Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #13260800 válasza Enci1983 (#43) üzenetére


#13260800
törölt tag

Már ne is haragudj de pepet blama volt a cégre nézve mikor egy BUILD frissítés után elcsesződött a telefon könyv. Igaz csak Magyar nyelv alatt. De úgy kb egy életre megjegyeztem a nevüket. A fórumokon meg kaptuk tőlük az okost hogy használjuk angol nyelven a telefont vagy töltsünk le egy telefonkönyv appot. Akkoriban még csak a phonebook 2.0 létezett ami össze vissza fagyott a telefonon. Kénytelen voltam Angolul használni ellenkező esetben csak telefonálni nem tudtam volna egy elméleti síkon telefonálásra gyártott készülékkel. Ennek az "apró" hibának a javítása körülbelül 4 - 5 hónap volt.

Nem érdekelnek engem mit írogatnak. Majd ha töltöm lefelé a frissítést akkor elhiszem. Ez a cég számomra teljesen hiteltelenné vált.

"X10 mini pro-val könnyű vagdalózni, szinte szüzek voltak"

És akkor? Minden rendben? Bocs mikor megvettem nem írták oda, hogy még szüzek és számítsak hatalmas szopásokra.

Más cégekkel nem foglalkozom mert Sony-m volt. Emiatt nem is tudom milyen lesz a köv androidos telóm, de, hogy SE-t nem szívesen fogok venni az is biztos.

Mellesleg nem is volt olcsó a telefon. 2 év hűséggel 33 000 FT. Szóval egy picike kis figyelmet azért csak megérdemelt volna a jószág.

"mégis képesek voltak vele egyedit alkotni,"

ja! Egyedien fenomenális élmény volt az a teló! Rendesen becumiztam vele. Vettem egy N900-t ami körberöhögi.
Megtartottam az SE-t is. De hogy nem veszek többet Sony telefont az is biztos.

[ Szerkesztve ]

(#52) #13260800


#13260800
törölt tag

Na jó kicsit eltúloztam! Egy dologban nagyon jó hasznát látom. Az esti kocogásaimat remekül méri miközben flac-ben zenét halgatok rajta és a fényképezője is tűrhető. A mérete miatt pedig borzasztó könnyű vinni ide oda. Biz isten mondom ha csak egy picikét jobban tőrödnek azzal a telóval nem is akartam volna más droidos telót csak Sony-t. De nagyot csalódtam bennük. Főleg azért mert előtte évekig egy W800-t használtam nagy nagy megelégedéssel.

[ Szerkesztve ]

(#53) sdd2 válasza #13260800 (#52) üzenetére


sdd2
veterán

Már változott a helyzet. Én meg óvnálak a samsungoktól! Frissítés fos, hardver meg egy hulladék. Én is vettem x10 mini-t 30K-volt és utána vettem az Xperia Mini-t. Ennek jó a szúportja és majd amikor nem lesz több akkor bootloadert nyitunk és mehet a custom ROM. x10 mini-re és x10 mini pro-ra is nagyon jó 2.3-as rom-ok vannak. Majd röhögök miközben töltöm le rá az ICS-t. :DDD Amúgy sok ember egy baki miatt leírja az egész céget. Ha ilyen lenne mindenki akkor a samsung és a nokia már csődbe lenne rég. Annyi hibás készülékük van (amivel én találkoztam) hogy eszméletlen. Van SE is az biztos de nem sokat hallottam. Most már tanultak a supportos bakiból. Amúgy ha eladod a telefont kapsz érte kb 20K-t és majdnem ott az ára egy új xperia Mini-nek. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#54) Enci1983 válasza #13260800 (#51) üzenetére


Enci1983
senior tag

"X10 mini pro-val könnyű
vagdalózni, szinte szüzek voltak"
És akkor? Minden rendben? Bocs
mikor megvettem nem írták oda,
hogy még szüzek és számítsak
hatalmas szopásokra. Jah értem, neked tökre nem tűnt fel hogy ez az első androidos próbálkozásuk? Aham, így már érthető a felháborodásod, tényleg sorry. Én tökéletesen megértelek, nekem a Samsung-gal volt hasonló élményem, viszont emiatt még nem írom le a céget, szimplán én sem veszek többet gagyit, holott nekik már több tapasztalatuk volt android fronton mint a Sony-nak. De azért az a gondolat engem vígasztal hogy garantált a support a mini prom-ra ami már közel egy éves s még jövő ilyenkor is szinte az aktuális szoft fog futni rajta. :) Na meg azért az N900 és az X10 mini pro nemigazán egy kategória.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#55) #13260800 válasza Enci1983 (#54) üzenetére


#13260800
törölt tag

Megint ott tartunk, hogy a víz a hülye mert a kacsa nem tud úszni.

(#56) Ricardo


Ricardo
félisten

Remélem mielőbb kikerülnek ebből. A mobil részlegük szerintem jó úton halad.

(#57) kiskaktusz válasza Ricardo (#56) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Én bízom a sonyban :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#58) Enci1983 válasza #13260800 (#55) üzenetére


Enci1983
senior tag

Nemigazán tartunk sehol, legalábbis veled nem lehet, így hát a többiekhez hasonlóan inkább rádhagyom. Megértenélek ha mindig csak szívtál volna az SE telókkal amit eddig használtál, akkor aztmondom oké, van igazad. De így? Ha neked ez a vesszőparipád akkor lovagolj csak ezen, okosan kell vásárolni pláne egy senior tagnak illendő volna valamilyen szinten tisztába lennie a gyártókkal és a supportjukkal valamint hogy milyen poziciót töltenek be különféle operációs rendszerekben és azok frissítésében. A Sony mikor kidobta az első androidos telójait nagyon kezdők voltak még, de tavaly sikerült nekik valamilyen szinten felnőnni az androidos konkurenciához, illetve némely modellel el is húztak a konkurencia mellett. A lényeg az ha pölö neked nem sikerül valami elsőre akkor már le is írhatjuk az egészet, mehet a kukába. Ezzel nem csak magadat jellemzed de az én aláírásomat is alátámasztod, de tényleg bocs, és részemről le is zártam ezt a tereferét :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#59) #13260800 válasza Enci1983 (#58) üzenetére


#13260800
törölt tag

Mondom én, hogy ott tartunk, hogy a víz a hülye mert a kacsa nem tud úszni. :C

[ Szerkesztve ]

(#60) RaveForce válasza Enci1983 (#58) üzenetére


RaveForce
veterán

illetve némely modellel el is húztak a konkurencia mellett.

lol.há hogyne :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#61) zombinyul válasza RaveForce (#60) üzenetére


zombinyul
addikt

Hogyne.
Ha mutatsz egy telefont,amely felveszi a versenyt pl. egy új Minivel(pláne a Proval!),kezet csókolok. Árra,méretre,és tudásra gondolok. Abban a kategóriában nem jellemző 1gigás Snapdragonokkal dobálózni,de az is nagy fegyvertény,hogy friss rendszerekkel dobják őket piacra. Sorolhatnám még az okokat,melyek jobbá tesznek bizonyos modelleket a konkurenciánál.
Óhajtasz még példát olvasgatni?:)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#62) joey04 válasza zombinyul (#61) üzenetére


joey04
titán

Ha olyan nagy üzlet lenne ez a kategória, akkor biztos lépne más is. Például a Samsung biztosan, ugye ők híresek arról, hogy ha valami másnál sikeres, akkor azt "átveszik"...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) zombinyul válasza joey04 (#62) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha nem lenne sikeres,nyilván nem erőltetnék. Szerintem elég sikeresek az apró Sony Ericssonok(bár a többivel sincs semmi probléma).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#64) Enci1983 válasza joey04 (#62) üzenetére


Enci1983
senior tag

Mini, Ace, Gio, Fit? Csak néhány a sok közül.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#65) joey04 válasza Enci1983 (#64) üzenetére


joey04
titán

fuss neki újra

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#66) fatal` válasza joey04 (#62) üzenetére


fatal`
titán

Mini, Ace, Gio, Fit, Y, Y Pro - Ez nem elég modell? Most már Mini 2 (ace 2-t nem sorolom ide, annak nagyobb a kijelzője)

Más kérdés, hogy mind egy kalap szar.

(#67) RaveForce válasza zombinyul (#61) üzenetére


RaveForce
veterán

galaxy mini, gio laposra veri, raklapszámra ment el nálunk is elmúlt időben, most is készlethiány van ideiglenesen, mig a SE minijei..khm szépen fogalmazva "szerényebb" forgalmat bonyolítanak ;) igen jöhet a következő, a SE sehol nem hagyott le konkurenciát..örülnek ha életben maradnak rövidtávon, szomorú de ez ilyen..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#68) zombinyul válasza RaveForce (#67) üzenetére


zombinyul
addikt

Szerintem te nagyon nem vagy tisztába a dolgokkal,csak a Sony Ericsson ellenesség beszél belőled.
Ha a tudást nézzük,a Mini laposra veri a Galaxy Mini 2-t,de az X10 Mini az első Galaxy Minit is. A proknak riválisa sincs.
Az eladásokkal tisztában vagyok,de nagyon sántít amit mondtál. :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#69) sdd2 válasza RaveForce (#67) üzenetére


sdd2
veterán

Te hol dolgozól? Samsung márkaboltba? :P :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#70) Ricardo válasza RaveForce (#67) üzenetére


Ricardo
félisten

Mert trendi.

(#71) RaveForce válasza zombinyul (#68) üzenetére


RaveForce
veterán

miféle tudást? haggyukmár, tölem verheted arra h 1gigás proci van benne, attól még nem azt veszik az emberek, és az eladás a lényeg + profit. ennyi. :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#72) N.GÁBOR válasza zombinyul (#68) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Samsung párti voltam, de az xperia minik szerintem is nagyon ütnek. Szuper telefon, szuper formaterv, úgyhogy érthetetlen, hogy mégis miért veszteséges a gyártó. Remélem ügyesebbek lesznek, ha már a telefonjaik ilyen jók.

May the force be with you!

(#73) sdd2 válasza Ricardo (#70) üzenetére


sdd2
veterán

Igaz, olyan mint régen a nokia vagy mint egy pár családtagom. Bemegy a boltba és a legolcsóbb nokiát vagy egy jó nokiát. Más nem is. Ez a helyzet most samsungéknál is. "Olyan kicsi éribtős, olcsó samut kérek" Na ezt is hallottam már üzletben ami szerintem baj :(((

RaveForce

A gyártónak az a lényeg de a vevőbek nem és hát minden sz@r samut rájuk sóznak mikor van annál jobbi olyan áron. Nem csak a proci a lényeg hanem a kijelző ledes, szebb, szép ház minőségi müanyagból, jó support és had ne soroljam. Amit a samu csinál azért már egyszer kapott a pofájára a sony ericcson, idő kérdés mikor fog a samu is.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#74) RaveForce válasza sdd2 (#73) üzenetére


RaveForce
veterán

Nem csak a proci a lényeg hanem a kijelző ledes, szebb, szép ház minőségi müanyagból, jó support és had ne soroljam.

bullshit listának jó, de ink nem mennék bele egyenként, mert fáradt vok már és értelme se lenne

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#75) joey04


joey04
titán

ohh baz, a sony "visszatérésével" a fanok is visszatérnek lassan... :(

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#76) zombinyul


zombinyul
addikt

sdd2 : ez az elvakultság valami borzasztó. Nincs olyan szempont,ami alapján jobb volna egy Galaxy Mini 2 egy új Mininél. A régebbi változatoknál pedig okés,jobb a szoftver a Samsungon,a Sony Ericsson viszont alázza kamerára,kompaktságra,meg agyaghasználatra a Galaxy Minit. Had ne soroljam a nagyságrendekkel szebb kijelzőket.:U

RaveForce: persze,az eladások. Mert az emberek előbb vesznek meg egy f*st,csak mert Samsung van ráírva,mint egy komolyabb tudású készüléket.Aztán meg rinyálnak,mert az Angry Birds beszaggat.Neked meg egy telefonnál fontosabbak az eladások,mint a tudás meg a minőség. Gratulálok,horrible User fail.
Nem csak a proci a lényeg hanem a kijelző ledes, szebb, szép ház minőségi müanyagból, jó support és had ne soroljam.

bullshit listának jó, de ink nem mennék bele egyenként, mert fáradt vok már és értelme se lenne
Jól is tetted hogy feladtad,erre tényleg nem lehet mit mondani,nem bírsz a magas labdával,nem ok nélkül.

joey20: Te,az "elvakult" ájfón user legalább beláthatnád,hogy a (szemembe) egyetlen jó tulajdonságát az Iphoneoknak csak a Sony Ericssonnál vették át-gondolok itt az sw-hw optimalizálásra. Ezt vajon a hőn áhított Samsung mikor képes meglépni?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#77) RaveForce válasza zombinyul (#76) üzenetére


RaveForce
veterán

najo akk válaszolok mert, nem birom az ilyen fölényes birka elszálltságot :U

Neked meg egy telefonnál fontosabbak az eladások,mint a tudás meg a minőség. Gratulálok,horrible User fail.
értő olvasás 1es, leülhetsz, személyeskedésért, jelentselek v be tudsz kussolni? naugye.. :U

Nem csak a proci a lényeg hanem a kijelző ledes, szebb, szép ház minőségi müanyagból, jó support és had ne soroljam.

az összes mai tft kijelzö ledes megvilágitású, csak a SE kihangsulyozza,h a birka azt higgye h ez vmi non plus ultra
minöségi anyag, aha pont ugyanaz a müanyag mint a másik, pont a SE, aki még az arc-ot is képes volt kihozni csillogos gagyimüanyaggal, no comment... :U
jó support, aha oké. az összes samsungon 2.3.x van v 4.0, miről is beszélünk?

de mostmár megfogadom h elvakult vérfanokkal nem állok le..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#78) kali


kali
legenda

nem baj, sőt!

(#79) fatal` válasza RaveForce (#67) üzenetére


fatal`
titán

"galaxy mini, gio laposra veri"

Parancsolsz?:D Mégis miben veri? (az eladási számokon kívül persze)

Hardverben nem, kijelzőben nem, szoftverben nem, supportban nem. Komolyan érdekelne, hogy mégis mire gondoltál...

Az eladási adatokat meg user szemszögből leszarom, a samsungból azért megy el több, mert beesik a boltba az egyszeri user és megveszi, mert rá van írva, hogy samsung. A Nokia is ezért nem csődölt még be...

[ Szerkesztve ]

(#80) zombinyul válasza RaveForce (#77) üzenetére


zombinyul
addikt

"jelentselek v be tudsz kussolni? " Pont az ilyen paraszt stílus miatt jön elő a személyeskedés. Jelents csak,kétlem hogy túl nagy jelentősége volna.:)
A Sony Ericssonoknál,kedves tudatlan fórumtársam,használják a Mobile Bravia technológiát,amivel a Samsung hasonló árú kijelzőit ronggyá alázza. Már egy hagyományos TFT LCD panel mellett sem tud a Samsung kijelzője labdába rúgni,tudom,hiszen itt van mellettem az X10 Mini,meg a Galaxy Mini.
"minöségi anyag, aha pont ugyanaz a müanyag mint a másik, pont a SE, aki még az arc-ot is képes volt kihozni csillogos gagyimüanyaggal, no comment..."
Tudtommal nem az Arcról van szó,hanem alsóbb kategóriás telefonokról,mint Mini,és társai. Az Arc formatervével,meg naprakész szoftverével hódít. Alsóbb kategóriába ott van a karcálló előlap,a puha borítású hátlap,ezeket mikor találod meg az oly nagy becsben tartott Galaxy Mini 2-dben?
jó support, aha oké. az összes samsungon 2.3.x van v 4.0, miről is beszélünk?
itt jön képbe,hogy neked kellene leülnöd egyessel. Ezt pl. nem hoztam fel a Samsung ellen,általánosságban írtam,hogy ez egy nagy ütőkártyája a Sony Ericssonnak.
Hol marad a nagy Samsungtól,a szenszejtől,attól,akit nem nevezünk nevén mert nem vagyunk rá méltók a hw optimalizáltság?
Elvakultságról nem nálunk kell beszélni,hanem nálad. ;)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#81) RaveForce válasza zombinyul (#80) üzenetére


RaveForce
veterán

nyilván elvakult vagyok az androidos samsungok felé persze, ne is zavarjon, h wp7est használok, márkahűségről meg annyit, h kb minden telefon váltásnál más márkát választok, de oké én vagyok az elvakult, csak te vagy helikopter :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#82) zombinyul válasza RaveForce (#81) üzenetére


zombinyul
addikt

Samsungot használsz,nem Androidost.
Nekem is szinte mindig más gyártótól van telefonom.
Problem?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#83) RaveForce válasza zombinyul (#82) üzenetére


RaveForce
veterán

az objektivitas a problem, de már tényleg unalmas és hosszu és offtopic a dolog..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#84) stbtamas válasza zombinyul (#80) üzenetére


stbtamas
aktív tag

"jó support, aha oké. az összes samsungon 2.3.x van v 4.0, miről is beszélünk?"

Ez FAIL!
Nekem Samsung Galaxy Minim van, de már a 2.3.4-re való hivatalos frissítés is macerás volt.. ICS pedig hivatalosan soha nem lesz rá a kevés ram és az irtózatosan lassú processzor miatt. Míg a SE összes idei kiadása megkapja majd az ICS-t.. akkor milyen supportrol is beszélünk a Samsungnál?! Nekem nem lehet mondani hogy elfogult SE tulaj vagyok, mert Samsungom van. Őszintén mondva megbántam, hogy egy éve ezt a telefont vettem meg. Még az angry birds is szaggat rajta, a kijelző pixelségéről pedig nem is mondok semmit. Mintha mozaikban nézném az egészet. Ez nem elég, mai napi (2012) nyomja ki a telefonokat ugyan ekkora kijelzővel/felbontással. :W

[ Szerkesztve ]

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#85) RaveForce válasza stbtamas (#84) üzenetére


RaveForce
veterán

ettől még az összesen 2.3.x vagy 4.0(galaxy nexus) van, amit most árulunk, azt egy szóval sem írtam, h a legalja droidra majd kijön a 4.0, azért bilibe ne lógjon senki keze.. ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#86) stbtamas válasza RaveForce (#85) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Lehet nekem van késő, de én úgy láttam erősen az alsó kategóriáról van szó.. Itt viszont a suportot kár behozni példának, mert samsungéknál az ritka s**r :O
De ha én értelmeztem rosszul, akkor bocs.

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#87) kali válasza stbtamas (#86) üzenetére


kali
legenda

a samsung esetében nem olyan rossz az! :N
az se is erősen homorított egy időben, például x10 kezdeti korszak! :U

[ Szerkesztve ]

(#88) RaveForce válasza stbtamas (#86) üzenetére


RaveForce
veterán

alsó kategóriában szar a 2.3.x? najó erre ink no comment :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#89) stbtamas válasza kali (#87) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Az nagyon rég volt, ne 2-3 éves modellt nézz.. azóta összeszedte magát szerencsére, és supportban talán a legjobb jelenleg. Míg más gyártók nem foglalkoznak az olcsó telefonjaikkal (sok még az újakkal se, lásd moto, lg) addig a SE arra is kitolja a frissítéseket..

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#90) kali válasza stbtamas (#89) üzenetére


kali
legenda

a galaxy mini akkor sem az a kategória, ami ics frissítést érdemel, szép is lenne, ha minden gyenge és "filléres" telefonra ráerőltetnék...
igaz, hardvert nem néztem, de az se melyik azonos hardveres kiépítésű típusra adja az ics frissítést?

(#91) Tomi0703 válasza kali (#90) üzenetére


Tomi0703
őstag

az se tavaly nem hozott galaxy mini szintu hardverrel telefont...

(#92 ) kali: esetleg a ket eves x10 minikre vagy X8-ra gondolsz? :o

[ Szerkesztve ]

(#92) kali válasza Tomi0703 (#91) üzenetére


kali
legenda

akkor jól sejtettem...

(#93) joey04 válasza zombinyul (#76) üzenetére


joey04
titán

Hurrá, megtették. Valóban dicséretes. Ettől még a Samsung olyan erős vasat pakolt bele a csúcsmodellekbe, ami simán verte erőből a SE csúcskategóriáját. De még a HTC féle Sensation is. Az ára meg csak most lett elfogadható, kb 20k a különbség egy Arc S meg egy Sensation között. De mondom, legyen igazatok, és nyomja le a Samsungot a Sony. Bár így lenne. Nem kéne hallgatni a maszlagot az amoledről, meg nem más gyártók megoldásait látnám viszont minden apró részletben, és nem is kéne puffognom az anyagminőség miatt. De egyelőre jobbak. Jobb készülékeket dobnak ki a legtöbb vásárló szerint. Ezt mutatják a számok, ez van. Nem lehet szembemenni velük. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#94) LEFTHORSE1 válasza Enci1983 (#58) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Enci, Dyra, én azt mondom ha egy SE mobilról van szó ott még a legutolsó apró hiba is szándékos, minden porcikája olyanra volt tervezve amilyenre akarták, mivel a SE-nél a Sony adta a multimédiát értelemszerüen az ő érdemük az alá írt szoftver is, azért terveztek bele boszantó hibákat hogy visszafogott eladásaik legyenek és emmiatt az Ericsson meggyőzhetőbbé válljon ami a kivásárlást illeti, ezért most nagyon kiváncsian várom mit fog produkálni egyedül a Sony a kezében a SE licenszekkel, ez az első széria még nem lesz nagy durranás, majd az ősszel megjelenők lesznek az igaziak..

Cseberből vederbe

(#95) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#94) üzenetére


Ricardo
félisten

Érdekes elmélet. Azért a xperia minit összerakták rendesen.

(#96) kali válasza Ricardo (#95) üzenetére


kali
legenda

több, mint érdekes... :U

(#97) Enci1983 válasza LEFTHORSE1 (#94) üzenetére


Enci1983
senior tag

Direkt beletervezték a hibákat? Nyilván, biztos érdekükben állt ezt tenni, ezért is öltek bele annyi pénzt hogy a végén kivásárolhassák az Ericsson részét, szerintem ezt azért te se gondolod komolyan :D . Az nem tűnt fel hogy minél nagyobb teret nyert a Sony, pláne az utóbbi évben, egyre szinvonalasabb telókat dobott piacra? Meg se fordult a fejedben hogy talán az Ericsson hátráltatta őket? Az állandó feature phone-ok erőltetésével? Ez kicsit vicces amit leírtál azért :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#98) Hanon


Hanon
tag

Natessék, épp kérdezi akartam, hogy vajon a sonyericsson.com domainnel mit fognak kezdeni, erre ma már sonymobile.com fogadott. :)

Ellenben nem látom sehol a régi SE logót a honlapon. Létezik, hogy az Xperia S az első és utolsó zöldüveggolyós Sony telefon, a többiek pedig már anélkül fognak jönni?

Egyetlen szívfájdalmam, hogy mostmár nincs fent az a faszányos Xperia S promo videó. :<

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#99) Enci1983 válasza Hanon (#98) üzenetére


Enci1983
senior tag

A logó marad, csak az Ericsson neve tűnik el a telókról :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#100) zombinyul válasza stbtamas (#86) üzenetére


zombinyul
addikt

Én is úgy tudtam,de mindegy.:U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.