Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Arween válasza Hanon (#98) üzenetére


Arween
senior tag

Hát a honlap nagyon hiányzik,konkrétan a sonymobile.com nem tetszik.
1/magyar nyelv sehol
2/telfonok látványos bemutatása sehol
3/összehasonlítás opciót sem találtam
4/a régi SOKKAL színvonalasabb+ felhaszálóbarát volt sajnálom nagyon ,hogy eltűnt :W

nálam nem índít jól a sony........

(#102) Ricardo válasza Arween (#101) üzenetére


Ricardo
félisten

Mivel még nem jelent meg hivatalosan új sony telefon csak most fog így nehéz lenne bármit is látványosan bemutatni. Így összehasonlítani sincs mit. A magyar nyelv jó lenne. Remélem jó lesz ez. Adj időt neki.

(#103) Arween válasza Ricardo (#102) üzenetére


Arween
senior tag

értem én ,de aki most venne se telót?Pl én :) azoknak jól jönne a régi szuper honlap!Gondolom azért az nem mindegy nekik mennyi se-t adnak még el amíg fel nem épűl a Sony kínálat.Így meg nehéz......

(#104) Ricardo válasza Arween (#103) üzenetére


Ricardo
félisten

Ebben van igazság, de ez már nem az SE így nem fog SE telefonokkal foglalkozni. :(

(#105) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#95) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Igen, az Xperia mini jól össze van rakva, és már régóta lecseréltem volna rá az X10 minimet de a kamerája nem csinál olyan szép éles képeket mint az elődje, az Esato-n nézegettem vele készült képeket, az ott látottak miatt hátráltam meg..

Cseberből vederbe

(#106) zombinyul válasza LEFTHORSE1 (#105) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen,ezt még egy Xperia Mini tulaj is megmondta...
Elég erősek kamera terén ezek a kis X10 Minik.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#107) sdd2 válasza zombinyul (#106) üzenetére


sdd2
veterán

Én voltam mert nekem x10 mini volt és van a családban még mindig és nálam egy Xperia mini

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#108) Enci1983 válasza LEFTHORSE1 (#105) üzenetére


Enci1983
senior tag

A gyengébb kamera tart vissza a cserétől? Cserébe viszont sokkal többet nyújt mint az elődje, minden másban erős fejlődést mutat. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#109) Ricardo válasza Enci1983 (#108) üzenetére


Ricardo
félisten

Annyival nem gyengébb az a kamera, (szerintem egyáltalán nem, de ez más téma) mint amennyivel jobb maga a készülék.

(#110) sdd2 válasza Ricardo (#109) üzenetére


sdd2
veterán

Hát igen, kamera nem rosszabb annál mint amennyivel jobb minden másban. Majd jövőhéten lövök pár képet vele, fotós topikban találod majd és ott látsz pénteken kirakott alkotásomat.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#111) Enci1983 válasza Ricardo (#109) üzenetére


Enci1983
senior tag

Mini Pro-m van, szerintem elég jó képeket lehet vele készíteni. Azért kérdeztem úgy mert X10 mini-m nem volt, nincs viszonyítási alapom. Viszont közben megnéztem néhány összehasonlító videót és lehet én vagyok vakegér de nemnagyon látok különbséget az elkészült képek között, igaz én nem is ezért veszek telót. Mérvadó a képminőség de ha egy lehelletnyivel gyengébb a fotó az még nem tántorít el a vásárlástól, pláne hogy ilyen korrekt vasat raktak alá, na meg a support is rendben van :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#112) Boky


Boky
csendes tag

Sziasztok!

Az egyetemen döntési technikák c. tárgyból kell esszét írni, amihez én ezt a témát választottam, hogy a Sony felvásárolta az Ericsson-t.
Nagyon megköszönném, ha vki tudna nekem olyan cikke(ke)t linkelni, ami részletesen elemzi a felvásárlás részleteit, folyamatát.

Tudom, hogy létezik google, de hátha valaki tud olyan cikkről ami menőség, de a guglikereső nem dobja ki.

Köszi előre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#113) Péter747


Péter747
tag

utólag 2013.1-18 szerintem jó tet a sony nak :) és azóta kedvelem újra
Sony Ericsson w995 az utolsó telo amit vetem és szeretem Sony Ericsson néven
az összes androidos telólya rossz volt Sony Ericssonnak szerintem aza az nem volt kiemelkedő
de amióta csak sony van csak jó tetneki :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.