Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joachim21


Joachim21
senior tag

Ez mi a ß@r? Sosem hallottam még zenebotokról, kell félnem az álcáktól ? ;] :DDD

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#2) keembo válasza Joachim21 (#1) üzenetére


keembo
tag

Csak azoktól, amelyek szándékosan buknak el a Turing-teszten!

(#3) Meridian


Meridian
senior tag

Ez nekem is új, mindazonáltal én ettől függetlenül már 2015 óta reklámmentesen hallgatom és nézem a youtube-ot, mivel a fa.. izé... a tököm tele lett a sok idióta ÉS RENDKÍVÜL ZAVARÓ reklámmal! Szóval körbenéztem adblockerek világában, és azóta nagy megelégedéssel használom mindenütt. Leszarom a sírást hogy így tartalom készítő milyen szarul jár... lehet intelligens módon is reklámozni! Ahogy ma jelenleg a youtube-on megy, az minden csak nem intelligens!

(#4) opr válasza Joachim21 (#1) üzenetére


opr
veterán


Drums! Roll out! ;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#5) opr válasza Meridian (#3) üzenetére


opr
veterán

Igen, ez pont ugyanaz, mint a film kaloz vs blu-ray verzio. Megint azt szivatjak, aki rendesen hasznalja, es "fizet" erte (az idejevel).

Kalozverzio: Letoltod, nezed, orulsz.
Blu-ray: Megveszed jo dragan, berakod a lemezt, 10 percen at vegighallgatod, hogy miert vagy egy taposni valo paraszt, es amugy ha el mered lopni, analisan fogjak installalni a rozsdas bokot szarazon, aztan megnezel par reklamot arrol, hogy ha nem vagy ilyen spur geci es megvetted volna a meg dragabb verziot, kapnal extrakat, ahol lathatod akar azt is, hogy iszik bort a rendezo mikozben forgatja a szemet, aztan par mp szunet, es mar indulhat is a film!

Vajon miert haldoklik a legalis, adathordozos multimedia? El sem tudom kepzelni. ;]
(Mondom mindezt ugy, hogy vannak BR filmjeim es lesznek is, mert annyival jobb a minosege, mint a fos streamelt/letoltott szaroknak, hogy meg igy is megeri, de rezeg a lec...)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6) Yeffy válasza opr (#5) üzenetére


Yeffy
veterán

Megveszed jo dragan, berakod a lemezt, 10 percen at vegighallgatod, hogy miert vagy egy taposni valo paraszt, es amugy ha el mered lopni, analisan fogjak installalni a rozsdas bokot szarazon, aztan megnezel par reklamot arrol, hogy ha nem vagy ilyen spur geci es megvetted volna a meg dragabb verziot, kapnal extrakat, ahol lathatod akar azt is, hogy iszik bort a rendezo mikozben forgatja a szemet, aztan par mp szunet, es mar indulhat is a film!

tokeletes osszefoglalo! :DDD :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7) azbest válasza opr (#5) üzenetére


azbest
félisten

Nem pont ugyanaz. Az előfizetőknek nem kell megnézni figyelmeztető videókat.

Az időddel nem fizetsz, mivel nem alkalmaznak, hogy teszteld a szolgáltatást. Hanem, mint tartalomfogyasztó választhatsz, hogy relámokkal használod ingyen vagy előfizetsz kemény 1790 forintért havonta és azért cserébe nincsenek megszakítva a videók külső reklámokkal. És ezen felül youtube originals tartalmakat is nézhetsz. De nem is kell videókat nézni zenéhez, mert ott a youtube music. Családi és diák csomag is van.

Az adathordozós média meg azért haldoklik, mert rengeteg féle olcsó streaming szolgáltatás érhető el. És pont a kalózkodás, ami vissdzasszaszorul manapság.

A hírbéliek felhasználóit sem nagyon értem. Miért egy kalóz szolgáltatónak fizetnek, ahelyett, hogy előfizetnének rendesen... mert nem a manók hordták össze a szereverek és az üzemeltetés árát.

[ Szerkesztve ]

(#8) Interceptor válasza keembo (#2) üzenetére


Interceptor
addikt

Ez nagyon ott volt :D

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#9) opr válasza Yeffy (#6) üzenetére


opr
veterán

Amugy volt olyan, meg a DVD korszakban, hogy megvettem valami filmet (akkoriban a boven DVD-nel fosabb minosegu CD-s avi-k mentek meg), aztan egy csajjal lebeszeltem egy randit, hogy jojjon at, van fasza hazi cherrym, elszopogatjuk mikozben megnezzuk a filmet, aztan elszopogatjuk egymast, jo lesz. Csaj megjon, puszi-puszi, pici smalltalk, pia kitolt, DVD berak, leulunk egymas melle, kapasbol mar bujik is oda, olelem at, neha puszi ide-oda meg hangulatalapozo simi-simi, minden fasza, aztan elindul ez a fostalicska szar, de uvoltve, hogy hogy mereszelek ilyet, meg amugy tudjak rolam, hogy biztos mindent ellopok, meg mekkora szar ember vagyok meg agyon fognak utni, aztan bebetonoznak, aztan meg a betonkockat is el fogjak asni, akkora paraszt vagyok - illetve hogy amugy elvezd a filmet, mar indul is, tessek.

Nem volt gaz, mert vegul hatalmasat rohogtunk a dolgon, hogy ugy megijesztett az az uvolto fos, hogy konkretan szetugrottunk, de a pillanatot jol elcseszte, kerult bo fel oraba, mire ugyanoda visszajutottunk, mint ahonnan kezdtuk. Igy is szep este volt, de na. Szarjanak sunt, kiadok egy vagyont, aztan meg ezt kapom az arcomba.

Utana mar ugy csinaltam, hogy ha vettem is ilyet, elso dolgom volt az, hogy csinaltam egy irott lemezt is, amibol ezeket a szarokat kiirtottam. Plusz ez adta meg azt a lokest, hogy nincs olyan, amit csak ugy megveszek, olyan van, hogy ha mar lattam, es annyira tetszik, hogy nem sajnalom ra a penzt, mert meg vagy 10szer latni fogom, vagy akkora klasszikus, hogy megeri, akkor megveszem.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) Bishop1


Bishop1
tag

Azért az adblockereseket is véresre szopatnám. Vicc, hogy még mindig sokan azt hiszik, nekik ez ingyen jár.

(#11) Tigerclaw válasza Meridian (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A youtube reklamozasi modszere nekem se tetszik, de szerencsere ma mar eleg olcson elerheto tobb ceg legalis zenei stream szolgaltatasa... persze konnyen lehet hogy a szerzok, eloadok abbol se latnak sok penzt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) bunfi válasza Bishop1 (#10) üzenetére


bunfi
őstag

Mármint nem akarnak kétszer fizetni? Egyrészt az idejükkel, hogy megnézik ugyanazt az ostoba, nyomorul, szánalomra méltó szinvonalú reklámot (pl. ZÓÓÓÓLTÁÁÁN! Én arra gondoltam...) és ha esetleg igénybe veszik a szolgáltatást/megveszik a terméket, akkor még jól ki is fizetik a reklámot, mert biza azt sem csinálják, szórják ingyek. Köszi, de szerintem ezt gondold át még egyszer...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13) arn válasza Bishop1 (#10) üzenetére


arn
félisten

Az adaim youtube altali ellopasa az ingyen van? Vagy amit a google az osszes eszkozevel muvel? Penzelje a google a sajat reklambeveteleibol.

Haldoklik az alphabet… jah nem, retkesre keresik magukat, aztan karognak a youtubeon, hogy nem ott csapodik le a bevetel. Nem sajnalom oket.

Majd akkor fizetek a youtubeert, ha nem ingyen feltoltott tartalmakat akarnak penzert eladni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#14) azbest válasza bunfi (#12) üzenetére


azbest
félisten

Szvsz, akinek drága az ideje, annak nem okoz problémát 1-2 ezer forint az előfizetésre. Pár percnyi munkabére fedezi. De még egy minimálbéresnek is csak 2 óra 43 percébe kerül.

(#15) Bishop1 válasza bunfi (#12) üzenetére


Bishop1
tag

Miért is kétszer? Egy marék kagylóért nincs reklám, nem kerül időbe és nem megy az agyadra. 2-3 éve akkor látok reklámot, ha rokonokat látogatok.

(#16) Bishop1 válasza arn (#13) üzenetére


Bishop1
tag

Lopás :D Elfogadtad a feltételek? Senkinek nem kötelező használni.

(#17) arn válasza Bishop1 (#16) üzenetére


arn
félisten

Ne aggodj majd jon a lite meg pro meg szuper elofizu, ahol az olcsobbnal majd kevesebb reklamot latsz (az elejen). :DDD

Miattam meg is dogolhetnek, nem fog hianyozni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#18) Viktor77 válasza Bishop1 (#10) üzenetére


Viktor77
titán

Az adataimmal, a szokásaim monitorozásnak lehetőségével fizetek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) bunfi válasza Bishop1 (#15) üzenetére


bunfi
őstag

Megnézem a reklámot fizetek az időmmel. Ha épp azt a terméket/szolgáltatást veszem meg fizetek a pénzemmel, mert a reklám ára benne lesz a kifizetett árban. Ergó marha jó fizetni a saját "kényelmetlenségemért" kétszer. És meg vannak lepődve, hogy mindenki kiskapukat keres... talán nem kellene vállalhatatlanul pofátlannak lenni a kedves cégeknek.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20) ztsoft válasza Bishop1 (#10) üzenetére


ztsoft
őstag

Nos, én meg a reklám készítőit. Vicc, hogy azt hiszik, hogy minden sz@rt le lehet nyomni az emberek torkán. Amíg ez nem változik, marad a blokkoló.

Van más terület, ahol, ha tehetném, igen is fizetnék (adományoznék). Ezek a szabad szoftverek, amiket használok (Arch Linux, Firefox, Thunderbird, stb.) és az FSF.hu Alapítvány.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#21) M@cika


M@cika
őstag

A youtube az a felület amiért nem vagyok hajlandó fizetni. Mondjuk nem is sokat nézek rajta semmit. A reklámblokkoló meg kell, különben mindent elborít a sok szenny.

Nasit a kis fehér medvének!

(#22) fatpingvin válasza Bishop1 (#10) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem tudom ki vagy de ezzel a megnyilvánulásoddal azonnal és véglegesen elástad magad a szememben.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#23) zebra_hun


zebra_hun
addikt

Mobilon élem sajnos netes életem. PC-n az adblock tök jó, de mobilon nem jött össze. Androidon van működő blokk? Nézze a redvás reklámjaikat akinek hat anyja van. Nekem is van judetube csatornám, nem engedélyezem az efféle trágya-gánya f×st. Akinek pénz kell, menjen dolgozni! Ugyanez az összes munkakerülő élősködőre is igaz. Egy hulladék lett az egész így, ocsmány, gagyi reklámok...

(#24) Viktor77 válasza zebra_hun (#23) üzenetére


Viktor77
titán

Vanced

"Akinek pénz kell, menjen dolgozni!"
Azért ne kövezzük már meg őket, hogy a legkevesebb munkával (bár egy jó csatornával is van bőven munka) a legtöbb pénzt szeretnék keresni. Feltételezem, a te célod is ez.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) zebra_hun válasza Viktor77 (#24) üzenetére


zebra_hun
addikt

Te aztán gyors vagy :) Ezer köszi így előre is, kipróbálom :R

(#26) Viktor77 válasza zebra_hun (#25) üzenetére


Viktor77
titán

Évek óta használom, nagyon hasznos. Tedd fel hozzá a MicroG-t is, így szinkronban marad a PC-s YT-oddal (már ha használod).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27) Yeffy válasza opr (#9) üzenetére


Yeffy
veterán

bizony, emlekszem en is ra. a boldog bekeidok. :))
de legalabb nem rontotta el teljesen a hangulatot. :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28) zebra_hun válasza Viktor77 (#24) üzenetére


zebra_hun
addikt

Huh, látom szerkesztetted, np :) Így kicsúsztam az időből. Az is meló, de a megélhetésre van több más lehetőség is. Itt ne folyjunk bele. Sajnos az érintett csatornán nagyon, de nagyon túllőttek a célon. Nem egy, hanem kettő reklám indul ha indítok valamit, de még meg is szakítják. Sok munka van vele, de nálam pl ez hobbi kategória, van rendes adófizető állásom. A reklámok meg ... ne is említsük. Az undorító szó nem jellemzi a képembe tolt reklámokat. Pár éve, amikor indult, nem ilyen volt. Szerintem nem vagyok egyedül a meglátásommal, sokaknak elegük lesz/lett belőle.
Ha bejön amit írtál, örök hála :)

(#29) arn válasza Viktor77 (#24) üzenetére


arn
félisten

Hogy ebbol te hosszabb ideig megelsz, annak akkora az eselye, mint a lotto otosnek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#30) zseko válasza Bishop1 (#10) üzenetére


zseko
veterán

Nézném én adblocker nélkül is, ahogy régen is, mert lesz.rom azt a 2-5 másodpercet, ha nem tolná az arcomba minden második reklámként a gusztustalan, és szándékosan átléphetetlen, kikerülhetetlen, nem 5 másodperces politikai hirdetést. És érdekesmód jelenteni nem lehet (vajon miért...), na meg figyelembe sem veszi a nézett tartalmat. Úgyhogy kösz, de azt nézze annak a k.anyja aki azt csinálta. Vagy a tizenöt perces videó előtt és után a másfél órás 'reklámot'. Vagy zenei listánál az egyre gyakrabb és egyre hosszabb reklámokat. Bár zenét legfőképp Spotyról hallgatok, egyszerűbb, gyorsabb, jobb.

HR24.hu

(#31) Joachim21 válasza opr (#4) üzenetére


Joachim21
senior tag

:C :D

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#32) opr válasza zseko (#30) üzenetére


opr
veterán

Legjobb volt, amikor gyerek nézett rajta valami mesét, ez meg benyomta a belezős horror trailert. Nálam ez volt az a pont, amióta adblocker van és leszarom ki mit mond / gondol.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#33) Silεncε válasza opr (#32) üzenetére


Silεncε
őstag

Na én a Gyurcsány-show meg az ezredik Dobrev hirdetés után vagyok így…

(#34) updog


updog
senior tag

"Az időmmel fizetek" :Y Bakker ilyen száni magyarázkodást régen hallottam a lopásra :D

Szívemre teszem a kezem és elmondom hogy khmm, én is láttam olyat aki régebben szinte mindent warezolt ;] Na de akkor ne is szépítsük már a dolgot, hogy igazából az az áldozat, aki csak annyit akar, hogy ingyen legyen mindent IS, nyilván az ő számára teljesen kompromisszummentesen.

Ha nem tetszik hogy egy szolgáltatás fizetős, hogy sok a reklám stb., nem az a megoldás hogy lopod**, hanem az hogy nem használod.

**(vagy ha igen akkor ne magyarázkodjunk/forradalmárkodjunk már hogy igazából mi vagyunk a jófiúk, mert sz*r tartalmakat forgalmazó, rosszul megcsinált, hiányos, reklámokkal telerakott szolgáltatást sem lenne jogos lopni/megkerülni),

#32opr youtube kids + premium a megoldás, nincs hirdetés, nincs egy mellékattintás miatt három videó után már rég nem gyerekeknek való tartalom, szabályozható, felügyelhetó stb.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#35) Sanya válasza Bishop1 (#16) üzenetére


Sanya
nagyúr

mert te elolvastad?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#36) npckill válasza updog (#34) üzenetére


npckill
csendes tag

Egyet értek veled, nekem is több ismerősöm esküszött/esküszik az adblockerre. Elmagyaráztam nekik, ha havi 2e forintot sokall a youtubera akkor ott a családi pakk, 400/fő és akkor telefonon/gépen/tvn nem csak neki hanem az otthoniaknak is jó lesz. Ugyan ez a sporifyval.

Nem sajnálom a googlet meg a spotifyt biztos kijönnek anyagilag. De miután hazaérek a melóból és "kikalcsolódni" akarok sokkal egyszerűbb, hogy csak működik és kész.

Akik meg istenítik az adblock-alkalmazásokat. Próbáljatok meg velük céges (komolyabb) weboldalakat vagy egyetemi (neptun) látogatni, majd rájöttök, hogy nem csak a reklámokat tartja vissza sok esetben.

(#37) Asycid válasza npckill (#36) üzenetére


Asycid
tag

Az adblockerek azt tartják vissza amit beállítasz. Szoval ha valami site nem úgy funkcionál vele ahogy kellene: user error.

(#38) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Én sem hallottam még erről, sőt a Discord account-omat is csak kényszerűségből hoztam létre és kb. 1 hétig ha használtam. Amúgy meg zenét hallgatni a YT-ról sem az én műfajom, videoklippet videóval együtt lehet, node, hogy épp csak külön a zenét, erre sokkal minőségibb forrásokat használok.

(#39) Foglalt név válasza npckill (#36) üzenetére


Foglalt név
addikt

De most őszintén... Aki annyira igénytelen, hogy youtube-ot néz vagy spotify-t hallgat, annak minek állsz neki magyarázni? Ez pont az adblocker szint, szépen egymásra találtak, hagyni kell őket.

(#40) zseko válasza npckill (#36) üzenetére


zseko
veterán

Nope. A családi csomagért ugyanúgy 2700-at fizetsz havonta, bármennyire is jól hangzik, hogy 'csak 450Ft/fő'. Vagy behajtod a gyerekeden/párodon a többit, hogy kijöjjön a matek? :) Nem véletlenül lettek a 'családalapítások', ami valós spórolás :)
Hm, de lehet írok is a google-nak, hogy csak 450Ft-ot számlázzanak már, mert csak én használom, így csak az énrám eső részt fizetném a csomagból...🤔

HR24.hu

(#41) Dani_kp válasza npckill (#36) üzenetére


Dani_kp
őstag

Én 2 éve használok youtube prémiumot, azóta nyugodtabb is az életem. Részemről inkább kényelmi szempont, kinőttem már az ilyen okosságokból, fizetek érte csak működjön. :K

Be vagyok jelentkezve tv-n, laptop-on meg telefonon is, így mindenhol reklámmentes. Plusz sokat megy telefonon is az app, igy háttérben is tud futni. Szóval nekem nagyon bejön, megéri.

https://ingatlan.com/33821564

(#42) Remov


Remov
aktív tag

Én már használtam zenebotot, de annyira nem fognak hiányozni.

Doeeg: Na akkor tessék én bevallom, lopok a te értelmezésed szerint :D Telefonra ott a YouTube Vanced, gépre pedig a jó kis AdBlock, személy szerint nincs kedvem minden videó előtt meghallgatni ugyanazt a hirdetést századjára. Kap tőlem pénzt a YouTube csatorna előfizetésért, na arra megéri költeni, elégedjenek meg az abból leszedett részesedéssel, mástól ennyit se kapnak :)

(#43) ddekany


ddekany
veterán

YouTube befizetés felételezi, hogy folyamatosan be vagy lépve. Ami PC-n azért sokaknak még bosszantó érzés (mobilon már megtörtek az emberek). A másik, ahol megszívták PC-n, hogy hiába is fizetsz elő 1-2 helyre, hogy ott ne kapj reklámot, az összes többi helyre nem tudsz. Így továbbra is megy az Adblocker. Ezt a sok retardált agresszív reklámmal elérte el az ipar. Ha viszont már eleve fent van a blocker...

(#44) Gargouille válasza ddekany (#43) üzenetére


Gargouille
őstag

+1 (kábé minden szavaddal egyetértek)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#45) paljani válasza Silεncε (#33) üzenetére


paljani
aktív tag

#metoo

Támad mindenhol (youtube, facebook stb.) az ellenzéki összefosás nowadays.

(#46) vndlczndr válasza Foglalt név (#39) üzenetére


vndlczndr
tag

"Aki annyira igénytelen, hogy youtube-ot néz vagy spotify-t hallgat..."

Már bocs, de mi van?!

[ Szerkesztve ]

ex AtomNyúl

(#47) Pingüino válasza Viktor77 (#24) üzenetére


Pingüino
senior tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy a youtube-ereknek nagyon minimális összeg jut megtekintésenként. Hacsak nem készítesz olyat, amivel brutál nézettségi adatokat produkálsz, akkor nem gazdagodsz meg belőle. De még jövedelemkiegészítésnek is kevés. Vagy a másik, hogy nem a youtube pénzére alapozol, hanem egyénileg egyezel meg valakivel, és a videódon belül hirdetsz pénzért, de azt meg ugye nem blokkolja semmi.

(#48) Pingüino válasza Bishop1 (#10) üzenetére


Pingüino
senior tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy egy jó blokkoló nem csak a reklámokat blokkolja. Ugye az itt emlegetett youtube-on ugyan van alternatíva, mert van premium csomag, és relatív elhanyagolhatónak nevezhető összegért reklámmentességet kapsz. De nagyon sok oldalon csak a reklámok vannak, meg a (névtelen?) adatgyűjtés, fizetős alternatíva nélkül. Ma gyakorlatilag blokkoló alkalmazás nélkül kimenni az internetre egyet jelent azzal, hogy átláthatatlanul kiszolgáltatod mindenedet a cégeknek. Szóval lehet, hogy véresre sz...patnád az "adblockereseket", de ilyen hozzáállással inkább magadat sz...patod véresre. ;]

(#49) ddekany válasza Pingüino (#47) üzenetére


ddekany
veterán

A készítő által a videóba ágyazott reklám ugyan nem blokkolható, de jellemzően jóval kevésbé irritáló stílusú, mint egy "rendes" reklám. Bár tuti, hogy átugrok rajta, mert nem érdekel... nem tudom, ezt látja-e a hirdető.

Amúgy nem is értem, a Google miért nem ilyen kiírthatatlan módon teszi be a reklámot. Egy felől nem akarják, hogy blokkolj, de másfelöl olyan, mintha direkt nyitva hagynák a kiskaput. Talán mert még az is jobb nekik annál, mintha totál ott hagyod a platformot.

(#50) Busterftw válasza updog (#34) üzenetére


Busterftw
veterán

Melyik magyar jogszabály írja, hogy a reklámblokkolas lopásnak minősül illetve nem legális?

Csak mielőtt elkezdünk ilyenekkel dobálózni, érdekelne van-e alapja.
Google alapján nem találni semmit, csak a német pert az Adblock Plus ellen amivel be is fürödtem a reklám cégek

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.