Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) .bableWes


.bableWes
őstag

nem tudom hogy olvastad/játszottál-e már a StarCraft nevü játékkal?! van belöle könyv sorozat és én - utálok olvasni, 3 könyvet olvastam eddig ki -. a könyvben - aki ismeri a játkot - a Terran-okat ismerhetjük meg jobban, az ö szemszögükböl látjuk amit látunk.
Szvsz teknika az én olvasás élményem szerint, a Terranok a naprendszert uralják, különbféle páncélok, csatacirkálok, atombombák meg stb... és amikor jönnek az idegen lények - Protoss, Zerg - akkor semmit nem tudnak. hiába van nekik mindenféle hiper szuper csucsteknikás fegyverek-készülékek a Zergek puszta barbárizmusa elmossa öket, vagy a Protossok felsöbrendü teknologiája.

én személy szerint nem örülnék ilyen robotos korszaknak... nem akarok én függni semmitöl ilyen téren... mert ha most megnézzük, nem tudunk élni a számitogépek nélkül, ha csak 2percig nincs szgép, akkor meghalt minden és mindenki... és szerintem ez várna a robotkorszakra.
mert tényleg szép és jo hogy nem támadnak emberre, de semmi sem tökéletes, akármi is van beprogramozva nekik. és tényleg tök jo lenne egy itthoni robot "csicskának" de ha csak valami zárlat van benne és álmomba meggyilkol vagy rámgyujtja a lakást akkor mi van.
szerintem valamely szakterületnek igenis van rá szüksége....

én saját véleményem nem megkövezni :D :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.