Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robez88


Robez88
tag

Szia!

Gratulálok, nagyon jó írás! Mélyen tükrözi magát az életet.
Abba a regénybe is belelesnék... :)
Tisztelettel

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Menj a fenébe!
Nem tudom eldönteni, hogy röhögve sírok, vagy sírva röhögök...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Xmodule


Xmodule
őstag

Néha picit nehéz követni de kimondottan tetszik!:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4) jakobinus


jakobinus
tag

irjál még :R

[ Szerkesztve ]

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

(#5) vergilx


vergilx
őstag

Nagyon jó,tetszett,gratulálok:)

(#6) Robez88 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Robez88
tag

bunkó :(

(#7) Vakegérke válasza jakobinus (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem írt még eleget?
Tájékozódj, és hogy ne vakon tapogatózz, segítek. Kattints ide, és máris kielégítheted olvasási vágyadat.
Vigyázz, függővé válhatsz!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Vakegérke válasza Robez88 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bocs guga, de ez nem off.

Véleményed köszönöm. Azonban körünkben eltöltött 70 napod vajmi kevés ahhoz, hogy megítélhesd azt a kapcsolatot, amely guga, és köztem kialakult.
Szerintem fogalmad sincs, hogy mit akartam kifejezni pár szavas bejegyzésemmel.

Egyébként ha már sorkezdés, akkor nagybetűvel kezdjük.

Bunkó!
Látod mennyivel jobb? Jobban is esett volna, hiszen betudható lett volna egy iskolázott személy megfeddésének.

Nem haragszom, szó nincs róla. Ám van még mit tanulnod szép magyar nyelvünk szabályaiból, és bizony van még mit tapasztalnod az itteni személyes viszonyokról, mielőtt vaskos véleményt nyilvánítasz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) 7


7
addikt

Inkább leszek én a bunkó, csak ne így szeressük egymást ismeretlenül is. Év vége van, sokunknak pihenő, lazítsunk, ne rágjuk egymás fülét :)

(#10) Vakegérke válasza 7 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fenntartom magamnak a bunkóság jogát. Persze csak akkor, ha kiérdemeltem.
Fülrágás nyista, csak némi gatyába rázás folyamatosítottantadott.
Jó duma, nemde?
:)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) jakobinus válasza Vakegérke (#8) üzenetére


jakobinus
tag

arra céloztam, hogy ne hagyja abba az irást :K[OFF][/OFF]

[ Szerkesztve ]

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

(#12) Vakegérke válasza jakobinus (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ilyen veszély nem fenyeget. Guga nyomja, csak nyomja, Isten tartsa meg szokását. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Hasek válasza 7 (#9) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

"ne rágjuk egymás fülét" - könnyű úgy beszélni, hogy most sapi takarja a füleidet. ;]

Az írás pedig nagyon tetszik. :R

Üdv. H

(#14) Dr. Oid válasza Robez88 (#6) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

segitek kicsit egyertelmubben: biztosan te is mondtal mar valakinek egy humoros megnyilvanulasara olyat, hogy "jaj, te hulye, hagyd mar abba, megpukkadok a fektelen kacagastol!". mit ad Isten, a hulyet nem komolyan gondolja ilyenkor az ember, hanem egyfajta elcelodeskent, csakugy, mint Vakegerke. olvasni kene kicsit tobbet a tobbek altal meltan jonak tartott Vakegerke bejegyzeseit es akkor rajossz, hogy o nem az az ember, aki csak ugy lebunkoz valakit. na meg az sem artana, ha egy kicsit meg gyujtenel tapasztalatot, mielott nalad kisse regebbi tagokat kostolgatsz.
ja, ahogy egy baratom mondja: "Olvasas, szovegertes. Altalanos iskola, elso osztalyos feladat." :)

(#15) cizoe


cizoe
őstag

Épp ma voltam Rétságon a csöves madaraknak napraforgómagot venni, mert nehogy má' itt haljanak éhen a kert középén. :)

Az írás a megszokott "zsír" minőséget hozza, jó volt olvasni! :R

[ Szerkesztve ]

(#16) gegee


gegee
csendes tag

Király!
Az ilyeneket szoktam végig olvasni! Írj ha ráérsz!

(#17) naot


naot
tag

Olvasás közben szédültem, rossz kedvem lett, és a hasam is megbojdult egy picit.

De azért jó volt... :P

(#18) Thunderzolee

"tavaly visszabuktattunk 4 gyereket s így megmaradt az iskola."
Ilyen tényleg van? :Y
Szó eláll, lélegzet elakad...

Am ilyen irodalomtanárom lett volna, lehet nem utáltam volna az órákat..
Nagyon jó olvasni Téged. :R

- éticsiga
- étimarha
- étisertés
- étikutya
- étitüttü.. :D

Robez88:
Ezt nem kellett volna... :(((
Félreérthetted Vakegérkét. :(

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) szepko


szepko
tag

Január elseje,az év első pillanata.Váratlanul megérkezik Jézuska az ajándékkal.
-Korán jöttél ! Messze még karácsony de azért köszönöm.
December 31.az év utolsó pillanata.Megérkezik Jézuska az ajándékkal.
-Elkéstél, már vége a Karácsonynak! Itt egy naptár! Ajándék.
-Köszönöm de idegenektől nem fogadhatok el ajándékot. Nem ismerlek Téged.

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#20) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Jó írás, nagy UP neki!

Rétság, Bánk...mielőtt visszajöttem volna a gépemhez, előtte fénymásoltam, és közben a fali térképet néztem, és pont Romhány, Rétság, Bánk környékén :K leülök PH-zni, és... :Y :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Mivel a földim írta eme sorokat így ismeretlenül is gratulálok neki! Jó írás, tetszett, kevés ilyen jó anyaggal találkoztam itt a PH logoutjában!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#22) Robez88 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Robez88
tag

Egyébként ha már beszélgetünk akkor a sorkezdés milyenségének ragozása helyett a köszönés szerintem fontosabb!
Szia! :)
Attól függetlenül hogy 70 napja vagyok EZEN a néven tagja az oldalnak, nem hiszem hogy bármiféle következtetést kellene levonni. Honnan tudja a nagy senior tag hogy mióta követem figyelemmel az oldalt?
Ezt utálom, azért mert valaki rég óta tag egy oldalon bármit mondhat, bármit kétségbe vonhat. Egyébként az ész és egyéb értelmi dolgok teljesen függetlenek az iskolai végzettségtől.
A kettőtök közti kapcsolatról tényleg nem vagyok tájékozott, de egy mezei olvasót zavar, felháborít, ha ilyen hozzászólást lát, egy szerinte jó írásba. Emiatt bocs, lehet elhamarkodott volt. Az meg hogy ki haragszik kire, én senkire. De Te a több sorban kifejtett véleményed alapján látható, hogy érzékenyen érintett.
Ezt a nagyképűséget, hogy tanuljanak meg magyarul a nem tökéletes hozzászólást írók magyarul, igazán be lehetne fejezni. Úgy látom a Te írásaid sem tökéletesek, ha már így nézzük, az 'off' szó nem szerepel a Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvben, és a szóismétlés is csúnya stilisztikai hiba. Ennyi.
Tényleg befejezem, részemről semmi harag, remélem ez kölcsönös. Csak azért ez bántó.

És a csodálatos, emberfeletti hozzászólókat akik soha nem tévedtek, és engem szapulnak, nem is tudom, majd a kertünkben állítok nekik egy szobrot.
Köszi :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#23) guga


guga
Közösségépítő

Üdv! És bocs a kései reakcióért :D
Vakegérke hozzászólása baráti alapon nyugszik, nem kell őt védelmembe vennem, boldogul magától is, de a lényeg, hogy jólesett :D

Robez88! [link] :D

cizoe! Környékbeli vagy? Hja, és köszönöm a II. helyezést :DDD

Thunderzolee! A kvóta miatt, ha nincs meg a kellő létszám, bezárják az iskolát és az önkormányzat elesik a támogatásoktól + állások szűnnek meg.

Biriboyka! Bánki vagyok, de Rétság a környék ütőere, te is rétsági vagy?

A többieknek köszi a hozzászólást, figyelmet és BÚÉK! :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#24) guga


guga
Közösségépítő

Robez88! Ne szívd mellre :D 3 nap múlva emlékezni sem fogsz rá, no fátylat rá de gyorsan. Ha tudnád, hogy én, milyen torzsalkodásokon mentem keresztül, amikor kezdtek az emberek beszállingózni a netre és jött az adsl :D

Ezt figyeld:

[B]Az aproNeten feladott hirdetesedre az alabbi valasz
erkezett:

> > Hardver & Szoftver - Egyéb részegységek (2004-01-18)
> >
> > Origi Mapower MAP- N591D- 02FE 9 férőhelyes,
> > 50pin- es külső scsi ház, 300W- os táppal
> > 15küvecs, ramotprocit beszámítok,
> > elérhetőségeimet a linken találod.

Na te kis köcsög!
Tedd fel ezt is a primitív kis oldaladra, de csak amíg meg nem látogatunk!
A címed megvan, persze nem nehéz megtalálni, a buzi arcodat meg felismerjük úgyis.
Eddig csak a hülye szövegedet rühelltem, de látom a közzétett válaszaidból hogy nagyobb seggfej vagy mint hittem.
Az áraid kurva magasak, ez nem zavar legfeljebb nem tudod eladni a cuccokat.Aki ajánl valamit annak nem válaszolsz, nagy a pofád, fárasztó baromságokat írsz az oldaladon, azt hiszed jópofák a képek meg érthetetlen dumák amiket nyomsz.
Te primitív paraszt!
Vegyél vissza az arcodból, vagy majd én és még egy-két rajongód leszabályozzuk a dolgot.Te kis geci, vágd magad kussba azt ajánlom![/B]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#25) Robez88 válasza guga (#24) üzenetére


Robez88
tag

Persze értem én. :D Semmi baj, de azért mégse hagyom hogy egy "bunkó" miatt ítéljenek meg. Igaz közben a Te írásodat off-olom, ezért ne haragudj :) Hidd el én is sok 'paraszttal' találkoztam már.
Ez az apróhirdetés meg beszarás! :C

[ Szerkesztve ]

(#26) Madmax81


Madmax81
aktív tag

Végre valami igazán jó irás ami igazán reális , szókimondó várom a következőt :R :R :R

1956-2010 07.22 Varga László

(#27) pilsner


pilsner
aktív tag

:C

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#28) cizoe válasza guga (#23) üzenetére


cizoe
őstag

Hát részben igen, bár nem sokat vagyok itthon [link], olyan havi egyszer-kétszer jövök haza Szegedről.

(#29) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Ment egy privát! ( itt nem tud betelni :) )

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#30) guga válasza cizoe (#28) üzenetére


guga
Közösségépítő

Uhhh, Nógrád nagyon szép hely, innen 10 perc autóval, rendszeresen átjárunk sétálni a várba, még télen is pazar a kilátás. Vár tövében meg van egy kocsma, gyerkőcök imádják :D

Hja, és keresek egy nógrádi féllábú bácsit, egy fellépésen ismertem meg Pásztón.
Rühellem, ha az emberek beszélgetés közben, hogy a mondanivalót nyomatékkal lássák el böködnek, meg lapogatnak :D a bácsi egyenesen a vállamra támaszkodva darálta a monológját. Iszonyat pipa lettem és már gondolkodtam rajta, hogy keményen beszólok neki, de hála az égnek még mielőtt erre sor került volna, elkottyantotta, hogy féllábú, elnézést kért, hogy a vállamra támaszkodott, de nem tud rendesen állni a műlábbal, meg már nagyon öreg is.

A templom mellett lakik valahol, de úgy tudom két templom van :D hátha ismered.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#31) cizoe válasza guga (#30) üzenetére


cizoe
őstag

Hú hát én itt nem sokakat ismerek, ha itthon is vagyok nagyritkán, nem élek közösségi életet. :) Bár lehet már láttam az öreget. :U

A Vár vendéglő a vár alatt tényleg nem egy rossz hely, nyáron jó kiülni egy söröcskével a padokra. :))

(#32) Vakegérke válasza Robez88 (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!
Csak a kedvedért, ugyanis eléggé ritka a köszöngetés a hozzászólásokban.

"...70 napja vagyok EZEN a néven tagja az oldalnak..."
Ez már elmond valamit. Szerintem nem pozitívum.

"Emiatt bocs, lehet elhamarkodott volt. (...) De Te a több sorban kifejtett véleményed alapján látható, hogy érzékenyen érintett."
Valóban elhamarkodott volt, és érzékenyen érintett. Úgy beszélek mindenkivel, ahogy tőle is elvárom. Senkit nem bunkóztam, hülyéztem még le.

Vége, fátylat rá. Harag nincs, parola indul. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) guga válasza cizoe (#31) üzenetére


guga
Közösségépítő

Megígértem a két fiamnak, hogy nyáron kimegyünk a nógrádi várba sátorozni, nyársalni egy éjszakára.
Szuper hely, persze csak Bánk után :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#34) cizoe válasza guga (#33) üzenetére


cizoe
őstag

Jól meg kell választani mikor mentek ki, iszonyat szél szokott fent lenni. Aztán nehogy sátrastúl átfújjon a szél a szlovákokhoz. :) :D

(#35) guga válasza cizoe (#34) üzenetére


guga
Közösségépítő

Az már sárkányrepülés, de legalább nem szednek le azonnal géppityuval :D
Északon vagyunk, itt is vannak meleg és szélcsendes éjszakák.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#36) Brent


Brent
aktív tag

De jó környékbeli arcokat látni itt a PH-n! :)

Nógrád tényleg nagyon szép hely főleg a várról a kilátás valami eszméletlen :K apám ott nőtt fel sokat mesélt a gyerekkoráról mekkora bulik voltak fenn a várban anno mikor még ő volt fiatal..részben még én is nógrádi vagyok, mert olyan sok rokonom él ott.

Bánk szintén rulZ! De szerettem/szeretem a bánki-tavat, régen mennyit strandoltunk ott faterral meg a tesómmal, na meg a koncertek is jók szoktak lenni :K A polgármester pedig nagyon jófej ember :D apám nővérének a férje, minden ünnepkor a rokoni körből összejövünk Nógrádon egy ünnepi ebédre(apám édesanyjánál) na ilyenkor mindig meghalok a nevetéstől olyan poénjai vannak :D

Rétságon szintén viszonylag sokat szoktam lenni, ott ugyan nem lakik rokonom de 20 percet kell várni a csatlakozó TDK-s buszra hazafele jövet a suliból úgyhogy van időm mászkálni. :DDD

(#37) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Nekem is nagyon tetszett az írásod, igaz kicsit itt-ott belekeveredtem, mint majom a házicérnába. De a lényeg, hogy jó volt, csak a végén a "nemzet ribancza" nem tetszett benne. Ez nagyon személyes volt, és sok-sok nevet fel lehetne sorolni, attól is függ, hogy ki melyik oldalról nézi, éppen ezért szerintem felesleges a politikát belevinni az ilyen dolgokba, mert különben is van elég összeugrás a hozzászólók között.
Csak így tovább! Különben regényt is írsz?
A csirkefarhát meg nem azért mert olcsó, de szerintem sokkal jobb a leves belőle mint más húsokból, nem beszélve ha lesütöd, imádom, jobban mint a csirkecombot!
Látom Ti is sokszor úgy vagytok, hogy akkor van hús az asztalon, amikor a macska felugrik!
Na ez vicc volt, habár - vicc volt? - lehet, hogy nem is olyan vicces, főleg akkor, ha megnézzük, hogy sokan a kutyájuk, macskájuk etetésére többet fordítanak, mint amennyi egy szegényebb családban az egy főre jutó.
Na most szerintem kivívom az állatvédők haragját.
Üdv. és boldog újévet kívánok!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#38) Omega81 válasza guga (#35) üzenetére


Omega81
senior tag

itt is vannak meleg és szélcsendes éjszakák
Cicafijú, amikor megy hozzád valami csődör, nem serezel be, így nincs féllábas, csak a _meleg szélcsendes_ éjszaka. :B

Jó írás, frankó... hm. Viszont nekem más is lejött belőle, tudom nem az az ember vagy, aki panaszkodik, de azt hiszem, Te mást érdemelnél anyagiak terén.

Szép évet kívánok! :K ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#39) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Ha már északi várak.... innen fúj át a legkönnyebben a szél a szomszédba....

"Hogy vítt ezerekkel! hogy vítt egyedül!
Mint bástya, feszült meg romlott torony alján:
Jó kardja előtt a had rendre ledűl,
Kelevéze ragyog vala balján."

[link]

[ Szerkesztve ]

(#40) Gézengúz


Gézengúz
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.