Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Csak aztán nehogy a Siemens sorsára jussanak...

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Akkor végre pont került a mondat végére...

(#3) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Remélhetőleg ezt a befektetést majd nem fogják a felhasználókkal megpróbálni kifizettetni nagyon rövid idő alatt.. Pontosan arra gondolok, hogy remélem emiatt most nem kezdenek majd meg megdrágulni a telefonok..

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#4) Blyan


Blyan
félisten

Szerintem jó vége lesz ennek a dolognak, remélem legalább is. A Sony a legsokrétűbb szórakoztatóipari tapasztalattal rendelkező androidos szereplő, csak nem cseszik el.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) Apika válasza Blyan (#4) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A próféta szóljon belőled! :R

(#6) =Mentor= válasza stbtamas (#3) üzenetére


=Mentor=
őstag

A Sony Ericssonok sajnos eddig se tartoztak az olcsó kategóriába... Mármint a konkurenciához képest.

(#7) sdd2 válasza =Mentor= (#6) üzenetére


sdd2
veterán

Tavalyi modellek árai azért korrektek voltak szerintem.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8) mrlujoak válasza Dark Archon (#1) üzenetére


mrlujoak
veterán

fő a bizalom, ugye... :(

Egyébként a Siemens mobile üzletága nem kicsit másképp alakult...

(#6) =Mentor= :
A tavalyi modellek árazása is korrekt volt. Mert minden kezdeti túlárazott induló ár normalizálódott...
Az meg már csak hab a tortán, hogy a többi gyártóval ellentétben a komplett tavalyi paletta megkapja a legfrissebb oprendszert, így akár még értéktartás szempontjából is korrekt a modellcsalád...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) fatal` válasza =Mentor= (#6) üzenetére


fatal`
félisten

Pont hogy olcsóbbak a konkurenciánál a középkategóriában és nem tömik a hulladék MSM7227et a telefonjaikba.

(#10) RaveForce


RaveForce
veterán

hát most vagy villantanak vmi nagyot és profitot termelnek, vagy ... :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) sdd2 válasza RaveForce (#10) üzenetére


sdd2
veterán

Csak van tervük ha már megvették.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#12) joey04 válasza fatal` (#9) üzenetére


joey04
titán

A felsőbb szegmensben viszont drágábbak sajna, mint a többiek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) nightshadow


nightshadow
veterán

S az Ericsson saját név alatt folytatja a telefongyártást, vagy annak vége?

(#14) RaveForce válasza nightshadow (#13) üzenetére


RaveForce
veterán

annak már nagyon régen vége... mindenük a sony kezébe került (a mobiltellaüzletágban legalábbis)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#15) Dark Archon válasza sdd2 (#7) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát lehet, hogy az ára jó volt, de nekem egy X8-am volt és egy kalap szar volt, értem ezalatt, hogy az alap feladatát, a telefonálást sem lehetett rajta gond nélkül megoldani. Mióta megvan a Defy+, még mindig szokatlan, hogy a hívásindítás után szinte egyből csörög is, meg kicsit másképp látom az Android-ot is.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#16) mrlujoak válasza Dark Archon (#15) üzenetére


mrlujoak
veterán

grat. Két olyan kategóriát sikerült összehasonlítanod, ami bőven nem egy...
Sem árban, sem tudásban, sem évjáratban... :(

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) #13260800 válasza mrlujoak (#8) üzenetére


#13260800
törölt tag

Persze, hogy megkapják! Mivelhogy a Cyanogen elkészíti rá. Az SE illetve most már csak a Sony és a frissítés két különböző dolog. Arra várhatnak a USERek.

[ Szerkesztve ]

(#18) sdd2 válasza Dark Archon (#15) üzenetére


sdd2
veterán

Az x8 egy 2010-es alsókategóriás droid amin 2.1 van. A Defy+ pedig 2011-es közép-felső kategóriás 2.3-al. És hardverben is nagyon nagy az eltérés, így ne hasonlísd össze őket. Nagy a fejlődés köztük.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Mostantól kezdődik a haddelhadd, a samu és az epöl reszkethet, a nokia nem versenytárs, lesz itt állleesés (helyes ez a szó ?)...
Jövőbe látásom a következő : megszületik a moduláris TV amely bővithető PS-el, ruoterrel internet eléréssel stb, a mobil és a tablet lesz a beviteli és kontrol eszköz (oda vissza adatküldés) NFC és transferjet mindennapos lesz, a vezetékek értelemszerüen eltünnek, főleg az a francos HDMI, a mobil eszközök energiaellátását a könnyen és gyorsan cserélhető hagyományos és bizonságos aksikban látom..

Cseberből vederbe

(#20) zombinyul válasza LEFTHORSE1 (#19) üzenetére


zombinyul
addikt

Ámen. :R

Én biztos nem fogok Sonyt venni. Nyilván jó telefonok maradnak,de mivel nekem életem első telefonja Ericsson volt,hülyének nézhettek,de nekem sokat jelent az a felirat a telefonon...:U
Azthiszem átpártolok a Nokiához,vagy ha Androidos akarok maradni,akkor az Alcatelhez.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#21) LEFTHORSE1 válasza zombinyul (#20) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Azt fogod megvenni ami megfertőz :)

Cseberből vederbe

(#22) fatal` válasza #13260800 (#17) üzenetére


fatal`
félisten

Minden 2011-es se készülékre májusban jön a hivatalos ICS. :) Amit írsz az csak igaz volt.

[ Szerkesztve ]

(#23) joey04 válasza #13260800 (#17) üzenetére


joey04
titán

Frissítésekkel kapcsolatban valóban érezhető azért a fejlődés. nem egy WP7, Nexus, vagy iOS szint, de azért elég nagy haladás, az androidos konkurenciát azért beelőzték ebből a szempontból. (kivétel persze a már említett Nexus)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) montyx válasza joey04 (#23) üzenetére


montyx
aktív tag

Úgy legyen, bár az ígérgetésekkel már tele a padlás! :-(

Aláírás

(#25) Probber válasza montyx (#24) üzenetére


Probber
őstag

Ez nem ígéret, a tavalyi évben pont azért gyártotta az SE a készülékeit mondhatni egyen hardverrel, hogy a friss szoftver könnyen portolható legyen kivétel nélkül a 2011-es termékpaletta összes tagjára.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#26) fatal` válasza montyx (#24) üzenetére


fatal`
félisten

Dolgoznak rajta, ez pl. egy 2 hónapos video az alpháról, és hivatalosan be van rájuk jelentve:

[link]

(#27) Tomi0703 válasza Dark Archon (#15) üzenetére


Tomi0703
őstag

Most ezt a hsz-edet komolyan gondoltad??? A két telefon rohadtul nem egy kategória. X8 2010, Defy+ 2011, hardveres és szoftveres különbségek, árban sem egyeznek. Persze X8-akkal volt/ van probléma, csak azt nem értem, hogy a 2011 modellek (és azon belül is az árazást írták) voltak említve és, hogy kapcsolódik ide az X8? Szerintem igen jó volt a SE 2011 palettája (igen jó hardver, támogatás is lesz rá). Melyik gyártó csinálta ezt meg tavaly? :o

Én bízom a sikeres folytatásban immár a SONY részéről. :)

(#28) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Hát eljött ez a nap is. :) Hajrá Sony!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29) Enci1983


Enci1983
senior tag

A Sony elindul hódító útjára végre az utánfutó nélkül sokkal dinamikusabb fejlődés várható :) . Azért a teljes márkanév még hiányozni fog részemről, mindig is jól csengő névnek ítéltem a Sony Ericsson-t. De azért hajrá!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#30) gabe8719 válasza joey04 (#23) üzenetére


gabe8719
senior tag

Már bocs, de még jó, hogy a referenciamodell élen jár a supportban..

Ami pedig azt illeti, gyakorlatilag az SE volt az egyetlen olyan szereplő a piacon, amelyik tényleg megmutatta, hogy lehet ezt jól is csinálni.. Konkrétan letettek egy baromi ütős készülékpalettát 2011-ben, a középkategóriában az ár-érték arányt tekintve simán bajnokok voltak, plusz a jelenlegi versenytényezők mellett is alkottak olyat, aminek egyszerűen nincs közvetlen vetélytársa.. A Samsung a "galaktikus" méretű, feleslegesen és megalapozatlanul felduzzasztott és ugyanarról ezer bőrt lehúzó termékpalettája az árazáspolitikájával együtt az SE-hez viszonyítva finoman szólva röhej volt a múlt évben, ráadásul még mindig ugyanezt csinálják..

Arról az "apróságról" nem is beszélve, hogy ha házon belül a fő vonásokat/tulajdonságokat tekintve sikerül egységesíteniük a gyártásfilozófiájukat és a fejlesztések is beszivárognak majd házon belül minden termékvonalba, komoly IT nagyhatalom lehet még a Sony-ból.

Ha bejön amit szeretnék, akkor először lesz minden téren igazi konkurenciája az almának, ráadásul egy olyan gyártó személyében, ami szintén ősidők óta gyárt minőséget, valamint amennyire emlékszem, a mindörökre maradandó dolgok és fogalmak mellett mindig tudtak egyedit és szépet is alkotni.

A magam részéről abszolút üdvözlöm a döntést, nagyon remélem hogy mihamarabb kézzel fogható eredmény is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#31) kiskaktusz válasza gabe8719 (#30) üzenetére


kiskaktusz
addikt

+1! :K

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#32) #13260800 válasza fatal` (#22) üzenetére


#13260800
törölt tag

Hamukáznak. Tudom. SE X10 mini pro -val kezdtem az Androidos pályafutásom. Ott is ígértek mindent. Aztán kiadtak egy eltolt BUILD frissítést amit nagyvonalúan nem is javítottak majd már csak akkor mikor több hónap csúszással az igérthez képest kiadták a 2.1 Androidot. Megjegyzem akkor már szinte minden Androidos telefon 2.2 hajtott. Ez az SE. Akkor is igérgetek meg most is. Hiszem majd ha látom a frissítéseket. Mindezek után bejelentették, hogy ők tulajdonképpen tojnak a telóra és amúgy sem képes a teló futtatni a 2.3 Droidot. Megjegyzem a teló természetesen képes futattani alternatív rom van is rá és szépen is megy. A legszebb az egészben, hogy még mindig csak másfél éves a készülék. Ennyi idő alatt képesek voltak lemondani róla.

[ Szerkesztve ]

(#33) Qwery


Qwery
tag

Hát... itt aztán sok sci-fi író elveszett. ;) Sony mint egyeduralkodó a piacon? Ha nem a Google-Motorola, akkor a Sony? A közös design, a termék-egységesítés, az SWk összehangolása mind mind a Sony előtt hevert eddig is. Az Ericsson nem sok vizet zavart valljuk be. Annyi történt mindössze, hogy a minimális kis hasznukból nem kell csurgatni az Ericssonnak. A Sony meg bizonyítottan nem tud mit kezdeni olyan nevekkel a mobil üzletágban, mint a Playstation. Részemről ennyi. Designra marad minden úgy mint eddig, belsőre szintén, a beszédhangszóró alá meg rövidebb márkanév kerül. Heh.

42

(#34) fatal` válasza #13260800 (#32) üzenetére


fatal`
félisten

Nem haumkáznak, már 3 build jött a telóra. És aláírták a cuccost a googlera.

De májusban kiderül. :)

A régi telefonjaikat valóban szarul frissítették, kivétel ez alól az x10, ami a legelső androidos telefonjuk volt és mégis megkapta a GB-t.

(#35) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Legyen igazatok és tényleg sikerüljön a Sonynak. De szerintem ez nem lesz egyszerű.

Azt hiszem semleges vagyok a korábbi készülékeik iránt, de alá kell írnom, hogy az xperia család nagyon megtetszett, így elhatároztam pár hónapja, hogy megtöröm a samsung érát, és veszek egy x8. Azért azt mert tetszik, első okostelefonnak tökéletes és úgy volt, hogy ingyen kapom a vodánál.

Nem így lett, nem kaptam volna ingyen. Függetlenül pedig azért nem szívesen adtam volna érte normális csomagban 40 000 Ft-t, így szerintem egy dual simes 918d nevű Alcatel lesz.

Nah, de nem is ez a lényeg.

Valamit nem csináltak jól eddig:
- az xperiak nagyon jók lettek és szerintem karakteresek is
- nem tekinthetőek másolatnak, "saját külső"-vel rendelkeznek ami szerintem szép is
- a saját felület szuper
- árban talán kicsit magasabb mint a többi (nem mindig), de az előző három pont miatt, legyen
- ezek miatt veszik is mint a cukrot és idén 65%-kal több xperia fogyott mint tavaly. Ez bámulatos!

DE

- a fenti tények ellenére veszteséges volt a cég. Nem is kicsit, hanem nagyon!
- minden adat, minden tény őket igazolnál a mobil részleg mégis veszteséges!
- A samsung lehet, hogy több bőrt húz le egy készülékről, mégis rekordokat döntöket, elképeztőek a pénzügyi eredményeik.

Ha csak a készülékeket nézzük, "ott van a szeren" a sony, de ha az eredményeket, ami hosszú távon ugye feltétele a jó készülékeknek, akkor valamit nagyon-nagyon rosszul csinálnak. Kívánom, hogy ez változzon, hisz minél többen vannak pariban, nekünk annál jobb. Csak azt akartam mondani, hogy jelenleg nincs olyan helyzetben a gyártó, hogy egyeduralomra törjön, messze nincs.

May the force be with you!

(#36) #13260800 válasza fatal` (#34) üzenetére


#13260800
törölt tag

BUILD az csak egy minimális javítás. Az X10 mini pro-nál azért azt is sikerült eltolniuk. Nem lepődnék meg ha bejelentenék, hogy felesleges a frissítés mert minek? Vegyetek új telót azon majd lesz új Android :D

Majd mondják, hogy azt még az SE igértem meg ők meg már a Sony :D Na mind1. Ha kint lesz bocsánatot kérek! Akkor lehet mégis jó útra lépnek :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Duree


Duree
veterán

A Sony csak egy kis szeletet birtokolt ebben az iparágban,nem tudom,hogy mi fog ezzel változni.

duree54

(#38) nord_


nord_
veterán

Sajnálom, hogy eltűnik az Ericsson márkanév. :( Anno nagyon jó kis telókat csináltak, az SH-888 vagy a T-28 maga volt a csúcskategória.

A Sony mostani tevékenységét meg hagyjuk... basszus, kihoznak egy új kategóriát a cserélhető objektíves rendszereknél, úgy hogy kvázi nincs hozzá objektív, csak a kitobin kívül egy aranyárban adott Zeiss meg egy ipari hulladék 16-os pancake? Aztán két évre előre csak annyit bírnak mondani, hogy majd talán lesz valami? Na ne vicceljünk már... értelmes ember ilyen rendszert nem választ...

(#39) joey04 válasza gabe8719 (#30) üzenetére


joey04
titán

Már bocs, de még jó, hogy a referenciamodell élen jár a supportban
Nem is vártam el, nem tudom, hogy ez hogy jött le neked... Bár teszem hozzá: ezért nem szimpatikus az Android önmagában pl, mert nem várhatom el ezt. Na mindegy, ez más téma.

A Samsung termékpalettája az SE-hez viszonyítva finoman szólva röhej volt a múlt évben
Elnézve az itteni táblázatokat, ezt nem mondanám biztosnak. (Teszem hozzá, kimondottan nem kedvelem a Samsungot, de sokkal ügyesebben dolgozik a piacon, mint a Sony.)

A Sony tevékenységével kapcsolatban egyébként is nord_ véleményét osztom.

Viszont azt tartom, a frissítésekben szépen fejlődtek, meg egyébként több területen is, de ez még kevés.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) fatal` válasza #13260800 (#36) üzenetére


fatal`
félisten

2.3.3 -> 2.3.4 nem minimális javítás. Nem vitatkozom, én is mérges lennék helyedben, de lesz update. :)

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

Reméljük látni is fogjuk a fejlődést és az eredményeket. Mert a 2011 az nagyon gyenge volt az SE-nél.

(#42) sdd2 válasza #13260800 (#36) üzenetére


sdd2
veterán

Kaptam szerdán egy e-mailt mert regisztrálva vagyok az SE oldalán. Ez áll benne:

"Tájékoztatni szeretnélek arról, hogy a Sony a Sony Ericsson megvásárlását tervezi, és hogy mit jelent mindez számodra.

Sok minden változatlan marad. Például a meglévő garanciák továbbra is teljes egészében érvényesek lesznek, és ugyanazt a magas színvonalú szolgáltatást és támogatást kapod, amelyet eddig megszoktál. Ugyanakkor néhány előnyös újdonságra is számíthatsz.

Sony Ericsson telefonod már most is számos nagyszerű Sony technológiát rejt magában. A jövőben azonban még több korszerű Sony funkciót élvezhetsz – könnyebben kapcsolódhatsz más Sony termékekhez, például televíziókészülékekhez, asztali számítógépekhez, táblaszámítógépekhez, és több képernyőn is zökkenőmentesen tudsz tartalmat megosztani. Ezenkívül még több lehetőséged nyílik a Sony kiváló szórakoztató tartalmainak elérésére, így a Sony Entertainment Network zene- és filmszolgáltatásainak igénybevételére.

A Sony első okostelefonja, a Sony Xperia™ S, ez év tavaszán kerül forgalomba.
Kattints ide, és tudj meg további részleteket erről az izgalmas, új androidos készülékről.

Rendkívüli izgalommal várjuk a jövőt, és a Sony részeként is szeretnénk tartani veled a kapcsolatot. Segítségképpen a szokásos módon frissítheted profilodat. Nagyon várjuk, hogy veled együtt lépjünk be az új korszakba.

Köszönjük.
Steve Walker, marketing-alelnök, Sony Ericsson"

Ez azért megnyugtathat mindenkit, hogy lesz frissítés ami be lett ígérve, és garancia is. A számodra lényeges dolgot kiemeltem. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#43) Enci1983 válasza #13260800 (#36) üzenetére


Enci1983
senior tag

Te kevered a Samsung-al a Sony-t egy pöppet, meg az LG-vel, egy csak egy olyan készüléket írj ami közel 2 éves és GB fut rajta. X10 mini pro-val könnyű vagdalózni, szinte szüzek voltak még android téren mégis képesek voltak vele egyedit alkotni, ott a Samsung, az SGS II, illetve a Note megkapja az ICS-t a többi meg vegyen újat remek, pláne hogy 6x nagyobb a termekpalettája mint a Sony-nak, ez dícséretes. Tényleg, igazad van, pont jó példát hoztál fel support terén, ennél talán még az X8 lett volna jobb :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#44) kiskaktusz válasza fatal` (#40) üzenetére


kiskaktusz
addikt

x10 mini rpo-ja van, nem xperia mini proja!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#45) gabe8719 válasza joey04 (#39) üzenetére


gabe8719
senior tag

Pusztán arra értettem a dolgot, hogy egy referenciamodellt support szempontjából tényleg felesleges összehasonlítani bármi mással.
Persze abban igazad van, hogy (különösen a felső árkategóriában) simán elvárható lenne ugyanaz a támogatás. Objektíve megragadva a dolgot ez tényleg nem az a tény ami miatt versenybe szállhatna mondjuk az almával bármelyik droid-gyártó, de azért az is ide tartozik, hogy az android szellemisége teljesen más, innen nézve pedig soha nem is lehet majd összehasonlítani (a support szempontjából sem) egy olyan rendszerrel, amit 5 készülékre fejlesztenek összesen, és ugyanott készül a hardver mint a szoftver, ráadásul más gyártó hozzá sem nyúlhat.
A droid lényege ennek épp az ellenkezőjében áll, ezért mindig lesznek támogatói és ellenzői is a rendszernek.

A Samu pedig hiába termel nagyobb profitot, szerintem nem tesz jót a piacnak. Egyrészről a verseny miatt igen, ugyanakkor nekik aztán végképp eszük ágában sincs az alsóbb árszegmensben is "normális" hardvert használni 2012-ben, úgyhogy a pozíciója miatt perpill a Samu szerintem egy komoly gátja annak, hogy az alsóbb szegmensben is egységnyi ár mellett normálisan fejlődjön a hardver. Nyilván amíg 50ezer forintig a Samutól még mindig csak a tonnaszámra feldolgozott MSM7227-et lehet kapni, addig ez nem is fog komolyan megváltozni. Szerintem.

Egyelőre ami a kezükben van az nyilván kevés az üdvösséghez, de ahhoz képest, hogy 2-3 éve még sokan jósolták hogy a gyártó lehúzza a rolót, 2011-ben (mondjuk 2008-hoz képest) hatalmasat léptek előre, és ha ezt a leosztást szépen játsszák meg, szerintem ebből még pár év múlva tényleg bármi lehet. (Különösen, ha elég innovatívak is lesznek, és több termékvonalat is egységesen, egy irányba tudnak fejleszteni úgy, hogy az ötleteket mindenhol egységesen tudják kamatoztatni.)

hunfatal:
Azért az X10 frissítését nem hoznám fel pozitív példának.. Ha nem lett volna közfelháborodás amikor kijelentették hogy nem lesz support, nem csinálták volna meg, pl. ezért is maradt ki a froyo, és ígérték be eleve a 2.3-at, hogy megnyugtassák a kedélyeket, és idejük is legyen összerántani a frissítést.. (Közfelháborodás meg nyilván volt, azért egy vagyonba került anno az X10, úgyhogy rossz vége lett volna ha 2.1-el marad..)

sdd2:
Erről beszéltem. Úgy legyen! :K

(#46) joey04 válasza gabe8719 (#45) üzenetére


joey04
titán

elsősorban a piaci részesedésre gondoltam, nem a profitra. :)
az offra: így van, ezért mondtam, hogy ez más téma. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) sdd2 válasza gabe8719 (#45) üzenetére


sdd2
veterán

Én is remélem hogy úgy lesz:K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#48) Tomi0703


Tomi0703
őstag

most sokan fikazzatok itt a se-t. nem ertem mire fel? melyik gyarto osszes tavalyi modellje kapja meg az ocs-t? csak a se csinalta ezt meg. radasul a tavalyi teloik egesz jol sikerultek(gondolok itt dizajn, hardver (!), es az arazassal se voltak elszallva.) nezzetek meg pl a samut, ott ha jol tudom a notera meg az s2-re van hivatalosan beigerve, meg talan meg a w megkapja es ennyi. szoval nem ertem mire fel megy itt a fikazas, meg az x8-akkal es x10 minivel valo vagdalkozast. :S

[ Szerkesztve ]

(#49) joey04 válasza Tomi0703 (#48) üzenetére


joey04
titán

A frissítést csak 2 hozzászóló kritizálta. És egyébként hozzávéve, hogy az X10 idejében milyen gyalázatosan álltak hozzá kérdéshez, és mennyi emberben hagyott nyomot ez a negatív tapasztalat, még örülhetnek, hogy csak ennyi embernek van előítélete a frissítésekkel kapcsolatban. Viszont ezen téren történő fejlődésük még nem váltja ki szerintem a többi hibát, elmaradást amit alátámasztanak a számok is sajnos. Van még hová fejlődni, messze még a konkurencia. Én is szívesebben látnék egy szárnyaló Sonyt, mint egy szárnyaló Samsungot, de ez jelenleg nagyon távolinak tűnik...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) fatal` válasza kiskaktusz (#44) üzenetére


fatal`
félisten

Tisztában vagyok vele, de olvass vissza.

Ő azt írta, hogy nem lesz frissítés az új készülékekre (2011-es modellekre), hiszi ha látja. Erre reagáltam és erről szólt az egész, nem a 2010-es modellekről.

(#45) gabe8719: Csak azért hoztam példának, mert nem érti meg, hogy lesz frissítés a 2011-es modellekre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.