Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Robez88 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Robez88
tag

Egyébként ha már beszélgetünk akkor a sorkezdés milyenségének ragozása helyett a köszönés szerintem fontosabb!
Szia! :)
Attól függetlenül hogy 70 napja vagyok EZEN a néven tagja az oldalnak, nem hiszem hogy bármiféle következtetést kellene levonni. Honnan tudja a nagy senior tag hogy mióta követem figyelemmel az oldalt?
Ezt utálom, azért mert valaki rég óta tag egy oldalon bármit mondhat, bármit kétségbe vonhat. Egyébként az ész és egyéb értelmi dolgok teljesen függetlenek az iskolai végzettségtől.
A kettőtök közti kapcsolatról tényleg nem vagyok tájékozott, de egy mezei olvasót zavar, felháborít, ha ilyen hozzászólást lát, egy szerinte jó írásba. Emiatt bocs, lehet elhamarkodott volt. Az meg hogy ki haragszik kire, én senkire. De Te a több sorban kifejtett véleményed alapján látható, hogy érzékenyen érintett.
Ezt a nagyképűséget, hogy tanuljanak meg magyarul a nem tökéletes hozzászólást írók magyarul, igazán be lehetne fejezni. Úgy látom a Te írásaid sem tökéletesek, ha már így nézzük, az 'off' szó nem szerepel a Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvben, és a szóismétlés is csúnya stilisztikai hiba. Ennyi.
Tényleg befejezem, részemről semmi harag, remélem ez kölcsönös. Csak azért ez bántó.

És a csodálatos, emberfeletti hozzászólókat akik soha nem tévedtek, és engem szapulnak, nem is tudom, majd a kertünkben állítok nekik egy szobrot.
Köszi :) :) :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.