Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) updog


updog
senior tag

"Az időmmel fizetek" :Y Bakker ilyen száni magyarázkodást régen hallottam a lopásra :D

Szívemre teszem a kezem és elmondom hogy khmm, én is láttam olyat aki régebben szinte mindent warezolt ;] Na de akkor ne is szépítsük már a dolgot, hogy igazából az az áldozat, aki csak annyit akar, hogy ingyen legyen mindent IS, nyilván az ő számára teljesen kompromisszummentesen.

Ha nem tetszik hogy egy szolgáltatás fizetős, hogy sok a reklám stb., nem az a megoldás hogy lopod**, hanem az hogy nem használod.

**(vagy ha igen akkor ne magyarázkodjunk/forradalmárkodjunk már hogy igazából mi vagyunk a jófiúk, mert sz*r tartalmakat forgalmazó, rosszul megcsinált, hiányos, reklámokkal telerakott szolgáltatást sem lenne jogos lopni/megkerülni),

#32opr youtube kids + premium a megoldás, nincs hirdetés, nincs egy mellékattintás miatt három videó után már rég nem gyerekeknek való tartalom, szabályozható, felügyelhetó stb.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.