Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Zigur


Zigur
senior tag

Én ezt nem értem, a vitát. Nagyon sok jó játék van, ami soha nem jelent meg PC-n, ha valaki azokkal is akar játszani, vennie kell egyet, nincs mese. Egész játékstílusok hiányoznak PC-ről, vagy csak nagyon kevés jelenik meg rá.
PC-n is van jópár exkluziv cucc, ami (még) ott található csak, pl. Starcraft. Annak vásárlását sem lehet kikerülni.
A grafikai sírás meg tényleg csak azok kezdik, akik 30 cm-ről játszanak monitoron, nagy TV-n kicsit más a helyzet.

(#202) Polllen válasza zsigus (#198) üzenetére


Polllen
nagyúr

Havi ket jatek, 1,5k-s kulonbseggel 36k evente. Ahogy irta, vegosszegben ugyanott vagy. Egyik esetben a jatekok vasarlasanal kell esznel lenni, masiknal meg hw beszerzesnel.

Hosszu tavon lehet egal.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#203) sto1911 válasza doc (#191) üzenetére


sto1911
veterán

Nem a bovites marhasag, hanem a kotelezo jellege.

Egyebkent pl. az en elozo konfigomban egy 8800GT lett veve, akkor volt tobb, mint 3 eves ez a tipus (vetelkor)! Aztan jott egy 5770, szinten nem megjeleneskor, a ketto kulonbozete durvan egy eredeti jatek ara, viszont a minosegbeli elorelepes nagyobb volt, mint egy regi es uj konzoljatek kozott (ugye ahogy megtanuljak a hardvert programozni, ugy szepul (elviekben) a jatek is).
Persze a mindent ujonnan megveszek, majd oriasi bukassal tovabb "fejlesztek"-kel en sem ertek egyet.

(#204) Gameghost


Gameghost
csendes tag

Nemtudom.Nekem van Xbox360-am,és pc-m is,de én csak 1 éve kezdtem el játszani pc-n,dekonzolon már több mint 8 éve(eleinte xbox classic-al kezdtem),és mikor először játszottam pc-n a Halo 3-mal,nem tudtam a bill+egér párossal tolni,ezért leugrottam egy elekronikai bótba,és vettem egy joyt.De ez is 2-oldalas sztori.Van aki joyos,van aki bill+egeres.Ki mihez van szokva.de én jobban támogatom a joyt.mert nem 100-110 gombal operálni,nem nyomsz mellé,mert van 10 gomb+a karok,amik szerintem jobbak,mint az egér.

Battlefield P4F 4ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.