Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Adamyno válasza outdoor (#6) üzenetére


Adamyno
tag

Hogy érted, hogy az a kulcsa? Ott lehet valamit javítani, vagy marad az a fajta töltés kizárólag. A type-C sok szempontból kényelmesebb lenne, de ha nem hordozom, így is jó.

A Win már csak azért van a gépen, hogy foglalja a helyet :D . Elkezdtem 3D modellezni is. Az érintőpanelt külön kell "telepíteni" linux alá, de működik. Az elforgatás érzékelő viszont 90 fokot téved. Annyira nem érdekel, mert ki lehet kapcsolni. Valahol biztos, hogy lehetne kalibrálni de nem szórakoztam vele.

Energia terén azt vettem észre os-től függetlenül, hogy készenléti állapotban számomra szokatlanul gyorsan merül. Az eddigi eszközeim egy hangyányival mintha tovább éltek volna. 1 nap alatt megeszi az akku kb 60-70%-át. A mostani Thinkpadem kibír 4-5 napot készenlétben (X260)

Egyébként működik a Type-C adatvonala, csak a powert sikerült kinyírni. Ha külső tápegységgel rendelkező usb hubot csatlakoztatok, akkor ami azon van működik vele. De ennek kell külön konnektor így, nem szórakozok vele. Gondoltam rá, hogy csinálok egy tápelosztós kábelt hozzá a rendes usb aljzatról, de nem akarok ennyire mélyen DIY módra váltani.

a micro USB nem használható USB boothoz és csak kb. 150mA áramot tud leadni ( A sima USB 3.0 az 2A körül van)

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.