tetszik, de 20-ért tudásilag baromira megéri :K Nekem még esetleg hangrögzítés kéne bele, meg zseblámpa normál bill mellett, és mennék venni :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#33) Egzee


Egzee
őstag

Mikor láttam a hírt, hogy ez jönni fog, már akkor tudtam, hogy ez jó lesz! Majd rájön az Alcatel, hogy érdemes jó telefont csinálni...

(#34) D4rkAv3ng3r


D4rkAv3ng3r
senior tag

Külseje és az ára bejön, csak az a fránya MTK ... :O MTK miatt ha ilyesmi telefon kellene akkor inkább Samsung CorbyTXT hiába drágább.

[ Szerkesztve ]

(#35) PH-User


PH-User
addikt

Köszönöm a kimerítő tesztet! :R

"van 2.0-s Bluetooth, mely támogatja a sztereó hangátvitelt is. A miniUSB csatlakozó szabványos, számítógépre csatlakoztatva az Alcatel töltődik, sőt, kártyaolvasóként és webkameraként is használható." - Örvendetes, bárcsak a W810i-men is lenne. :U

"Kihangosítva viszont nagyon jól szól a gép: szép, telt hangzása van és elég hangos is." - Valahonnan gondoltam, hogy jól fog szólni, már csak a méretes hangszóró is erre utal. :)

Külseje nem nagyon fogott meg, de az összhatás az nekem tetszik. :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#36) rekid


rekid
addikt

"Emellett kapott helyet a fedlappal takart miniUSB csatlakozó, a másik oldalra microSD foglalat került, már viszont nincs, ami bizony a szabványos fülhallgatókimenet hiányát jelenti — sajnos."

Mi nincs? :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#37) kaller1 válasza rekid (#36) üzenetére


kaller1
veterán

Jack csatlakozó nincs... :D

.::> <::.

(#38) orbano válasza D4rkAv3ng3r (#34) üzenetére


orbano
félisten

elolvastad a tesztet? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#39) ZooLee


ZooLee
őstag

Elég jól sikerült telefon, különösen az árát tekintve. a 3G/Wifi hiányát nem látom akkora gondnak, ebben a kateegóriában (és célcsoportnak) tökéletesen megfelel a GPRS/EDGE is. (Nekem Nokia E61i van, abban sincs 3G-HSDPA, mégis tökéletesen elég a sebesség levelezésre, IM-re. A célcsoport pedig pont ezeket fogja használni megspékelve SMS-zéssel.

Viszont nagyon hiányolom a billentyűzet részletes leírását, hiszen az egyik legfontosabb része a készüléknek, eléggé hiányos ezt elintézni fél mondatban :( (Méret, nyomáspont, anyag, stb...)

Z.

(#40) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

nemrossz! végre egy jól beárazott telefon! MTK-t is szépen megszelídítették , és még külsőre is vállalható!

Üdv: Laca

(#41) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Igen jó kis készülék. Én amikor elkezdtem olvasni a tesztet, azt hittem, hogy egy 50k körüli mobil. 20 ropit igen megér! Feltámad az Alcatel?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#42) consono


consono
nagyúr

Már csak az a kérdés mennyire nehéz függetleníteni ;] Vagy, hogy függetlenül mennyi lesz az ára... Lassan a Pannon is kidobhatna valami olcsó és érdekes masinát :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#43) plus44


plus44
veterán

Áll lesesés ezerrel. 20k. :C

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#44)



aktív tag

valami hír / adat van róla hogy mikor jelenik meg köbö?

Már 16 éve itt :)

(#45) Plebi válasza (#44) üzenetére


Plebi
senior tag

Azt mondja meg nekem valaki, pl a tesztelők, hogy honnan lehet beszerezni a gyári alcatelt a gyártótól, mert egyáltalán nem érdekel a t-mobile-os, vodafone-os vagyok!

Köszönöm!

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#46) rep3at


rep3at
őstag

Nagy kalapemelés :R

(Szinte) Minden tekintetben jónak mondható készüléket sikerült alkotniuk, remélem így folytatják továbbra is. A 3,5ös füllhallgatókimenet hiánya engem is zavar, legalább egy átalakítós fülest adhatnának hozzá, vagy egy jobb minőségű fülhallgatót. Legjobban a wifi hiányzik, de hát ennyiért..

Forward thinking. كرر

(#47) fateless válasza ZooLee (#39) üzenetére


fateless
veterán

3G van az E61-ben és az E61i-ben, csak HSDPA nincs

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#48) legiaap


legiaap
nagyúr

Nagyon jó kis telefon lett ez.
A 3G-t én is hiányolom ill. a 3,5 jack kimenetet.
Amúgy hol kapható függetlenül?

Szerk: Látom mindenki ez iránt érdeklődik
:DDD

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#49) bope87


bope87
aktív tag

Erre nem számítottam :) Amint lesz a T-nél, meglesem élőben is, mert ennyiért tényleg megéri.

(#50) rep3at


rep3at
őstag

Csak azért gondolkodnék a vásárláson, mert hát egy Alcatellel megjelenni még én sem nagyon szeretném, nekem számít a stílus (ezért is van most egy V8am).

Remélem ez a hozzáállás a márkához hamarosan meg fog változni a jobbnál jobb (és nem utolsósorban szebb) készülékeknek köszönhetően.

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.