Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Redome86


Redome86
tag

Sziasztok!
Tud valaki ajánlani nekem egy programot ami .txt-t és .pdb-t csinál dokumentumokból? :)
Köszönöm! :DD

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#302) Ricardo válasza Redome86 (#301) üzenetére


Ricardo
félisten

Telefonra vagy PC-re?

(#303) sonirize


sonirize
csendes tag

Sziasztok!

Ma én is csatlakoztam a tulajok táborához.
Gyorsan átfutottam a hsz-eket, de nem találtam választ, hogy a hívásszűrést meg lehet oldani ezen a telón?

Google a Te Istened, ha a Világot nem ismered!

(#304) Redome86 válasza Ricardo (#302) üzenetére


Redome86
tag

PC-ről tenném át telefonra a dokumentumot.
Ergo PC-re kellene a program.

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#305) sonirize


sonirize
csendes tag

na megnézegettem a gépet, nagyon penge, de hívásszűrés nincs :(
pedig azért illett volna beletenni, hiszen a nokia ötezer ft-os telefonjai is tudják a "hívásjelzés csoportnak" funkciót - egy rövidke programág... de még sajnos azt sem lehet, h egyedi hangot állít be az ember bizonyos számokra, mert a 'halk'- profil egyből felülbírálja.
más egyébbe meg vagyok elégedve :)

Google a Te Istened, ha a Világot nem ismered!

(#306) Ricardo válasza Redome86 (#304) üzenetére


Ricardo
félisten

Beütve a google-ba ezt találtam. Nem tudom melyik használható.

(#307) Redome86 válasza joc-cod (#269) üzenetére


Redome86
tag

Kedves joc-cod!

PÜ-ben megírnád, hogy pontosan mit csináltál a névhez csengőhang+kép rendelése folyamat során?
Mert nekem sem akarja a beállított csengést megszólaltatni :F :W
Köszönöm!!!

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#308) Ricardo válasza Redome86 (#307) üzenetére


Ricardo
félisten

Kiválasztod az adott file-t (kép/hang) opciók- beállít mint-telefonkönyvhöz... És ott kiválasztod hogy kihez szeretnéd rendelni. Rányomsz az ok-ra és már meg is van. elvileg kiírja egy ablakban hogy kész. innentől mennie kell.

szerk: A telefonkönyvön keresztül is megoldható. Rámész az illető nevére és a kapcsolat szerkesztésében van kép és csengőhang hozzárendelési lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#309) Redome86 válasza Ricardo (#308) üzenetére


Redome86
tag

Na én is ugyanezt csináltam, de sehogy sem akar a beállított hangon megszólalni az adott telefonszám... :O :W :W :W :O
Egyszerűen nem értem... :(

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#310) Ricardo válasza Redome86 (#309) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor valami nem jó. :(
Vidd be a T-hez és csináljanak vele valamit.

(#311) parpad


parpad
csendes tag

Sziasztok,
Nekem meggyűlt a bajom egy kicsit a telefonnal, ami a videólejátszást illeti. Tettem bele egy 2GB-os memóriakártyát, de ahogy a gyári pcsuite szoftver konvertál, az valami hyper gagyi minőség. Más programokkal meg egyszerűen nem sikerült úgy 320x240-es filmet konvertálnom, hogy ne szaggatott volna a telefonon. Ha valaki esetleg kikísérletezte már, hogy hogyan lehet 320x240-es videókat kovrtálgatni szaggatás nélkül, akkor írja meg nekem legyen szíves a tapasztalatait, és a programot, amivel ezt sikerült elérnie.
Köszönöm. radiosklub@tvn.hu

(#312) Redome86 válasza BTR (#271) üzenetére


Redome86
tag

BTR!
Neked sikerült megoldani az egyéni csengőhangot?

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#313) joc-cod válasza Redome86 (#307) üzenetére


joc-cod
tag

Én úgy állítottam be ahogy Ricardo is írta. Be a telefonykönyvbe(telefonon vannak a telószámaim), aztán szerkesztés, s ott beállítottam. S működik. :)

(#314) Redome86


Redome86
tag

Na sikerült megoldani a problémát :)) :C Letöröltem telefonról a telefonkönyvet majd újra felmásoltam a SIM-ről. És láss csodát működik minden:) Le is kopogom :DD
Köszi mindenkinek a segítséget :)

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy milyen felbontásban (bitrate, frame/sec, stb) érdemes konvertálni rá filmet/videót, hogy az nézhető legyen és a hang is megfelelő minőségben szólaljon meg? A 320x240-ig már sikerült eljutnom :DDD
Köszi!!! :R

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#315) joc-cod válasza Redome86 (#314) üzenetére


joc-cod
tag

Nah, örülök, hogy sikerült. :)

Filmre nem tudok semmilyen ötletet. Nem néztem eddig egyik telomon se filmeket, úgyhogy nem kellett konvertálgatnom. :F

(#316) Nagya21 válasza parpad (#311) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Az asszony érintős Vodája(alias Alcatel) a 3gp formátumot megeszi, de az Mpeg4-et nem, és 15f/s képsebességet kell beállítani, különben szaggat.
Any Videó Convertert Professionalt használok.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#317) Feriikee


Feriikee
csendes tag

A telószámmal probléma nekem nem volt, én a telefonkönyvben állítottam be, úgy müxik! :C
Videót én eddig csak 3gp-ben próbáltam, a régi mobilomról küldtem át párat, azok mennek szaggatás nélkül. :))

Laissez les bons temps rouler.

(#318) joc-cod


joc-cod
tag

Így 1 hónap után egyre jobban kedvelem a telefont. :) Mostani aksi eredménye is elég szépre sikeredik. Csütörtök reggel vettem ki, mindennap ment fülhallgatón keresztül kb 2, 2 és fél órát a zene. És 2 napon, szólt rendesen kihangosítva is, kb 1-1 órát. Hívás, sms is volt kis mennyiségbe. S még negyedénél van. :) Nagyon tetszik. :)

(#319) Ricardo válasza joc-cod (#318) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is kellemeset csalódtam a készülékben. A páromnak is nagyon tetszik. Már csak az a kérdés hogyan csinálok a W580i-ből Ot-800-at :D

(#320) tjb007 válasza Ricardo (#319) üzenetére


tjb007
nagyúr

Eladod a W580i -t és megveszed az enyémet :DD :))

(#321) Ricardo válasza tjb007 (#320) üzenetére


Ricardo
félisten

:U Azért kellene a csere, mert jelenleg ezt használja, és ha eladom, kell valami amíg megjön a másik. Ezért jobb a csere. De nem akarom szét offolni a topicot ;)

(#322) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Sziasztok!

Előbb kb.2 perce felhívtam a T-mobile-t és megkérdeztem hogy ez a telefon menyibe kerül és erre azt mondja a nő:"1000 Ft,de még annál is olcsóbb..." :Y Na én itt lefagytam.Utána megkérdeztem hogy esetleg a Nokia 5800 mennyibe kerül erre azt mondja:"10000 Ft",na erre is kicsit meghökkentem.
Szerintetek lehet az hogy ilyen olcsó ez a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#323) tjb007 válasza KennyONE (#322) üzenetére


tjb007
nagyúr

Persze, hogy lehetséges.
A Vairy Text 2 év hűségidővel 990 Ft, a Nokia 5800 meg 9900 Ft -os kezdőrészlettel már elvihető (+ 12 x 3 840 Ft részlet + havidíj)

(#324) KennyONE válasza tjb007 (#323) üzenetére


KennyONE
aktív tag

ok.

Nekünk is egy ilyen 2 éves hűségnyilatkozós cuccunk van és akkor is egy kicsit megdöbbentem amikor meghallottam hogy 1000 Ft.
De most vacillálok a 2 teló között

(#325) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Azon felül, hogy nincs benne 3G, mi a péktől ilyen olcsó? Ahogy olvasom a tesztet és a hsz-okat is, egyre jobban tetszik ;) Csak az a fránya 3G belekerülhetett volna.
Különösen tetszik (nokia-fun lévén), hogy a menü nokiás :K

Impossible is nothing

(#326) Ricardo válasza meroly (#325) üzenetére


Ricardo
félisten

A T-mobile saját készülékeként fut, azért van ilyen nyomott áron.

(#327) meroly válasza Ricardo (#326) üzenetére


meroly
veterán

Azt értem, de ezen kívül más okot én sem látok.
A tudat, hogy az Alcatel gyártja nem valami üdítő, dehát ez van....

Impossible is nothing

(#328) Ricardo válasza meroly (#327) üzenetére


Ricardo
félisten

Az első Alcatelek nem voltak rosszak. Aztán jött a leszálló ág. Most már nem francia, hanem kínai tulajdonban van, nem mintha ez bíztató lenne :) Szerintem nyugodtan megveheted.

(#329) meroly válasza Ricardo (#328) üzenetére


meroly
veterán

Hát nem is tudom, egyedül a 3G hiánya korlátozna kicsit, főleg netezésre szeretném használni (bár van laptopom is meg egy netbook is), de azért így mégis kényelmesebb és mobilabb a dolog. Erre kimondottan nem ajánlanád, gondolom, mivel az EDGE nem túl gyors. :(

Impossible is nothing

(#330) Ricardo válasza meroly (#329) üzenetére


Ricardo
félisten

Mivel se 3G, se HSDPA, nem hiszem hogy túl fürge lenne. :U , de az ár/érték aránya verhetetlen.

(#331) meroly válasza Ricardo (#330) üzenetére


meroly
veterán

Ez utóbbi fogott meg engem is, szinte hihetetlen, hiszen ennyi pénzért egy 1xxx szériás nokiát se kapni....

Impossible is nothing

(#332) wr6golf01


wr6golf01
csendes tag

Sziasztok meg tudná valaki mondani hogy az ALCATEL OT-800-AS telefonra hogy tudok normális nézhetö videot tölteni mert töltötem de nézzhetetlen.értem itt hogy mien kép fel bontást válaszak és mien formátumot vagy is mindet esetleg mien progival csinájam köszi. wr6golf@citromail.hu

[ Szerkesztve ]

wr6golf

(#333) meroly válasza wr6golf01 (#332) üzenetére


meroly
veterán

Én videoszerkesztésre alapvetően az any video converter-t használom. Van benne kimondottan mobilra optimalizált variáció, de érdemes több lehetőséget kipróbálni. Egy fix, a 320x240-nél nagyobbat ne, aztán lehet 15-20-25 fps is...

Impossible is nothing

(#334) Ricardo válasza wr6golf01 (#332) üzenetére


Ricardo
félisten

(#335) Micha


Micha
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam egy T-Mobile (Alcatel OT-800) Vairy Text készüléket. Felraktam az Alcatel PC Suite-ot. Van néhány gondom (segítséget szeretnék kérni):

Én kifejezetten, mint egy Filoflax-ot használom ezt a készüléket és nekem nagyon bejön. Viszont amit nem tudok megoldani, hogy hogyan tudom letölteni a Jegyzeteket és a Teendőket. Egyszerűen sehogy nem találom ezt a lehetőséget. Pedig mentenem kellene!!!

Tudna ebben nekem valaki segíteni? Illetve még azt szeretném megtudni, hogy külső program nélkül, ha veszek bele microSD-t, akkor erre a memória kártyára tudnám menteni az adataimat?

Előre is köszi minden építő és segítő válaszért...

[ Szerkesztve ]

(#336) Ricardo válasza Micha (#335) üzenetére


Ricardo
félisten

Én nem telepítettem fel a programot így ebben a részében nem tudok segíteni.
ha veszel bele egy kártyát, és a telefont csatlakoztatod a géphez akkor a kártyát mint külön meghajtót kezeli, és tudsz rá menteni.

(#337) yazid


yazid
csendes tag

azt szeretnem kerdezni hogy mivel ugy erteslutem hogy ezeket az uj aksikat nemkell formatalni en nemis foglalkoztam vele lehet gondom az aksival.
A masik kerdesem viszont az lenne hogy vettem ezt az ot800 telot felinstataltam a cd es nemtalaja a telomat a suite nemcsatlakozik milehet a gond?

(#338) yazid


yazid
csendes tag

es meg annyit mivel meg nincs netem mennyire gyors az ot800 netelesben?

(#339) meroly válasza yazid (#337) üzenetére


meroly
veterán

Jól értesültél, valóban nem kell formázni. Célszerű első pár alkalommal hosszabb időt (10órát) töltőn hagyni, hogy feléledjen. Mások szerint még ennek sincs jelentősége.
A net nem lesz túl gyors, mert csak EDGE átvitelt tud, az is legjobb esetben is 112kbit/s. Egy normál otthoni ADSL legalább 2Mbit/s. Inkább wapolásra lehet élvezhetően használni.

Impossible is nothing

(#340) joc-cod


joc-cod
tag

Én használok rajta mobilnetet. Opera minit ami rajt volt alapból, s képeket kivettem, hogy ne töltse be, s így egész jól használható. Nekem teljesen megfelel, egész gyorsak az oldalak betöltése is. :)

(#341) meroly válasza joc-cod (#340) üzenetére


meroly
veterán

Ja hát kép nélkül persze, mer a bötü nem sok kilóbájt ;)

Impossible is nothing

(#342) joc-cod válasza meroly (#341) üzenetére


joc-cod
tag

Így igaz. :) Néha képeket is töltöm amikor szükségem van rá.. De anélkül is teljesen jó, emailek megnézésére, vagy pár oldalt megnézni.. :)

(#343) meroly válasza joc-cod (#342) üzenetére


meroly
veterán

Főként az e-mailezés érdekel(t) benne engem is.
Nem tudjátok exchange-el szinkronizálható a kliense?

Impossible is nothing

(#344) GALARDO


GALARDO
addikt

Hoppá ez nem ide készült. :B

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#345) dankamobil


dankamobil
csendes tag

Helló!

Újonnan jöttem ;)

Nemrég beruháztam egy OT-800ra és lennének kérdéseim rögvest.

PL java. csomó minden nem megy. skype is csak elindul,de cimképernyőn áll.
Ugyan a se k800hoz valót szedtem rá,de ez nem lehet gond,se-nél is,ha a felbontás nem stimmelt,az util akkor is működött,max.kilógott,vagy túl kicsi volt.
Másik az accuweather. Valamiért eltünt a kijelzőről,pedig be van állitva hogy főképernyőt látható legyen folyamat. EZ mitől van?
Lesz még sok kérdésem :)
Utolsónak meg,hogy van-e konkrétan erre a tipusra valami java cucc gyűjtőhely?
Mert kérném az urlt ezesetben.

Minden választ előre is köszönök!

Üdv,további szép napot.

(#346) Ricardo válasza dankamobil (#345) üzenetére


Ricardo
félisten

Sajnos itt gondot jelent ha nem a kijelző felbontásnak megfelelő a java alkalmazás.
konkrét liket nem tudok hogy honnan tudnál leszedni, de jó megoldás lehet ha kicsit népszerűbb, hasonló felbontású telefonok oldalait nézed (pl E71), de figyelj, hogy ne symbian alkalmazást szedj le. A másik lehetőség hogy a google-ban keresel kimondottan 240 X 320-as java-kat

(#347) meroly válasza dankamobil (#345) üzenetére


meroly
veterán

Esetleg a zedge.net-re regisztrálj és ha szerepel a készülék a listában (márpedig miért ne) akkor ott lesznek kimondottan erre optimalizált alkalmazások és sok más egyéb is.

Impossible is nothing

(#348) Ricardo válasza meroly (#347) üzenetére


Ricardo
félisten

Ott van a listában :K

(#349) yazid


yazid
csendes tag

sziasztok
azt szeretnem kerdezni hogy az ot800 lelehet tolteni a yahoo mess. vagy skypet fog menni?
es ha megy a skype ingyenes???
honnan lehet ezeket letolteni es a masik hogy a barataim mapabba leszeretnem tolteni az iwiw-et honnan lehet ezekhez hozza jutni
elore is koszi
yazid erdely

(#350) meroly válasza yazid (#349) üzenetére


meroly
veterán

Ha megy is a készüléken az általat említett program, akkor fizetni csak annyit kell amennyi adatot forgalmaz EDGE-n.
A másik kérdést nem értem. Mit akarsz letölteni és hova?

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.