Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) nofi


nofi
őstag

Szerintem teljesen más irányból lehetne megközelíteni ezt a kérdést. Nem teljesen értem miért mennek el ilyen irányba az összehasonlítások. A konzol elsősorban azoknak van akik szeretnek - főleg - újabb címekkel játszani, egy-egy példánynál leragadnak hosszabb-rövidebb időre a multinál, majd félreteszik a lemezt a gyűjteménybe, vagy eladják még piacképes áron.
PC-ben több lehetőség van belemerülni a többjátékos részbe, ezért szerintem kifejezetten az addiktívabb, hosszabb távon lefoglaló játékot keresők képtelenek lemondani erről a platformról - okkal. Mint a piac is mutatja, PC-re iszonyat kevés játékot adnak el, ezen nincs mit vitatni. Ennek köszönhetően használt játékot kisebb eséllyel fogsz eladni, tehát ha nem gyűjtő vagy akkor kisebb a motiváció a jogtiszta játékok vételére.

- Az egyik ennyibe kerül, a másik meg annyiba.
- Nekem a nappaliban van a tévém és kanapéról játszom, te meg a monitort preferálod meg a billentyűzetet.
- Engem nem zavar az élsimítás hiánya, téged meg bosszant.
- Én nem ásom bele magam annyira a multiba, nincsenek hosszútávú céljaim, te meg szeretsz rákattanni, modokat keresni, résen lenni akár a szerver lekapcsolásáig.

Szerintem nem kérdés, hogy a PC okosabb, pont ezért főleg munkára használom, szórakozásra meg van egy külön célhardverem. Egyiktől sem válnék meg :R

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.